forum top

× Versenyek

emo Heroes 7 1v1 randommal együtt

Több
2016 okt. 16 19:15 #1983

Én gondoltam most, hogy sajnos vége a patchelgetéseknek és a H7 fejlesztésnek hivatalosan is, (Mivel menesztették a fejlesztő csapatot.) csinálhatnánk egy 1v1 online H7 versenyt!

Már egész jó a Random map generator is megnéztem most.

Úgy lenne, hogy lenne egy sima normál mapes 1v1 és 1 random mapes 1v1 meccs mindenkivel. S akkor ebben így a visszavágó is benne van. A pontos map választások még később lesznek a random meg éretelmszerű.

A szabályok :

3 perc a térkép
és 1-2 perc a csatában az egységeknél a gondolkodási idő.

Szimultán körök lesznek lecsökkentve ezzel a játékidőt.
Nehézség : Nehéz lesz a lényeknél.
A nyersanyagoknál aranynál nem tudom mi legyen normal vagy eggyel feljebb?
Hősfejlődés szerintem marad normál mert most már nincs szintkorlát hősöknél multiban és skirmishben.

Mindenki egyszer lehet az adott néppel. Ha lement a 7 féle lehetőség akkor újrakezdődik.

Ja s lesznek nyeremények is!

Van pár játék kulcsom és talán Vologya mesternek is lesz majd valami puttonyában!

Mit gondoltok?

Utolsó szerkesztés: 2016 okt. 17 08:46 Írta: hahakocka.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 okt. 18 11:20 #1994

Üdv!

Én benne vagyok egy jó kis 1v1 versenyben, csak legyen elég jelentkező a megrendezéshez.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 okt. 18 16:37 #1995

No az jó akkor 1. jelentkező! :) Illetve Jannyii és Shien is eléggé biztosak. Uplayen tunál írni a többieknek róla?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 okt. 28 06:13 #2032

Azóta páran még jelentkeztek.

Ma vagy holnap leírom a részleteket. Melyik pályán játszanánk majd a sima pályák esetében s a random pálya beállításokat is. Hogy hogy van a várválasztás és ki az első ki a második várválasztó stb.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 okt. 30 10:47 #2045

Eddigi érdeklődő játékosok :
(Jöhetnek még persze :) )

Fili
Hahakocka
MMHAwS,
Sorozatgyilkos
zodmund21
MMH6fan ?
Shien?
Jannyi?

Íme a részletes szabályleírás!

Normál pályák :
6 normal pálya
- Viszályos romok
- Globális lehülés
- Töredezett idő
- Katakombák és szolgálók
- La Segadora
- Rossz szomszédság

+ 6 RANDOM MAP pálya. Visszavágókra. 1v1re Közepes méret elég szerintem!
+1 Rajongók által készített MAP a helyosztóra a végén!
Játékszabályok :
Mivel hat meccs van mindenki lesz 3-szor piros és 3 szor kék is a sima pályákon. Piros-Kék Piros-Kék-Piros-Kék felosztásban. Felváltva az embereket persze. Tehát pl Én kezdek az 1. pályán, de a 2. on 2. leszek s ez mindenkinél egyenlően lesz.
6 visszavágó meccs lesz a random pályákon is ugyanígy. Csak ha ugyanazzal a személlyel játszunk megfordul a dolog. Tehát pl Hahakocka-Fili a Viszályos romokban, majd a random mappen FIli -Hahakocka. Aztán a 2. sima pályán már Shien-Hahakocka és Hahakocka-SHien a randomon.
Ha meglesz a végső létszám, akkor meg lesz a pontos beosztás is.
Nehézségi szintek:
Hard fokozat lényeknél és a nyersanyagnál. 3 perc a körökre és 30 sec a csata körökre.
Skillek :
Aktív skill rendszer lesz a hősöknél. Tehát ti választotok majd, s nem random lesz.
Körök rendje:
Szimultán körök
Hősválasztás :
A normál pályákon lehet választani, de nem lehet senki se kétszer ugyanazzal a várral a 6 sima pályán és a 6 random pályán belül. Tehát 6 hőst választhattok a sima pályákon. a Random pályán pedig a hős random lesz.
Várak :
A 6 sima pályán választhatóak a várak , kieggel együtt 7 féle van, kérdés mindenkinek meg van e a kieg lehessenek e a játékosok törpökkel is vagy sem?
A 6 sima pályán a lényeg az, hogy senki se lehet kétszer ugyanazzal a várral.
Random pályánál nehezítésként szintén random várat gondoltam, (Ha nem akarjátok így szóljatok akkor ott is választós lesz) de itt se lehet olyan, hogy valaki kétszer ugyanazzal legyen. Ez megoldható egy újraindítással is akár.
Mágia :
Nincs tiltott mágia ág vagy skill. Itt sok lehetőség van mindegyik ágban.
Pontozás :
Pontozás egyszerű lesz. 1 pont jár egy meccsért. Ha a random és a sima pálya meccseknek vége, akkor a pontokat összeadjuk és ha döntetlen jön ki néhány játékosnál, akkor a helyosztó pályája egy játékos által készített jó kis vagy közepes méretű térkép lesz a maps4heroes-ról. Ezt majd a végeredményekkor mondom el. Akkor fogok rákeresni. (Be kell, csak másolni egy mappába ,majd elmondom ezt is később.) Ez azért van, hogy ne lehessen előre készülni rá hetekkel, hanem csak majd akkor, ha megvannak az eredmények. Lesz rá 1 hetetek utána megnézni a pályát. S utána indul a végső map csata. Időpontok erről később.

Utolsó szerkesztés: 2016 nov. 08 16:58 Írta: hahakocka.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 okt. 31 12:08 #2050

Random skilleket aktívra is állíthatjuk Fili erre szavazott szóval akinek nem gond akkor azt szabad választásra állítom! :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 okt. 31 18:24 #2052

Ezek után csak megerősíteni tudom a nevezésem. :)
Remélem lesz még jelentkező.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 nov. 02 06:58 #2053

Én is. De ha nem akkor 5-en leszünk kb kezdésnek ha jól emlékszem a H5- H6 online-nál se voltunk többen. A 2. menetben már igen.

A nagy pályát persze akkor kiveszem a 6-ból. (Asszem kiszáradt földek volt az)

Nov 14.-15. ét gondoltam kezdésnek az 1. körre a Viszályos romokra melyre lesz min 1 hét max 1,5 hét.

Utolsó szerkesztés: 2016 nov. 02 07:00 Írta: hahakocka.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 nov. 02 19:03 #2055

Üdv!

A kiszáradt földek szerintem elég nagy 1v1re. Akkor már inkább a Rossz szomszédság, az elég jó 1v1re.

A fordulókra pedig jó lenne min. 2 hét (azaz legalább két hétvége). Így se tolonganak a jelentkezők, hátha kicsit több forduló/idő többeket elcsábítana :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 nov. 06 09:23 #2059

Igen az a nagy map azt írtam lehet kivesszük.

Rossz szomszédság lehet helyette ja és november 18.a a péntek nem 14-5 :D Te is jössz akkor mégis? :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 nov. 06 11:13 #2061

Sziasztok!
Lehet még jelentkezni?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 nov. 06 18:12 #2062

Aha e hét végéig!

Ja és akkor 2 hét lesz 1 meccsre.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 nov. 07 18:29 #2063

2 hét az nagyon szűkős, azt sajnos nem tudom bevállalni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 nov. 08 07:43 #2066

Egy max 4 órás 1v1 meccsre? 2, 1-2 órás alkalommal meg is van.

Utolsó szerkesztés: 2016 nov. 08 07:43 Írta: hahakocka.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!