forum top

× Versenyek

emo 2018 Heroes Online Kupa

Több
2019 febr. 03 15:37 #3519

Jamaal93 (Dungeon) vs Dreegar (Necropolis)
500 aranyért kértem a várak újra sorsolását.,ezt követően viszonylag olcsón (4000) megvettem a Dungeont, majd a piros szint is 400-ért. Shakti volt a fő hősöm, jóé kezdődött a játék, volt necrő hős is amivel a csontikat gyűjtöttem, és ha jól emlékszem az első héten mind 3 AI várat elfoglaltam. Ahol a démon gyártásba is bele kezdtem. Ezek után nem igazán figyeltem és nulázztam a necro seregem egy fullos conservatoryban, utána a Shaktinál levő sereget is egy -utóbb kiderül-üres ládát védő nagáknál. Ezek után csak bolyongtam, és gyszedtem minden lényt és támasztottam fel a démonokat, 3. hét elején lett végre slow varázslat és kifosztottam a conservatoryt, 4 angzalt kaptam. Ezek után már könnyebb volt a démin gyártás és a feljődés is, viszont itt már késő volt, azt csinálhattam amit akartam, mivel Dreegar közben gyűjtötte a csontvázakat szorgalmasan. 4. hét előtt befoglalta a főváram, még én egy utópiát fosztottam ki, ami után maradt 14 démon, kaptam föld könyvet, de se sereg, sem pedig wisdom nem volt...feladtam a játékot, Gratulálok még egyszer Dreegar-nak, ill. köszönöm hogy rugalmasan kezelte, hogy nem tudtuk egyszerre letudni a játékot, hanem többszöri nekiülést igényelt. Sok sikert a továbbiakban!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 febr. 10 11:01 #3520

bobibubi (red-Fortress-Alkin) vs. Energy (blue-Conflux-Ciele?)
Első fordulós visszavágó, szintén Jebuson játszottunk akkor is. Én kapásból kizártam a fix mapot (nem s tudom melyik lett volna), Energy pedig a Balance-t. 1500-ért választhattam várat. Egy jobb játékos biztos Confluxot pickel, de én egy kezemen meg tudom számolni hányszor nyomultam velük, a Fortresst viszont ismerem, mint a tenyeremet, úgyhogy maradtam az elmúlt meccseimen győztes Alkin+Fortress kombinációnál. Megkaptam a színt is 300 goldért. Alkin gyorsan és jól fejlődött köszönhetően a sok +1k XP-nek és a 2. napon felszedett 5k XP-s doboznak. Hamar volt expert földem, de slow-t sehogyan sem találtam, n+1 shrine-ból sem, végül Gundulától megtanulta egy scholaros hero, aztán így megoldódott a probléma. A váramhoz közel volt sok Gnoll dwell, így bátran csatázhattam a játék elején, bár az utat blokkoló Sharpshooterek ellen nem sok hasznukat vettem, de sikerült őket leküzdeni. Elfoglaltam egy Serpent Fly és egy Wywern lelőhelyet, 5. napon a secondary hősként funkcionáló Tazar beütött 2 Hive-ot, ez +6, majd +12 Wyernt jelentett. A 90 Dragon Fly alapvetően csak olyan lényeimet nyírt ki, akiknek nem lett volna egyébként sem szerepe később, úgyhogy fair dealt kötöttem, a 22 db wywern pedig fickósan mutatott a seregemben az 5. napon. 117-nél pont elértem a Hydra dweelinget, úgyhogy volt 6 Hydrám is a 2. hétre. Pár napom még elment azzal, hogy a már említett slow-t sikerüljön megtanulni, illetve upgradelntem a Wywerneket, összeszedtem 3 angyalt, kesztyűt, nem akartam tönkretenni a jó állásomat, hogy elkapkodom a sivatagbajutást, mert ahhoz, hogy mozogni is tudjak ott, ahhoz a Horde Power Lichek mögötti Pack Arch Angelt is ki kellett nyírni. Középen kinéztem egy +4 allos pajzsot Red Dragonok mögött, és épp szellemsárkányokat ütöttem egy dobozért és egy Hive-ért, amikor Energy írt, hogy meghalt: elfogyott a manája 40 Bone Dragon ellen, ezért összecsukták. Köszi a meccset!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!