Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 201 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 04 szer., 19:12 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

2much4me=Sensei: Szerintem erre már nincs idő... :roll: Főként nem támogatnám a mindenki csak egy kicsit variáljon a listán elvet... :? Ez semmi jót nem szül, gondolj csak a rengeteg "vitára" pl. az 1vs1 versenynél, de ez szinte minden tábornál vagy BB-nél így van... :? SAJNOS! :( Persze erre lehet azt mondani, hogy ez nem "vita", hanem "demokrácia", de ez szerintem nem így van... :roll: Javaslom, hogy drága, ráérős szabadidődben tesztelj ki valami ütős might-os sereget! :wink: Én is ezt tenném, bár én nem nagyon érek rá sajnos! :roll: Ha minden jól megy, pár napon belül apuka leszek! :shock: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 04 szer., 20:37 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Hali!

Vogyi vazz gratula!!! :)

Még annyit, hogy nem lenne természetesen mindenki véleménye figyelembe véve, pl ha valaki kitalálja, h a gnoll és az AA azonos árban legyen. DE! A véleményeket attól még lehessen már elmondani! PErsze ebben kezdhetnének Lacáék, de hagy szóljon bele más is!

Idő mint tenger, még majdnem egy hónap van! Persze nem NEKED, de azt hiszem ezt egyátalán nem bánod! :wink:

Üdv,
2much4me


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 04 szer., 20:58 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

2much4me=Sensei: Köszi a gratulációt! :D Ha nem lenne mindenki véleménye figyelembe véve, akkor minek kellene néhány ember véleményét elfogadni, néhányét pedig nem??? :roll: Lehet, hogy ezt nem nekünk kell eldönteni... :roll: Majd Laca és Kertics Mesterek döntenek arról, hogy ketten megoldják e az árlista pofozgatását vagy közkinccsé teszik, hogy lehessen össznépileg beleszólni... :shock: Bár azt hiszem, hogy az offline verseny és a mentések készítése miatt az az egy hónap alig fél lesz, mire a végleges lista elkészül... :roll: Bár lehet, hogy tévedek! :roll: Majd kiderül! :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 04 szer., 21:58 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Csak kitesszük ide... az kb... 2 perc. Aztán azt csinálnak offlineal amit csak kell, mi addig agyonköpdössük egymást, ahogy Te mondanád. Majd két hét múlva ők kitalálják a frankót, elolvasva a sok köpdösést - remélhetőleg.

A demokráciában sincs mindenki véleménye hála Istennek figyelembe véve, és ez így van a rendjén. Attól még meghallgatni meg lehet mindenkit, nem? :?

Nem értem mi ebben a nehéz... de komolyan. Idő se menne el vele több, helyettük gondolkoznánk, ponthogy időt spórolva... :roll:

Üdv,
2much


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 04 szer., 22:18 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Mint mondottam, majd Laca és Kertics Mesterek eldöntik a frankót! :wink: Én pedig majd csak játszom, valami luck, morálos kombóval, ahogy ezt a táborban is tettem... :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 04 szer., 22:24 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Laca... Kertics... hol vagytok? :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 05 csüt., 6:43 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Ki se másznak a mapszerkesztőből! :lol:

Egy kérdés 2much4me alias SenSei, pl. ha már te segíteni akarsz, akkor monjuk Lacával kozultálnál személyesen, biztos meghalgatna, offlinen is megkérdezett még másokat is az újjításokról meg a többiről! Szerintem téged se küldene el! :)

Ami meg a nyilvános alakítgatást illeti, 10-15 ember biztos van, akinek a véleményére lehet adni, de mint az 5. BB-s topicban is látható, már 5-6 embernél egy jó kis égzengető érvelésekkel teleírt vitafórum kerekedett, biztos lenne itt is! :shock: Így szerintem majd Lacáék eldöntik, kinek a véleményére adnak, aztán majd veük konzultál, ha tud, s majd lesz valami jó a végére abból a listából! :wink: Legalábbis a remény hal meg utoljára! :shock:

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 05 csüt., 10:28 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Hali!

