Üdv Bátor Harcosok!
Végre eljött az idő és megpróbálok teljeskörű tájékoztatást adni az V. HEROES TÁBOR árairól, helyszínéről, néhány infóról pl. versenyek a későbbiekben egy kör e-mail keretében kaptok tájékoztatást.
A tábor TELJES időszakára maximum 16 főt tudunk fogadni (15-70 év között) és lehetőség szerint mindenki aki szeretne jönni, hozzon gépet! A szállítás szerintem idén is megoldható lesz valahogy! Lehetőség szerint a tábor teljes időszakára jelentkezzetek, kivételes esetben tudunk csak hétvégére vagy pár napra jelentkezéseket elfogadni! Akkor jöjjenek az árak (kedvezményeket belekalkulálva):
A tábor időpontja: 2005. július 8-17-ig
Szállás+közösségi épület(áram): 2000(1650+350) Ft/fő/éj x 9 = 18000 HUF
Idegenforg. adó: 300 Ft/fő/éj x 9 = 2700 HUF
Díjak, érmek: 1300 Ft/fő = 1300 HUF
Póló: kb. 3000 HUF/db (Ez lehet kicsit drágább! Elején Heroes kép, hátulján mindenkinek a nickneve)
Autóparkolás (aki kocsival jön): 300 Ft/éj x 9 = 2700 HUF
ÖSSZESEN: pólóval: 25000 HUF + autó parkolás!
póló nélkül: 22000 HUF + autó parkolás!
Családtagok részére a tábor: 18.000 HUF ! (10 nap/9éjszaka)
Utolsó hétvégére lejövőknek (péntektől vasárnapig): -> (Ebben az esetben csak a H3 támadás versenyben tudsz részt venni!)
ÖSSZESEN: pólóval: 11000 HUF + autó parkolás (600 HUF)!
póló nélkül: 8000 HUF + autó parkolás (600 HUF)!
A szállás ugyanaz, mint tavaly volt és a vele szemben lévő ugyanolyan faház, konyhával, hűtővel, zuhanyzóval, WC-vel és közösségi teremmel.
Az étkezésről mindenkinek magának kell gondoskodnia! Bolt, étkezési lehetőség a tábor területén és a közelben található!
A versenyekről és díjakról, különdíjakról a későbbiekben tájékoztatlak benneteket.
Jelentkezési határidő: 2004. június 17. éjfél
Jelentkezni rózsaszín postautalványon lehet 15.000 HUF előleg befizetésével a következő címen: Lengyel Lászlóné (Vologya mamája) 2030 Érd, Balatoni út 8. A megjegyzés rovatba írjátok be: V. Heroes tábor (A jelentkezést jól gondoljátok meg, mert előleget visszafizetni nem áll módunkban!!!)
Esetleg személyesen is találkozhatunk Budapesten előre egyeztetett időpontban, akinek jó, így nem kell a csekk feladására plusz pénzt fordítani. Telefonszámom: 20/314-53-75 (a 70-es számom megszűnt!!!)
Remélem a régi táborozókkal és új arcokkal is találkozhatom az idei jubileumi V. Heroes táborban!
Helyszín: Kiskundorozsma-Sziksósfürdő (Szeged mellett) - Gyönyörű erdei környezet, 50x50m-es úszómedence, zuhanyzó, étkezde, focipálya, kosárpálya, röplabdapálya és természetesen a közösségi épületben Heroes éjjel-nappal...
Baráti üdv,