forum top

× Minden, ami Heroes of Might and Magic

emo Twitch live stream

Több
2016 aug. 13 09:52 #1763

Hatalmas grat, Dave! Szép eredmény nagyon.
Ez egy kis megnyugvást jelenthet nekünk is, hogy nem csak minket versz el kivétel nélkül, hanem lassan mindenki mást is. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 aug. 13 14:19 #1764

Grat! Amit tudtam megnéztem a meccsek közül, azt kell mondjam nagyon komoly teljesítményt értél el, és néha még mákod is volt, ami nem jellemző gg :side:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 aug. 14 06:40 #1765

Nem semmi Dave. Gratula! :)


Üdv,
Th

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 aug. 17 09:45 #1779

Gratulálunk mi is!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 aug. 19 23:54 #1792

Köszi mindenkinek :)
Kétségtelen,hogy egy ilyen szintű verseny megnyeréséhez sok szerencse is kell, talán 1 játékost tudnék kiemelni aki tudásban megelőz mindenkit (Gomunguls) ,a többiek akik top játékosok nagyjából hasonló erősségűek és sokszor a szerencse dönt,ilyen a homm.Van még Maretti akinek talán a legtöbb 1-2-3. helye van a hw versenyeken,és AlextheGreat aki mostanában tért vissza pár éves kihagyás után,bár őt nem láttam játszani sosem.Tőlük tudásban talán csak picit lemaradva FireToSky, Satyr, herolwy, Redwhait_HP, Kobra, Kilgor, Pit for LM, GoD, BISHOP, ProtosArchon, HellLight, csak hogy egy pár nevet említsek :D Vannak még sokan akiket említhetnék, és mindig jogosan félek mikor ellenük kell játszanom.
Több versenyen is nem sok hiányzott hogy maradandót alkossak, ha időrendben nézzük akkor vegyük a tavalyi 10. M200 versenyt ahol meglepően sokáig bírtam és a loser bracket fináléja előtt estem ki eggyel, bár hivatalosan nem volt 4.hely de ha lett volna akkor az én vagyok.Ekkor még nemrég kezdtem a hw-n így bravúrosnak számított.Az "Only XL-2" nem ment ilyen jól, az volt a legelső verseny amire beiratkoztam és csoportkörös 4.helyre volt elég a kevés tudásom.Utána volt az OFB-9, ami svájci rendszerben megy és a 9 kör után az első 7 játékos jut tovább a "Final Battle-9" -be, ahol megmérkőzik egymással ez a 7,plusz a 3 aki az előző Final Battle-n dobogós lett.Nem sok hiányzott, 9.-10. holtversenyben végeztem ha jól rémlik.Utána volt egy Mirrors verseny a már ismert h3dm1, meg a mirror diamond templatekkel,HotA-ban.Negyeddöntőig jutottam ahol első meccset hoztam,egy bullshit 4.napi találkozás miatt buktam a 2.meccset (valamiért nem tették bele a szabályzatba az 5-6.napi meetingnél tech restart részt), majd low morállal lejátszottuk a 3.-at is de gyengén játszottam és 1-2 re nyert The_.A vesztes ágon jött egy balszerencsés meccs, az ellenfelem 1 nappal megelőzött és elvette mindkét Town Portal scrollt a mapon,így azt is buktam.
Ezután következett az One for all and all for one tournament, lényegében csapatverseny, szavazással eldöntjük ki legyen a 20 csapatkapitány, a többieket 3 kosárba teszik rating alapján.Dark volt a csapatkapitány, én voltam a 2.kalapos ember, 3.kalapos RozenKran és a 4. battanas.Nagyszerű volt a csoportkörünk, szinte minden meccset hoztunk és miénk volt a legjobb győzelem vereség arány az összes csapat közül.Egyenes kieséses szakaszban viszont az ellenkezője sikerült,és bár sikerült mindkét meccsemet nyernem, a többiek összesen egyet nyertek, a többi 5 meccs bukta lett.Így 5-3ra nyert a másik csapat.
Következett az ominózus battle of favorites-8, ahol meglepetésemberként 1.lettem a csoportban legyőzve a 2 fő esélyest,és a többieket is.Egyenes kieséses szakaszban először Dima Surmay volt az ellenfelem,akit viszonylag simán vertem egy kis szerencsével. Az volt az a meccs,ahol ufretinnel és piquedrammal kezdtem a kocsmában,majd a 7 wood elfet megette 12 wolf raider akik morált kaptak :D Amikor 2.napi sereged 20 törpe,15 kentaur és 8 gargoyle,elgondolkozol hogy van-e értelme játszani... Volt, és sikerült a halálból megnyerni.A nyolcaddöntőben HellLight jött,és ellene baromi nagy balszerencsém volt minden szempontból, nagyon szar map, kincses zónák üresek,de még így is sikerült pariban lennem vele 2.hónap elejéig, ahol végül úgy tűnt meg tudom fordítani az esélyeket, de Kyrre túl közel merészkedett a nekró várához,és éppen elért a Galthranjával.Ha nincs ez az egy hiba akkor nyerhettem volna, viszont így vesztes ág lett, ahol még Falcone-t megvertem de Lizard ellen jött egy újabb bullshit meccs ahol 7.nap szarrá vert egy tápos Shakti.
Folytatás következik.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 szept. 02 08:54 #1821

Imádom ezeket az összefoglalókat. Csak amatőr szinten űzöm a játékot, de nagyon szórakoztató olvasni ezeket.
Ismerek ugyan minden opciót, skillt, lényt, stb. de pl fejből fogalmam sincs hogy névről melyik hős melyik, pláne hogy pontosan mik az elsődleges képességei.. esetleg kiírnád a teljes hős neveket legközelebb? Így becézve még nehezebb megtalálni/csekkolni őket :)

Köszi, még ilyet!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 okt. 02 17:47 #1935

Olyan ötletem támadt, hogy csinálok egy 1-2 órás tutorial videót a random mapokról,meg úgy általában,magyar kommentárral.Alap koncepciókat magyaráznék el, de lennének haladó szintű dolgok is. Akit ez érdekelne, jelezze valamilyen formában és ha van elég érdeklődő, belevágok :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 okt. 04 09:19 #1942

Igen igen mindenképp. Ha gondolod akkor esetleg elküldheted a videót és felrakom youtube-ra is esetleg twitch stream lehet belőle. :)


10. Heroes Online bajnokság

1. csoport állása: OB 1. csoport
2. csoport állása: OB 2. csoport

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 okt. 04 18:55 #1943

Engem is érdekelne!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 dec. 16 21:05 #2160
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 dec. 29 20:04 #2191


Sikerült bejutnom győztes ágon az elődöntőbe, Nitro nagyon erős, továbbra is kell majd a szerencse hogy nyerhessek ellene. Várhatóan januárban valamikor játszok ellene.
Nagy meglepetés volt számomra hogy FireToSky a torna legnagyobb esélyese vesztett talán a leggyengébb játékos ellen ebben a mezőnyben. A többieknél nem volt meglepi eredmény, főleg mivel egyébként is mindenki erős.

Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 febr. 12 20:24 #2321

Nagyon jók ezek a beszámolók! Csak azt sajnálom, hogy régebbi twitch-es közvetítéseket, linkeket amiket beposztoltál már nem lehet elérni, vagy legalábbis nekem nem sikerül. Van erre valami mód, vagy youtube pl.?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 febr. 26 15:17 #2390

Csináltam egy majdnem 2 órás videót, magyarul kommentálva, de mivel első próbálkozás így nem kommenteltem annyit mint terveztem, helyenként elmerültem a játékban. Tervezek rövidebb videókat is, ahol bemutatok érdekes dolgokat.

https://www.youtube.com/watch?v=4uKCufvx5Fk

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 11 17:04 #2443

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!