Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 7 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Heroes of Might & Magic III Magyarítás
HozzászólásElküldve: 2015 jan. 31 szomb., 20:46 

Csatlakozott: 2015 jan. 24 szomb., 16:48
Hozzászólások: 2
Sziasztok!

Teljesen új vagyok az oldalon, nézzétek el nekem! Csak pár hónapja ismerkedtem meg evvel az egész Heroes-világgal, és azt kell mondjam, hogy nagyon tetszik. :) Teljesen magával ragadott. Természetesen (mint a többségében talán nektek is) a Heroes III volt, és egyben az is a legelső! Szeretek játszani vele. Viszont nagyon sok helyen elakadok, bonyolultabbnál bonyolultabb dolgokba ütközöm. Sajnos az is nagyon nehezíti a dolgom, hogy full angol (most már félangol) a játék. Kerestem, kutattam neten, ezen az oldalon is, de sajnos nem nagyon találtam TELJES magyarosítást a játékhoz. Tévedés ne essék! Nem számonkérni akarok bárkit is, csak úgy kíváncsiságból: ha ez a játék (talán) a legnépszerűbb stratégiai játék a világon, akkor miért nem készült hozzá egy teljes magyarosítás? Nemrég telt el 16 éve, hogy egy korszak elindult. Azóta semmi? :O :O Nem tudták megcsinálni? Nem akarják? Nincs értelme? Nehéz lefordítani? Miért? Kihez vagy hova lehet fordulni olyan fordításért, ami a teljes játékot magyarrá tenné? Aztán meg ez a Complete változatba beleforrasztani a RoE és a SoD magyarítást... Érdekes, és nem is teljes!

Az a gond, hogy egyáltalán nem tudok angolul, és nehéz megértenem ezt az egész játékot, viszont szeretném megérteni, játszani és végigvinni. Szeretném kérni a segítségetek! Ha bárki bármi infót, programot, megoldást tud ezügyben, nagyon megköszönném!

A végére: Egy felhasználó kreált itt az egyik topicban egy nemtudommilyen magyarítást (ami elméletben Complete), csak ő meg nem válaszol a levelemre. :( A linkek, meg amiket megosztott mind törölve vannak :/

Remélem, nem haragszik meg senki, hogy ezért új topicot nyitottam! Amennyiben igen, akkor elnézést kérek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 jan. 31 szomb., 20:54 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcos!

Létezik magyarosítás, melyet a ROE 1.4 alapjátékra, valamint a SOD 3.2 kiegre lehet feltenni. A SOD magyarosítás a COMPLETE verzióra is felmegy, de nem lesz 100%-ig magyar (pl. az Armageddon's Blade kampányok angolok maradnak.) Ennek ellenére úgy gondolom, ha valaki magyarul szeretné játszani a játékot, az megteheti ezekkel a magyarosításokkal... A bal oldali menüből a Letöltések között megtalálod. Ennél teljesebbet nem fog csinálni senki, nincs már rá kapacitás... Legközelebb pedig van Segítség... topik, ott írj ha kérdésed van... Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 jan. 31 szomb., 21:09 

Csatlakozott: 2015 jan. 24 szomb., 16:48
Hozzászólások: 2
Vologya írta:
Üdv Bátor Harcos!

Létezik magyarosítás, melyet a ROE 1.4 alapjátékra, valamint a SOD 3.2 kiegre lehet feltenni. A SOD magyarosítás a COMPLETE verzióra is felmegy, de nem lesz 100%-ig magyar (pl. az Armageddon's Blade kampányok angolok maradnak.) Ennek ellenére úgy gondolom, ha valaki magyarul szeretné játszani a játékot, az megteheti ezekkel a magyarosításokkal... A bal oldali menüből a Letöltések között megtalálod. Ennél teljesebbet nem fog csinálni senki, nincs már rá kapacitás... Legközelebb pedig van Segítség... topik, ott írj ha kérdésed van... Baráti üdv!


Köszönöm a válaszod! Nekem olyanra lenne szükségem, ami a TELJES játékot lefordítja! Én letöltöttem a két magyarosítást már régebben, amit írtál. Fent is van, de ettől függetlenül még mindig nagyon-nagyon sok helyen angol a játék! És ez nekem zavaró! Azért írtam, mert furcsáltam, hogy az alapjátékra meg a második kiegészítőre van magyarítás, de pont az első kiegészítőre meg nincs! :O Ez is meglepő! Hogy-hogy?

Ha jól látom, Menyus csinálta a magyarításokat! Vele tudnék evvel kapcsolatban beszélni esetleg?

A magyarításokat kérni szokták? Vagy ezek a dolgok hogy működnek? :O Vagy én vagyok majdnem az egyetlen, aki nem tud itt angolul? :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 feb. 01 vas., 6:54 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcos!

A játék lényegi részei magyarul vannak. Ha betöltesz egy idegen nyelvű pályát, az sosem lesz magyar! Az Armageddon's Blade kieg. valahogy kimaradt a sorból, inkább a SOD és a Complete tűnt fontosabbnak a fordítás szempontjából, a ROE után. Menyus éli világát, valahol Dubajban megtalálod. Már vagy 10 éve eltűnt és csak kósza híreket hallunk felőle, nem hiszem, hogy sokra mennél vele, ha meg is találod... Örülj, hogy ez is van, lehet, hogy egyszerűbb lenne nekiállnod megtanulni kicsit angolul... :roll: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 júl. 24 pén., 13:48 

Csatlakozott: 2015 júl. 24 pén., 13:37
Hozzászólások: 6
Kedves hölgyeim és uraim :) Na meg Vologya, akivel tavaéy szilveszter estéjén emailoztam, hogy miben **** az új pályám, és miben nem. :D
Illetve szilveszter óráján :D Na de hát ilyen állatok vagyunk.
Tehát uraim, sokat játszottam, de most nagy szünet után ismét beleakarom tenni magam ebbe a világba. Heroes 3 világába!
Feltelepítettem a H3 Complete eredeti lemezes játékot.
Szeretném megkérdezni, hogy Patch szükséges rá? Ha igen, akkor milyen sorrendben és milyet?
Magyarosítani is szeretném. Melyik magyarosítást tegyem fel? Ha többet kell, akkor mi a sorrendje?
Nemsokára befejezem a pályámat, amibe 1 hónapot öltem, aztán nyaggatok majd megint valakit, hogy tesztelje :)
Köszönöm nektek! Kellemes játékot!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 júl. 25 szomb., 0:02 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 05 hétf., 19:41
Hozzászólások: 300
Tartózkodási hely: Miskolc
mohojojo írta:
Nemsokára befejezem a pályámat, amibe 1 hónapot öltem, aztán nyaggatok majd megint valakit, hogy tesztelje :)


1 egész hónapot? huhh, az kemény! :lol: Mi itt többen éveket öltünk bizonyos pályák csiszolgatásába, amik aztán vagy elkészültek, vagy még mindig nem! :lol: :lol:

Itt egy link, innen letöltheted a magyarítást. Telepítési útmutató is van hozzá. Ez csak a sima Heroes 3 Complettel fog menni, ha HD mod-ot is használsz, a mod fájljai felsőbb rangúak, így a kezelőfelület nem lesz magyar.

_________________
Congratulations! All your enemies have been defeated. You are victorious!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 júl. 25 szomb., 21:52 

Csatlakozott: 2015 júl. 24 pén., 13:37
Hozzászólások: 6
1 egész hónapot? huhh, az kemény! :lol: Mi itt többen éveket öltünk bizonyos pályák csiszolgatásába, amik aztán vagy elkészültek, vagy még mindig nem! :lol: :lol:

Itt egy link, innen letöltheted a magyarítást. Telepítési útmutató is van hozzá. Ez csak a sima Heroes 3 Complettel fog menni, ha HD mod-ot is használsz, a mod fájljai felsőbb rangúak, így a kezelőfelület nem lesz magyar.[/quote]

Köszönöm :)
Azt szeretném még megkérdezni, hogy pályákat egybe hogy lehet letölteni? Tehát egy nagy packot..


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 7 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség