forum top

× Minden, ami Heroes of Might and Magic

emo Heroes 3 Mythology mod

Több
2018 aug. 10 20:30 #3339

Hello!

Nagy köszönet a fejlesztésért,igen változatossá sikerült tenni vele a jó régi Heroest.
Jó az elgondolás, az újra szerkesztett városok szépre sikeredtek és az AI is egész erős,kiegyensúlyozott szerintem.
Nálam szépen fut nem nagyon találtam benne bugot a VCMi-vel ellentétben stabil nem dobál ki.
Ha esetleg lesznek modok amikkel bővíthető lenne én szívesen látnék akár több várost is,esetleg új fajokat,teremtményeket.Lengyel és orosz fejlesztői oldalakon lehet látni próbálkozásokat ezügyben némelyik egész korrekt.Nem tudom megvalósítható-e hogy tovább bővüljön a világ mindenesetre ne hagyjátok abba mert messze ez a legjobb változat azok közül amelyeket eddig sikerült kipróbálnom.
Nagy RESPECT !

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 jún. 17 16:32 #3617

Kedves Rafika!

Nagyon sokat dolgoztunk rajta, hogy izgalmas és újszerű legyen a Heroes 3. Most már nagyon jól működik a HOTA-val együtt amit 2019 elejétől le is lehet tölteni. Készül a hatodik verzió is! Ha érdekelnek a legújabb hírek, akkor keresd fel kérlek a facebook oldalunk. Az egyik titkot elárulom, hogy most min dolgozunk. A nekropolis vár havas vidéken lesz és nekromatáknak élénk kék lesz a szemük! A szellemsárkány lehet, hogy 2 hexát tud majd sebezni, az elülső lényt megfagyasztja a kék színű fagyos lehellet! :-)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!