forum top

× Versenyek

emo 2. Heroes Balaton Kupa

Több
2017 jún. 18 14:29 #2721

Sziasztok!
Idén is megrendezésre kerül a Balaton Kupa. Tavalyhoz képest 2 fontosabb dolog változott. A Csóka Fészek éttermet családi okok miatt kiadtuk, de a verseny ugyanúgy a lenti teremben lesz lebonyolítva, annyi lesz más, hogy az étkezések is itt lesznek valamint a teraszon(az ételekért idén is Edem felel). Valamint mindenki egy helyen lesz elszállásolva egy nagy faházban a Balaton közvetlen közelében. A házban 20 ágy van, szóval ha lesz elég jelentkező megoldható lesz a 16 fős lebonyolítás.
Főbb pontok:
- Helyszín: Balatongyörök, Csóka Fészek étterem, Keszthelytől 10 km.
- Időpont: szeptember 8-10-ig
-Az érkezés péntek este. A távozás pedig vasárnap délután.
- nevezési díj: 8000 Ft ,fizetés a helyszínen. Az ár sajnos emelkedett, ez azért van mert az idei évben nem tudunk saját szállást biztosítani.
- Az összeg magába foglalja a 5 étkezés,szállást,idegenforgalmi adót,kupákat stb.....
- 4 plussz gépet tudunk biztosítani.
- A hálozat kialakitásában idén is segítségre számítunk.
- 1 fix map (más mint tavaly nem kell aggódni :) ), a többi pedig random, hd módot fogunk használni, licit marad, miden vár játszik és szabad hősválasztás lesz. Az, hogy 5 vagy 6 mecs lesz még nem dőlt el. A jelentkezők pedig legyenek szívesek jelezni, hogy inkább az 5 vagy a 6 meccses lebonyolitást támogatják. Kis Balaton Kupa idén is lesz. :)
-Nevezési határidő aug 20.
- Amit szeretnénk, hogy a szombat este folyamán legyen egy kicsit barátibb iszogatos program,ezt már tavaly is terveztük csak sajnos elmaradt. Amennyiben van erre igény akkor szombaton nem húznánk el annyira a játékot, és a Balaton parti éttermünkben bonyolítanánk ezt le.
-Reméljük idén is minnél többen eljöttök, és legalább olyan jó lesz a hangulat mint tavaly.
- Amennyiben Dave indul neki nem kell nevezési díjat fizetni, mivel ő tavalyi győztes. (Nem emlékszünk, hogy ez tavaly mennyire volt tisztázva, de az volt a mi megbeszélésünk, hogy a győztes, a címmel együtt megnyeri a következő évi verseny nevezését is.)

Üdvözlettel,
Norbakk és Zodmund

Utolsó szerkesztés: 2018 jan. 09 21:46 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 jún. 18 14:47 #2722

Sziasztok, jelentkeznék a versenyre :) illetve egy olyan javaslatom lenne, hogy a kezdő körmérkőzéseket játszuk le HD-van (HW rulessel természetesen), a döntőt pedig Hota-ban. Ezt azért találom jó ötletnek mert, így egyrészt gyorsabban le lehet játszani pár meccset, másrészt Pumper ellen sem lehet csalni mindenféle újmódi baromsággal.
Egyébként (bár ezt lehet ki lehet találni) a 6 meccses lebonyolításra szavazok, ill. aamennyi csak lehetséges :silly:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 jún. 18 15:59 #2723

Én személy szerint nem vagyok Hota párti, valamint azok akik csak élő versenyekre járnak nem ismerik a hotát ezért nekik nagyon új lenne. De nagy valószinűséggel a fix map hotában lesz lejátszva(ebben az esetben semmi új dolog nem lenne beletéve a hotából) és ezzel már tudunk spórolni kb 2 órát.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 jún. 19 17:16 #2731

Sziasztok!

Sajnos a tábort nem tudtam elintézni, arra a hétre nem volt esélyem szabadságot szerezni. Így viszont a Balaton Kupára mindenképp szeretnék eljutni idén. Azt a hétvégét lefoglalom Heroesra, nem előzheti be más.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 jún. 19 20:30 #2734

Sziasztok,

Jönnék énis! :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 jún. 20 09:42 #2737

Tiszteletem a Társaságnak!

Sajnos idén ki kell hagynom a Balaton Kupát, mert szeptember 8-10 között ugyan Én is a Balatonon leszek azonban a tó másik oldalán...
Kicsit bánkódom miatta, mert tavaly nagyon jól éreztem magam, de mindig mindent nem lehet...

A többieknek pedig jó szórakozást!


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 jún. 20 10:30 #2738

Örülök, hogy pár nap alatt ilyen sokan jelentkeztetek már. Sajnálom Ricsepi, hogy nem tudsz eljönni, főleg a tavalyi sikeres játékod utan. :(

Eddigi jelentkezők:
1.Karesz
2.Marqadam
3.Bobibubi
4.NG
5.Dave
6.Bogpista
7.Norbakk
8.Zodmund
9. Csizu

Utolsó szerkesztés: 2017 jún. 21 20:55 Írta: zodmund21.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 jún. 20 15:37 #2741

Még lehet hogy én is benevezek ezúttal! Tavaly akartam de nem jött össze. Most jónak tűnik. De még csak tűnik. Pécsről gondolom busszal érdemes menni inkább? Vonat nem tudom kerül e valamerre.

Utolsó szerkesztés: 2017 jún. 20 15:37 Írta: hahakocka.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 jún. 21 17:02 #2745

zodmund21 beküldte:

Sziasztok!
Idén is megrendezésre kerül a Balaton Kupa. Főbb pontok:

- A hálozat kialakitásában idén is segítségre számítunk.

Üdvözlettel,
Norbakk és Zodmund

Üdv Bátor Harcosok!

Technikai és kiszolgáló személyzet tagjának jelentkezem! :) Nehogy emiatt ne lehessen megrendezni a versenyt... ;) Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 jún. 21 18:38 #2748

Csatlakozom :)

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: zodmund21

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 jún. 21 21:40 #2751

Ezúttal egyedül jelentkezem. :)


10. Heroes Online bajnokság

1. csoport állása: OB 1. csoport
2. csoport állása: OB 2. csoport

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 jún. 21 22:59 #2752

zodmund21 beküldte:

Örülök, hogy pár nap alatt ilyen sokan jelentkeztetek már. Sajnálom Ricsepi, hogy nem tudsz eljönni, főleg a tavalyi sikeres játékod utan. :(

Eddigi jelentkezők:
1.Karesz
2.Marqadam
3.Bobibubi
4.NG
5.Dave
6.Bogpista
7.Norbakk
8.Zodmund
9. Csizu
10.Teki

Utolsó szerkesztés: 2017 jún. 27 11:01 Írta: zodmund21.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 jún. 29 09:50 #2767

Asszem ezt is el kell rendezzem, hogy megjelenjek, szerencsére sok idő van addig :) Max a délután korábbi indulást preferálnám, a hosszú út miatt ... Meccs elosztása hogy lenne?


Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 júl. 02 13:28 #2770

6 meccs esetén:
-péntek este 1 meccs
-szombaton 3 meccs
-vasárnap 2 meccs
5 meccs esetén ugye van több lehetőség. 1-2-2 vagy 1-3-1.

Utolsó szerkesztés: 2017 júl. 02 13:29 Írta: zodmund21.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!