forum top

× Minden, ami Heroes of Might and Magic

emo Segítség: Heroes 7 pályán nem tudok átjutni

Több
2018 jan. 20 13:42 #3144

Sziasztok.
Egy kis segítséget szeretnék kérni, Heroes 7 két pályát nem sikerül teljesítenem és így továbbjutnom.

Nekropolisz IV. (Gondolatok és szándékok): mi a trükkje a pályának? Többszöri probálkozásra sem sikerül eljutnom Adar-Malik-kal az Ezüst Városokhoz, mert az ellenséges sokkal erősebb hősök elöbb utóbb végeznek velem....
Szent Birodalom II. (A végzet vak eszközei): úgy kell Ymoril-t kormányzóvá kinevezni, hogy csak berakom a várba és ott hagyom? Nem enged átjutni a hegyen lévő Helyőrségen, gondolom mert nem elvégzettek a feladatok, pedig mindent megcsináltam (bányák, két helyörség) és mindenkit legyőztem... szóval mit csinálok rosszul???
Előre is köszi.
Üdv

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 jan. 21 12:34 #3148

Hát a Nekropolisz pályához igazából csak rengeteg türelem kell, hiába vannak szövetségben a gépi ellenfelek nem nagyon dolgoznak össze, a váram ellen 1x sem támadtak, jobb esetben az attól délre a fennsíkon lévő erődre mozdult rá az összes ha elfoglaltam.

Ymoril-t úgy teheted kormányzóvá, hogy a bal felső sarokban lévő helyre húzod a portréját.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 jún. 07 18:48 #3315

https://www.youtube.com/playlist?list=PLN0R8wA8QzgdasN26-y3_l80Y8Y_2zgUm
Might and Magic Heroes 7 alap játék - Végigjátszásom KÉSZ

A DLC-k is fent vannak. A kieg is már a 4. videónál tart asszem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 jún. 11 07:32 #3318

Sziasztok!

Szintén egy elakadás miatt kérném a segítségeteket!
Az alap kampányon túl vagyok, a szigeteket járom és a 4. sziget kampányban egyszerűen nem tudok aktiválni egy teleport kaput, nem enged továbbmenni, hogy az utolsó ellenséges csapatokhoz hozzáférjek.
Azt gondolom, hogy a térkép minden egyes apró zuga kitakarítva, nem találom a megoldást...

Az alapküldetések közül az első kettő (hajóval kikötni, vizikígyókat leverni) megvan, sőt a harmadiknál is a Pandemónium nevű város elfoglalva, de azt hiszem itt van valami bug, mert nem halad tovább a fő küldetés....

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!