forum top

× Versenyek

emo Jubileumi 5. Balaton Kupa

Több
2020 júl. 12 21:12 #3844

Sziasztok!

Az előző évekhez hasonlóan idén is megrendezésre kerül szeptember 11-13 közt a jubileumi 5. Balaton Kupa, és reményeink szerint hivatalosan az 1. BalaRon Kupa is! Mivel ez egy jubileumi verseny a maximális létszámot felemeltük 16 főről, 24 főre! Eddig hála Nektek sikerült maximális létszámmal lebonyolítanunk az előző 3 Balaton Kupát, így felbátorodtunk és magasabbra tettük a lécet! 24 fős verseny esetén, 3 fős csoportok lesznek kiemeléssel, keresztbejátszással együtt mindenkinek 3 csoport meccse lesz. Majd a 8 csoportelső játszik egyenes kieséses rendszerben az 5. Balaton Kupáért, a csoport másodikok játszanak az ELSŐ BALARON Kupáért és a csoport harmadikok játszanak az 5.Kis-Balaton Kupáért! Minden Kupa első 4 helyezettje díjazva lesz!
Amennyiben ez nem elég, akkor a következő jobbnál jobb programok várnak még Rád, Rátok a verseny alatt:

Részletes program:

Szeptember 11:

- 19:45-23:45 nyitóbeszédet mond Vologya Mester, majd beszámol arról, miért van szükség az expert cure-re
- 20:00-24:00 az első meccs
- Az első mérkőzéssel párhuzamosan az alábbi side eventek lesznek: Ricsepi Vocója: feladat megpróbálni békés eszközökkel rávenni Ricsepit, hogy adja oda a Vocóját. A győztes nyereménye automatikus kiemelés a következő élő vagy onlineversenyen. Ser Zodmund: egy egyszerű sörivó verseny bátraknak. Zodmund úgyis nyer, neki meg nem kell nyeremény
- Éjfél után: Horkoló vagy horgoló verseny, az egyiken kötelező indulni! Mindenki nyertes,aki túléli...

Szeptember 12:

- 7:30-8:00 7 fogásos villás reggeli, érkezz időben, hogy jusson minden és siess az evéssel, mert 8:00 órakor lepakolják az asztalokat
- 8:15-12:15 második csoportmeccs. Mellette a következő eseménnyel: Marqadam és a Bolyongás-elméletek: gyalogtúra Marqadam vezetésével a környező hegyekbe laptoppal(egér nélkül). Túlélő felszerelést vigyél magaddal, csak saját felelősségre vegyél részt! Visszaérkezési idő bizonytalan!
- 12:30-13:15 ebéd: Degusztációs menü borajánlattal.
- 13:30-17:30 harmadik csoportmeccs. A következő esemény zajlik mellette: Dave tükre: Dave megpróbálja elverni saját magát mirror-on. Amennyiben kitalálod ki nyer, akkor zseninek nyilvánítunk!
- 17:45-19:45 rájátszás első meccse, vacsoraszünet 20:00-20:45
- 21:00-23:00 rájátszás első meccsének befejezése. Ezalatt Karesz petíciót szeretne benyújtani, mert elege van a piros-kék örök harcából. Szeretné, ha zöld-lila párharcok lennének, így lenne értelme a színre is licitálni
- 23:00-24:00 elődöntők elkezdése eliminálás, licitálás, restartok elhasználása
- Éjfél után felnőtteknek szóló komolyabb témáink következnek: Norbakk előadása Heroes3 hatása a szexuális életünkre... Majd Adlert hallgathatjuk meg, hogy milyen az Élet 70 felett… Ezzel párhuzamosan mentő expedíciót indítunk a Bolyongásban eltűnt társainkért. Majd a hagyománnyá vált Dreegar Hamupipőke gyűjtéssel zárjuk a napot... Sajnos a koronavírus miatt több neves énekes lemondta a szombat esti koncertet! Te ne legyél Britney, (pri)Madonna, legyél jófiú, lány és gyere el!

Szeptember 13:

- 7:30-8:00 7fogásos villás reggeli
- 8:15-11:45 elődöntők befejezése
- 12:00-12:45 Degusztációs menü
- 13:00-17:00 Döntő meccsek, helyosztók
- 17:00-17:15 Eredményhirdetés

Amennyiben valaki nem tud eljönni, úgy az illető programja törlésre kerül! A műsorváltozás jogát fenntartjuk!
A posztban szereplő nevek a véletlen szüleménye, bármi egyezés a valósággal pusztán a Sod random műve!
Jelentkezni itt a fórumon, vagy facebookon Zodmundnál és Norbakknál lehet!

Főbb pontok:
- Helyszín: Balatongyörök
- Időpont: szeptember 11-13-ig
- Gépet/laptopot mindenkinek hoznia kell magával.
- Érkezés péntek délután, első meccs 20:00. A távozás pedig vasárnap délután 17-18óra körül.
- Nevezési díj idén sem változott, azaz továbbra is 10000 forint, ami nem foglalja magába a sod lobby előfizetést(kb 1000Ft), azt mindenkinek saját magának kell elintéznie. Az összeg tartalmazza az 5 étkezést, szállást,idegenforgalmi adót(idén 0Ft) és a kupákat.
- Nevezési határidő aug 20.
- Tavaly sikerült összehoznunk szombat este egy kis iszogatást pókerezéssel, amire idén remélhetőleg még több időnk lesz mivel a teljes verseny szimultán körökkel fog lemenni.
- HD móddal fogunk játszani, és szimultán körök lesznek végig és így remélhetőleg kényelmesebb lesz az időbeosztás.
- Templatek amik lesznek/lehetnek: Jebus, Panic, Balance, Mini nosta, Diamond, Mirror, Skirmish,fix

Üdvözlettel,
Zodmund és Norbakk

U.i.:Remélem új játékosokkal is találkozunk!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2020 júl. 12 21:23 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 júl. 13 07:37 #3846

Üdv!

Nem tudom mennyire volt hivatalos a múltkori "ezen valószínűleg én is részt veszek" megszólalásom, de most hivatalossá teszem, megyek én is :D

Üdv! Dragon


Sosem kell sokáig várni, sem sokat kutakodni, ha az ember igazolva szeretné látni, milyen vékony a határvonal a hős és a bűnbak között.
– Mickey Mantle

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 aug. 03 23:49 #3851

Tiszteletem a Társaságnak!

Bár a faxbúkon tettem egy troll megjegyzést, hogy részvételre jelentkezem, de legyen hivatalos és egyértelmű az Én jelentkezésem is + hadd pörögjön a fórum is. :)


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 aug. 04 06:30 #3852

+1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 aug. 04 08:28 #3853

Ricsepi beküldte:

Tiszteletem a Társaságnak!

Bár a faxbúkon tettem egy troll megjegyzést, hogy részvételre jelentkezem, de legyen hivatalos és egyértelmű az Én jelentkezésem is + hadd pörögjön a fórum is. :)

Megyek én is, eddig egyikről sem hiányoztam és most sem szeretném, hogy ez bekövetkezzen :)
Szervező Úr, ha befejezte a fiesztát a 2vs2 bajnoki címe után, esetleg beírja, kik azok, akik jelezték már, hogy jönnének? :)


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 aug. 05 13:13 #3855

Sziasztok!

Alakul a létszám:
1. NG
2. Ricsepi
3. Marqadam
4. Dreegar
5. Bogpista
6. Dragon
7. Vologya Mester (tartalék?)
8. Zsombi
9. Teki
10. Bobibubi
11. Jou
12. Dave
13. Ssth
14. Zodmund
15. Norbakk

Várjuk a további jelentkezéseket!
Karesz és Danika nem tudnak jönni:(
Pumpás csak később tudja megmondani.
Adler erősen gondolkodik rajta:)

Utolsó szerkesztés: 2020 aug. 07 10:59 Írta: Norbakk.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 aug. 07 07:58 #3856

Norbakk beküldte:

Adler erősen gondolkodik rajta:)

Adler jöjjön csak szépen! WoW-ozni bármikor lehet, de Balaton Kupa csak egyszer van egy évben! :)
Pont Ő mondta egyszer ezt egy csajozás miatt BB-től távol maradó emberre :D Hogy csajozni egész évben lehet, de BB csak kétszer van egy évben :P


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!