Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 149 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Szerző Üzenet
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 31 szomb., 12:12 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Valaki elmagyarázná hogy a 146 Harci Csirke hogyan lákkolt 278.404-et? :shock:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 31 szomb., 14:55 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Zsee írta:
Valaki elmagyarázná hogy a 146 Harci Csirke hogyan lákkolt 278.404-et? :shock:


A Battle griff spece, hogy minden ütés után 1,5x-es erővel üt vissza, ami stackolódik, ha nem mozogsz a griffel. Ergo Stand Your Ground skillel megnöveled brutálisan a defjét, amit alacsonyabb szintű lények nem túl sűrven törnek át, a griffel pedig defendelned kell folyamatosan és elkezd növekedni a visszasebzése. Mindig az előző érték 1,5xesét veszi és ha luckkal csapsz vissza, az is számít, így a luck sebzés értékét fogja venni alapul és azt növeli tovább.
A farkasoknak ugye rengeteg stackja volt, sokszor megütötték a griffet, így minden alkalommal nőtt a visszaütése, ha luckolt még inkább, így jön ki az érték :)

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 31 szomb., 20:50 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Felkerültek a HME képei és eredményei:

23.HME képek

Baráti üdv!

ui: Hamarosan a tábori foci videók is felkerülnek a szokásos helyre...

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 nov. 01 vas., 23:40 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
HBB23:
http://hommm.hu/archiv/friss/bb23/bb23.php

Tábori videók:
http://hommm.hu/archiv/friss/tabor_15/h ... p?page=999

_________________
DaMaGepy - Heroes Team


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 nov. 05 csüt., 13:58 

Csatlakozott: 2014 okt. 25 szomb., 23:19
Hozzászólások: 9
Megkésve bár, de megírom a beszámolómat én is.

1vs1:

1. meccs
Ng (stronghold) - Norbakk(rampart)
Kelet vs Nyugat
Az egy évvel ezelőtti Mugger Emlékversenyen Ng volt az első "idegen"(előtte csak a tesóimmal játszottunk) ellenfelem. Nyert is simán. Idén úgy gondoltam visszavághatok. Sikerült is meglepnem a második héten kipucoltam a területemet( az egyik szigeten maradt egy arti, a kard nálam volt). Majd a hetedik napon nem pihentem meg, hanem megtámadtam a várába,úgy hogy otthon maradt még néhány egység(törpék, meg asszem pegazusok). Értékekbe jobban álltam, de sajnos varázslataim nem nagyon voltak. Ng-nek volt chainje, amit használt is. Berepültem a zöldségekkel, mert sikerült kettőt leokádni, valamint azért is mert féltem ha nem repülök be akkor kap valami varázslatot...Gondolkoztam, hogy a grand elfeket felgyorsítom és akkor golden bowval belelőnek ők is a tömegbe, de mivel jobban izgultam mint anno az államvizsgám előtt, ezért elrontottam. Ez volt az első hibám, kapták is az elfek a chaint... Mivel nem tudtam bemenni a többi egységgel a várba, így feladtam a meccset. Ami a második hibám volt... Ugyanis ez nem főcsata volt, én hülye rutintalan, még egy órát játszhattunk volna. Simán vissza kellett volna vonulnom, volt pénzem rá...
Lehet támadnom se kellett volna, ha meg se támadom hanem ott fosztogatok és hozzák a következő heti lényeimet, akkor Ng-nek kellett volna kockáztatnia.
Elrontottam nagyon. Ng szeleburdiságnak nevezte, a rutintalanságomat, a hülyeségmet.
Ng-nek gratulálnom kell, mert volt lélekjelenléte és sikerült szépen pont időbe visszaérnie chainnel felvértezbe a várába:)
Remélem jövőre újra összekerülünk:)

2.meccs
Norbakk(tower)-Marqadam(fortress)
Jebus
Nagyon jól indult számomra, sikerült kifosztanom egy giant dwellt rögtön az elején. Igaz az út az egyik irányból zárva volt, a a varázslatblokkolót örizgették a vár felett, a vár alatt(nem az úton) pedig ott volt az összes 5ös szintű varázslatot tudó sapka. Így az volt a terv, hogy vagy az egyik vagy a másik jó lesz Marqadam hősétől függően. A sivatag felé rövid út vezetett, így csak egy irányba tudtam menni, de ott kiszedtem mindent ami kellett. Volt 30 wyrmem, de az értékeim nem voltak jók, valamint korábban ki akartam menni, de nem sikerült. Aztán jött megint a hülyeségem, ki kellett menni fotózni én meg gyorsan akartam turnölni és nekimentem a blokknak de úgy hogy nem volt nálam a sapka... Így nagyjából kinyírtam magam, úgyhogy feladtam ezt is... Nem kellett volna ezt se, bár Marqadam is bebukta a serege nagy részét, de már egy hete a sivatagba kószált szóval valószínű nyert volna mindenképp.

3.meccs
Dreegar(tower)-Norbakk(rampart)
Észak vs Dél
Az első héten, csak kószáltam Kyrrével, itt már teljesen indiszponált voltam. Dreegar átjött aztán kinyírt.

4.meccs
Ricsepi(nekro)-Norbakk(dungeon)
Jebus
Nagyon jó terepet kaptam volt 5 konzervatórium egy helyen,a földkönyv is ott volt a közelbe, plusz egy dragon dwell ami közvetlenül egy skorpió dwell mellett volt. Ricsepinek sajnos nem volt jó kezdő területe. Így ezt a meccset sikerült megnyernem.

H3 támadás:
Második támadás tornámra megint Valeska marksmanjaival mentem. Jövőre Vologya Mester légyszi nekem olyan árlistát küldjél amibe nincsenek marksmenek:) Az elővel sokkal jobban szerepeltem, nagyon nem kedvezett ez a mezőny. Kevés volt a hp, egy két csatát sikerült csak megnyernem.

MrUnlucky: Edemmester
MrLucky: Alyr


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 nov. 09 hétf., 0:29 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Norbakk írta:
jobban izgultam mint anno az államvizsgám előtt
Ng-nek gratulálnom kell, mert volt lélekjelenléte és sikerült szépen pont időbe visszaérnie chainnel felvértezbe a várába:)
Remélem jövőre újra összekerülünk :)


Hehe :)
Nos, ha így folytatod, jövőre valóban a földbe döngölsz...jól megleptél és bár nem vagyok nagy spíler, de az a csaknem 200 lejátszott meccsem nagyban segített, hogy ne szerepeljek le már az elején. Illetve ha Neked lesz még pár tucat ehhez hasonló, úgy is fog történni.

Apropó, tavaszi verseny. Ahogy néztem a naptárat, a március 15-i hétvégére férhet bele (Vologya majd megerősíti), akkor nem értek még rá? Még nem indul be a szezon, nem?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 nov. 09 hétf., 18:36 

Csatlakozott: 2014 okt. 25 szomb., 23:19
Hozzászólások: 9
Most az Online Bajnokságon próbálok tapasztalatot gyűjteni:)
Ha jó idő van, akkor a március 15dikei hétvégére ki szoktunk nyitni. Igen Vologya Mester említette nekünk is, hogy márciusi verseny valószínű. Ebben az esetben, ha nem is mindhárman, de megyünk :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 nov. 11 szer., 13:43 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

21 főből 14-en szavaztak a Mr. Lucky és Mr. Unlucky díjak odaítéléséhez és mivel megvan az 50%, ezért a díjak kiosztásra kerültek.

Mr. Lucky díj győztese: ALYR (4 szavazat)
(Szavazatot kaptak még: Dragon-Dreegar-Sorceress 2-2-2 szavazat, Zodmund, Dave, Trunks és Coradiel 1-1-1-1 szavazat.)

Mr Unlucky díj győztese: VOLOGYA MESTER (5 szavazat)
(Szavazatot kaptak még: Edem mester 3 szavazat, Zodmund-Dreegar 2-2 szavazat, Jou-Dave 1-1 szavazat.)

Köszönöm mindenkinek, aki rám szavazott, ilyen díjam sem volt még eddig... :roll: :shock: :lol:

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 nov. 11 szer., 20:13 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Vologya írta:

Mr. Lucky díj győztese: ALYR (4 szavazat)
(Szavazatot kaptak még: Dragon-Dreegar-Sorceress 2-2-2 szavazat, Zodmund, Dave, Trunks és Coradiel 1-1-1-1 szavazat.)

Mr Unlucky díj győztese: VOLOGYA MESTER (5 szavazat)
(Szavazatot kaptak még: Edem mester 3 szavazat, Zodmund-Dreegar 2-2 szavazat, Jou-Dave 1-1 szavazat.)



Köszönöm a szavazatokat :D Bár én nem éreztem magam szerencsésnek... Na jó a h3 támadásban volt néhány pofátlan mákom ugye Dave??? :D

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 149 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség