Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 177 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 01 csüt., 21:23 

Csatlakozott: 2013 okt. 11 pén., 9:45
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Győr
jani91 írta:
Vologya írta:
jani91 írta:
Nekem is ma szóltak az áruházból, hogy mehetek érte. Holnap délelőtt elugrom érte, utána meg mehet a patchelés. Hétvégére talán sikerül is beüzemelni. Már alig várom.


Üdv Bátor Harcos!

Nem nálunk rendelted? :roll: Szomorú vagyok... :( Arról nem beszélve, hogy akkor már régen játszhatnál... :wink: Baráti üdv!


Hidd el, szerettem volna az oldalon előrendelni. A dolog azonban ennél egy kicsit bonyolultabb. A lényeg annyi, hogy szerettem volna titokban tartani a család előtt a vásárlást. Ha itt rendeltem volna meg, akkor ezt nem tudtam volna kivitelezni, mert házhoz szállítás volt csak lehetséges, amivel lebuktam volna :roll: A személyes átvétel az üzletben viszont sokkal diszkrétebb :oops:

Remélem nincs harag!

Én a melóhelyemre rendeltem:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 01 csüt., 23:17 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Gallik : Ja a stat növelőre gondolsz. Hát kb logikusan van belőve gondolom. Might hősök inkább attackot defet kapnak Magices meg Magicet.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 01 csüt., 23:38 
Avatar

Csatlakozott: 2012 aug. 24 pén., 9:06
Hozzászólások: 123
Na, toltam vele egy pár órát és azt kell mondjam, nekem egyenlőre tetszik a cucc. Kifagyást, vagy errort én eddig nem tapasztaltam, illetve olyan nagyon hatalmas bugokkal sem találkoztam, csak két kisebbel:
- Egyszer előfordult, hogy a csatamezőn nem jelent meg a négyzetrács, de egy restart megoldotta és azóta sem jött elő ez a hiba.
- A csata és a városzene viszont rendszeresen elnémul, ami egy kicsit zavaró.

A Random map generator egész korrektül működik: az átjárókat nehezebb ellenfelekkel zárja el, a nyersanyagokat gyengébb lények őrzik,ahogyan annak lennie kell. Generáltam is magamnak néhány pályát, legyen miből válogatni :D Ami viszont egy kicsit bosszantó, hogy van vagy 5 perc mire belép az editorba, de lehet, hogy csak az én gépem lassú. Minden esetre ez zavart.
Az Ai gyorsasága tűrhető: H5-nél gyorsabb, de a H6-nál jóval lassabb. Remélem javítanak rajta, de korán sem olyan nagy gáz.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 02 pén., 6:43 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 02 vas., 2:40
Hozzászólások: 2347
Kedves hahakocka nekem csak annyi a baj a vidikkel,hogy kb napi 10perc időm van netezni.
Azért lenne jó majd pár kép ha lehetsèges :wink:

_________________
Kép
Melinyel, vanima melda Lúthien, ar sinome nanye len!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 02 pén., 8:16 

Csatlakozott: 2003 aug. 11 hétf., 14:16
Hozzászólások: 40
Sziasztok !
A varázslatokról és artifactokról vhol található összefoglaló leírás ?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 02 pén., 8:33 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
gallik írta:
Sziasztok !
A varázslatokról és artifactokról vhol található összefoglaló leírás ?


Üdv Bátor Harcos!

Egyenlőre sehol... :roll: Ugyanis UBI nem adott ki egységesen semmilyen statisztikát (lények, varázstárgyak, varázslatok) a játék kiadása előtt... Varázslatok és skillek vannak vagy 30 cikkben felszabdalva a Shadow Councilon a hírek között. Amint lesz rá idő vagy valahol megjelenik valami használható összefoglaló, akkor azt fel fogjuk tenni ide az oldalra. Addig is kösz a türelmet! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 02 pén., 9:27 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Egy ismert streamer is készített egy bemutatót: https://www.youtube.com/watch?v=N52USEmrHGc
147ezer feliratkozó láthatja a videóját. :)

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 02 pén., 10:54 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
Daniel írta:
Sziasztok,
Strongholddal kezdtem tolni és a második pályán, amint várak vagy erődítmények ellen kéne harcoljak, mindig hibaüzenettel kiugrik, ami azért érdekes, mert a kis erődítményeket le lehet tolni gyors csatával, de pl. a legvégső harcot nem.... És ugye mindig kiugrik. Valakinek hasonló probléma? Esetleg megoldás?
Előre is köszi.

Én simán végigtoltam a stronghold 2. pályáját hiba és crash nélkül.
A legvéső csata előtt fel kell szedned az ott lévő egységekből 3 csapatot és úgy nekimenni az ellenség hősének.

Viszont ami nálam kiverte a biztosítékot :
A Sylvan kampány 3. pályáján elmentem kb 2 hónapot, majd egyszer csak képtelenség betölteni a mentést! Se sima mentés, se autosave (utolsó 1 hét minden napja autosave-t próbáltam). Betöltöm, majd lecrashel a játék.... ez igazán bosszantó.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 02 pén., 11:24 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
gallik írta:
Honnan látom, hogy melyik skill mit módosít a hősön? Azaz milyen értékei( attack, def,stb.) nőnek ?


A statok (tulajdonságok) itt vannak. Az egeret a stat fölé mozgatva elolvashatod, mihez mi kell, mire van. Szintlépéskor kiírja, hogy melyik statod fejlődött (mint régen is a harcosoknak több az attack, defense, a mágusoknak a spellpower és wisdom). Hogy pontosan melyik fajta hősnek mekkora eséllyel, milyen statod ad szintlépéskor azt egyelőre nem tudjuk, még nem kapunk teljes manualt.

Kép



A skillek (képzettségek) - nél felül kapcsold be az összes megjelenítését és utána az egeret bármelyik skill fölé mozgatva kiírja, hogy az adott skill mit is csinál, miben és mennyiben módosítja a hős vagy az egységei értékét, esetleg a hős varázslataira milyen hatással van.

Kép


Most jól szétbaxtam a fórumot :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 02 pén., 12:09 

Csatlakozott: 2003 aug. 11 hétf., 14:16
Hozzászólások: 40
Vologya írta:
gallik írta:
Sziasztok !
A varázslatokról és artifactokról vhol található összefoglaló leírás ?


Üdv Bátor Harcos!

Egyenlőre sehol... :roll: Ugyanis UBI nem adott ki egységesen semmilyen statisztikát (lények, varázstárgyak, varázslatok) a játék kiadása előtt... Varázslatok és skillek vannak vagy 30 cikkben felszabdalva a Shadow Councilon a hírek között. Amint lesz rá idő vagy valahol megjelenik valami használható összefoglaló, akkor azt fel fogjuk tenni ide az oldalra. Addig is kösz a türelmet! Baráti üdv!

Kösz ! A sebzést pontosan milyen képlettel lehet kiszámítani? (támadó erő-ellenfél védelme) * vmi ?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 02 pén., 13:05 

Csatlakozott: 2012 máj. 06 vas., 19:24
Hozzászólások: 3
Magix írta:
Daniel írta:
Sziasztok,
Strongholddal kezdtem tolni és a második pályán, amint várak vagy erődítmények ellen kéne harcoljak, mindig hibaüzenettel kiugrik, ami azért érdekes, mert a kis erődítményeket le lehet tolni gyors csatával, de pl. a legvégső harcot nem.... És ugye mindig kiugrik. Valakinek hasonló probléma? Esetleg megoldás?
Előre is köszi.

Én simán végigtoltam a stronghold 2. pályáját hiba és crash nélkül.
A legvéső csata előtt fel kell szedned az ott lévő egységekből 3 csapatot és úgy nekimenni az ellenség hősének.

Viszont ami nálam kiverte a biztosítékot :
A Sylvan kampány 3. pályáján elmentem kb 2 hónapot, majd egyszer csak képtelenség betölteni a mentést! Se sima mentés, se autosave (utolsó 1 hét minden napja autosave-t próbáltam). Betöltöm, majd lecrashel a játék.... ez igazán bosszantó.


Én nehéz fokozaton tolom (nem tudom ez számíthat-e ilyen crasheknél), konkrétan nincs rajtam kívül semmi és senki a térképen, mert unalmamban ledaráltam mindenkit, amint megtámadom a legvégső várat azonnal kidob (érdekesség, hogy a másik vár és egy kisebb erődítmény elfoglalásakor szintén lecrashel, csak azokat még le tudtam tolni gyors csatával)... Egyszerűen nem értem mi lehet, indítottam 32biten is pl., visszamentettem, újrakezdtem, stb. és nem változik semmi :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 02 pén., 17:45 

Csatlakozott: 2012 máj. 06 vas., 19:24
Hozzászólások: 3
Külföldi fórumokon elolvastam egy-két dolgot, de az az igazság, hogy semmi sem segít egyelőre. Appcrashről lévén szó, direkt megpróbáltam azt, hogy frissítettem a drivert, de nem segített. Tulajdonképpen majdnem minden frakciónál kifagy a "váras" csatáknál, tehát képtelen valamiért betölteni azokat a harcokat.

Remélem jön majd valami patch, bár az is vicces, hogy egy 13. 000 ft-os játéknál egy 11 gigás patchel kezdhetsz játszani, ami lehet megoldott sok dolgot, csak az én problémámon rohadtul nem segített. Gyakorlatilag nem lehet élvezni a játékot, mert naphosszat azzal tölt az ember, hogy megoldásokat keressen olyan alapvető problémákra, amiket nem is értem miért állnak fent....

Ez nem tudom ki hibája lehet Ubisoft vagy a játékfejlesztők, de szánalmas komolyan.....

Egyébként windows 8.1-em van és ha valaki tud megoldást vagy hasonló problémái vannak/voltak az jelezze kérem. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 02 pén., 18:27 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 05 hétf., 14:32
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Kecskemét
A játék nagyon tetszene... Ha be lenne fejezve... Így szimplán csak rendkívül bosszantó, hogy itt egy nagyon szimpatikus új Heroes, és nem hajlandó normálisan működni...
Hihetetlen, mert az első bétát próbálva egyből az első gondolatom az volt, hogy ez sehogy sem lesz kész őszre...
Aztán a második bétára nagyon sokat javult, meg is tévesztett. Solo mapok bizonyára vállalhatók, de az, hogy a kampány (Haven-t kezdtem) 2-3. mapon kritikus bug-ok vannak, az szerintem botrányos. Mintha azt a részét senki sem tesztelte volna, és ahogy hallom a többbi kampány sem probléma mentes. Nagyon remélem, hogy gyorsan jön 1-2 patch a kritikus hibákat kijavítani, a többi meg kövesse, de amennyire látszik az alacsony költségvetés az egészen, abban sem vagyok biztos, hogy hosszabb távon milyen szinten kívánnak foglalkozni vele :\

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 02 pén., 19:07 
Avatar

Csatlakozott: 2012 aug. 24 pén., 9:06
Hozzászólások: 123
VodevilX írta:
A játék nagyon tetszene... Ha be lenne fejezve... Így szimplán csak rendkívül bosszantó, hogy itt egy nagyon szimpatikus új Heroes, és nem hajlandó normálisan működni...
Hihetetlen, mert az első bétát próbálva egyből az első gondolatom az volt, hogy ez sehogy sem lesz kész őszre...
Aztán a második bétára nagyon sokat javult, meg is tévesztett. Solo mapok bizonyára vállalhatók, de az, hogy a kampány (Haven-t kezdtem) 2-3. mapon kritikus bug-ok vannak, az szerintem botrányos. Mintha azt a részét senki sem tesztelte volna, és ahogy hallom a többbi kampány sem probléma mentes. Nagyon remélem, hogy gyorsan jön 1-2 patch a kritikus hibákat kijavítani, a többi meg kövesse, de amennyire látszik az alacsony költségvetés az egészen, abban sem vagyok biztos, hogy hosszabb távon milyen szinten kívánnak foglalkozni vele :\


Én azért még bizakodó vagyok a játékkal kapcsolatban. A hatodik rész is hasonlóan ramaty állapotban jött ki, aztán egész játszható lett egy tonna patch után. A Hatodik résszel ellentétben itt nincsenek akkora mellényúlások az alapmechanikában, szóval ha kiforrja magát, akkor simán lehet az egyik legjobb epizód.
... Csak iparkodjanak!


Ui: Ja, és az milyen már, hogy a játék hivatalos honlapja sincs még 100%-ig elkészülve :mrgreen:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 02 pén., 22:46 

Csatlakozott: 2015 okt. 02 pén., 22:31
Hozzászólások: 1
Sziasztok! Most ez komoly? En nemetbol jatszanek, ma meg is jott a csomag otthonrol. Azert rendeltem meg a jatekot DVD-n, hogy ne kelljen letolteni, erre 13Gb!!! A Nemet internetrol csak annyit, hogy jo esetben 190 Kb/s. :( WTF?!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 03 szomb., 0:09 

Csatlakozott: 2003 aug. 11 hétf., 14:16
Hozzászólások: 40
Ellenfél kastélyát(academy) át lehet formálni sajátomra (necro)? Mintha olvastam volna vhol, de már nem találom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 03 szomb., 6:50 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 05 hétf., 14:32
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Kecskemét
jani91 írta:
Én azért még bizakodó vagyok a játékkal kapcsolatban. A hatodik rész is hasonlóan ramaty állapotban jött ki, aztán egész játszható lett egy tonna patch után. A Hatodik résszel ellentétben itt nincsenek akkora mellényúlások az alapmechanikában, szóval ha kiforrja magát, akkor simán lehet az egyik legjobb epizód.
... Csak iparkodjanak!


Ui: Ja, és az milyen már, hogy a játék hivatalos honlapja sincs még 100%-ig elkészülve :mrgreen:


Egy kicsit én is, persze, bár be kell vallani a 6-nál sem kapkodták el, ott is mennyi ideig volt a városképernyős fagyás geforce kártyákkal...
Itt meg első sorban arra gondoltam, hogy elég megnézni a kampány körítését, statikus bábok ülnek egy asztalnál, ha tényleg ennyire nem futotta, hogy animáljanak pár átvezetőt.
És ne érts félre, nagy ívben lesz*rom, hogy ilyenek a videók, stb. engem nem zavar, a játékmenet a lényeg! Csupán az Ubi hozzáállásának egyértelmű jelét vélem felfedezni, kis pénzből akartak egy nagy nevet eladni, hátha bejön.
Így pedig kicsit nehéz komolyan venni az egészet... Hiába biztató a játék egyik fele, ha ilyen amatőr a másik.

Ami egyébként mindenen felül felháborított az a korlátozott nyelv, örülök, hogy lefordították, sokaknak hasznos, de én spec ki nem állhatom magyarra fordított fantasy, meg semmilyen játékokat... A 6-nál még le lehetett tölteni, angolul Uplay-ből, de itt már konkrétan a kulcs van arra a 3 nyelvre korlátozva... Írtam is Ubi supportnak, hogy mégis mit képzeltek, meg hogy mit csináljak, hisz nekem angol kell, azt pedig nem mondhatja, hogy cseréljem vissza, hisz hivatalosan nekem csak HU,PL, CZ nyelvű verzióhoz van hozzáférésem dobozosan és digitálisan egyaránt... Mondtam, hogy ne csodálkozzanak ha az emberek ezek után inkább letöltik, ha az angol nyelvhez való alapvető jogot megvonják tőlük... De jó, hogy állítólag 2 nap alatt válaszolnak, az mellékes, hogy már 4. napja várom a reakciót...

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 03 szomb., 13:26 

Csatlakozott: 2003 aug. 11 hétf., 14:16
Hozzászólások: 40
Multit játszottatok már ? Elkezdtünk egyet szimultánban Lan-on aztán 4-5 óra után szinkronhiba, majd crash.Hiába töltöttük be a mentést, hiába csináltunk bármit is, vagy szinkronhiba vagy szimplán crash.
Mehetett az egész addigi játék a kukába.Ez elég bosszantó tud lenni.
de, ahogy nézem, ugyanaz a probléma, mint az 5-nél volt a ghost mód, ott is ahogy egymás közelébe értünk, szinkronhiba jelentkezett, és crash lett a vége.Hihetetlen, hogy azóta sem tudták ezt megoldani ? Olyankor amikor több ezres tömeget kezel pl. egy mmo ?
Picit morcos vagyok, és nagyon finoman fogalmaztam.
Ja és sima Lanon játszottunk egymástól 3m-re, nem több ezer km-re!
Ezért kérdezem, hogy közületek ki multizott már ? Bétában is volt már multi nem ? Nem volt probléma ?
Olvastam a homepage-n, hogy patchben javítják majd, de nem vagyok túl optimista.Persze adok még erre esélyt, meglátjuk.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 03 szomb., 15:17 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
https://www.youtube.com/watch?v=uPBQkxIsOH4
JátékTár 172. adás - Might & Magic - Heroes VII bemutató


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 03 szomb., 16:30 

Csatlakozott: 2013 jan. 21 hétf., 20:16
Hozzászólások: 4
En meg nem vettem meg a jatekot, egyelore csak szemezgetek vele (rengeteg a negativ visszajelzes).

Erre most olvasom, hogy a nemsokara erkezo patch a szamtalan durva bug javitasa helyett cheat window-t fog tartalmazni.
Erre van most igeny?
Marmint ne ertsetek felre, a steamen rengeteget szidjak a jatekot, mert erosen beta (elotti) allapotban van. es a cheat window a must have projekt amivel most akarnak kijonni?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 177 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség