Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 149 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 01 csüt., 21:02 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 17 szomb., 1:03
Hozzászólások: 81
Fiúk, mint tudjátok eléggé nagy krízis helyzet állt be. Rengeteg pálya halmozódott fel, s nincs ki kijavítsa. A Heroes 3 team-ből kiállt Krittyó, az eggyik nagyon fontos tag. S a honlap és a társaság aktívítása nem csak a versenyeken mutatkozik meg, hanem a pályákon is. Nos 2004. októbere óta nem került fel a honlapra (lassan 1 éve) egy pálya sem.
Lenne ötletem mivel lehetne újra egybegyűjteni a heroes 3 pálya szerkesztőket.

Méghozzá ehhez egy külön topic kell, ha senkit nem fog érdekelni nagyon szomorú leszek.

Nos a nagy ötlet egy régen elhangzott dologból származik. Méghozzá egy közös Nagy kampány létrehozása. Egy jó történetettel megáldott, hosszú kampány , amelynek pályái XL-sek, L-sek lennének jól kidolgozva.
Olyan emberek kellenének akiknek már van tapasztalata a pálya szerkesztések terén, s a történet írása terén sincs lemaradva.

Valaki elkezdene egy történetet írni, ez lenne az első pálya. A többi ember pedig tovább vinné a történetet, és mindenki egy-egy pálya erejéig megcsinálná a saját történetét. A lényege, hogy ezek kapcsolódjanak egymáshoz történetileg és földrajzilag.

A Szorit egyeztetnénk, mindenki le írná a fórumba a történet tovább fűzését.
Kíváncsi vagyok kit érdekelne az ilyesmi, a közös eggyütt működés. Mellesleg úgy is kevés kampány van, és ha sikerülnének a terveim ilyen még talán soha nem is lenne (különösen a heroes 5 előtt)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 02 pén., 6:20 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Nem akarok ünneprontó lenni, de szerinted ez mennyi idő alatt lenne kész??? :roll:

Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 02 pén., 10:26 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
És ettől a nagy, közös kampánytól mitől oldódna meg az a probléma, hogy nincs aki átnézze a teméntelen eddig is felhalmozott pályát, értékelje, feltegye a netre, megatöbbi? :cry: :cry: :cry:

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 02 pén., 13:14 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 17 szomb., 1:03
Hozzászólások: 81
Bizonyára a kivitelezés, ha sor kerülne rá, néhány hét. Mert a vállalkozók csak egy-egy pályát készítenének el részletbe menően.

A második kérdésre a válasz az embereket "közelebb" hozná egymáshoz (a pálya szerkesztőket, s a vállalkozókat).
Ez a munka megmutatná myennire vagyunk kéepsek eggyütt dolgozni, s akár egy pálya javtó brigád is kialakulna.............


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 02 pén., 14:46 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Tobi: Nem azzal van gond elsősorban, hogy kevés pálya készül, hanem azzal, hogy az elkészült pályákhoz nincsen 1 teszterbrigád, amely segítené a mapkészítők munkáját, illetve segítégükkel jobb, tökéletesebb térképek kerülhetnének fel az oldalra. Ami most te pedzegettél ezt az áldatlan állapotot semmivel nem vinné előbbre. Én ugyan elképzelhetetlennek tartom, hogy pár hét alatt össze lehet rakni egy Xl-es mapot, de lehet tévedek. Ha már ennyire szíveden viseled a mapok sorsát, szerintem inkább ajánld fel szolgálataidat mint teszter és máris előbbre vagyunk.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 02 pén., 18:00 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 17 szomb., 1:03
Hozzászólások: 81
nem egyetlen mapról van szó, hanem jó néhány XL-s pályából össze rakott korrekt kis kampányról.
Bogpista, a javító brigád akár össze is állhatna a kampány szerkesztőiből.
Ez megmutatná azt is hogy mennyire képesek a pálya szerkesztők eggyütt működni, s talán a pályák javításában (egymás közt cserélgetve) is sokat segítene.
Gondolom a reakcíótok majd az lez, hogy kampány nélkül is meglehet csinálni a pálya cserélgetést. No ja, csak hát bXszhXtom, hogy feladok egy "hirdetést" kinek van kedve javítani a pályáimat, jó szándékú emberek persze mindíg akadnak, de hogy kijavítsák-e az már kérdéses. Az esetleges kampány után nem csak a "szertár" gyarapszik egy korrekt xl,l-kből álló remek sztorival megáldott kampánnyal (amit bárki letölthet), hanem utánna az is menne, "csá tobi, kiru volt a sztorid és az első kampány pályád, én is ott dolgoztam a közös kampányban és szívesen letesztelem a többi művedet is, mert elámultam az eddíg látottaktól". Nem beszélve hogy valamennyire ismernénk is egymást, ha mást nem a szerkesztő stílusát.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 02 pén., 19:09 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Ugyan nem vagyok egy nagy "pályagyáros" de azért egy-két mapot már csináltam! Ebből az apró tapasztalatból kiindulva mondom, hogy egy igényes L-es ill. XL-es pályához nem elég néhány hét (esetleg egy S-eshez) Hacsak nem akarunk vmi összecsapott sz*rt készíteni... :?

Laca

Ui: "most" készítek egy L-es mapot, amit 2004. novemberében kezdtem el és még nincs kész... igaz nem fordítom rá az összes szabadidőmet...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 02 pén., 19:19 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Igen itt nem az a probléma, hogy nem készülnek mapok, hanem az, hogy nincs aki letesztelje. És nagyon is tiszteltem és tisztelem is Krityót, hogy annak idején ő tesztelte a pályákat, értékelte. Igaz, hogy azért akadtak segtítői, de nagy munka volt ez. Nem sokan merik vállalni ezt, illetve nem tudják.

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 03 szomb., 0:44 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Én egyébként abban is kételkedem, hogy találsz társakat ehhez a kampányhoz. A legnagyobb probléma az, hogy nincs annyi szabadidőnk, hogy teszteléssel is foglalkozzunk. Én még nem voltam teszter, de úgy hiszem, hogy nagyon időigényes. Ez a fő bibi, meg hogy nincs senki aki felvállalja. Egy ilyen monumentális kampány létrehozása még közös erőfeszítésekkel is hosszú hónapokba telik. Ln ettől függetlenül sok sikert kívánok neked hozzá. Találd meg benne a számításod.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 03 szomb., 14:09 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 17 szomb., 1:03
Hozzászólások: 81
Mondjuk nekem is van 1 gyűrűk ura xl-m amit már 1 éve készítgetek de az a lustaságomra is ráróható, hogy még az utolsó szöveg simításokat nem voltam képes máig se befejezni . De látom amúgy sem lesz semmi értelme. Azért az ember eltud készíteni egy XL-s pályát ha napi 2-3 órát eltölt vele (de az embernek kevés az idelye, azt sem pálya tervezésre meg szerkesztésre pazarol).
Hát akkor ennyi, majd talán a Heroes 5 megjelenésére alakul vmi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 03 szomb., 14:11 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 17 szomb., 1:03
Hozzászólások: 81
kisebb javít-s:a néhány óra mellé 3 hónap :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 05 hétf., 14:06 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Üdv!

Mit szólnátok hozzá, ha a pályák egy másik oldalra kerülnének, az enyémre. Fél giga elfér, Krityó szerint jó teszter lennék, meg már kb.10 játékos pályáján ülök, amiket hamarosan elkezdek tesztelgetni. Megpróbálom a letöltésszámlálót lekoppintani, s minden majdnem olyan lesz, mint régen. A pályákat mindenképp fel fogom rakni, csak kívácsi vagyok, van-e rá igény.

Sziasztok

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 05 hétf., 14:34 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Hellblood:

1. Örülnék, ha a H2 támadás részvételem hiányára magyarázatot adnál végre, mert kerülgeted, mint a forró kását! :evil: Kicsit komolyabbra is vehetnéd az árlista alakítgatását, mert milyen verseny az, ahol majd mindenki 50 toplistapontot kap??? (Nem a játékosok érdemeit akarom ezzel kissebbíteni!)

2. Biztosan jó teszter vagy, de már egy jó ideje ülsz azokon a pályákon, nem tudom mikor akarsz végre eredményeket felmutatni!!! :evil:

3. Miért szeretnéd azokat a térképeket az oldaladra feltenni, hiszen Te ennek az oldalnak a tesztere vagy, nem igaz? :evil:

Javaslom sürgősen szedd össze magad... :? Bocs, ha OFF voltam! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 05 hétf., 14:55 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
1. sajnálom, javítom, amúgy elkéstél a versenyjelenkezéssel
2. nem volt iőm, most már lesz, de minek tesztelni, ha nem tud felkerülni a MI oldalunkra?
3. lehet, de sehol nincs feltüntetve, senki sem tud róla, nincs még Teamtag "szócskám" se. ennyi. Ha ezek a dolgok megoldódnak, lesz egy jó (mások szerint) teszterünk, aki megpróbálja kielégíteni minden készítő értékelésváró magatartását.

Szia, nincs harag?

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 05 hétf., 15:07 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 17 szomb., 1:03
Hozzászólások: 81
Hát jó, Bogpista tégy úgy ahogy akarod, de sem teszternek nem jelentkeztél sem pályát nem nyomattál fel ide (innentől kezdve, nem te vagy erre a kampányra az első "emberem").
Ettől függetlenül is lehetne csinálni egy kampányt . Mert Magyar kampányból (hát meg élvezetes), az kevés készült, s ide igencsak elkél. Biztos vagyok hogy megmozgatná a helyi állóvizet és újra pezsegne a "pálya élet".
Teszterkedésbe meg csak akkor mennék bele, ha tudom hogy a pályáim jó helyre kerülnének és hogy mellettem még 3-4 ember is lenne aki azt mnodaná, ha nem tudsz kijavítani egy pár pályát nyomasd át nekem, segítek szívesen, stb.
.......................................


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 05 hétf., 15:16 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 17 szomb., 1:03
Hozzászólások: 81
És valamit még el kell mondanom. A heroes team is nyomozhatná a megoldás kulcsát mert eléggé itthagytak minket(kirttyó , megunva a tehetetlenséget kis is szállt), de Menyus, Vologya, Papesz....többiek ?...
Az oké, hogy nincs senkinek ideje de azért ha az ember kicsit körül néz akkor van mindenre ideje, én szívesen benne lennék egy javító csapatban. Aki tényleg nagy bele éléssel tenné a munkáját, nem csak amolyan hűbelebalázs módjára ("engem érdekel a dolog, ha megtanulok ami köbö öt óráig tart és ha még az anyu meg az apu megengedi akkor lehet felnézek megnézni a pályákat"). nah ilyen emberekkel nem lehet munkát végeztetni. Ezért aki mellettem vállalná, és csinálná a dolgát akkor szívesen javítanék én is. De úgy érzem akik olyan nagy pálya szerkesztők (Ktibsza, Cooper) azért el kéne vállalni.........
Aki nem ért eggyet a véleményemmel az ne haragúdjon rám..... mert jogom nincs hozzá hogy be osztogassam mások idejét. Mellesleg van egy pár heroes hardcore aki simán lenyom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 05 hétf., 17:09 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Sajnos a szent őrültek faja kihalt, akik vállalták, hogy mások pályáját tesztelgessék úgy, hogy azt sem tudták, mire számítsanak. Szerintem a tesztelés simán megoldódhatna, ha felrakná végre Vologya a havi frissítést, és megoldaná valaki, hogy az, aki eltöltötte (nyílván azért, hogy játszon vele), véleményt mondhasson róla, akár megjegyzések formájában: pl. jó pálya, de le kellett volna tíltani ezt és ezt, jó pálya lenne, de ez-és ez el lett rontva, stb... vagy ez igen, ez az igazi királyság pálya! A megjegyzések láttán a pálya alkotója azután javíthatná a megjegyzésekben kifogásolt dolgokat (ha akarja), és már is mehet fel a végleges, kész verzió, hogy a kevésbé hardcoore játékosok is letölthessék. Így lehetne egy "teszteletlen" pályák rovat, és lehetne egy "javítot, tesztelt" pályák rovat a honlapon.

Nos? Így meg lehetne spórolni a szentembert!

Off: miért van az, hogy a hozzászólások dátuma október? Valami kimaradt az életemből? Annyit nem is ittam tegnap! :D

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 05 hétf., 17:11 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Tobi:Félreértettél, én nem magamat ajánlgattam, én csak a sajnálatos tényeket vázoltam fel, amelyek a pályafeltevéssel, és elsősorban a teszteléssel kapcsolatosak. Mivel elég aktív résztvevője vagyok a fóruméletnek, így az itt elhangzottak alapján fogalmaztam meg a mondanivalómat. Ezért is mondtam, hogy sok sikert kívánok neked a kampányhoz. Szerintem azzal senkit sem bántsz meg, ha valamit felvállasz és a segítségedet ajánlod fel. Én csak remélni tudom, hogy akadnak még hozzád hasonlók akik még lelkesednének és tesztelnék a pályákat. Sok sikert.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 05 hétf., 17:51 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 17 szomb., 1:03
Hozzászólások: 81
Beorn ötlete szerintem nagyon jó, az a külön nem kijavított pályáknak készített rovat jót tenne mindenkinek, a szerkesztő meg úgy is megkapná vhol a véleményeket, akár egy külön fórumon (pályák tesztelése stb.). Ezzel sok "szentembert" meglehetne spórolni :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 05 hétf., 19:53 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Hellblood:

1. Én időben küldtem el a jelentkezésem, a határidő lejárta előtt 5-6 órával... (Mail megvan bizonyítékként, de legalább egy későn jött a jelentkezésed vagy valami e-maillel szolgálhattál volna részemre! Akkor talán nem vettem volna ennyire a szívemre...) Egy rossz árlistát szerintem nem lehet sajnálommal helyrerakni, de most már mindegy! Ha megcsinálsz egy árlistát, kérd ki más, hozzáértő emberkék véleményét! Több szem többet lát!

2. Olyan nincs, ha valaki csinál valamit, hogy nincs ideje. Ha csinálni akarja legyen ideje! Ez alól persze kivételt képez, ha megbetegszik vagy valami ilyesmi történik vele! De ilyenkor is illik jelezni mindenki felé! Az nem kifogás, hogy azért nem csinálom, mert nem kerülhet fel az oldalra! Ha komolyan csinálnád, már itt toporzékolnál, hogy van 10 totál letesztelt térképed, miért nem tudjuk felrakni???

3. A team tagságot ki kell érdemelni, nem lehet csak úgy megkapni! Mellesleg sajnos Menyus elég ritkán jár felénk és ennek a titulusnak a kiadására csak Ő jogosult... Szóval érdemeld ki a címet és elintézem neked a teszter titulust!

Egyébként nincs harag...

Beorn: Köszönöm az ötleted, erre gondoltunk mi is! Hamarosan elkészül egy tesztelt és teszteletlen térképválasztási lehetőség és innen lehet továbbmenni a térképekhez és megkezdeni a letöltéseket!

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 149 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség