forum top

× Minden, ami Heroes of Might and Magic

emo Heroes V Tear of Asha + Hammers of Fate segítség

Több
2020 febr. 28 18:40 #3795

Sziasztok!

Két dologban szeretnék segítséget kérni.

1. Heroes V. alapjáték, 1. kampány, utolsó küldi, A király bukása. Asha Könnyét sehol sem találom. Több végigjátszást is megnéztem, és mindegyik obeliszket. Ástam a térkép közepén és feljebb, a sanctuary környékén is. Enélkül nem lehet befejezni a küldit? A démonokat nem tudom legyőzni, mert az előörsük túl erős és folyamatosan támadnak, ezért nem mehetek messze a váramtól. Az alagutakat se nagyon térképeztem fel emiatt.

2. Hammers of Fate kieg., sötételf kampány harmadik küldijében el kezdett szaggatni, de csak amikor a hőst és a térképet látom, városban, harc közben nem. Felbontás, képminőség megváltoztatása nem segít. Patchelni sem tudom, mert a telepítés végén kiírja, h az eredeti játék nem található.

Köszi előre is és jó hétvégét :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 febr. 29 15:32 #3796

Szervusz! Hát amennyire emlékszem Asha Könnye pedig ott van vhol nem messze Dunmoor-tól: a vártól ahogy megy az út jobbra a lépcsők felé, az út alsó részénél volt úgy emlékszem egy fűrésztelep, az út feletti részen meg egy Menedékhely, meg vmi kertes terep, és vhova arra a részre mutatja a kis térkép az obeliszkek után h ott van. Meg lehet csinálni nélküle is a pályát, de elég nagy könnyítést ad a plusz pénz és egység termelés miatt. Meddig van felpatchelve az alapjátékod?? 1.0-nál emlékszem h elég sűrűn jöttek a démonok támadni és valóban nem nagyon lehetett kóborolni semerre a vártól mert védeni kellett, de pénz is meg egység is ugye alig volt a védekezéshez is, nem h a felfedezéshez még.
A kiegészítőnél nem tudom mi lehet. Talán a driver frissítést érdemes lenne megpróbálni. Vagy a profilod mentéseit eltárolni és újra húzni a játékot, és persze nem árthatna 2.1-ig felhúzni sem. Amennyire emlékszem, innen az oldalról is le lehet kapni a javító csomagokat.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 febr. 29 18:06 #3797

Szia!

Köszi a választ.

Főleg ott szoktam ásni, ahol írtad. A hommm.hu végigjátszása szerint csak Asha Könnye megtalálása után kapod meg az utolsó feladatot, h küldd el Godric-ot Nyikolájhoz és a második hónap első hetében találkozol az utolsó démon hőssel. Már nem emlékszem, h időben hol járok, de már jócskán túl vagyok a második hónapon.

1. 60

A kiegnél sikerült megcsinálnom azt a pályát, a következőn pedig nem laggol, szóval megoldódott.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 febr. 29 21:04 #3798

Legfeljebb vmelyik nap elindítom a játékot és megnézem azt a pályát az elejétől, arra nem emlékeztem h a Godric elküldése Nyikoláj-hoz küldetést a kincs kiásása után adja-e be vagy sem. De akkor az utolsó démon hős megjelenése függ attól is h meg van-e Asha Könnye. Lehet h ha nincs akkor sosem ér véget az offenzíva. Na majd megnézem és próbálok mondani vmi okosat.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 márc. 02 17:38 #3800

Köszi szépen, de nem muszáj :) Persze érdekel a vége, de csak ezért ne fáradj :) Az alapjáték többi kampányát elvből nem akarom megcsinálni, nem akarok démonokat, élőhalottakat irányítani :S A Kelet törzseit se próbálom ki.

Amúgy bejártam az összes alagútat, de a feladatok szempontjából semmi fontosat nem találtam.

Csalni sem tudok (win cheat), mert ez egy torrent oldalról leszedett játék és nem találom a fájlt, amit módosítani kell.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 márc. 07 15:11 #3802

No hát csak bele kezdtem, és a Godric elküldése feladatot X-edik támadás után kapjuk meg, és ha jól emlékszem ezzel együtt (egy bejátszásban) vetődik fel Asha Könnyének megkeresése, amit a játék Izabellára sóz. Eltelt pár nap mióta neki estem így most sem teljesen tiszta, de ez h Godric-ot elküldjük meg volt a Könny megtalálása és felépítése előtt.
Amúgy meg sztem érdemes lehetne esélyt adni a többi hadjáratnak is, igaz h a 3. démon pálya elég izzasztós tud lenni, de az sem veszélyes. Nekem személy szerint sokkal szimpatikusabb volt Agrael mint mondjuk Godric vagy az elf kampány főhőse, Findan. Meg Agrael története már önmagában is megéri a végigjátszást, később is lesz bőven szerepe. Nem akarok semmit lelőni, sztem adj neki esélyt.:)
A nekromantáké sem rossz sztem, ha nem szimpatikusak nagyon semennyire akkor később úgyis el lehet beszélgetni velük a dolgok mikéntjéről.:D Meg amúgy, sztem a Sylvan 5. pálya is nagyon jó volt.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 márc. 08 05:45 #3803

Szia!

Köszi szépen :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 márc. 08 12:25 #3804

Na aztán tegnap végül lenyomtam a pályát, rosszul emlékeztem kicsit. Miután meglett a Könny sztem azután indult el egy démonúr a vár felé ostromra (megpróbáltam többféleképpen is h mit csinál, teljesen mindegy volt neki h van-e valaki vagy nincs a várban, neki rongyolt (azt nem próbáltam mondjuk h ha gyengébb sereggel megállok a közelben akkor neki megy-e Godric-nak vagy Izabellának)), és miután megvédtük a várat jött a bejátszás h Godric elmegy segítségért. Csóri Nyikoláj, volt egy küldi amikor megjelent h "jutass el egy üzenetet Nyikolájhoz", hát amikor beálltam Agrael és ő közé akkor sem történt semmi, szóval ez csak kamu küldi, csak már nem emlékeztem erre.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!