Jou: Offline nem érdekel. Épp az az egyik fő gond, hogy Lacáék az offline alapján (is) akarják ezt összerakni... Pedig itt nem lesz 500 restart csak mert nem jött be 5X egymás után a luck-morál-luck.

Laca, Kertics: A fórumba kitevéshez csak Muggernak kell elküldeni a listát, aki tök jó fej és a töke sincs tele az egésszel :D

Köszi!

Üdv,
2much4me


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 05 csüt., 10:41 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 9:19
Hozzászólások: 387
Tartózkodási hely: Győr
Üdv SenSei!

Türelem.
Most dolgozok az online listán, azaz jelenleg nincs még mit kirakni. A héten valszeg átküldöm Lacának értékelésre. Természetesen szívesen veszünk minden javaslatot, úgyhogy ha nem tudod kivárni az első tervezetet, akkor nyugodtan átdolgozhatod a legutóbbi tábori árlistát és elküldheted mailen.

_________________
Maradok tisztelettel:

Kertics

***Good luck!***


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 05 csüt., 11:10 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Nem, nem Sensei, mindenki a saját szerszámával vitézkedjen, Muggernak nincsen ingerenciája 3 naponta négyszáz féle variációt a netre pakolászni megbeszélés végett! :) :) :) Beszélgessétek, foglalkozzatok vele, Ti! Nekem bőven elég az okt 25 -re előállított végleges árlista!

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 05 csüt., 12:00 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
SenSei írta:
Hali!

Jou: Offline nem érdekel. Épp az az egyik fő gond, hogy Lacáék az offline alapján (is) akarják ezt összerakni... Pedig itt nem lesz 500 restart csak mert nem jött be 5X egymás után a luck-morál-luck.

...

Üdv,
2much4me


2mush4me alias SenSei! Ki beszélt itt az offline támadásról :shock: Csak annyit mondtam, ott is elfogadta más emberek ötleteit, s szerintem az onlinenál se fogják azt mondani, hogy nem érdekel a vélemyényed! :shock: S tudom, hogy itt nem lesz 500 restart, játszottam már online támadást! :wink:

U.i Talán nem volt kivehető teljesen a mondanivalóm az előző hsz ből, bocs! Tudod a fogalmazásgátló utóhatásai! :)

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 05 csüt., 13:24 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Sensei ne itt oszd az észt! :P Ahogy Kertics is mondta töltsd le a tábori árlistát (mi is abból dolgozunk és nem az offlineból :? még a feltételezés is sértő) aztán azt módosítsd ahogy gondolod, aztán küldd át nekem vagy Kerticsnek!
A jó ötleteket hidd el nem akarjuk veszni hagyni, ezt azt hiszem egy páran tudják igazolni! :roll:

Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 13 pén., 13:18 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Halihó!

Megnéztem az árlistát, szerintem tök jó!

Különösen jó, hogy Kertics elküldte megbeszélésre. Remélem ez igy lesz a jövőben is:)
Egy kérdés: Ez már a Lacával közös álláspontot mutatja be? (Gondolom igen, mivel Laca nem volt cc-zve)

Az árlistáról:

Általában:
Az árváltoztatások 90%a emelés volt. Warum?

A varázslókat jól gondoltam, hogy teljesen ki akarja csinálni a pár ember, pedig
- mindössze 2 csapat volt a táborban és azok sem szerepeltek különösebben jól
Ennek ellenére
- miért kell már 11k aranyat lényre költeni?
- miért lett jóval olcsóbb a recanter és a orb, amikor amugy is rekordmennyiségű volt belőle a táborban?
- miért csak felfele ment a varik ára?
- miért lett az összes resistancos cucc ára a fele???
Miért nem tiltjuk ki egyszerűen az összes spellt pl a 2ik szint felett? Nagy gáz, hogyha vannak varis seregek is?

Van jópár olyan változtatás amit nem értek miért történt: olyan egységek, amiket amióta H3-azom senki nem vett főseregnek (Pike/Halberd, Wood elf, törpék, szunyogok, cavalier/champion, black/dread, ancient, giant, devil) mégis felment az áruk, némelyiknek jócskán!

Na de menjünk részletesen:
- Törpék, valamint pike/halberd ára jó volt, inkább le kellene vinni 1-el, nem pedig fel
- Lovasokkal még soha senki nem volt mégis 10%ot rádobtunk, szerintem pont fordítva kellett volna..
- AA miért lett még drágább, 900 bőven jó lenne érte
- Harpia: miért csak 1-el ment fel az ára? Titi laposra vert mindenkit velük...
- Rampart kb OK eltekintve a törpéktől
- Golem miért ment fel? Mellesleg ez jó hír a varázslóknak (akik ugysem léteznek már) szóval szerintem egy -5 simán elmenne lefelé az árból
- Master Genie alapárát le lehetne vinni 100ra
- Naga inkább olcsítani kellene, már amugy is nagyon drága volt
- Giantot sem vett még senki, mégis drágább lett
- Inferno OK, kivéve a Demont mindig is nagyon drágának tartottam, nem véletlen nem volt még vele senki...
- Necro: Vamire Lord szerintem lehetne vmivel olcsobb. Online még senkit nem láttam velük, bár offline tudom h jó... dehát kikérem magamnak, h ilyesmit feltételezzek bárkiről is... :D
- A Black és a Dread knight miért lett drágább, már amugy is ***** drágák voltak
- Dungeon OK, csak a Harpy legyen még 1-2-vel drágább
- Stronghold
- Ogre mage alapára mehetne le még 5tel simán
- Behemacska tul sok
- az idősb behemacska még attól is sokkal drágább volt, miért lett most még drágább???
- Fortress: Miért lett drágább a serpent/dragon fly? Szerintem maradjon az ára
- Gorgon is jó volt 130ért
- Hydrák túl drágák, online semmit nem ér a speckójuk mégis bazidrágák

Hősök ára szerintem jó volt, kivéve
- Nymus és Marius legyen 1250 (semmi extrát nem tudnak, mégis drágák, úgy, hogy még a lényeik is marha drágák)
- Az Offense/Armoreres hősök is jók voltak annyiért amennyiért
- Tyris is feleslegesen olyan drága, lehetne 1500 inkább
- Gundula amugy is drága volt, de még ha leviszitek sem kellene senkinek, szóval ezen nem nyitunk vitát

Varik
- Az egyes- kettes varik szerintem jók voltak árban
- a magasabb szintueket pedig le kellene vinni Arma (szerintem legyen bent meghozza olcsobban), Implo, ..

Artik
- a kardok pajzsok ára lehetne kicsit kisebb különösen a magasabb értékeknél, fenntartva azt, hogy védekezni továbbra is legyen olcsóbb
- a recanter/orb of inhibitionnal csak a lámákat szivatjátok meg. Értelmes player ugysem veszi ezeket, mivel ezzel vállalja, hogy mindenkitől kikap, viszont akik amugy is bénák, vagy eleve csak heppből a varisok szopatására törekszik (még akkor is ha sokkal többre lenne képes... de nem akarok neveket mondani :) ), azoknak ezentól még könnyebb a dolga
- Resis cuccok ára maradjon
- A +4 A D -s cumó ára kissé magas, a +3 A D-s sel együtt

Secondary skillek
- Nem fogjátok kitalálni, a magicek ára kurvára nem tetszik
- Air jó volt 1500ért, pláne, hogy a Haste és a disrupting is drágult
- Earth jó lenne 1300ért: Implo amugy sem jo, mert egyszeruen szetszeded az egysegeid, es ezzel meghiusitod az egészet, más jó spell meg nincs, a resurrect sem elég erős
- Fire: Szzar volt, szzar maradt, mégis drágult... 1000 bőven elég lenne érte
- Water: semmi extra nincs benne, ez is mehetne 1000ért, a Clone amugy is kva drága

Egyéb
- Javítsátok a feláras részt, mert már megint rossz
- Szerintem 10k-t kelljen továbbra is egységre költeni

Na várom a reakciókat. :)

Üdv,
2much4me


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 13 pén., 14:00 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Sensei gyerek megint dógozott egy csomót, és ahogy olvasgatom mond néhány megfontolandó dolgot... 8)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 13 pén., 15:31 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Egy futó pillantást tudtam csak az árlistára vetni, de úgy látom kicsit gatyába kell ráznom... :P:P:P
A hárpia nekem is ordított, a gorgonért pedig végképp megsértődtem, hisz azt már a táborra is lejjebb akartam tornászni... (aztán valaki leszavazott :?)
11k-t nem értem, a 10 eddig is tökéletes volt... szvsz

Na várjatok csak Vologya és Kertics... :P :lol:

Laca :mrgreen:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 13 pén., 16:14 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Amúgy a hatos egységeket már amúgy is drágának találtam, erre még jól meg lettek emelve...

Szintúgy az alapszintű 7es egységek.

Szinte csak ez két szint ahonnan sosem látni sereget, vagy esélytelenül verik szét őket.

Üdv,
2m


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 13 pén., 18:10 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Megfontolandó amit SenSei mondott a legtöbb érvvel én is egyetértek. Különösen értetlenül állok a piros orb és recanter árainak csökkentése elött :?

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 13 pén., 23:47 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Már látom, hogy mindenki REFORMÁLNI akar! Szerintem csináljatok egy tök ÚJ árlistát, amiben majd megint marad jó néhány kiskapu, amivel egyesek simán eldöntik az első helyezéseket és a verseny egy előre lefutott dolog lesz... :roll: Az ilyen szintű módosítások, amit 2much4me=Sensei leírt csak alapos teszteléssel lehetnek sikeresek!!! Majd megint odáig jutunk, hogy jó néhány versenyen keresztül lehet finomítgatni, mire olyan lesz, mint az előző táborban... :? Nem fogtok az életben olyan árlistát csinálni, ahol a might & magic ki lesz egyensúlyozva és minden tökéletes lesz, mint a mesében... :shock: Ezt sajnos tapasztalatból írom... :roll: Nekem sem sikerült.. :( (Megjegyzem azokkal, akik most nem kis módosításokat akarnak ismét véghez vinni...) Azért SOK SIKERT NEKTEK! :roll: Én vagyok az a rossz, öreg, begyöpösödött agyú bácsi, aki a REFORMOK ellen van... :roll: Ne nekem legyen igazam... :evil: Bocs, de ami a szívemen, az a számon! :shock: Én már csak, mint öreg nyugdíjas Heroes játékos fogok részt venni a BB-n, ha addig ki nem utálnak onnan! :shock: Baráti üdv!

ui: Csak annyit még, hogy az elmúlt versenyeken egyre több volt az X eredmény, ami mutatja az árlista javulását... És mindig a sok XP-vel rendelkező csapatok nyertek... Ez szolgálhat némi tanulságként... :shock: Jah és a Hárpia ára 4 arannyal emelkedett, nem 1 arannyal... :shock: Kötekedés befejezve, sok sikert nektek... H3 támadás részemről béke poraira... :( :( :(

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 14 szomb., 14:55 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Halihó!

1. Vogyi: szeretünk, senki nem gondolja, hogy vén begyöpösödött fószer lennél :D
2. A Harpy ára 18ról 19-re nőt. Ez elég könnyen ellenőrizhető. Lehet h Kertics átírta a javaslatod, de ami hozzám eljutott, abban bizony ez volt :)
3. A Might-Magic sosem volt egyensúlyban ez nem vitás.
Az sem vitás, hogy eddig Magic, amennyire tudom sosem nyert. A legközelebb az egyik táborban Boti révén jutott ehhez, de végül a sok sör legyőzte a Magicet... :lol:
4. Olyan marha nagy gáz lenne, hogyha egyszer a Magic nyerne?

5. Lássuk be, a Magichez azért kell kreativitás. Multkor is Ssth seregében több volt az ész, mint 6 másikban együttvéve. Azzal gondolkozni kellett, akkor is amikor megcsinálta, és még inkább amikor játszott a seregével. Szerintem volt egy másik magic sereg is, ami szintén nem volt roszz, bár nem akarok senkit fényezni :)

6. Csinálok a 6ik táboros lista alapján egy újat. Hamarosan körbeküldöm.

Üdv,
2m


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 24 kedd, 20:23 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Na mi van a reformmal?

Mindjárt idő van!

Üdv,
2m


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 201 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség