forum top

× Versenyek

emo 16. Heroes Mugger Emlékverseny (28. HBB)

Több
2018 márc. 13 17:45 #3227

Holnapután 8-kor kezdünk, szóval 7:30 lenne az ideális érkezés.

Utolsó szerkesztés: 2018 márc. 13 17:47 Írta: zodmund21.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 márc. 14 02:16 #3228

Tiszteltem a Társaságnak!

Gyorsan megejtem a jóslatomat is... Egyszer Titi mondta, hogy nem kell megsértődni az értékelésén mert Ő csak az igazat mondja, na Én még azt sem, úgyhogy következzék is az időjárás jelentés:

Alyr: Örülök, hogy nem kukázta ki az őszi BB-s csapatát, és kicsit tovább gondolva ismét csatába küldi a lovagokat. Ez a mezőny talán nem kedvez neki annyira, mert van pár alakulat aminek a varázslata kihúzza a méregfogát, de most már tényleg nagyon kíváncsi vagyok mire elég a hiper védekezés… (a tárgyösszeállítás továbbra is elsőosztályú) Tipp.: 9-11

Bobibubi: Tükröm, Tükröm mondd meg nékem… Hihetetlen, hogy ismét sikerült belefutnom egy mirror meccsbe, és ezúttal is hasonló a helyzet, mint az őszi BB-n. Próbáltam okosan összeállítani a csapatomat, és így nem tudtam elég stack-et venni, de ha ismét a klónom mögött végzek akkor ha legközelebb stack feláras lényből teremtem az eget mega csillagokat akkor az első dolgom az lesz, hogy + 6 stack… Amit viszont nem értek az a hős választás ami szerintem nagyon visszaveti az eredményességét a csapatnak, mert a morál és a resist adott esetben meccseket dönthet el , de ezekre nem építenék rakétát, ráadásul a fix taktikával már Ajit drágább lett, mint Korbac… Tipp: 1-4

Dave: Kreatív csapat, és a jól összeválogatott tárgyak 1-2 csapat ellen instant győzelmet érnek. A kérdés, hogy a gólemek hogy bírják az ütéseket, mert ugyan HP tömeg nincs, de ennek a csapatnak nem sokszor fog csata chain lightninggal kezdődni… Tipp: 1-4

Jou: Újabb íjász csodacsapat kevés HP-val… ha nem fogynak el idejekorán az íjászok, akkor bizony kellemetlen meglepetést okozhatnak… de elfogynak… (az Air Magic apokrif elnevezése kifejezetten tetszik) Tipp: 9-11

Kofi: Nekem a 10 Arkangyal még klón varázslattal is kevésnek tűnik, illetve a ring of conjuring az kidobott pénz volt. Ugyanakkor egy jól időzített morállal már a meccs elején rövidre zárhatja a csatákat… Tipp: 9-11

Magix: Chain Lightning zsinórban harmadszor… de mentségére szóljon, hogy csak másodszor baziliszkuszokkal… Szerintem ez a mezőny nem kedvez neki, mert van akire nem tud varázsolni, van akit alig sebez, és lesz aki pedig rezisztálja a láncvillámot, így 5-8. helyre várom.

Marqadam: Itt is hasonló a helyzet, mint Magixnál, annyi különbséggel, hogy most villám helyett Blind van, amire azért nagyrészt számítottak az ellenséges hadvezérek, de ami még érdekesebb, hogy minek van… mert tök jó, hogy ott a Haste alapból meg minden, de, hogy a kőgólem még turbóval is olyan lassú, hogy ha megüti az elvakított egységet, annak lesz lehetősége büntetni… Tipp: 5-8.

Norbakk: Ez a csapat nem a lényeimet (bár majdnem azt is), hanem a főhősömet vette el, hozzáteszem Norbakk másodszor teszi ezt velem… btw. okosan összerakott csapat, az élmezőnybe várom. Tipp: 1-4

Ricsepi: Sajnos nem tudtam megnézni, hogy mióta tartogattam ezt a csapatot a fiókban mert mindig aktualizáltam, de, hogy pont olyankor kelljen elsütnöm amikor 2 hasonló banda is van a mezőnyben… kicsit úgy érzem magam, mint a Wolf Raider dömpingen, és mert mindkét mirror csapat ellen van esély a győzelemre álszerénység lenne azt állítanom, hogy nem lenne bénaság a részemről, ha nem viszem be TOP 4-be ezt a társulatot…

Vologya Mester: Quicksand sárkányokkal újratöltve, ez a párosítás továbbra is nagyon erős, azonban az utóbbi időben nem kedvez neki a mezőny, mint ahogy most sem, mert sok a repülő és a varázslós egység… Tipp: 5-8.

Zodmund: Másik Dread Knight horda, a varázslatok mellémentek, ráadásul a mezőny sem kedvez neki… 5-8. helyre várom, de egy-két jól időzített reziszttel előrébb juthat.


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 márc. 14 20:42 #3229

Hízelgő a tipp, én nem látom ilyen derűsen a helyzetem, reméljük Ricsepinél van az igazság. Sajnos a hősválasztásos kritika jogosnak tűnik, az a +1 speed jól jönne többször is. Lehet, hogy nagy hülyeség volt, de azért húzódott mögötte logika, a hősfejlődés szeszélyességét szándékoztam minimalizálni, úgy hogy közben lehetőleg az expert earth is szinte fixen meglegyen.

Nekem ez az első támadásom, úgyhogy nem vállalkoznék elemzésre, tippelésre, nem látom át az erőviszonyokat.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 márc. 17 14:22 #3230

1vs1 végeredmény:
1. Davec
2. Norbakk
3.Jou
4.Pumpás
5.Bobibubi
6.Zodmund
7. Marqadam
8.Ricsepi
9-10: Bogpista Karesz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 márc. 17 19:58 #3231

Köszönöm a szervezést most is.
Az első nem Dungeon-ös csapatom egész jól szerepelt, és ha kicsit foglalkoztam is volna vele, akkor még jobb eredményt is elérhettem volna. :)
Gratulálok Magixnak a H5-ös első helyéhez!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 márc. 18 14:13 #3232

Köszönöm a szervezést Vologyának és Zodmundnak, remekül éreztem magam.
1vs1-ben rögtön a fix mappal kezdtünk, amire nem készültem előzetesen, de már egyszer játszottam rajta így nem volt teljesen ismeretlen terep. Megvettem a towert olcsón a fortressel szemben, slow viszont nem jött, csak a 2.várban így lemondtam az első heti rushról. Artik közül sok használhatatlan volt, de a +3+3 sp/knwl , shackles meg +4es buzogány elég jónak számít, Gretchin pedig kifogástalanul fejlődött, armorer, archery, log, earth. Elfoglaltam a naga meg gorgon dwellingeket, 2.hét elején kiszedtem a 20as nagabankot meg cseréltem a piacon így volt pénzem kivenni a full sereget, láttam hogy Bobibubi már kiszedte a quest artit és vissza is láncolta, de a főhőse még ottmaradt. Kiszámoltam, és éppen elértem a főhősét shacklessal, csak several angyalt kellett levernem útközben de nem okoztak gondot. Elmenekült volna mert volt tacticsa nekem meg nem.
2.meccs jebus volt Karesz ellen, dungeonnal kezdtem és rengeteg pénzzel, jött shakti log,earth, pathfindinggal. Sokat csatáztam első héten, egyik doboz 15k xp-t is adott, elfoglaltam a red dragon dwellingemet, manát dupláztam és 117-en bementem a sivatagba lots hydrán keresztül, a seregem viszont nagyon gyenge volt, 1 red, 2 angyal, 110 troglodita, 40 harpy hag. Éppen beértem a középső fortress várba. A sivatag viszont kb használhatatlan volt, kiszedtem 2 minimumos hiveot meg visszaláncoltam saját zónámba mert ott is felfedeztem 2 hiveot, de 20 fölé nem ment a wyvernek száma. Felfedeztem az egész sivatagot szinte, de csak fogyott a seregem mert a másik várnál volt tripla blokk, az egyik lots green volt akik megszedték a seregem és időm se volt már. Alamar segítségével gyorsan kiszedtem 2 topeot, mert egy pyramid adott earth elementált így bár nem volt seregem, de maxos topet ki tudtam szedni vele ami adott kék sapkát. Átmentem Kareszhoz gyorsan mielőtt megerősödik, mert ha talál recantert vagy piros gömböt kb esélyem sincs, de nem így történt, fővárában le tudtam győzni.
3.meccs balance volt Norbakk ellen, akit megszivatott a mapgenerátor mert egy fontos portálnak nem volt másik fele egy tócsa miatt, ezután feladta. Én démonizáltam infernóval meg Nagashom volt log+earthhal, nem tudom ki nyert volna normál esetben, de tétje már nem volt a meccsnek mert mindketten továbbjutó helyen álltunk.
4.meccset az 1vs1 sztárjával Pumpással játszottam balanceon, ahol életem mapját kaptam, solmyr király skillekkel, 2 archer 1 pikás dwelling. 3.héten csatáztunk de hatalmas skilljeim voltak és darált a 400 fölötti chain.
A döntő felvétele itt található, highlightoltam twitchre így nem fog elveszni 2 hét után (már ha nem lesz megint egy bug, ami miatt már eltűnt 2 meccs a mirrors döntőről... -.-" ): https://www.twitch.tv/videos/240106432

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 márc. 19 18:40 #3234

Köszönöm én is a szervezést Vologyának, Zodmundnak, a pályákat Jounak és mindenkinek, aki segédkezett bármiben, vagy csak jelenlétével emelte az esemény nívóját! (Ja, és éljen a világbéke...)

1. meccs vs. Dave, Desert war
Ahogy Dave is írta eladtam viszonylag olcsón a Towert a Fortressért. Érdekes, hogy eddig 1x játszottam csak ezen a klasszikus mapon, az pont 1-2 éve szintén Dave ellen volt. Sajnos az utolsó emlékeim ezek voltak a pályáról, nem teszteltem most semmit.(ez az én kritikám) Nagy hülyeségeket talán nem csináltam, de látszott a mozgásomon, bányafoglaláson, hogy nem lett igazán kitalálva. A dwellek között van Gorgon lelőhely a szigeten, de a teleportkaput a közelebbi oldalon klüklopsz királyok, a túl oldalon wywern monarchok védték, úgyhogy ezt kénytelen voltam elvetni. Ha ezeken át is jutok, nem maradt volna seregem a lényegre. Az egyébként is minimális esélyeim itt már erősen konvergáltak a nullához, de gondoltam oké, akkor menjünk el hamar a quest artiért a fix kannáért cserében, hátha kisül belőle valami jó. Wystan volt a kapitányom, ezért a Lizardmanek voltak a fő ütőegységeim. A klüklopszok ellen ez sokat nem segített, de az óriásokat így lazán leütöttem veszteség nélkül(ehhez megvártam, hogy fel tudjam húzni a hydrámat). Középen a hét elején feltöltöttem a lépésemet az istállóban, és irány előre. Az első lvl 7 az 6 Gold Dragont jelentett, elggé megszedtek, de viszonyag jól megúsztam, a mögöttük lévő Hydrákat veszteség nélkül be tudtam húzni. Innentől kezdve aztán az történt, amit Dave írt, a sereget már visszaláncoltam az quest artival együtt, de a hősöm log nélkül túl lassú volt ahhoz, hogy el tudjak vele menekülni vmelyik random monsteren, de gondoltam csak nem ér el vakon, angyalokon keresztül, elég messziről... hát de :D. Futni tudtam volna, de ugye volt bilincs is :). Nem ezen múlott, persze, mert a serege egyébként is jóval erősebb volt(15(?) Naga Queen), és valószínű mire meg tudtunk volna ütközni, addigra ő is kiszedi a kannát, de így teljesen izgalom mentes maradt a meccs.
2. meccs vs. Norbakk, h3dm1
Nem is tudom ki fizetett kinek, de piros lettem Alkinnal, a kék Tazar ellen. Nem tanultam a korábbi hibámból sajnos. Szeretem ezt a template-et, és emiatt elfelejtettem, hogy hogyan is jártam a Balaton kupán Jou ellen. Általában túl lassú vagyok, de ez itt sajnos duplán kiütközik, a körönkénti 3 perc pedig semmire se elég. Az első, több mint 12 perces köröm szeintem kifejezetten jól sikerült, de már előre vetítette a bajt. Ez 117-nél csúcsosodott ki: 6. nap végén megálltam a Gorgon dwellt őrző horde Hell Hound előtt, akik ahogyan azt vártam jó sokan voltk, mert egy csomó nyersanyagot is védtek. Bár az első heti két wywern odaveszett, viszonylag jól megúsztam a csatát, de mikor megtámadtam volna a dwellinget, akkor szólt a játék, hogy bocsika, de lejárt az időd...Ehhez az is hozzátartozik még, hogy a hydralelőhely szintén közel volt, ha minden jól megy, akkor azt is célba vettem volna a +3 gorgonnal megerősödve, de erre már nem került sor. :( A második hétre seregem nem lett, időm pedig nem maradt, egyre rosszabbul álltam. Bone Dragonok ellenében a Lizardmanjeimet is elvesztettem: 1-1 db kentaurral akartam védeni őket, de folyamatosan negatív morált kaptam a sárkányok speckója miatt, illetve egy obstackle miatt nem fértem oda a két hexás kentaúrokkal, így már íjászom se maradt. A szenvedés befejezése méltó volt az addig történtekhez, lejárt az időm, így nem tudtam visszaadni a főhősömre a hazaláncolt sereget, vele együtt az upgradelni szándékozott Hydrákat, így a második meccsen is 1 db léggyel vívtam meg a nem túl hosszú főcsatámat. A hosszú siránkozásom természetesen semmit nem von le Norbakk érdemeiből, aki sokkal jobban használta ki ugyanazt az időmennyiséget, ami nekem is a rendelkezésemre állt, sajnos ismét tönkrevert, ahogy eddig mindig, grat neki!
3. meccs, vs. Karesz, Panic
Próbáltam olyan template-et eliminálni, amin lehetőleg nem tudok időzavarba kerülni. :D
Karesz fizetett a Castle+pirosért 3500 aranyat, enyém a stronghold. Jött Tyraxor, szóval nem bánkódtam, igyeketem vigyázni a kutyákra, amennyire lehet. A második héten már volt két Roc dwellingem, és egy klüklopsz is, nagyon jól sikerült haladni. Ha nem kellett volna fő csatába indulni, akkor a sok bank,store stb. és a capitol miatt simán lett volna szürke behemótom is, de erre nem volt szükség a főcsatában a nagyobb sereg miatt.
4. meccs, vs. Zodmund, Panic
Ez már inkább fun meccs volt, gyakorlatilag én választhattam template-et, úgyhogy maradtam az előtte bevált panicnál. 3200-ért átengedtem megint a választást(Necro), az enyém megint a stronghold lett. Legjobb hősnek Jabarkas tűnt, sőt, a várhoz közel ott figyelt egy orc dwelling is, úgyhogy eljött az ideje a korábban sose alkalmazott Orc powerstack taktikának. :D A hősöm jól fejlődött, a terepemre nem panaszkodhattam, találtam behemót dwellt is, és szerintem nem is játszottam rosszul, a főcsatában hamar nyerni tudtam. Ha Zodmund hasonló koncentrációval játszik, mint mondjuk az utolsó BB döntőn Dave ellen, akkor könnyen lehet, hogy nem zárul számomra happy enddel ez a meccs sem, de ez igazából már tét nélkül zajlott. Így előállt az az érdekes statisztika, hogy a tesókat tekintve Norbakk ellen eddig az összes meccsem tükörsimán elbuktam, míg Zodmund hiába játszott és állt is jobban akár nálam, végül valahogy mindig én nyertem.
Ha összegzem az eseményeket nem is hangzik olyan rosszul: a két későbbi döntős elleni vereség, és a Karesz elleni win után legyőztem a címvédőt. :D

A támadáson elért erősen mérsékelt eredményem nem ért váratlanul, talá. egyedül Norbakk Serpent Fly-ai ellen nyerhettem volna az első meccsen is, ha nem cseszem el a felállást, felbontást, és kihasználom, hogy én vagyok a gyorsabb. Bár a másodikon mikor nyertem, akkor támogatott a morál és a luck is rendesen, szóval az 1-1 reális lehet, ezen kívül nem ragadt benn pontom, akárhogy is csatázom, nem alakul jobban.
A legfontosabb nekem itt nem is az volt, hogy végül 7-8-9-10., vagy hányadik is leszek, hanem hogy Kofi, a debütáló unokatesóm sikerre vigye az ígéretes csapatát. :) Ez szerencsére sikerült is. :) Előző nap hallottam már egy-két rögtönzött elemzést a klónozott arkangyalokkal kapcsolatban, akkor inkább csak hallgattam, és vártam, hogy rácáfoljanak másnap a kritikákra, és kiderüljön, hogy jóval bonyolultabb az a banda annál, minthogy mennük-ütnek, max. ha moráloznak nyerhetnek. Ha kicsit több a körbeverés, illetve lett volna egy-két olyan csapat, aki kifogja a szelet Dave chaines csapatának vitorlájából, akkor még csoda is történhetett volna, de elsőre ez a második hely azt hiszem tökéletes.

Utolsó szerkesztés: 2018 márc. 20 18:02 Írta: bobibubi.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 márc. 22 10:49 #3242

A támadásról írtam még múltkor, de a fórum gondoskodott róla, hogy ne tudjam elküldeni...
Nem teszteltem sokat, néhány kritikusabb csapatot megnéztem, de a többiek ellen nagyjából ugyanaz volt a taktika. Marqadam ellen 1-1eztem, mert 2.körben a hypnotizált dzsinnek bless+prayert varázsoltak, és párszor luckoltak a gólemjeim ráadásul. Magix ellen 2 bukott pontot vártam, de szétszedte a seregét mindkét körben és le tudtam hypnotizálni a kis stackeket, ezzel tudtam nyerni. Norbakk ellen volt szoros a 2.forduló, mert jól osztotta fel a seregét és a fő stack serpent kapott néhány luckot, a csata végén kb 38 serpent fly bevitt egy luckos ütést 14 gólembe, azt hittem meghalok, de túlélte 4 db. :D Zodmund egy 1.körös double blow-al elvett egy pontot, de már túl nagy előnyben voltam. Ricsepi is megverhetett volna első körben, ha jobban osztja fel a seregét, de első stackje 5 db dragon fly volt amit tudtam hypnotizálni és pont ez hiányzott ahhoz hogy be tudjam védeni a fő stackemet, és minden körben én varázsoltam először ezután. Összességében nem csak a kedvező mezőny, hanem ellenfelek hibái is hozzájárultak az első helyemhez, amit ezúton köszönök. :D
Külön gratula Kofinak, aki első támadásversenyén jó csatázással 2.lett. Remélem látjuk még versenyeken.

Utolsó szerkesztés: 2018 márc. 22 10:52 Írta: Dave.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 márc. 25 21:07 #3244

Üdv Bátor Harcosok!

Most vettem csak észre, hogy nem írtam élménybeszámolót és az eredmények is hiányoznak, így ezúton pótolom.

A 16. Heroes Mugger Emlékverseny (28. Heroes Budapest Bajnokság) hivatalos végeredménye:

H3 1vs1 Torna:

BAJNOK: DAVE(C)
2. Norbakk
3. Jou
4. Pumpás
5. bobibubi
6. Zodmund
7. Marqadam
8. Ricsepi
9-10. Bogpista, Karesz


H5 Támadás Torna:

BAJNOK: MAGIX 19 pont
2. Coradiel 15 pont
3. Vologya Mester 11 pont
4. Jou 8 pont
6. Pukkandur 4 pont
7. Alyr 3 pont


Heroes3 Támadás Torna:

BAJNOK: DAVE(C) 18 pont
2. Kofi 15 pont
3. Magix 13 pont
4. Zodmund 12 pont
5. Alyr 11 pont
6. Marqadam 10 pont
7. Ricsepi 10 pont
8. Norbakk 8 pont
9. bobibubi 5 pont
10. Vologya Mester 4 pont
11. Jou 4 pont


Mr Lucky: Szavazás alatt

Mr. Unlucky: Szavazás alatt

Kérek minden résztvevőt, hogy legkésőbb április 15-én éjfélig adja le a szavazatát a Mr. Lucky, Mr. Unlucky jelöltjeire itt a topikban vagy az e-mail címemre elküldve.

Örüm volt, hogy az 1vs1 napján Alyr és Ricsepi barátai, a támadások napján pedig NG beugrott és megtisztelte a társaságot jelenlétével. NG, remélem a műtét tényleg jól sikerült és a Balaton kupán ismét találkozunk! :)

Már nem emlékszem a pontos részletekre, de jól éreztem magam, ez biztos... :) H5 csapatom 3. lett, felkészülés nélkül több, mint jó eredmény, H3 csapatom kevés volt a varázslók, íjászok és a kis tömeglények ellen, valamint a rosszkor jövő morálok és luckok sem jöttek a legjobbkor, ezért nem szerepelt jól... Majd legközelebb... :)

Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2018 márc. 25 21:11 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 márc. 27 18:41 #3246

Tiszteltem a Társaságnak!

Pár gondolatot megosztanék Én is az élményekről:

1vs1:

Ezúttal nem ment olyan rosszul, mint szokott, egyedül Jou ellen nem sikerült kellően koncentráltan játszani. Zodmund ellen kifejezetten jó és izgalmas főcsatát produkáltam, amit meg is nyerhettem volna, ha a győzelem gondolata nem részegít meg és nem kavarodok bele a lények sorrendjébe (elfelejtettem elsütni az utolsó animate dead varázslatomat, mert azt hittem még lépek az egyik lényemmel... és ez halálos hibának bizonyult), Pumpás ellen kísérletezésre használtam az utolsó tétnélküli csoportmeccsemet és megpróbáltam betörni a sivatagba a 2. héten, ez még túl nagy falatnak bizonyult... Marqadam ellen viszont sikerült megint kiegyenlített főcsatát vívni, ott a varázslásból nem sikerült kigyúrnom magam és mivel neki kellően erős villámja volt, nekem meg semmi, ez eldöntötte az ütközetet az Ő javára... Összességében a Zodmund és Marqadam elleni meccsek azért meggyőztek arról, hogy ha lassan is de jó irányba haladok, hogy előbb-utóbb túléljem ismét a csoportkört.

H3 Támadás:

Jól kezdődött, az első 4 meccsemet megnyertem (és ebben volt egy ami bravúrosnak mondható mert Magix ellen nem sok remény volt, azonban első körben jött resist skill ami kb. 75%-os hatékonysággal működött) a második körben nem jött semmi értelmes skill, de a +1-es morál olyan jó pillanatban sült el, hogy megnyertem miatta a visszavágót is)
Ezután következett a feketeleves, a következő 5 meccsemből 1 pontot szereztem, kisebb-nagyobb pechem volt mindegyik meccsemen, mert Norbakk ellen amikor már azt hittem megnyerem az odavágót az utolsó pillanatban kapott egy morált és megfordult a történet a javára a visszavágót meg simán elbénáztam. Alyr ellen alapból nem volt sok esély, és ennek megfelelően az első meccsen bele is verte a fejemet a földbe, de a második meccsen death ripple-lel le akarta szedni az összes előütő egységemet aminek az lett a vége, hogy megettem az Ő összes előütőjét és ha az első ütése nem double damage akkor bizony legyőztem volna... de ez benne van a játékban. Kofi és Dave pedig nagyon csúnyán befűzte nekem az oktatófilmet.

Kofi ellen megint benéztem a taktikát mert nem vettem észre, hogy vett egy +stack-et az Arkangyalnak és olyan simán levert mint a távirat, kb. mozdulni sem tudtam. Úgyhogy részemről beírtam a dicséretes ötöst, és ezúton megkövetem amiért a mezőny végére vártam a csapatát. Elsősorban az Ő képességeit becsültem alá, mert szerintem nehezebb így megtanulni csatázni, mint kitölteni az adatlapot, és azt látva, hogy túl drága póthőst és egy felesleges varázsidőtartam növelő tárgyat is vett nem gondoltam volna, hogy cserébe így tud játszani.

Dave pedig ismét egy új dimenzióját mutatta meg a játéknak mert az odavágót meg tudtam volna nyerni ugyanis elég morált kaptam azonban a hipnózissal úgy megszívatott, hogy azt elmondani nem lehet... Nyilván ehhez az is kellett, hogy nem ismertem eléggé ezt a varázslatot, de az ellenfél bénaságát nem lehet a győztes kárára értékelni, fantasztikusan szétverte a fejemet... Úgyhogy példás tanulmányi eredményeiért jár az igazgatói dicséret.

Majd a Táborban ígérem javítok!

Mr. Lucky: Zodmund- mert amikor beleszaladt a 2 páromba a végére neki is 2 párja lett magasabb kickerrel...

Mr. Unlucky: Magix - mert az ellenem elvesztett 2 pont neki az ezüstérmébe került.

A szervezést köszönöm Vologyának és Zodmundnak! A térképek legyártásában Jou jóval nagyobb feladatot vállalt magára, így neki is köszönöm, hogy nagyon megkönnyítette a munkámat!

Végezetül pedig gratulálok a dobogósoknak! :D

(Sok jelentősége nincs, de a pontosság kedvéért leírom, hogy Támadásban 6. lettem, mert Marqadammal a végén még gyorsan lejátszottuk a meccsünket és legyőztem 2-0-ra, ezt csak azért jegyzem meg (bár Dave megnyerte a gólemekkel a tornát Ő Magic csapattal indult), mert az árlista készítők megfelelően módosították a gólemek árát, ugyanis Marqadam nagyon hasonló csapatot épített, mint amivel az előző BB-n indult és míg korábban 5. lett, ezúttal már a TOP 6-ba sem fért be vele, ami azt jelenti számomra, hogy jól sikerült az árlista módosítás)


Üdvözlettel,

Ricsepi
Utolsó szerkesztés: 2018 márc. 28 15:16 Írta: Ricsepi. Indoklás: Kiegészítés

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!