forum top

× Minden, ami Heroes of Might and Magic

emo S.O.S. HOMM5 bug(?)

Több
2016 ápr. 03 22:45 #1079

Üdvözletem! Én itt nagyon új vagyok, szóval bocsánat, ha rossz helyre írok!
Az lenne a kérdésem, hogy valaki meg tudja mondani nekem, hogy a Barbarian Stronghold várban miért nem tudok hajógyárat építeni, amikor VAN SZÜKSÉGES VÍZMEZŐ? Ez egy egyedi játékban található többszemélyes térkép (a neve: A csodák városa) 4 városnak van hely a térképen, (+az ötödik Academy város, amit el kell foglalni, de az a szárazföld közepén van, és az nyilván nem választható kezdővárként), mind a négy "várospozíció" rendelkezik a hajógyárhoz szükséges vízmezővel, és a játék előtt mind a 8 frakció közül választhatunk (Academy, Dungeon, Fortress, Haven, Inferno, Necropolis, Sylvan, Stronghold). Én mind a 8-at kipróbáltam és a Barbarian Strongholdot kivéve mindegyik városban sikerült hajógyárat építeni. A játékot a magyarosított gold editionben lévő DVD-ről telepítettem, persze az alapjáték és a HoF után. Ha a főmenübe lépünk, a képernyő bal alsó sarka 3.0-s verziót ír. Ha valaki tud valami hasznosat, kérem tájékoztasson! :D További jó játékot kívánok mindenkinek!


"Inkább legyen millió bátor ellenfelem, mint akár csak egy gyáva szövetségesem!"

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 júl. 17 19:36 #1648

Hajóidézés nem lehetséges vagy hajófoglalás?



Melinyel, vanima melda Lúthien, ar sinome nanye len!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!