forum top

× Versenyek

emo 2. Heroes Balaton Kupa

Több
2017 júl. 02 13:32 #2771

Eddigi jelentkezők:
1.Karesz
2.Marqadam
3.Bobibubi
4.NG
5.Dave
6.Bogpista
7.Norbakk
8.Zodmund
9.Csizu
10.Teki
11.Jou
12.Pumpás

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 aug. 13 11:25 #2850

1.Karesz
2.Marqadam
3.Bobibubi
4.NG
5.Dave
6.Bogpista
7.Norbakk
8.Zodmund
9.Csizu
10.Teki
11.Jou
12. Vologya Mester
13. Adler
14. Pollux
15. Ssth
16. Dreegar

6 meccses lesz a verseny. 4db 4 fős csoport lesz, 2 tovabbjut, 2 pedig a kis kupán folytatja.
Péntek este egy jebus. Szombaton fix map,skirmish/2sm2c, majd egy eliminálas panic/balance/mirror közül. Vasárnap megint egy eliminálás a 3 template közül, és a végen egy jebus.
Szabályok:
1. no hit and run : azt jelenti, hogy az ellenfél hősével találkozva meg kell adni az esélyt az ellenfélnek is a reagálásra. tehát ha már 1 hp veszteséget okozunk az ellenfélnek az első! körben, akkor már nem menekülhetünk el, amíg az ellenfél szóhoz nem jut legalább egyszer a körben. ha nem okozunk hp veszteséget természetesen elmenekülhetünk minden további nélkül. Ez csak az első körre vonatkozik.
2. no red rush: a hét első napján a kezdő (általában a piros) nem vásárolhatja ki a lényeket, hogy ezzel a lénytöbblettel megtámadva az ellenfelet, jogosulatlan előnyhöz jusson (plusz lény felvétele nélkül természetesen támadhat az 1. napon)
3. no diplo, azt jelenti, hogy nem alkalmazható a diplomácia skill. vagyis ennek segítségével nem csatlakoztathatunk magunkhoz lényeket. alapból, ha egy lény a skill nélkül csatlakozik hozzánk, akkor minden további nélkül felhasználható
4. Bárki lehet főhős
5. no dd,fly
6. scrollokból kapott level 4 és 5 varázslatok csak akkor használhatók, ha legalább az egyik várban meg van építve egy azonos szintű Mage Guild
7. kombó artifactok összerakása megengedett a random térképeken, viszont ha véletlenül egybe kapod meg akkor szét kell szedni és nem rakható össze
8. pálya lejátszása 130%(skirmish 200%) nehézségi szinten, 30:00 + 3:00 + 1:00(Skirmish esetén 10:00 + 3:00 + 1:00) Idő beállítással, Újrajátszható Quick Combat-al
9. kezdő hős és kezdő bonus szabadon kerül kiválasztásra. Galthrant kezdőhősnek csak jebuson lehet választani. Sir mullich pedig nem lehet kezdőhős, de főhős lehet. Conflux pedig random hőssel kezd minden templaten. Mirroron logos hősök illetve Luna tiltottak.
10. Minden vár játszik
11. várválasztás: fixen eliminálás, randomon licitálás, kivéve skirmish/2sm2c-n ott full random.
12: hd mod legfrissebb változat, randomon lesz hw rules 1.38, fixen nem
13. Jebusok előre le lesznek generálva 111 restart lehetőséggel, többi random mapon 112 restart.
14. Mage Guild rebuild lesz, kivéve skirmishen. Lvl2 fixen megépítve random templateken, kivéve skirmishen.
15. M200%-on lvl4 magices hősök csak akkor használhatják a spelljüket főcsatában(amúgy használhatják), ha van lvl 4 mage guildjük.
16. Szìnért licit
17. Jebus: fast road m200:dirt+average road minden más: average+fast
18. Wyrm+angel upgrade engedélyezett
19. Conflux korlátozások: sprite csak siló után lehet, lvl6-7 upgrade pedig soha.
20. Licit esetén, 500 aranyért lehet újra sorsolást kérni.
21. Mirroron licit a színért, majd a piros és a kék kizár 1-1 hőst, és a piros választ először.
22. Badge of courage nem tiltott.
23. Skirmishen Solmyr nem lehet főhős.
24. Jebuson ugyanolyan lvl7 dwellingből, csak egyet lehet elfoglalni, a többi templaten nincs erre korlátozás.
25. Summoning portálra nincs semmi korlátozás.

Utolsó szerkesztés: 2017 szept. 08 08:07 Írta: zodmund21.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 aug. 14 20:00 #2854

mirroron nem lesz vmi korlátozás logoh hősökre/lunára - ill. skirmis m200 -on solmirra?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 aug. 14 21:20 #2855

Jogos a feltevés.
Mirroron logos hősök és Luna nem lehetnek főhősök.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 aug. 21 09:40 #2871

A: SSth, Zodmund, Bobibubi, Adler
B: Dreegar, Norbakk, Karesz, Vologya Mester
C: Csizu, Jou, Teki, NG
D: Dave, Bogpista, Marqadam, Dani

A1vsB2, A2vsB1, C1vsD2, C2vsD1
A1vsB2 győztes vs C1D2 győztes
A2vsB1 győztes vs C2D1 győztes

Utolsó szerkesztés: 2017 szept. 07 18:56 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 aug. 21 20:54 #2873

Ez a csoportvégeredmény is egyben ( 4.,3.,2.,1. ) ? :P


Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 aug. 22 16:09 #2876

Remélem nem :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 aug. 23 18:53 #2879

Időbeosztás:
Péntek:
20:00-24:00:Jebus
Szombat:
8:00-11:00: Balaton map
11:00-15:00: Skirmish/2sm2c+1 óra ebédszünet
15:00-19:00: Panic/Balance/Mirror elimináció
19:00-: Vacsora és közös program.
Vasárnap:
8:00-12:00:Panic/Balance/Mirror elimináció
12:00-13:00: ebédszünet
13:00-17:00: Jebus
17:00: Gyors eredményhirdetés.
A verseny vége után bárkit eltudunk vinni a buszállomásra/vasútállomásra.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 aug. 30 18:50 #2889

Sziasztok!
18:00-ra kéne megérkeznie mindenkinek, ha valakinek ez lehetetlen az se baj, mert az első meccs 20:00-kor kezdődik, csak abban az esetben később veszi át a szállást.
Mindenki tegye fel:
Heroes 3 hd mod
Hw rules 1.38
Hota

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 szept. 11 18:57 #2908

Végeredmény

1vs1
1. Dave
2. Ssth
3. Dreegar
4. Csizu

Kis Balaton Kupa
1. NG

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 szept. 11 19:20 #2909

Sziasztok!
Köszönjük szépen a szervezést, minden remek volt. Elégedettek voltunk a szállással, a kajákkal is, remélem még sok évig megtartjátok ezt a jó szokásotok. :)
1.meccs: Jebus vs Bogpista
Necroért fizettem vagy 5k-t a castleval szemben. Nem volt a terepemen szinte semmi, de volt a vár előtt 2 learning stone, meg 4 nekró hős, és farmoltam a csontikat keményen. Galthran viszont nem kapott earth magicet, így ez megnehezítette (volna) a dolgomat, de jött 7.nap egy lvl10es grindan prisonból, és ő könnyedén leverte a throng mino king blokkot 122-n. 3 angyal, 500 csontváz, 10 dread volt a seregem, egy fullos utópiát ki is szedtem galthrannal, ami adott földkönyvet meg még pár szart. Egy kanna volt az úton, és a középső várba is beértem még 122-n. Kifosztottam volna az egész mapot, de végül 124-en pont a kijárata felé járt Tyraxor 2x3 arkkal és elkaptam.
2.meccs: Balaton 2.0 vs Marqadam
Rampart voltam fortressel szemben, elég jó dealnek számított mivel utoljára választottam. Főhős Mephala lett, beválasztottam neki a watert, és megtartottam a +2speed köpenyt. Nem siettem középre, mert "csak" egy +3all van ott, végül kiderült a tan oldala rosszul lett megszerkesztve így ha akartam volna se tudom felvenni :D Viszont bementem a létező összes skillnövelőbe, lvl21-re gyúrtam mephalát, és lényeket szinte nem buktam. A főcsatában +2 speed, expert prayer, és több hp, meg armorer speckó miatt nyertem.
3.meccs: Skirmish vs Dani
Egy hőssel játszottam és 0 golddal, hogy legyen egy kis kihívás, mert eredménytől függetlenül első helyezett voltam a csoportban. 2.hónap elején jött át Dani megtámadni a váramat, ahol majdnem 2 heti seregem volt castléval, mert nem tudtam visszamenni értük :D Szoros csata lett, de nyertem.
4.meccs: Balance vs Jou
Necro Rampart párost dobott a gép, 4400ig elmentünk, végül elfogadtam, aztán Jou választotta a rampartot nagy meglepetésemre. Aztán kaptam egy Jebus szintű mapot, 3 cons, 4 nekró hős, galthran vidomina thant. Ki is használtam őket, gyorsan gyűltek a csontik, thant kapott earth + intelligenciát, 5.nap bepróbálkoztam egy conssal. Viszont pont fullos volt, 160 skeletonom volt, 3 lich, 4 vámpír, 25 mana, és expert slow. 40 griff túlélte, 7.nap le tudtam verni őket 2 blackkel. Ezután kiszedtem a másik 2 const is, 8 angyal lett összesen, és 125ön bementem a sivatagba, majd 127en megtámadtam Jout a várában. Masszív sereg előnyöm volt így nyertem.
5.meccs: Balance vs Dreegar
Fizettem vagy 4500at castleért infernoval szemben. Egész jól indult, jött dace, kapott földmágiát, 2 felé is tudtam menni kövesúton. Viszont a környező zónákban semmi nem volt 1-2 aranykupacon kívül. Éppen fel tudtam húzni a cavalier+citadelt. 122-3on be tudtam volna törni a sivatagba horde vámpír lordon keresztül, de kilátótoronnyal láttam, hogy bugos a map és nem lehet bemenni a hive zónába. Így más utat választottam, rough terepen mászkáltam 4 napig. Már odaértem Dreegar dupla monolitos sivatagi blokkjaihoz, mikor feladta. Lots bone dragont még levertem volna,de horde efreetit nem. Végül kiderült 3 consa volt Dreegarnak és 2 pit fiend dwellje, de annyira frusztrálta hogy nem volt útja sec zónákba hogy nem bírta :D szerintem hülyeség volt feladni, de mindegy.
Döntő: Jebus vs Ssth
Red dungeon vs blue stronghold páros volt, 5k-t fizettem a dungeonért. Első map nem tűnt rossznak egyből 3 hive-al, de első nap bementem az egyikbe és fullos volt. Valószínűleg amúgy is restart lett volna mert horribilis utam volt, és a másik 2 hivenál kemény guardok voltak. A második map viszont nem volt jobb, baromi nagy területem volt, de szinte semmi értelmes nem volt rajta, ami igen az is kilométerekre egymástól. Szerencsére Shakti tökéletes fejlődést mutatott be, log, earth, pathfinding. 4 hiveom volt, 1 cons, 3 trog dwelling, 1 library, ebből kellett valamit kihozni. Úton a blokkom several(!) rust dragon volt, így próbáltam off road jobb blokkot keresni, sikerült is lots behemothot. 5.nap kiszedtem egy dobozt 5k xp-ért, majd 2 hiveot ami adott 18 wyvernt. Ezután library, és 121en cons, ami 2 angyalt adott. Sok időt elszórakoztam első héten, így nem volt már egyszerűen időm és láncom kiszedni a 3.hiveot, a 4. meg baromi messze volt és mint később kiderült leverhetetlen guarddal. Egy fontosnak tartott rekanterért még elmentem droidokkal, meg +3+3 pajzsért. 122-n megtámadtam a blokkot. KÉP
Lehetetlen csatának tűnik, főleg hogy 4 percem volt hátra. A statjaim 13 13 voltak, képet utólag csináltam. Mass slow, magic arrowok meg bless mentett meg, mert a trogloditák majdnem leütöttek 6 behemótot max sebzéssel, egy magic arrowwal elég volt hogy eltüntessek egy stacket, miután az ancienteket közös erővel leverte az angyal,wyvern trog. Ezután csak a trogik dolgoztak, szerencsére nem kaptak rosszkor morált a macik és túléltem kb 10 trogi veszteséggel. Még aznap beültem egy fortress várba. View earth mutatta hogy pont mellettem van Ssth zónája, és reménykedtem hogy az elkövetkező 2 napban nem tör ki, mert gyenge a seregem. 125ön ért be végül, addigra kiszedtem a sivatag felénk eső részét, ami amúgy nem volt sok. 2 hive, 1 cons, 1 tűzkönyv volt a közelben, 126on egy doboz adott 15 master geniet, utópiáztam, ami 3as volt és adott dragon armort. Utolsó skillnek felajánlotta a fire magic vs armorert, én a firet választottam, mivel az expert berserk brutális stronghold sereg és hős ellen. Gurnisson elfoglalta a középső tower várat a sivatagban tőlem, én még utópiáztam volna egyet 131en de rengeteget lépett és elért. A rekantert fennhagytam, mert veszteség nélkül verte le a pack arch devil blokkot egy nem olyan félelmetes sereggel. Azt feltételeztem hogy földkönyve van, és az impló+resu+földelementál kombót erősebbnek tartottam a berserk+armánál, főleg hogy már csak kb 60-70 manám volt és 7es power.
KÉP
A dzsinik nyomtak pár protection from izét, meg egy hastét így a wyvernjeim megütötték az övéit. Vakítottam a madarakat, ő slowolt és ütötte mindennel a wyvernjeimet, de azok nem nagyon fogytak és végül sikerült nyernem. Ha nem rakom fel a rekantert akkor is nyerek, mert csak resuja volt a stronghold seregnek.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 szept. 11 21:49 #2910

Sziasztok,

Nagyon jól éreztem magam, tartalmas hétvége volt, köszönöm hogy ott lehettem.
A játék az nem ment valami jól, de hát egyszer fent egyszer lent :)
1. meccs vs. Dave
Necro vs Castle
Megvette Dave a Necrot a színt viszont el akartam volna vinni, de kiderült, hogy ezek fixek, így maradtam kék Castle.
A területemen nem volt túl sok minden. Nyersanyag az volt bőven, de dwell az pl. csak egy paci dwell, amivel sokra nem mentem... Hive 1 db volt az is minimumos. Viszont volt 4 cons. Illetve 1 db pandora mögötte egy nagabank. A pandora 60 pikást adott a nagabank minimumos volt. :) 123 -ra (mivel 124-en én már nem léptem :)) kivettem 2 const (+3 angyal) 124-en akartam volna kivenni a másik 2 consot és bemenni a sivatagba, de erre már nem került sor. :( Dave elkapott és kivégzett.

2. meccs Balaton 2 s. Pollux (Dani)
Bennhagyta nekem a Rampartot, így azt el is hoztam, neki maradt a Castle. Jött Shatki, kapott földet szépen haladtam, igaz volt egy kitérőm a hóra, de nem néztem, hogy onnan nem lehet átmenni a másik várhoz, így onnan vissza kellett fordulni. A red dragon dwellt mindjárt az elején elfoglaltam, az efreeteket is egyből kinyírtam (grandelfekkel nem nehéz, itt a shakti által hozott trottyosokat áldoztam be az ügy érdekébe) Volt ott egy lvl6-os lénytermelőt növelő fej, amit a conflux várba udtam hasznosítani a fizikus elementálok növelésére :) A 2. hét végére elfoglaltam a 2. várat is, majd áthajóztam Polluxhoz, ott elvettem az ő quest artiját majd hazateleportáltam :) Majd még kicsit szórakoztam és gyűjtögettem. Full sereggel végül újra hajóba szálltam, de megjelent Pollux és betámadott a hajóba :) Nálam voltak Black dragonok meg fizikus elementálok (nem upgradeltem őket) és iszonyat Rampart horda. (szinte semmi se buktam) Nem volt esélye Polluxnak...

3. meccs Skirmish vs. Marqadamm
Dungeon vs Dungeon volt a felállás. Nekem jött Luna a második zónát blokkolta lots hárpyhag, de +3 páncél volt mögötte, így megtámadtam őket. Megszedtek, de azért levertem őket. Volt még Deemer, még pár magicos hős. Az egyik ranybánya easy volt, a minók tűzhalált haltak, a másikat viszont lots evil eye védte, azt nem mertem megtámadni. Sajnos az egyik blokkom sharpshooter volt, így arra nem mehettem, illetve volt lots hárpyhag. Ezeket leütöttem és elfoglaltam az ottani stronghold várat. Nem volt nálam max sereg, és a manám is fogytán volt. Ekkor megjelent Marqadam monoliton keresztül és megtámadott. Neki 80-at sebzett a magic arowwja, nekem 110-et én 3-at tudtam elsütni ő 2-őt. 1000 körüli aranyam volt, így kellett még hogy bontsa kicsit a seregem mielőtt megadtam magam. Innentől sorozatos droid csaták voltak. Egy nagy hibát vétettem azzal, hogy előreküldtem Deemert de elfelejtettem, hogy nem használhatja a meteorját és nem volt megtanulva neki a magic arrow. Ott sokat buktam és alig sebeztem. Marqadam fokozatosan szorított be a területemre, de a végső ütközet az nagyon kevésen múlt, konkrétan az utolsó manáival lőtte le a maradék seregeim. Maradt még neki 4 medusa (lövedék nélkül) és 5 körüli beholder. Ekkor vége lett, mert csak 1 hősöm maradt de egységem és pénzem semmi. Érdekes és szoros meccs volt. GG

4. meccs Panic vs. NG
Tower voltam Castle ellen. Az elején elszórakoztam a meccset. Volt egy droidos csatám kutyák ellen, amik moráloztak és beblokkolták a master gremlineket. Itt elbuktam vagy 10 gremlint meg a gólemek jelentős részét. A második zónába a blokk lots (47) wight volt. Sajnos itt is hülye voltam és gyenge vol a blokk, ami védte a gremlineket. Beverték a blokkot és elbuktam szinte az egész seregem. 20 körüli Mgremlin maradt kb. Azzal meg nem sokat értem a 2. zónába. Mg kellett várnom amíg felépítem a nagákat, de azzal is csak a bányákat tudtam elfoglalni. Így se a hős nem fejlődött és a seregem is fogyott. Majd betámadtam egy zónablokkot, ott is elbuktam 3 naga híján a 2. heti seregemet teljesen :) Penge voltam. A 3. heti seregem 3 giantból állt meg egy kis aprólékból, ami maradt tk. Valahol középen bóklásztam, bent maradtam egy várba manát töltni, de NG pont arra járt és megtámadott. Agyonverte a megtépázott seregem... :(

5. meccs Panic vs. Karesz
Dungeon voltam Castle ellen. Volt vagy 5 restart (egyszer volt, hogy nem tudtam kijönni a várból se (teknikai restart :))) Az első hét védére kiderült, hogy bugos a map, nem volt második zónám necro várral. Egy átjáróm volt az egyik kincses zónába, de az is csak 1 bányabug miatt. Elég nagy terület volt a kezdőzónám, igaz sok minden nem volt benne, 1 medusa dwell volt csak benne. Mivel a kincses zónában pack hydra volt a blokk, így esélyem se volt, hogy a 3. hétig megüssem. Csaka 3. hételején tudtam kinyírni, majd mögötte lots monk és horda beholder is volt. Itt még volt 2 arti (+4-es pajzs és +1-1 spell+Knowledge cipő. Ekkor már sürgettek minket, hogy fejezzük be. Nekem tk. semmim se volt csak fullos dungeon sereg. (1 héten manti+castlét építettem) expert mágia se. Karesz Deemerbe bízott, volt sok manája, expert prayert is elnyomott az elején. Neki kellett volna nyernie volt 3 angyala és 10 pacija is. de elszórakozta. A majd 40 medusaqueen a végére állvamaradt.

6. meccs Jebus vs. VologyaMester
Fortress voltam Tower ellen. Egy igazi fun meccs a végére. Jól elvoltunk egyszerre tologattuk a bábukat a hota-val. Volt hydra dwellem is, meg jópár gnoll és 1 lizard. Volt sok hotás új épület, az egyikbe vámpírlordok voltak és a 6 hydrából kinyírtak 2-t :blink: Biztos ami biztos volt 1 második Fortress váram is, amit felhúztam wyvernig. Csak a 3- héten értem be középre, mert elfogyogatott az időm is illetve 6!!! db zónablokkom volt amit mind le kellett verni :woohoo: Középen még szedegettem valamiket, de csak 1 kanna volt ami értelmes volt. Majd manát töltöttem és meglátogattam Vologyát. Tazar vs. Neela meccs volt, de a lény és skillfölényem lehengerlő volt. köszi a meccset :)

Kellemes hétvége volt. Köszi mégegyszer mindent Zodmund és Norbakk, a többieknek is a kiváló hangulatért. Remélhetőleg jövőre veletek ugyanitt.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 szept. 12 07:35 #2911

Üdv Bátor Harcosok!

Először is köszönet a szervezésért, a szállásért és az ellátásért Norbakknak és Zodmundnak. Kezdenek nagyon profik lenni, bár a versenyek még hoznak nekik meglepetéseket (Szabályok-Szétlövés-Aréna), amit majd megtanulnak jobban kezelni és a következő versenyre egy egyértelmű szabállyal kiküszöbölni... Nagyon jól éreztem magam. :) Örülök, hogy a Balaton Kupa kezd hagyományossá válni és nem csak én szervezek már részetekre versenyeket. :)

Először csak háttérszeméyzetnek mentem volna a versenyre, közben gondoltam szépen összerakom az elmaradt tábori és HME-s képeket feltöltésre, de Pumpás helyett beugrottam játszani, mert nem tudott eljönni a versenyre. A lényeg a részvétel volt, nem akartam senki továbbjutása elé akadályt gördíteni, így nagyon lazán játszottam a meccseken. Nem is sikerült maradandót alkotni, még Pollux is majdnem megvert, lehet ideje lenne visszavonulnom végleg ettől a versenyszámtól, ahogyan korábban a 2vs2-től is tettem. :) Majd meglátjuk, hogy mit hoz a jövő. A meccseim részleteire sem emlékszem már, úgyhogy meséljenek majd az ellenfeleim. :) Gratulálok DAVE-nek a BAJNOKNAK, NG-nek a KIS BAJNOKNAK és minden helyezettnek és résztvevőnek!

Remélem jövőre újra lesz Balaton kupa (mégha más helyszínen is), üdítő színfolt a HME-k és a Tábor mellett. Találkozunk októberben a Heroes Mugger Emlékversenyen, remélem sokan ott lesztek, akik a Balaton Kupán is részt vettetek. :) És persze remélem jövőre találkozunk újra a Balaton Kupán is!

Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2017 szept. 12 07:37 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 szept. 12 08:22 #2914

Nos akkor én is megköszönném még egyszer a szervezőknek a versenyt, és akkor beszámolok a meccseimről
1. VS Dani Jebus Tower vs Dungeon
Fizettem a Towerért mert az fun :D úgy döntöttem a restartot is elveetem mint opció, bár a mapom is jó volt, úgyhogy erre nem is volt szükség 114-en kiszedtem egy minimumos const Shivával 1-2 két hiveot, meg két naga dvellt. Gondoltam úgy nem móka a játék, ha nem megyek ki 121-en de nem volt csak basic earthem, és csak 10 nagát tudtam megvenni ennek ellenére minimális veszteségekkel ment volna a pack szürke maci, csak a végén misclick miatt meghalt az angyalom, pár hive volt benn is de túl jól nem fejlődtem, aztán 124-en nekimentem 30 angyalnak upg. stackel, ott a seregem felét elbuktam, meg pár noob hibát amúgy is elkövettem, a 3. hét elejére meguntam a sivatag felderítését átmentem Danihoz, és megvertem, gyakorlásnak tök oké volt a meccs.
VS: Dave Balaton map Fortress Rampart
Eég gyorsan haladtam a dolgok kiszedésével, a második hét elején a várnál viszont a sárkány benmaradt amíg szét nem lőtték mind a két red dragonomat, bár sztem amúgy se volt esélyem nagyon - ezen a mapon nem sietni kellett volna, hanem veszteség nélkül kihozni a csatákat, ami nem annyira az én stílusom, kiszedtem 3. hét közepére kb mindent aztán pislogtunk egymásra egy darabig majd Dave megmutatta a water magic erejét (erre viszonylag gyakran van lehetősége :D )
3 meccs. vs Bogpista skirmish Dungeon-Dungeon
Nem voltak vmi jó kezdéseim de ez van, a restartok elfogytak 35 beholder őrizte a portalt ami az úton állt a necro zóna felé úgyhogy arról 1. héten lemondhattam 80 százalékban, de az aranybánya még az előtt volt, ki is szedtem.
121- körül átütöttem, majd a portal másik felén azonnal megláttam lunát nem túl nagy sereggel, gondoltam manája se lehet túl sok, úgyhogy megtámadtam, megadta magát, ezután bevettem magam a strongholtd faluba a köztünk lévő zónában, és vívtuk az irdatlan mennyiségű droidcsatát, alig tudtam fejlődni emiatt, csak a blokkot tudtam leverni a következő zónba, asszem ogre-k volta, ott elfoglaltam egy castle várost, gondoltam, hogy hiába a nagyobb spellpower az arany és a hptöbblet, meghozzam amjd az eredményét, ezután kb centinként haladva vertem le Pista droidjait, ő meg az enyémeket ütötte, harmadik hét elején kivettem a sereget, és megtámadtam lunát, nagyon szoros csata volt 4 medúza és 5 beholter élte túl és 8 manám maradt, de úgy számoltam ,ha elvsztem a droidokkal, + castle stronghold, + necre lvl 1-2 unitok, úgyis leverem előbb utóbb, így gyorsabb volt :D
vs Csizu Panic Castle- Tower
Ismét a teleportos block (91 orc cheftain)a utamba állt sa necro zóna felé, elkövettem azt a hibát, hogy első héten nekkmentem - úgy számoltam, hogy nagyobb veszteségeket nem fognak okozni, de 2x morált kaptak a rossz pillanatban, megütötték az 1-1 pikemant, ami az útban állt, és meglőtték a cavaliereket, így ezek meghaltak- nem volt aranyam citadelt húzni se a lezárt zóna miatt, és két champion a második héten édeskevés. Ezután már minden csatám veszteség néküli volt, hála az expert slownak, szép lasszan fejlődgettem, úgy számoltam, hogy 131-en kiszedem a consokat, és azzal naggyából egyenlítek de 125-ön Csizu elkapott, és ezzel a játék véget is ért
Vs. Norbakk h3dm1(mirror)
1. héten kiszedtem a három fortos zóna terepét, második héten elindulta északra, volt ott egy korrekt második zóna két hiveot láttam utópiát, és csizmát, 123-ra az utópián kívül kiszedtem mindent a közelben, de ezekután rá kellett jönnöm, hogy az út nagyon hoszzó, mindenestre végigmentem rajta, az utópia nem adott semmi normálisat(crown of the dragontooth, spellbinders hat) a kéksapkával tudtam volna implozni, de a hármas spellpower nem valami fenyegető :D, átmentem a másik oldalra megláttam, norbakkot,nem volt anám, úgyhogy megadtam magam, aztán kiszedtem még két zónát, de szar volt mind a kettő, semmi értékelhetőt nem találtam, csak egy +1 speedes gyűrűt, Norbakk csak egy zónába turkált eddig, de ott volt eg utópia, kannával +3 all-al meg földkönyvel, ami el is döntötte a játékot , két implo után a seregem összecsuklott, amikor 3. hét elején megtámadtam, gratulálok Norbakknak, jól játszott
vs. Bobibubi Jebus, Fortress Castle
Hotában toltuk, naggyából ismerem a játékot, szóval gondoltam adok egy kis előnyt, és 2k-ért othagytam a castlet(amúgy se volt kedvem castlevel játszani), az első terepm eleinte jónak tűnt, de 112-n rájöttem, hogy sehova se tudok menni, restartot kértem, a következő terep se volt nagy dobás, volt egy hidra dvellem, +1 fullos cons 121-en gond nélkül kiszedtem, annyira hosszú volt az út a sivatag fele, hogy 125-re értem ki, addigra annyira megerősödtem, hogy veszteség nélkül kihoztam ott az összes csatát :D a sivatág egy mocsok volt +6os kard, +6-os pajzs lánc, meg cape of velocity volt az összes arti amit találtam, messzebb láttam egy levegőköyvet is, de hülye voltam, és nem vettem fel :( 131-re átmentem a sivatagon, még láttam 2 pandorát, de Bobibubi kijött és fölvette. Azt hittem könnyű csata lesz, de talált a zónájában egy földkönyvet, ami eléggé megnehezítte a dolgomat az imploval, de k cast után elfogyott a manája, ezután kicsit szoros csatában, de nyertem

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!