forum top

× Minden, ami Heroes of Might and Magic

emo HoTA mod

Több
2018 szept. 10 17:53 #3367

Sziasztok! Valakinek van valami tippje hogy a HoTA modban a varazslat research hogy mukodik? Utanaolvastam a neten stb de valami meg mindig nem tiszta. Az rendben van, hogy le lehet cserelni egy varazslatot masikra bizonyos anyagi javak elleneben. De amikor ezt kivalasztja az ember, akkor ket lehetoseget dob fel a jatek. 1) a research befejezese, es a varazslat fixalasa 2) nem fejezodik be a research
Az 1-es lehetoseg teljesen vilagos es mukodik. De a 2-es lehetosegnel, amikor nem akarjuk befejezni a research-ot, akkor nem tudom mi tortenik igazabol. Mert a varazslat pergamenje bezarodik, es research folyamatban marad. Arra gondoltam, hogy ilyenkor egy ido utan feldob egy masik varazslatot, ezert hagytam par napig igy researchben a dolgot, de sajnos nem tortent semmi.

Udv!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 szept. 10 18:02 #3368

Egy tekercset csak egyszer lehet módosítani. Ha már elfogadtál egy tekercs változtatást, vagy is befejezed a researcot , akkor az már fix marad többé nem tudod kicserélni. Viszont, ha "Benne hagyod a gömbben", és folytatod a kutatást, akkor minden újabb nap fel dob neked egy random másik tekercset, ha, ha fizetsz érte, vagy is ameddig bírod pénzzel, kutathatsz olyan varázslat után, ami neked kell.Ehhez rá kell kattintani a gömbre majd a pay and continue researc-ra. És így tovább.

Utolsó szerkesztés: 2018 szept. 10 18:08 Írta: fedaykin.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!