forum top

× Minden, ami Heroes of Might and Magic

emo Heroes 3 complete

Több
2022 jan. 19 12:58 #3982

Heroes 3 complete - GOG-os, ezt telepítettem fel anno és ezzel játszom már egy jó ideje, mert ez fut a mostani Windos-ok alatt. Imádom a jéátkot és csak ezzel játszom nagyon régóta, illetve még a 2. részt szerettem anno. A többi nem jött be, nem fogott meg, nem érdekel, ahogy más játékok sem igazán. ( Az a 4-5 játék, amivel ezer éve játszom, játszottam (kizárólagosan), már nem igazán kompatibilis, vagy nem olyanok, mint a régi, szép időkben ( Transport Tycoon, Green Thumb Card, Winhanafuda,Alintetris - és slussz!). Szinte csak a HOMM 3 complete maradt, mert ez kompatibilis a Windows 8, 10 verzióival.de ezt nagyon, nagyon imádom a mai napig is! Léteznek hozzá új pályák? Lehet valahol venni, vagy letölteni? A meglévőkkel már milliószor játszottam. (Nem vagyok egy szgép guru) .

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2022 jún. 13 10:46 #4004

Javaslom hogy telepítsd fel a HOTA kiegészítőt, kapsz egy új várat és egy csomó egyensúlyozást (és Giant méretű térképeket is). Utána térképeket meg itt találsz dögivel:
https://www.maps4heroes.com/heroes3/maps.php

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2022 aug. 11 09:53 #4006

Ha megvan a GOG-os verzió, és felraktam a HOTA kiegészítőt is, hogyan teszem bele az új letöltött mapot a játékba? Csak le kell tölteni, és bemásolni a játék mappába, ahol a többi map is szerepel? Vagy ennél bonyolultabb ez az egész? Köszönöm, ha válaszolsz!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2022 szept. 03 12:50 #4007

hali, asszem még az kell, hogy a heroes ne a program filesban legyen, hanem pl. c-ben csinálj neki mappát tedd át oda, és akkor csak rá kell installálni

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!