Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 419 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 24 vas., 23:13 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
1v1/2v2 elemzést is várjuk! :wink:

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 25 hétf., 19:45 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok,

Nem tőlem szokott jönni, de ihletet kaptam 1 kis elemzésre: :)

H3 támadás:

Adler: Veterán barátunk a lovasságba vetette minden hitét. A mass haste és Tyris sok fejfájást okoz majd mindenkinek.

Ati: Szegedi barátunk valamiért nem gradelf/marksman páros valamelyikét választotta, inkább a gyalogos seregben bízik. 1 haste még elkélt volna.

Bogpista: Magamról csak annyit, hogy fun Titán sereg, nem számítok sok jóra. De azért nem adom könnyen a címet :) Tényleg, visszakaptam a gargókat :?:

Csizu: Nagy taktikusunk csapata hatalmas repertoárral rendelkezik. Van itt minden mint egy jó búcsúba... :D

Dave: Újoncunk a pit lordok hatalmában bízik. Van minden féle támogatás, de szerintem túl kevesen vannak a pitek... De majd kiderül :)

Dreegar: Ződ dragonok berserk és blind segítségével próbálkoznak. Lesznek akik megemlegetik a csatát Dreegar ellen.

Jou: Jou bácsi szintén ződ sari, csak a támogatás más. Prayer és dispel kombó. Én is kíváncsi leszek mit érhet el majd vele...

Karesz: Karika csontokat gyűjtött és Loynisra bízta őket. Ha sikerül először ütniük, akkor nagyot csapnak majd a csontok.

Lordshaba: Lordunk nem bízta a véletlenre erős sárkány támogatás mellett még erősebb chain lighting kombó. Erős csapat, top3-ban lesz a helye.

Magix: Barátunk úgy döntött, hogy a baziliszkuszokat nevel erre a támadásra. A quicksand önszívatásra jó lehet majd :)

Nimbus: Zombieland. Attack power az meglesz, ha sokszor bejön az air magic előkelő helyen végezhet a végén.

RT: Trottyosok. Ha odaérnek nagyot ütnek. Ha odaérnek...

TH: Fiona érdekes hősválasztás a hupikék törpikékhez, de biztos én nem értek hozzá. Vagy csak sima bukó sereg :D

Süni: Hatalmas gorgonopsziák... Titánjaim már előre rettegnek ettől a csapattól :( Fúúúj!!! :)

Teki: Titánok spellek nélkül. Sok csapat fog kamillázni spellek híján. Erős középmezőny.

Titi: Titi és a pikások címmel új akciófilm kerül majd a mozikba augusztusba. :) Brutál sereg.

Vologya: Mesterünk is a zöld dragonokat favorizálja. Ő ráadásul vissza is hívja őket, ha esetleg elhullanának... Szokásos 5 perces sereg :lol: :lol: :lol:

Warheart: Gusztustalan sereg. "Partvonalról csípkedős"

Zsombi: Ifjú titánunk nem bízza ezúttal a véletlenre: mass haste, +1 hp gyűrű a gnollok mellé. Ebben a mezőnyben előkelő helyen fog végezni.

Idén a zöld sárkány a top favorit lény, de az 1. szintű hordák is több helyen fetűnnek. Lövős csapat kevés van a tavalyihoz képest. Én nem tudom megjósolni a végeredményt :) Jó meccsek lesznek sok döntetlenre számítok majd a párosítások során.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 25 hétf., 20:01 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Üdv Bátor Harcosok!

Idén sajnos nem jutottam le a Táborba, leginkább anyagi gondok miatt, nem úgy alakult sok dolog ahogy szerettem volna, így idén csak szellemileg leszek ott a kedves társasággal. :( Na de! Vologya Mester utánnam járt, hogy nézzek rá a támadáscsapatokra, amit most meg is ejtenék, bár már nemtom mikor Heroes-oztam utoljára, de lássuk csipőből a dolgot, az oddsok először H5-re:

Ati: Egy régi papiron s elméletben lévő sereg most életre kell kizárólagosan a Főnix idézés spelljére és erősségére koncentrálva! Mindannyian tudjuk, hogy ez a spell bizonyos körülmények között elég erős madarakat tud konvertálni, de hogy elég lesz-e ez :) Nemtom. Mindenesetre bíztató a háttértámogatás!

