forum top

× Versenyek

emo 2019 ONLINE KUPA

Több
2019 nov. 03 15:06 #3726

Sziasztok!! Megbeszéltük tegnap és helyettem NG játszik majd! Mivel mind a ketten csak azért neveztünk hogy 16an legyünk de ő jobb játékos így élvezetesebb lesz a verseny :D

"A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt."
George S. Patton

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 nov. 04 14:20 #3727

lanyizoli beküldte:

Sziasztok!! Megbeszéltük tegnap és helyettem NG játszik majd! Mivel mind a ketten csak azért neveztünk hogy 16an legyünk de ő jobb játékos így élvezetesebb lesz a verseny :D

No, ez elég meredek felvezetés volt... :cheer: :woohoo:

Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.

Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Több
2019 nov. 17 09:58 #3729

Sziasztok!
Jamaal (Fortress, Isra) vs Energy (Rampart, Kyre)- Template: Jebus
Sikerült lejátszani Energy-vel a mérkőzést. Elég nagy kihivást jelentett ez pálya, mivel totál üres volt a területem (mint kiderült Energy-nél is), végül sikerült kb 35 wyvern-t összeszedni és a 2. hét utolsó napján a területemen levő utópiát kiürteni, amiben csak az arany jött jól, mivel magas szintű varázslatokat nem tudott a hősöm. Sokáig 3 hősöm volt, Tazar, Solmyr és Isra, de végül utóbbinál maradtam, mert neki jött korábban az expert earth. A 3. hét elején megütköztünk, mielőtt bementem volna a sivatagba, a 15 basilisk és a 31 wyvern állta a sarat, végül a 140 manának köszönhetően le villámoztam az ellenfelet és ha jól emlékszem 17 wyvern túl is élte az összecsapást. Köszönöm a meccset Energynek!