forum top

× Minden, ami Heroes of Might and Magic

emo Heroes Might & Magic 3 - LAN

Több
2015 nov. 03 10:49 #24

Már több helyen is bóklásztam az interneten, de használható leírással még nem találkoztam sajnos a LAN játék beállításával kapcsolatban. Ha esetleg valaki rendelkezne egy részletes és használható leírással, kérem ossza meg a közösség számára! Esetleg, ha nem csak Windows hanem Linux OP-ra is megvan (Wine alá). Azért rendkívül hálás lennék Én is! Előre is köszönet érte!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 11 16:12 #74

Hali!

Éppen most szállt el egy elég hosszúra sikeredett leírásom a témában... de most nincs erőm újra írni. Ha vki meg nem előz akkor megírom újra pár napon belül. Addig is kicsit részletezhetnéd, hogy pontosan mit szeretnél és mi is a gond. Pl. a LAN alatt helyi hálózatos játékot érted (szó szerint azt jelenti), azaz nem interneten keresztül szeretnél vkivel játszani? Linuxra létezik H3??? Gondolom nem (bár az oroszokból sok mindent kinézek), így gyanítom vmi emulátor alatt játszol, így van (Linux-hoz egyébként gőzöm nincs)?


*HAVE FUN!*
Nimbus
Utolsó szerkesztés: 2015 nov. 11 16:16 Írta: Nimbus.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 11 16:31 #75

Szia!
Igen, a LAN alatt a helyi összekapcsolt (Routeren keresztül egymáshoz kapcsolt gépeket értem.) Próbáltam a Hamachi-val, de sajnos nem működött sehogyan sem. Linux alatt igen a (Wine) segítségével futtatom a játékot. Kifogástalanul működik is! De ott sem tudtam ezidáig működésre bírni a LAN-t. Mindenesetre, ha Win alatt már működni fog, addig izgatom tovább, hogy működjön Linux alatt is. Ha sikerül leírom! Nagy fanok vagyunk a családban. Nekem a 3-on kívül a VI van meg azt űzöm épp most is ;) . A H3-at pedig inkább Anyukám - ismertebb fan körökben: "Banya" űzi velünk otthon amikor együtt a család.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 26 09:36 #206

Szia!
Jaj, hát erről az ígéretemről meg teljesen megfeledkeztem. Ne haragudj! Ha még aktuális, hát írok pár tippet.
Helyi hálóban nem szükséges a hamachi. Kapcsolj ki a gépeken minden tűzfalat és vírusírtót, majd elvileg, ha az egyik gépről tudod "pingelni" a másikat, akkor a H3-ban is látni fogod a hostolt játékot. Gondolom az meg van, hogy ilyenkor is TCP/IP játékot kell indítani és valamelyik gépen "hostolni" kell, még a többi géppel "joinolni" a játékhoz, amit elvileg a listában látnod kell, de amennyiben mégsem még meg lehet próbálkozni a host gép ip-jének megadásával. Picit nehéz így látatlanban segíteni, pláne, hogy ez gyakorlott playereknek sem mindig megy azonnal. Majd egyszer gyere el egy Heroes Táborba és látni fogod, hogy évtizedes tapasztalattal is minden alkalommal akadnak kisebb-nagyobb problémák a hálózat összerakásakor. :)


*HAVE FUN!*
Nimbus

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 07 14:54 #303

Üdv van egy HEROES III Might Of Magic complette játékom. Van netem is de még soha nem játszottam neten.
Ha valaki letudná nekem ide írni hogy hogyan is kell meg mit kell beállítani, mire kell kattintani azt megköszönném.
A játék CD-ről megy nem letöltöttem!
Választ előre is köszönöm üdv!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!