Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 177 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 13 kedd, 19:05 
Avatar

Csatlakozott: 2010 jan. 23 szomb., 17:30
Hozzászólások: 29
Szerintem ez a video intro-nak sokkal jobb lett volna, mint a jelenlegi
amit beletettek a végén. Ez a video is benne van, csak a Credits menüből lehet elérni: https://www.youtube.com/watch?v=q2_ibQSI56U


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 14 szer., 19:16 
Avatar

Csatlakozott: 2012 aug. 24 pén., 9:06
Hozzászólások: 123
ÉÉÉÉS MEGJÖTT AZ 1.2-ES PATCH! Masszív 3 Giga! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 14 szer., 19:34 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Én felpatcholtam de nem indul el a játék... Másnál is ez van??

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 14 szer., 19:54 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
1.2-es patch már tölthető!
https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/patch-1-2-now-available - Kocka, ha linkelsz, csináld rendesen. Javítottam, de ezt mintha már Vlogya is kérte volna tőled! - szerk. Nimbus
A lényeg, amit már korábban is mondtak, főleg stabilabb lett a játék és több hardverrel kompatibilis. Illetve elvileg gyorsult a gép és a töltési idők. De jönnek még majd patchek pl a memóriakezelésre meg a Win32-re és multiplayer balance-ra. Meg ugye az el nem készített H4 kampányok is ingyen.

Ha nem indul el akkor ott van a honlapon alul kékkel írva mit kell tenni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 14 szer., 20:11 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Juhé Ubisoft szolgáltatás jelenleg nem elérhető most nem megy a Uplay az 1.2 es patch felrakása után. :D De előtte megpróbáltam még elindítani a játékot és ment az intro utáni töltőképernyőig aztán kidobott. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 15 csüt., 8:14 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Az tök jó várom hogy 32 biten is fusson a game ez jó hír.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 15 csüt., 9:37 

Csatlakozott: 2013 ápr. 07 vas., 11:04
Hozzászólások: 24
Nekem frankón megy a patch után is :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 15 csüt., 13:32 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Szinkronizálni kellett a fájlokat ellenőrizni most jó már. Nálam 8 gb al nem eszi annyira a ramot Win 10-etek van? Az még nem nagyon támogatott igazán. Nálam Win 8.1 van. Mindenki írja hogy ramot eszik. Töltögetni töltöget mondjuk. A következő patchben elvileg azt javítják meg a Win32-őt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 15 csüt., 14:28 
Avatar

Csatlakozott: 2012 aug. 24 pén., 9:06
Hozzászólások: 123
Kifejezetten gyorsan lép a gép így a patch után. Kb mint H6-ban. Az FPS droppok sem olyan brutálisak már. A hivatalos oldalon, ugyanakkor még mindig nagyon sokan írják, hogy crash-sel vagy kifagy náluk a játék. Én eddig ilyet nem tapasztaltam, gondolom mert win 7 re jobban lett optimalizálva :D.

Szvsz Kellően stabil lett a játék. Most már jöhetnek a balance patchek :D

UI:, mintha kaptunk volna néhány új mapot is :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 15 csüt., 19:09 

Csatlakozott: 2013 ápr. 07 vas., 11:04
Hozzászólások: 24
lanyizoli írta:
Én felpatcholtam de nem indul el a játék... Másnál is ez van??

" For those who have problems playng the game after this patch (see all intros and after that it blocks) go to the game in uplay menu -> propreties ->local files-> verify files -> let it run and do its work and then it should be fine "
Ha valakinek magyar nyelvű uplaye van és nem tudná lefordítani angolul :
Uplayen játékok fül, rákkattintasz a Heroes 7 re, azon belül tulajdonságok fülre, azon belül a helyi fájlok felirat alatt találsz egy fájlok ellenőrzése feliratot, arra rákattintasz, megvárod amíg végez és indul a játék elméletileg.
Remélem tudtam segíteni :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 15 csüt., 22:18 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Köszi!! Már tegnap megoldottam csak max napi 1 órám van játszani család miatt és elég rosszul jött ki :D De sikeült még tengap megoldani ahogy Haha mondta! De azért köszi mind a kettőtöknek!! :D

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 15 csüt., 22:38 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Akkor majd teszek vele egy próbát ha kijön a patch, remélem menni fog.
Miújság a többszintes alvilággal?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 15 csüt., 22:55 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
A patch az elvileg automatikusan lejön nem? Csak mert én nem vettem észre, hogy bármi lejött volna. Ráadásul pl. a Heaven kampányban a Hammerfall védelme pálya ugyanúgy bugos, azaz ha Konraddal minden támadót lever az ember, akkor nem lehet befejezni a pályát továbbra sem. Az ilyen hibák mindig nagyon kiábrándítóak, mivel én az első játékra belefutottam ebbe (mint írtam is korábban) és Shien is ugyanígy járt. Szal az ilyen hibák kiszűréséhez igazán nem kellett volna sokat tesztelni. Mert az valjuk meg nem teszt, hogy a kiadott forgatókönyv szerint végigmegyek a pályán. Az egyszeri játékos, ha kiadják neki, hogy Konráddal védekezzen ameddig csak tud, akkor védekezni fog körömszakadtáig és ha van rá mód le is fog verni minden támadót. Ráadásul ez nem is olyan nagy kunszt... nekem 52 kardforgatóm maradt az első nekifutásra, mindenféle optimalizáció, vagy visszatöltés nélkül. Hjaj Istenkém... :roll: Pedig maga a játék egyre jobban tetszik, sőt megkockáztatom, hogy a H3 óta nem volt igazán meg az a bizonyos "NA CSAK MÉG EGY KÖR..." érzés. Hát most még ezen is rajtakaptam magam. :)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 16 pén., 15:53 

Csatlakozott: 2004 dec. 29 szer., 21:29
Hozzászólások: 22
Nekem is frankón megy a patch után... ugyanúgy a load crash.
Viszont tesztelgettem ezt-azt, és indítottam másik kampányt, amikor a load crash miatt minden save lehalt, aztán már sikerült visszatöltenem egy-egy _saját_ mentést, miután az autosavek felülírásra kerültek már réges-rég. Úgy viszont nem ment, hogy load crash után lezúztam kézzel az autosaveket, és úgy betölteni a saját mentést. Igazából tök hektikusan csinál bármit is, de ennyit sikerült felfedezned, hogy megyek másik mapra, és később betöltöm a régebbi másik kampányt. Persze ez se megy mindig 100%-osan, meg ilyenkor is kell vagy egy 20perc, hogy észbe kapjon a töltésnél...

És igen, én is megszívattam magam a 3. haven kampánnyal is, mert ugyanúgy lezúztam Sergeit. Még kihívás sem volt, mert 79 Kardforgató (vagy mi) maradt a 99-ből...Igaz az utolsónál egyszer nyomtam egy új csatát, mert elnéztem, de az se változtatott sokat a javamra.

Nekem sok minden jobban tetszett/tetszik a H6-ban, kövezzetek meg, de ezerszer izgalmasabb volt a kampány része, mint ennek, + tengernyi achievment, meg fejleszthető fegyverek..., stb. Erre se lenne egy rossz szavam se végső soron, csak menne normális, de úgy néz ki sokat kérek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 16 pén., 19:58 

Csatlakozott: 2013 ápr. 07 vas., 11:04
Hozzászólások: 24
Na ma sikerült beleölnöm jónéhány órát a játékba egy skirmish 8 személyes közepes pályán nehéz gépek ellen. 3 ellenfelet állítottam be, egy necro, egy elf, és egy sötételfet. Én magam Erőddel mentem. Első észrevételek : a gépek, ha fogba vannak nagyon gyorsak lettek, az első hetekben nagyon gyorsan léptem. Amikor már felfedeztem a gép területeit és láttam az erődjeit, hőseit jött a feketeleves :/ A gépi ellenfél 8-10 hőst vásárolt magának és volt, hogy mindd egyhelyben toporgott a vár előtt. Az egyik kapuőrségem elleni csatában a gép bebugolt és az íjászom amíg egy bizonyos helyen maradt nem támadta meg, hanem mindegyik egységgel védekezett. Ami a nehéz gépet illeti az elején jól szintezi a főhősét, szépen veszi az épületeket, lényeket, azonban a bányákat nem mindig foglalja el, ezért későn veszi meg a bajnok lényét. Ami az erőd várat illeti, warmonger hőssel elég táp, saját seregemnél jóval erősebb seregeket nyomtam le. A barbár alapskill elég táp, a csatakiáltások barbár nép esetében elég jól kombinálhatók. Pikk pakk az ellenség oldalán lehetsz 3 egységgel is :) Bajnok lények közül a Behemótot választottam ( nosztalgia kedvéér ). Nem bántam meg, az aktív skillje csatadöntő lehet. Összességében elégedett vagyok a játékkal, noha bugos, ha kijavítják a következő patchekkel, maradandó játék lehet belőle :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 17 szomb., 11:20 

Csatlakozott: 2013 ápr. 07 vas., 11:04
Hozzászólások: 24
További fejlemény, megöltem az összes ellenséges gépet, és amikor az utolsó hőst utolérném, előtte nekimegy egy semleges várnak meghal, majd a játék működése leáll és kilép a játékból :/ Remélem mihamarabb a bugokat illetve a hasonló crash problémákat javítják ki először és csak utána balancolnak ajátékon. Szvsz a behemót aktív skillje hihetetlenül táp, akár 4-5 egységet tudsz vele sebezni egyszerre, ami szerintem csatadöntő lehet, arról nem is beszélve, hogy nem olyan lomha egység mint a korábbi részekben, talán a 3. részbelihez tudnám hasonlítani... A hidra életerő elszívásáról nem is beszélek, nem is értem hogy gondolták a fejlesztők, hogy egy ilyen imba skillt adnak egy olyan bajnok lénynek ami ráadásul elég jó értékekkel rendelkezik, a hatfejű támadásról nem is beszélve :/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 17 szomb., 11:39 
Avatar

Csatlakozott: 2010 jan. 23 szomb., 17:30
Hozzászólások: 29
Valamiért az elfek bugosak, (szerintem), tehát én be sem rakom
a játékban az erdőmélye és a földmélye frakciót, egyelőre meg vagyok nélkülök is. Jobban örültem volna valami más frakciónak inkább.

Gondolom, az előző, régi mentéseket az 1.2-es patch után már nem szabad használni, legalábbis nálam megkeveredett a gép rendesen, ugyanazokat a hibákat dobta be, mint a patch előtt.
De mikor egy teljesen új játékot kezdtem el(1.2v) akkor már láthatóan másképp működik a játék, mint azelőtt. Sokkal gyorsabb lett, talán a grafikája is szebb lett, ill. amit észrevettem, hogy mostmár jobban be lehet vele állítani, testreszabni a beállításokban lévő lehetőségeket.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 18 vas., 11:13 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Nimbus! Nálam le kellett okézni uplayen, hogy patch keresése után elindítsa. Ha jól emlékszem. Tehát félig volt automatikus. :D Igen nekem is bejön lassan végzek a 2. kampánnyal az Academy-sel is. Elég változatos egy kampány. Most időre kell rahedli mennyiségű nyersanyagot összeszedni úgy hogy kevés az emberem mert elég kesze kusza a pálya nehéz droidolni is. Egyébként érdekes a H3.-hoz hasonló a területek zenéje (amiből mondjuk csak a mezős a Romeroé) is pl nem a dúdolós fajta mint a H4-H-2-H5 ben hanem a H3-as hangulatos fajta.

Nekem is bejön a H4-H5 nél talán nem jobb a kampány eddig de közel van. A játékmenet is H3 -szer ahogy sok H3 H5 rajongó írta metacriticen. Megspékelve pár H5 H6
újítással meg hátbatámadással.

Multit meg duelt is ki kéne már próbálni ha lenen nekem is rá időm még a kampányra se mindig van most.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 20 kedd, 14:12 

Csatlakozott: 2015 okt. 20 kedd, 13:39
Hozzászólások: 7
Sziasztok!

Nem tudom, ti tudtatok e állítani rajta de én majd elalszom míg kivárom a gép lépéseit a kampány alatt. Pedig minden speedet maxra asszem 800% ra nyomtam.
De a fő gond: a vámpíros kampányban az első pályán már mindenkit kiírtottam stb. és az egyik küldetés feladat, hogy foglalj el minden bányát stb. Nos mindíg marad 3 a 17-ből amit nem tudok elfoglalni. Azt írja, hogy nem lehet kifosztani csak ha majd 4 nap múlva indul újra a termelés. Ne ez az üzenet nem változik 10 nap után sem. Így nem tudok továbbjutni a következő pályára. Ti nem találkoztatok ilyesmivel? Vagy csak én bénázok valamit?
Azért az nagy élmény volt amikor rájöttem, melyik gombbal lehet 3D-ben elforgatni a pályát :-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 20 kedd, 16:58 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Mikor jön az új patch?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 177 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség