forum top

× Fórumetikett, fontos információk

emo Fejlesztési javaslatok

Több
2016 jan. 14 19:41 #596

Egy hosszú hozzászólás megírása után a küldés gomb küldés helyett kidobott a főmenübe, mert lejárt a bejelentkezésem.
Helyette kérhetné, hogy jelentkezzek be újra. Lapváltás, és a szöveg törlése nélkül. Vagy írjon ki hibaüzenetet, de ne dobjon ki, hogy legyen esélyem menteni a szöveget.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 15 09:13 #602

Vagy csak meg kéne növelni a session idejét, akár 72 órára.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 19 19:02 #780

Nekem kb 10 percembe telt, mire egy egymondatos PÜ-t meg tudtam írni. Belépek, rákattintok egy felhasználó profiljára, azon a lapon rákattintok a privát üzenetre.
Akkor elvisz a postaládába, látom a kapott üziket. Igazából már itt nem ezt kellene kapnom, hanem az előző akcióm egyértelműen arra irányult, hogy konkrétan valakinek szeretnék írni.
Na mindegy. Rákattintok, hogy új üzenet, és közli velem, hogy ahhoz előbb be kellene lépnem...
Harmadjára sikerült eljutni odáig, hogy meg is írjak egy üzenetet.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 ápr. 21 13:23 #1187

Írd meg txt-be, majd Kopipastézd be! :))

--hopsz, ezt Doom3D-nek címeztem.--


Congratulations! All your enemies have been defeated! Victory is yours!
Utolsó szerkesztés: 2016 ápr. 21 13:24 Írta: ArchDruid.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 máj. 30 07:27 #1427

Egy admint sem zavar ez a sok szemet ami elarasztja a forumot?


__________________________
Soci

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 máj. 31 05:59 #1432

Üdv Bátor Harcosok!

Elnézést a késői jelentkezésért, de kórházban voltam, megműtöttek. Már jeleztem a fejlesztők felé a problémát, folyamatban van a megoldása. Én úgy látom, hogy a fórum teleszemetelését az okozta, hogy eltűnt a regisztrációtól a biztonsági kérdés... Remélem hamarosan megoldódik a probléma. Addig is kösz a türelmet. Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: soci

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 febr. 08 18:27 #2302

A változatosság kedvéért most a hozzászólásom elküldése után kb. 10 másodperccel dobott ki a fórum. Aktivitás (üzenet küldés, fórum navigáció ..) után resetelni lehetne a session-ből hátralevő időt.

Üdv, Doom3d

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!