Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 22 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Twitch live stream
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 09 szomb., 18:46 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Sziasztok!
Mióta meglett az új gépem alkalmam nyílt twitchen streamelni,és gondoltam nyitok egy topikot hogy híreszteljem a csatornám :)
Majd ide ki fogom írni mikor lesz meccsem ha előre meg tudom beszélni.
Ma este 8-9 körül kezdjük a BB 1vs1 döntőt Sorceressel,remélhetőleg nem lesz gond a csatlakozással.
Ezen a címen éritek el a streamet:
http://www.twitch.tv/dave_hun

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Twitch live stream
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 09 szomb., 22:32 

Csatlakozott: 2008 aug. 14 csüt., 16:13
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Bjuv
Dave írta:
Sziasztok!
Mióta meglett az új gépem alkalmam nyílt twitchen streamelni,és gondoltam nyitok egy topikot hogy híreszteljem a csatornám :)
Majd ide ki fogom írni mikor lesz meccsem ha előre meg tudom beszélni.
Ma este 8-9 körül kezdjük a BB 1vs1 döntőt Sorceressel,remélhetőleg nem lesz gond a csatlakozással.
Ezen a címen éritek el a streamet:
http://www.twitch.tv/dave_hun


Nem rossz így elnézegetni a profikat,de egy használati útmutató nemártana előtte hozzá,mert kb. 100 kérdés merül fel az emberben a játék során mit és miért csinálsz :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Twitch live stream
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 09 szomb., 23:25 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Írd össze a kérdéseid és utána ha ide beírod válaszolunk majd rá.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Twitch live stream
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 10 vas., 0:12 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
joeflame írta:
Dave írta:
Sziasztok!
Mióta meglett az új gépem alkalmam nyílt twitchen streamelni,és gondoltam nyitok egy topikot hogy híreszteljem a csatornám :)
Majd ide ki fogom írni mikor lesz meccsem ha előre meg tudom beszélni.
Ma este 8-9 körül kezdjük a BB 1vs1 döntőt Sorceressel,remélhetőleg nem lesz gond a csatlakozással.
Ezen a címen éritek el a streamet:
http://www.twitch.tv/dave_hun


Nem rossz így elnézegetni a profikat,de egy használati útmutató nemártana előtte hozzá,mert kb. 100 kérdés merül fel az emberben a játék során mit és miért csinálsz :D

Szoktam nézni a chatet ott kérdezz nyugodtan amennyit csak szeretnél és megpróbálok válaszolni :)

Előfordulhat hogy holnap is játszok de még bizonytalan hogy mikor. Remélem jön az ellenfelem ahogy ígérte :D

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Twitch live stream
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 10 vas., 0:30 

Csatlakozott: 2008 aug. 14 csüt., 16:13
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Bjuv
Dave írta:
joeflame írta:
Dave írta:
Sziasztok!
Mióta meglett az új gépem alkalmam nyílt twitchen streamelni,és gondoltam nyitok egy topikot hogy híreszteljem a csatornám :)
Majd ide ki fogom írni mikor lesz meccsem ha előre meg tudom beszélni.
Ma este 8-9 körül kezdjük a BB 1vs1 döntőt Sorceressel,remélhetőleg nem lesz gond a csatlakozással.
Ezen a címen éritek el a streamet:
http://www.twitch.tv/dave_hun


Nem rossz így elnézegetni a profikat,de egy használati útmutató nemártana előtte hozzá,mert kb. 100 kérdés merül fel az emberben a játék során mit és miért csinálsz :D

Szoktam nézni a chatet ott kérdezz nyugodtan amennyit csak szeretnél és megpróbálok válaszolni :)

Előfordulhat hogy holnap is játszok de még bizonytalan hogy mikor. Remélem jön az ellenfelem ahogy ígérte :D


Akkora volt a hajtás láttam pörög a vekker is rendesen,nehogy már miattam bukd be a játékot(még az ellenfél lépésénél is 3 szor megnézted az egész térképet..oda vissza) :lol: jó oldalra ültem be,összességében esélye se volt az ellenfelednek,amit kihoztál a föhösböl az magáért beszél,bár hogy minden aranyért harcolnod kellett az barokkos túlzás :) de látszott végig a profizmus azon amit csináltál.Menetközben azért 1,2 dolog megvilágosodott mit miért..de majd legközelebb ha pont így elkapom mikor játszol zúdítom majd..magát a BB modot nem vágtam,az időkorlát is 1500 nál esett le hogy csökken,mondjuk elég gyenguskák voltak a kirakott lények is(gondolom ez valami easy lehetett) legalább is ha az 5. ben a gép ellen megyek,1 hét alatt hiába a sok hös,ennyit beütni ilyen kevés emberrel,lehetetlen..max. fa és kö osztán jónapot..na persze az se mindegy mit ki véd.. ez speciális multi lehetett 1 hét alatt körbejártad már budát és pestet :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Twitch live stream
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 12 kedd, 11:46 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Múltkor elfelejtettem bepipálni hogy megmaradjanak a felvételek,így a bb döntős meccset már nem lehet visszanézni,de ezentúl itt megtaláljátok majd a régi meccseket(2 hét után viszont törlődnek).
http://www.twitch.tv/dave_hun/profile/past_broadcasts
Meg is van az első,bár nem full game de a lényegi része bennevan :D
Amit tudni kell az "m200"-ról,hogy ez egy verseny ahol csak M-es mapokat játszunk (balance,skirmish,meg még van 2 amit nem ismerek) és 200% difficulty-n,vagyis impossible fokozat.Expert csövezés :D

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Twitch live stream
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 14 csüt., 16:13 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
http://www.twitch.tv/dave_hun
Tournament meccs,Spider template,most! :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Twitch live stream
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 23 szomb., 21:32 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
28.-án Kobra_RR ellen játszok m200 tournament meccset. Wishmeluck :D
http://challonge.com/m200_10

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Twitch live stream
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 23 szomb., 22:28 
Avatar

Csatlakozott: 2012 aug. 24 pén., 9:06
Hozzászólások: 123
Drukkolunk ezerrel! :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Twitch live stream
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 28 csüt., 2:43 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Kezdés megbeszélt időpont szerint 17:00kor :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Twitch live stream
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 29 pén., 11:48 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Nem lenne jobb ha csak a Heroes ablakot streamelnéd?

Egyébként tegnap eléggé simán nyertél. Amit írtam azzal akár korábban is, Prayer a csontvázra és köv körben clone, kétszer ütsz a csontikkal mire ő varázsol és mindenképp a csontikat kellett védenie.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Twitch live stream
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 29 pén., 12:59 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Teki1986 írta:
Nem lenne jobb ha csak a Heroes ablakot streamelnéd?

Egyébként tegnap eléggé simán nyertél. Amit írtam azzal akár korábban is, Prayer a csontvázra és köv körben clone, kétszer ütsz a csontikkal mire ő varázsol és mindenképp a csontikat kellett védenie.

Lehet jobb lenne,igazából nem látok különbséget hacsak nem akadozik tőle a stream.
Az meg hogy simán nyertem annak volt köszönhető hogy nem futott el Thant-tal hanem sétált és nem érte el az utópiát :) Mert ha eléri akkor hiába kapom el,surrenderel egyet és bemegy a sivatagba ahova én angel wings nélkül nem tudok(elzárt zóna),onnantól kezdve ő nyer. :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Twitch live stream
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 29 pén., 17:03 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jún. 09 csüt., 16:07
Hozzászólások: 152
Tartózkodási hely: Győr
Elég fordulatos és izgalmas meccs volt, a sok droid csata miatt eléggé elhúzódott, de muszáj volt kivárnom a végét. :) Követtem az eseményeket már korábban is, csak mikor próbáltam a chaten írni, akkor vettem észre, hogy nem vagyok bejelentkezve. Grat, szép győzelem volt!
Ha jól látom, akkor már top 6-ban vagy, hajrá! ;)

Gondoltam a próba kedvéért betöltök ma magamnak egy ilyen skirmish-mirror M-es történetet, de a két skirmish template, amit a HD modban felajánl, az mintha más beállításokkal menne csak.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Twitch live stream
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 29 pén., 17:16 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
bobibubi írta:
Elég fordulatos és izgalmas meccs volt, a sok droid csata miatt eléggé elhúzódott, de muszáj volt kivárnom a végét. :) Követtem az eseményeket már korábban is, csak mikor próbáltam a chaten írni, akkor vettem észre, hogy nem vagyok bejelentkezve. Grat, szép győzelem volt!
Ha jól látom, akkor már top 6-ban vagy, hajrá! ;)

Gondoltam a próba kedvéért betöltök ma magamnak egy ilyen skirmish-mirror M-es történetet, de a két skirmish template, amit a HD modban felajánl, az mintha más beállításokkal menne csak.

A droidcsaták elég hosszadalmasak szoktak lenni,de muszáj türelmesnek lenni,a győztes ágról egy hasonló meccsen estem ki :| 2.héten rusholtam és sokkal erősebb voltam de az ellenfél elvonta a figyelmem a sok felfedező hőssel miközben kivette a 2 reliket a mapról és túl erős lett a végére.Ezt mindenképp el akartam kerülni itt,egy hajszál híján sikerült is.Tudtam hogy húz vmi váratlant,és sikerült is neki,az volt a szerencsém hogy nem gondolkozott a legvégén. :) (akár lvl1es hőssel is ki tudta volna venni az utópiát,800+csontvázzal)

Én is próbáltam már generálni ilyet hogy azért lássam milyen de nekem se sikerült,valamiért az rmg fájl nem jó amit leszedtem.Majd keresek egy jót.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Twitch live stream
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 01 hétf., 17:32 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Holnap dél körül kezdem a következő fordulót Aya ellen.
http://challonge.com/m200_10
Időközben darkello nyert Sanin ellen,csak pár eredmény még nincs bent.Ha sikerül továbbjutnom visszavághatok neki :) De már a mostani meccs is nagyon nehéz lesz.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Twitch live stream
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 04 csüt., 21:34 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Nah nemtom valaki nézte-e,pár napja nyertem Aya ellen meglehetősen nagy mákkal.Volt 5 gremlin dwelling a kezdőterületemen és rengeteg pénz a szegény template ellenére,még egy 3as conservatoryt is kivettem aztán rusholtam és esélye nem volt az ellenfélnek.
Ma viszont sokszorosan visszakaptam ezt a mákot... Dungeon voltam Inferno ellen,kék színnel.Nem kért restartot első nap,aminek már gyanúsnak kellett volna lennie.Sajnos én sem kértem de kellett volna :D
3.hét elején láttam hogy mije van,nekem 1 db conservatorym nem volt,neki 7 angyala és 3 arkangyala(!!!) volt,utóbbi seer hutból :shock: :shock: :shock:
Egy M-es mapon ez eléggé eldöntötte a dolgokat.Persze esélyem nem volt.
Gondolom 4.lettem,ami így is hatalmas bravúr ahhoz képest,hogy azt hittem az első kört nem élem túl. :mrgreen:
Közben megy egy másik verseny,az OFB-9. Itt első körben játszik mindenki vagy 8-9 meccset,győzelem 3 pont döntetlen 1 vereség 0.Minden körben olyan ellenfelet kapsz akinek hasonló pontszáma van(elején nyilván random,később már csökken a lehetséges ellenfelek száma).A végén a legjobb 8(vagy 10?) továbbjut a 2.szakaszba ahol mindenki játszik mindenkivel és akinek legtöbb pontja van a végén nyer. Mondanom se kell hogy nagyon nehéz bejutni a 2.szakaszba :D Eddig 2 győzelmem és 1 vereségem van. Kövi meccsről majd szólok :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Twitch live stream
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 09 kedd, 22:15 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Dave Mester élőben!

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Twitch live stream
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 15 hétf., 17:09 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Holnap ofb-9 következő fordulót játszok 18-19 óra körüli kezdéssel.
http://forum.heroesworld.ru/attachment.php?attachmentid=39514&d=1434183971

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Twitch live stream
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 28 vas., 12:46 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
http://forum.heroesworld.ru/attachment.php?attachmentid=39587&d=1435477339
Holnap 18:00 :)

http://forum.heroesworld.ru/attachment.php?attachmentid=39588&d=1435477350

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Twitch live stream
HozzászólásElküldve: 2015 aug. 16 vas., 3:07 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Számomra befejeződött az OFB-9 torna,ma játszottam le az utolsó meccsemet.Sajnos a remek első 5 forduló (4 győzelem 1 vereség) után 2 vereséggel folytattam,az egyiken a map nemigen adott esélyt számomra (spider templaten 5 kincseszónát fosztottam ki a 8ból és abból 4 üres volt),másikon meg nem tudtam úgy koncentrálni ahogy kéne(táborban játszottam :D ),és becsúszott pár kisebb meg egy nagyobb hiba is ami a 2.heti fejlődésemet visszavetette 4 nappal,ez pont eléggé belassított ahhoz hogy elveszítsem a kontrollt a meccs felett(végén kb 120 wyvern monarchom volt 2300 skeleton ellen,földelementálok meg resu segítségével nyerhettem volna csak mikor 44 monarchom volt a skeletonok egy lucky ütéssel sírbavitték őket úgyhogy gg lett).Kár volt érte,így az utolsó fordulóban már biztos volt hogy nem jutok tovább,de azért jól toltam,főcsata képekben:
http://i.imgur.com/swWwMZV.jpg
(128 monarch,8 ark)
Armor of the damned+red orb kombóm volt,orb of vulnerabilityvel azt is biztosítottam hogy ne rezisztálják le a slowt.Ma viszont újat tanultam,az unikorn resistje black orb mellett is hat :D szerencsére csak a baziliszkusz rezisztálta a slowt.
http://i.imgur.com/8pKXTuM.png
(hirtelen azért lett 14 arkom mert utólag csináltam képeket :D )
Kijött a repülősökkel(nemigen volt választása),én az első körös wait után crusadert beáldoztam majd körbeütöttem a monarchot,emlékeim szerint kicsit több wyvernje maradt.Itt már eldőlt mert nekem még volt 120+.
http://i.imgur.com/eby66zO.png
Már ütni sem igen mert,szépen ledaráltam az egységeit a 42es defense ellenére.Szép játék volt,és nagyon hosszú is :) asszem 216nál volt ez a csata.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 22 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség