forum top

× Minden, ami Heroes of Might and Magic

emo Heroes 3 pálya

Több
2019 márc. 15 14:51 #3558

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, egy jó bő 10 éve játszottam utoljára a Heroes 3-l és emlékszem hogy volt egy pálya, amin egy castle hőssel indultunk, be kellett foglalni a környéken lévő "semleges" Castle várakat, majd építeni egy sereget és lenyomni az eléggé tápos ellenségeket. Amire még emlékszem, hogy minden más frakcióból volt egy a játékban, mindegyiknek 5-6 vára volt fullra fejlesztve, és baromi kemény hőseik voltak. Volt föld altti része is a mapnak ahol a dungeon, necropolis meg az inferno volt. Ha jól emlékszem a hős akivel indultunk Rion volt, a sztoriból annyi rémlik, hogy talán valammi herceg volt a hero akit az apja elküldött meghódítani a kontinenst és emlékszem hogy minden héten jött erősítés is. Az istennek se találom a mappot, ha esetleg valaki tudja melyik az kérem írja le :) köszi előre

Utolsó szerkesztés: 2019 márc. 15 14:52 Írta: Feltraz.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 márc. 15 21:02 #3559

Keresgéltem picit, de nem találtam meg. Gondolom nem alap pálya volt, hanem játékos által készített.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 márc. 24 13:39 #3564

Megtaláltam, legalábbis a leírásod alapján erős a gyanúm.

http://www.heroes3maps.com/map/5919-a-legnagyobb-uralkodok

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 márc. 27 18:53 #3565

Egészen biztosan ez az, amit keres Feltraz, jól gondoltad.
És van egy második része is.


Üdv: Krityó

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 márc. 31 07:36 #3568

És az mi lenne Krityó? Már érdekel engem is, mivel elkezdtem játszogatni ezzel a pályával.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 júl. 07 16:29 #3620

Régóta a kedvencem ez a pálya, időnként újra és újra előveszem. Fogadkozok már régóta, hogy mentés nélkül is meg fogom csinálni, de eddig mindig beletörött a bicskám, végtelen türelmem és időm pedig nem volt hozzá. Volt ezen kívül olyan érzésem, hogy Berserk + Extreme Fire Magic kombó nélkül jóformán lehetetlen megcsinálni a pályát. Próbálta már valaki közületek?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2021 nov. 18 14:37 #3976

Sziasztok!

Jelenleg én is ezzel a pályával szenvedek…tudna valaki tippeket adni,hogy lehetne megcsinalni?
Van negy váram,sajnos pénz még annyi nincs,hogy elég legyen minden teremtménye de a negyedik hónapban mar jönnek az ellenfelek,s nem lehet nyerni ellenük…6x-es értékeik vannak s szinte esélytelen…mi a titok?:)

Köszönöm a segítséget!

Zoli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2022 jan. 09 12:39 #3980

üdv mindenkinek nekem olyan gondom akadt, hogy necroval játszok és bár nem próbáltam másik hőst de israval vagyok és szintlépésnél nincs választási lehetőségem , holott általában mindig két képesség közül lehet választani illetve nem engedi felépíteni a Necromancy Amplifier sem a játék. nem tudom hogy el állítottam e valamit vagy csak bugos, de az ujra telepítés nem oldotta meg... kösz előre is a segítséget
:)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2022 jan. 18 00:35 #3981

tournament rules/hw rules vagy valami ilyen be van kapcsolva - ami ad néhány nerfet a necrora(pvp-nél használják)
asszem menet közben már nem lehet kikapcsolni

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!