forum top

× Versenyek

emo Heroes Balaton Kupa

Több
2016 júl. 06 17:20 #1601

Sziasztok!
Bátyámmal(Norbakk) szeretnénk megrendezni az első Balaton Kupa nevezetű Heroes 3 bajnokságot. Célunk,hogy legyen még egy verseny az évben, ami ugyanolyan jó hangulatú lenne, mint a Budapest Bajnokság.
Főbb pontok:
- Helyszín: Balatongyörök, Csóka Fészek étterem: http://www.csokafeszeketterem.hu/
Keszthelytől 10 km.
- Időpont: szeptember 24-25-ig
- szeptember 24: 1 vs 1 torna
Az érkezés lehetne péntek este vagy szombat reggel is, ahogy a jelentkezőknek megfelel. Szállást tudunk biztosítani, akár mindkét éjszakára(az ár nem változik). A minimum létszám 8 fő, maximum 16. Véleményünk szerint csak a szombati napba nem férne bele az egész verseny, így a döntő meccseket vasárnapra tennénk. Felmerült a gondolat bennünk, hogy lehetne támadás torna is, ha már ott vagyunk. Ehhez nem ragaszkodunk, hiszen biztosan lenne olyan, akinek ez már sok lenne. Ezt egy fő kérdésnek tartjuk, ezért ezt a jelentkezőkkel meg kell beszélnünk. :)
- nevezési díj: 2000 Ft (Davenek 22000 :) ) ,fizetés a helyszínen.
Ez az összeg magában foglalja a szombati ebédet, vacsorát( a menü nagy valószinűséggel arany sárkány lesz behemoth vérében pácolva) és vasárnapi reggelit (ha Dave jön, akkor a reggeli is biztosított), valamint a teljes szállást.
Egyéb fogyasztások esetén az étterem (a család) 30% kedvezményt biztosít a résztvevők számára.
- Az első 4 helyezett kap kupát.
- 4 plussz gépet tudunk biztosítani.
- Sajnos a hálózat kialakításához segítségre, és kábelekre is szükségünk lenne, ebben nem vagyunk igazán tapasztaltak.
- Random és fix térképek aránya megbeszélés alapján.
- HD módot használnánk.
-Nevezési határidő aug 31.

Reméljük, minél több heroes fannak lesz kedve és eljön majd, és összegyűlik a minimum létszám. Nem szeretnénk, hogy a Mugger emlékverseny rovására menjen a versenyünk, de sajnos csak ez az időpont jó nekünk. Bízunk benne, hogy elfér még egy verseny az évben!

Azt, hogy milyen csoportok lesznek,kiemelés és, hogy mely pályák, templatek lesznek direkt nem írtuk ki, mert majd szavazással eldöntjük, hogy a többség akarata érvényesüljön. Mi egy általunk tervezett fix pályát szeretnénk beiktatni, de ehhez se ragaszkodunk.

Üdvözlettel,
Norbakk és Zodmund

Utolsó szerkesztés: 2018 jan. 09 21:46 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 júl. 07 19:00 #1604

Nagyon jó kis kezdeményezés minden szempontból. Remélem legalább a minimum létszám összejön. Nekem a tábor idén esélytelen, a tavaszi BB is kimaradt, úgyhogy én nagyon szívesen részt vennék rajta. Konkrét nevezést még nem merek ígérni, de próbálom úgy alakítani a dolgaim, hogy ott tudjak majd lenni lehetőleg.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 júl. 08 14:13 #1608

Köszönjük szépen a pozitív visszajelzést, mi is nagyon bízunk benne, hogy meg lesz a minimum létszám, és reméljük, hogy el tudsz jönni. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 júl. 08 18:17 #1609

Hali,

Engem is érdekel a dolog és a hálózati dolgokban is tudok segíteni.
Kérdésem, hogyha esetleg a barátnőmet is vinném, akkor azt hogyan mennyiért lehetne megoldani?


10. Heroes Online bajnokság

1. csoport állása: OB 1. csoport
2. csoport állása: OB 2. csoport

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 júl. 09 07:29 #1610

Szívesen csatlakoznék én is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 júl. 09 09:50 #1611

Én szintén benne vagyok, bár a 22000-et kicsit soknak tartom :D
Hálózat no problem, megoldjuk.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 júl. 10 12:00 #1612

Jelentkezek én is, remélem összejön a minimum :) és ha bármiről kérdeznétek, előre megmondom, hogy a full randomot preferálnám, azon belül bármit bo2-n bo3-an kívül

Utolsó szerkesztés: 2016 júl. 10 12:05 Írta: marqadam2.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 júl. 11 20:19 #1617

Na egész sok érdeklődő van,eddig 8 fő: Vologya,Bobibubi,Teki,Csizu,Dave,marqadam,Norbakk,Zodmund
Ha ebből már mindenki eljön, akkor meg van a minimum :)
A gyorsabb kommunikáció érdekében létrehoztunk egy facebook csoportot, és bevettünk akit tudtunk.
Valamint tisztázni kellene, hogy csak 1vs1 legyen vagy legyen támadás is. Pályák terén pedig egy fix(ez lenne a verseny pályája,direkt a versenyre szerkesztve) lesz a többi pedig igény szerint(mi random pártiak vagyunk).

Utolsó szerkesztés: 2016 júl. 11 21:07 Írta: zodmund21.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 júl. 12 03:47 #1618

Szerintem a nemes "tartalék" 9.nek felírhattok a listára engem is :)


Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 júl. 12 07:08 #1619

Üdv Bátor Harcosok!

Én maximum támadásban indulnék illetve segédkeznék a hálózati dolgok megcsinálásában, így Jounak át lehet adni a helyem az 1vs1 tornában, ott én vállalom a nemes tartalék szerepét. Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 júl. 12 08:07 #1620

Tiszteletem a Társaságnak!

Nekem nagyon tetszik a kezdeményezés, tetszik a lebonyolítás is. Ugyan Én szeretem a fix mapokat de semmi kifogásom, hogy adott esetben csak random legyen (mondjuk ha egy fix map van az még talán nem akkora istenkáromlás).

Személy szerint örülnék annak ha lenne támadás is, elsősorban azért mert az 1vs1 nem igazán az Én világom, arra nincs elég időm gyakorolni, de többség dönt (a katonaegység meg harc után okos). Természetesen ha csak 1vs1 lesz azt is ugyanúgy fogom élvezni, mert játszani mindennél jobban szeretek.

Szóval nevezek Én is! ;)


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 júl. 12 11:04 #1621

Sziasztok!

Szerintem a pálya tekintetében a döntést halasszuk el a tábor utánra. Ott sok minden változhat ilyen tekintetben.Valamint lehet hogy egyesek megutálják a randomot stb. :)


10. Heroes Online bajnokság

1. csoport állása: OB 1. csoport
2. csoport állása: OB 2. csoport

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 júl. 13 14:27 #1626

Sziasztok!

Előzetesen az időpont nekem is jónak tűnik. Így 1vs1-re engem is beírhattok!


Üdv,
Th

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 júl. 14 17:36 #1631

Eddigi jelentkezők:
Vologya
Bobibubi
Teki
Csizu
Dave
marqadam
Jou
Ricsepi
Dreegar
ssth
Norbakk és Zodmund

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!