Bogpista: Veteránunk egy egészen jó seregét láthatjuk itt, nagyon tetszik az ötlet! (egyúttal elgondolkodtam, hogy a manóba jött össze ennyi Archangel, asszem árlista fail :)) A resuval és az arkok támasztásával igen tartós ellenállásra lehet számítani a tatai hadaktól!

Csizu: Ez csúnyán néz ki. A múmiák egy eddig ki nem használt egységek voltak, melyek erősségére most fény fog derülni. A gyolcskötések támadnak, átkoznak, csúsznak másznak egy jó mágus hős oldalán, kíváncsian várom hogy fog Csizu szerepelni a tornán!

Dreegar: Ehh... Ez egy KISSÉ erősre sikerült véleményem szerint. Ennyi titán mellé ilyen spell támogatás, hát ez nem semmi. Nagy táv dmg, főnix ismét jelen van, mi kellhet még? Kifog derülni...

Jou: A Mester ismét új ötletet vet be az ostoros szado-mazo csajok és Eruina néni trükkjei képében, megfűszerezve egy kis elemi lánc robbantós játékkal. Ez a sereg erősen mákfüggő, de igen hatékony lehet. Ismerve Jou tapasztalatát, nem kétséges hogy top seregről beszélünk. :oops:

Lord Shaba: Jó Lordom egy korábban Jou keze alatt működő sereget élesztett fel Wyngaal és emerald dragonjai képében. Erre a seregre azóta ment nerf és miegymás, így nem tudni hogy állja meg a jelenlegi mezőben a helyét, de én bízom Csabiban, főleg pár Jäeger után! :))

Magix: Ez a sereg tűzbe hozza majd a támadáscsapatokat az garantált! A fire elementalok borzalmasan erősek, és egy igen erősen megtolt tűzlabdákat tologató Nathirrel a háttérben igen erős sebzésre lehet számítani. Van ebben a seregben még páncélzúzás miegymás. Top teamről beszélünk, gratula, jó ötlet! :)

Rt: Fiatal, de ötletes kollegánk ezúttal számomra nagyon tetsző sereggel ált elő. A death knightok ugyan lerágott csontok már, szerepeltek sokat, de még igazán sikerre sose vitte velük senki. Most azonban lehet megtörik ez a sorozat, mert SZERINTEM baromisok lovag gyűlt össze (de az is lehet, hogy régen is ennyi volt, cavintont most erre nem veszek be) + a cursed ring okozhat meglepetéseket. Meglátjuk!

Teki1986: Sok sok titán ismételten, de Irina kezei alatt. Ezek kicsit másféleképpen működnek mint a Dreegar féle testépítök, itt inkább a pure dmg-n van a hangsúly spelltámogatás hellyett. Tekit sosem érdemes lebecsülni, komisz seregnek tűnik ez nekem!

Titi: Áldassék a kártyamester és bűvész neve, egy réges rég elfeledett négylábú hadtest éled újra mostan! Ez a 2. resus sereg, mint az angyaloknál, ittis tetszik az ötlet, ha Titi begyakorolja Joutól a Blind ráolvasás művészetét, akkor csúnya dolgokra lehetnek képesek a lovak! :wink:

Vologya: Fúj. Milyen sok scoutot kihozott elképesztő! Ez a sereg brutális, mágiabiztos és még fire trap is van áhh... Undorító :D Tutira top team szerintem, rengeteg Scout található az arzenálban! Luck skill pedig szinte nevetséges Vologyának. Van az külön fizetés nélkül is :) Ha 0-ás akkor is :)

Warheart: Ostoros szado-mazo csajok no. 2, csakúgy mint Jou serege, ittis a mák játszik nagy szerepet, mennyire hajlandóak a hölgyek lövöldözni úgy ahogy a gazdájuk mondja! Bízok bajtársam seregében, a sör és a mák legyen veled!

Zsombi: Nagyot sebző Xbowok tömkelege, a brutális sebzés garantált, AKKOR ha nem kap a sereg 2500 dmg-nek megfelelő spellt v bármilyen ütést, ugyanis ugyebár ez a számszeríjjászok legnagyobb hátránya, a fejenként 10 HP. Meglátjuk mit alkot Zsombi, amióta pár angyallal szétcsapta a törpjeimet megtanultam nem lenézni a nagy dmg-t :lol:

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 25 hétf., 20:02 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
H3-at meg elemezte Pityu, köszi érte, ahhoz am is sík vok :) Ennyi lenne, jó Táborozást Nektek, remélem ősszel találkozunk!!

Üdv! Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 25 hétf., 20:47 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Kis 1vs1 elemzés is jöjjön. Még ha nem is lesz olyan színvonalas, mint az előttem felszólalóké.

Adler: Amennyiben mézes meggyes barátunk is úgy gondolja, akár top 6-ban is végezhet. Sok függ attól, hogy milyen intenzíven kommunikál az „edzővel”.

Bogpista: Sorsolás függő nagyon. Ha kora reggel erős ellenfelekkel kell játszania, akkor sajnos Pistánk nem a régi már. Ha kellően felpörög a játékokra és nem bízza el magát 1 devil láttán, akkor viszont nagyon kemény ellenfél lehet.

Csizu: Hogyha a 2vs2 nagyon letöri, akkor már csak egy jó kis Hourglass 3 kell és végképp búcsút inthet a top 10nek. Egyébként legjobb négybe várom.

Dave: A mezőny fekete lovasa. Úgy vélem a trauma, amit Nimbus és Adler elsőre okozni fog élőben, valamint az alvás hiány miatt nem fog tudni kijönni Dave-ből az igazi tudása.

Dreegar: Az egyik, hogyha nem a legnagyobb esélyese a tábornak. Gyengéjét az 1 hősős mapok és a szerencse jelentheti így randomon 5 győzelmet várok a 9 fix mapos bukás mellé.

Hahakocka: A másik fekete lovasa a mezőnynek. Nem láttuk még élőben játszani. Hogyha 2vs2 alatt nem rontják el a stílusát, akkor akár meglepetést is tud okozni majd 1vs1-ben.

Jou: Ha kellően piszkáljuk akkor elveszti az önbizalmát és onnantól nyert ügyünk van. Ellenben ha koncentrálni hagyjuk, akkor igen erős ellenfél lehet. Jó meneteléssel megérdemelne egy top6-ot idén.

Karesz: Pont Jou fordítottja. Ha dicsérni kezdjük meglepően rosszul tud játszani. De ha felpiszkálod akkor igen végzetes ellenfél tud lenni berserk módban. Kijön belőle az ősi fradista. Vigyázni kell vele. Az utolsó 6ba várom. :P

NG: Újonc. No komment. Meg kell enni reggelire!

Ssth: Az öreg Th nem a régi már. Fociban felejthetetlen gólokat és cseleket várok tőle. Heroesban inkább egy gyenge középmezőnyt.

Süni: Ránézel az első héten és nem csinált semmit. Ránézel a másodikon és még mindig alig csinált valamit. Ránézel a harmadikon és megnyerte a meccset. Nem tudom, hogy csinálja de 3 éve bejön neki. Ha nem rúgjuk fel hamar fociban akkor top4-be várom.

Teki: A mezőny nagy visszatérője lehet. Félek tőle, hogy ez motiválni fogja. Expert bacardit nyomva rá talán elgyengíthető verhető szintre.

Titi: TOP4!!! Húúú wazzeg nem jött be... Én azért szurkolok neki idén is ;)

Zsombi – Vologya Mester: Zsombitól idénre várom az igazi kemény küzdelmeket. Szerintem felnőtt a feladathoz, hogy megszorongassa az ellenfeleket. Vologya Mester sajnos a támadásokban és a 2vs2-ön szokta ellőni minden puskaporát így itt a szerencse forgandó alapon nem sok babér terem neki.

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 25 hétf., 21:12 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
ssth írta:
Dave: A mezőny fekete lovasa. Úgy vélem a trauma, amit Nimbus és Adler elsőre okozni fog élőben, valamint az alvás hiány miatt nem fog tudni kijönni Dave-ből az igazi tudása.




Nem tudom ezt mennyire gondoltad komolyan, de saját magamból kiindulva az első táborom előtt nem igazán vártatok a top4-be, aztán én vertelek le téged az akkori 1vs1ben egyedül ha jól emlékszem, és a 3. Pistát is sikerült,de a helyosztón ügyesen visszavágott....:) Nekem akkor is volt már kitartásom ehhez a versenyszámhoz,azóta ezt már átmentettem máshova ...
Tavaly óta talán nem is volt online meccsem, a h5-öt már jobban ismerem :lol:
De azért jó lesz,majd harcolok az utolsó helyekért 8)

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 25 hétf., 21:48 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Süni, nekem ne lazáskodj... 2vs2-ben együtt leszünk letolunk mindenkit!! :wink:

Th, miféle sokkról beszélsz??? Adlernek csak a szája nagy... én meg úgy általában nagy vagyok... de ennyi. Nem kell itt ijesztgetni feleslegesen szegény újoncokat. :lol: :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 25 hétf., 21:51 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
:lol:
Nem olyan könnyű elijeszteni engem ám... :P

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 25 hétf., 22:13 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Srácok, lenne egy komoly szakmai kérdésem.

Ha vinnék egy üveg Black Velvetet, elfogyna??? :lol:

(én nem iszom...

whiskyt :))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 25 hétf., 22:32 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
antialkoholista vagyok... :lol: :lol:

P.S.:A maradék pénzt mikor kell elutalni?
Jut nekem a tartalék gépekből?

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 26 kedd, 0:06 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
NG ne aggódj 100% lesz a feldolgozottság. :D Mindent elpusztítunk!

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 26 kedd, 8:04 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Azért pár év múlva ne jussunk el odáig, hogy a táborba alapfelszereltségként viszünk majd:
- tartalék monitor,
- tartalék gép / laptop,
- tartalék kábelek,
- tartalék máj... :roll: :P :P

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 26 kedd, 10:24 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Hát ezt a dög gépet+dög monitort sajna nem tudom elvinni :(

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 26 kedd, 12:10 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Az alkoholistának nincs tegnapja, nincs holnapja és nincs mája!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 26 kedd, 12:18 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
NG írta:
Srácok, lenne egy komoly szakmai kérdésem.

Ha vinnék egy üveg Black Velvetet, elfogyna??? :lol:

(én nem iszom...

whiskyt :))


Én mindig is kedveltem ezt az NG-t :D

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 26 kedd, 12:30 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Dreegar írta:
Én mindig is kedveltem ezt az NG-t :D


:D na, látom bár késve fogok érkezni (kedd délben), annál nagyobb lesz az örömötök 8)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 26 kedd, 12:37 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Addigra pont kifogyunk a piákból amit viszünk. :) Szóval jöhet nyugodtan. Bár ettől még nem feltétlen leszel jobb nálunk. :D

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 26 kedd, 12:42 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Teki1986 írta:
Bár ettől még nem feltétlen leszel jobb nálunk. :D


Ez nem a jó irány, lehet, hogy marad :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 26 kedd, 12:49 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Belekalkuláltam hogy te is megkóstolod majd azokat az italokat, amiket mi viszünk le. :)

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 26 kedd, 12:49 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
NG írta:
Teki1986 írta:
Bár ettől még nem feltétlen leszel jobb nálunk. :D


Ez nem a jó irány, lehet, hogy marad :D



Ne aggódj, legfeljebb a pálinkámból sem iszik Teki... Eggyel kevesebb,annál több jut nekünk :wink:

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 419 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség