forum top

× Versenyek

emo 20. Jubileumi Mugger emlékverseny (32. HBB)

Több
2020 márc. 21 16:34 #3811

Üdv mindenkinek!

2020 április 10-11-én megrendezésre kerülő Jubileumi verseny elmarad a járvány és az országban uralkodó körülmények végett. A versenyt nem látjuk értelmét, hogy kintebb toljuk, mivel elég sok kulturális központ s egyéb intézmények tartanak zárva határozatlan időre, többek közt a Csili is.

Elképzelhető hogy mire újra nyitna, a Csili addigra már beleesünk a nyári táborra való jelentkezésre. ( Reméljük a nyári tábor nincs ennek a veszélynek kitéve. )

Vologyával azt beszéltük, hogy a BB helyett egy egyszerű online BB pótló versenyt hozunk össze. NG-t és Zoodmundot kértem, meg hogy segítsenek lebonyolítani.

A facebookon létrehozott csoportban tudtok tájékozódni az online BB verseny részleteiről.

https://www.facebook.com/groups/857731944338647/

Baráti üdv!
Zsombor

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 ápr. 03 12:18 #3815

Vologya beküldte:

Főoldal, 2020 ÉLŐ Versenyek. Klikk a XX. Heroes táborra és alatta az időpont! ;)

Egyébként az összes tervezett idei verseny időpontját megtaláljátok ott, hogy tervezni tudjatok! És ez minden évben így lesz, februárig legkésőbb feltöltésre kerülnek a verseny időpontok...

És szerinted lesz abból valami, Vologya? :(


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 ápr. 06 13:26 #3816

Szia NG!

Szerintem lesz. Úgy gondolom tavasz végére (május-június) eltűnik a vírus, de sajnos ősz végén/tél elején megint lesz hozzá szerencsénk, egészen addig, ameddig az immunitás ki nem alakul az emberiségben ez ellen vagy nem lesz hatásos védőoltás ellene. És ez el fog tartani egy ideig, szóval visszatérő vendég lesz a corona… Szerintem...

Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 ápr. 07 18:12 #3817

Egész addig nem fog "eltűnni", amíg ki nem alakult az ún. nyáj immunitás, köszönhetően a világszerte elrendelt korlátozó intézkedéseknek, ez jó hosszú ideig még nem is fog, lehet készülni egy kisebb második hullámra, ami az izolációból való visszatéréssel egybeesik. Hozzátenném, a túlnyomó többség mindenbből semmit nem fog érzékelni, ahogy a jelenlegi járványból sem érzékelt semmit (csak a médián keresztül), ha fertőződött, ha nem. Egy védőoltás átlagos átfutási ideje 4-5 év, nem kockázati csoportot (egészséges korosztályt) epidemiológiai szempontból szükségtelen oltani.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 ápr. 11 16:01 #3818

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 máj. 12 09:14 #3823

Sziasztok!
2020.04.05-06 lezajlott a 32.Budapest Bajnokság(20. HME) HELYETTESÍTŐ verseny. Így, hogy online zajlottak a küzdemek a verseny hangulata közel sem volt olyan, mint a Csiliben szokott lenni. Hiányoztak olyan nagy nevek mint például Vologya Mester, Karesz, Bogpista, Ricsepi és a többiek...
Gratulálok a bajnok Dave-nek , bronzérmes Marqadamnak és mindenkinek, aki részt vett a versenyen.
A díjakat majd személyesen átadjuk valamikor:)
Beszámolóm :
meccs flux(valami nekrós 3is volt nem tudom már, hogy ki valamelyik középkategóriás)vs Bobibubi(Dungeon, Gunnar) Mini-Nosta
Sokmindent nem tudok elmondani a mapról, kaptam 3 nekrós hőst és jött Luna is, beválasztottam a nekró várat is amit elsőnek be is ütöttem. Első héten bevertem az összes ai-mat húztam madarat és úgy nézett ki, hogy sikerül 3 hőssel 2 felé szedett sereggel(+Luna) beverni mindhárom kincseszóna várát, de sajnos mindenhol volt valami keményebb blokk, így nem lett olyan jó, mint amilyen jónak ígérkezett. Eléggé elhúzódott a játék húztam arkot is, főcsata szábállyal ütköztünk meg végül. Az útközben kapott csontokat dismisseltem.Bobibubinak +4speedje volt és ahhoz képest elég ütős srege volt, hogy blokkolva volt.Ha van egy pirosgömbje sose érem utol, így viszont pár varázslat eldöntötte javamra a meccset.
2) meccs rampart(Kyre, aki állandóan szomjas) vs Ssth(inferno, Pyre) JebusCross
Th ellen végre megtört a jég és megnyertem a játékot, pedig az elején nem hittem, hogy nyerek, mert iszonyatosan nagy terepem volt a két second váram a pálya szélén volt. Volt 4unicornis dwellem, amikből 3-at első héten sikerült is elfoglalni, anyagilag nem bírtam a terhelést és Kyree is rosszul fejlődött, jó szokásához híven.
Dobozból kaptam 50törpét egy másikból all föld spellt, de föld nélkül nem volt olyan jó buli. Kéksőn is tudtam csak kimenni, Th már bent volt a sivatagban... Korábban szó volt arról, hogy lehet bugos a map ezért egy harmadik fél ellenőrizte és le tudtuk játszani ezt a mapot. Amint kiértem a sivatagba Th el is kapott nálam 0mana volt neki az értékei 3szor akkorák voltak gy hiába volt ott csak pár effret és gog 10wyrmmel nálam meg 25-30unikornis el keleltt futnom, mert a lightingok nagyot ütöttek..
Mivel nagyon messze volt a bejárat két nap kellett míg újra kint voltam. Harmadik nap én kaptam el Th-t, akinek lejárt az ideje 4ArchDevillel vert le horde lvl6-ot és így nem tudta rendezni a seregét felvenni a dobozt, amibe 110war unicorn volt és nem tudta beütni a hiveot..Így megnyertem a meccset, mert én megcsináltam ezeket helyette..
Th ellen ez volt az első meccs, amit sikerült megnyernem szerencsével:)
3) rampart(Kyree) vs Dave(fortress,Tazar) JebusCross
Kb ugyanaz mint az előző, de itt már volt egy +3attackos kardom is, az előzőn csak a kentaur fejszém volt meg... Hiába volt itt is sok unikornis dwellem érték és fölf nélkül a horde champion blokk nagyon megtépázott, utána pedig Dave elintézte a maradékot. Semmi esélyem sem volt.
Rájátszás
Elődöntő castle vs Zodmund (Stronghold, Grindan CH) JebusCross
Nem szeretek jebusozni,de sajnos mivel lassan játszok, így a mininosta, mirror kiesett. Maradt a jebus. Jó mapom volt, sok kriptával conssal, igaz véletlenül kiszaladtam a várból, úgy hogy a marksmeneknek kétharmada nem volt felfejlesztve, szóval egy nap minusszal indultam...
Zodmund jól állt Alamar+Grindan resu+fejlett maci 115ön, de sajnos túlvállalta magát és elbukta a seregét, így feladta a meccset:(
Döntő tower vs Dave (Stronghold, CH) JebusCross
Szintén jebus a fenti indokok miatt.Vesztettem, de ezt a vereségemet nem bántam egy cseppet sem. A map teljesen fair volt, egyet hibáztam sajnos és ez elég volt a vereséghez: Grindannal toltam 117-en nem hagytam nála a csizmát pedig erre direkt figyelni akartam, így 121-en nem tudtam kimenni és bevenni a sivatagi várat, ahol később véletlenül piacot húztam mikor bevettem 122-n...
Elégedett voltam a játékommal, nem építettem egy lényt sem, csak felfejlesztettem a golyós csávót és a vízköpőt, mert 114-en 119golyóscsávóval és 1 fejlett vízköpővel bevertem egy 2-es const, ami sok játékidőmbe került. Szóval inkább a guildet húztam, ami kegyes volt mert resu jött elsőre, libraryval pedig tp. Ha tökéletes lett volna a guild,akkor lvl5re ad valami implot vagy föld elementált, akkor is máshogy alakulhattak volna a dolgok, de nem így lett.
Végén lejárt az időm és úgy jártam, ahogy Th egybe maradt a sereg és Dave levert két körben. Annak ellenére, hogy afőcsata sima volt, nyerhettem volna én is, mert Dave pár lépésre tőlem találta meg a pandorát, ami all spellt adott neki...
Gratuálok Davenek a győzelméhez!

Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!