Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 213 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 dec. 05 szer., 19:28 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Hagyatkozz a beszámolókra, Adler. Igaz többen nem írtak még, nem tudni fognak-e, de lucky és unlucky szavazatot minden résztvevőtől várok, amíg nem teljesül nincs eredményhirdetés :twisted: :D

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 dec. 05 szer., 20:48 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Csizu írta:
Hagyatkozz a beszámolókra, Adler. Igaz többen nem írtak még, nem tudni fognak-e, de lucky és unlucky szavazatot minden résztvevőtől várok, amíg nem teljesül nincs eredményhirdetés :twisted: :D


szerintem a 2/3-os többség is legyen elég :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 dec. 05 szer., 22:25 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Még egy pár sorra térnék ide vissza, ami azt hiszem mindenképpen szót érdemel! :) Tehát Pumpás, thnx a sajtburgereket, ez nagyon lol volt, dőlt mindenki a röhögéstől mikor megláttuk a +20 sajtburit és Pumpás elkezdte őket osztogatni! :lol: Na akkor nagyon jót röhögtem! :lol: :lol: :lol: Mellesleg kössz, mert 3 hambival pont tele lettem, az előzetesen rendelt 2-vel nem! :)

Összefoglalva: Pumpás az ÁSZ! :lol: :lol: :lol:

További jó játékot!
Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 dec. 06 csüt., 1:22 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Csizu írta:
Vologya, nem hiszem, hogy igazságtalan. Későn jutott ugyan eszembe, de ettől még így lesz. Nem a végén szóltam, a társaság fele még nem szavazott. De ha, ezzel az új számítási módszerrel bárki úgy érzi, hogy megmásítaná a szavazatát (erősen kétlem) akkor az megteheti. Nem szeretném a következő BBre hagyni, sosem tudjuk mit hoz a jövő.


Üdv Bátor Harcosok!

Csizu: Írtam én olyat, hogy igazságtalan??? :shock: :roll: :shock: Úgy gondolom, hogy nem olvastad el rendesen azt, amit írtam... :? Amit leírtál, az köszönő viszonyban sincs azzal, amikről én írtam... :? Szomorúan látom, hogy fel sem veszed a jóindulatúlag írt hozzászólásom... :( Ez mélyen elszomorít! :( De mivel Ti szerveztétek a versenyt, elfogadom a módosítást, de egyetérteni egyáltalán nem tudok vele!!! :shock: Legyen bármi a végeredménye! Sajnálom, hogy ez a dolog csak engem zavar és rajtam kívül senkiben sem okoz megütközést... :? Részemről a téma lezárva! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 dec. 06 csüt., 12:37 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Ugyan a lucky-unlucky díjba szerintem belefér még az is, hogy éppen a szervező jobb, vagy bal lábbal kelt fel... hívják azt a szervezőt Vogyinak, vagy Csizunak... :lol: :lol: :lol:

A Pumpás ÁSZ ez nem vitás, szual most már a McD-t sem kímélte, látom tolt egy nagyon durva ATTACKKOT ellenük! :lol: :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 dec. 06 csüt., 20:16 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Vologya írta:
Minden módosítást illik a versenyek előtt végrehajtani, tudatni a néppel, mert utána csak hallgathatod, ha valakinek esetleg nem tetszik a dolog vagy az újítás miatt nem Ő lesz az, aki a díjat(ka)t kaphatta volna.


Kedves Vogyi,

Nekem eszem ágában sincs senkit megbántani, eddig sem tettem. Amit írtál, abból az jön le, hogy ez nem igazságos. Legalábbis én így értelmeztem.
Eddig senki sem jelezte, hogy változtatna a szavazatán, vagy ez így neki nem megfelelő. Olyan verseny még nem volt, ahol menet közben ne változott volna valami. De ha ezzel a döntésemmel (mert az enyém, nem a többiek találták ki, azaz én vagyok a felelős érte) kapcsolatban több ember felszólalna, és ész érvekkel kritizálná, akkor elvetném. Egyelőre nem így van :shock: Az, hogy miért utólag jutott eszembe, privibe megírom...

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 dec. 06 csüt., 23:24 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Sziasztok!

Írok egy kis élménybeszámolót: :)
Először is köszi a szervezők munkáját! A BB mindent összevetve jól sikerült, és én nagyon jól éreztem magam. Bár a remegő képernyőjű laptopért majd még számolok valakivel... :lol:
A meccsekről:

vs Dreegar - Páratlan Uralkodó

Dreegar dungit kapott, míg én nekrót. Erre mapra részemről ez egész jó párosításnak tűnt! :) Elég jól haladtam, a harmadik hét elején megjelent a blokkomnál Dace (a második hét a vámpírok hete volt :lol:), azonban én nem kitámadtam rá, hanem a váramhoz futottam az animate-ért. Megjegyzem ez óriási hiba volt. Találtam +4 health-et, így az akkori 250 csontvázam magában elég komoly erőt képviselt volna. Dreegar elinalt, én pedig a 25 lordommal utópiázni indultam. :)
Az utópiát jól benéztem, amatőrökhöz mérten is siralmas teljesítményt nyújtva buktam is azt. Így nyert Dreegar.


vs Csizu - Random Balance L

Csizutól azt hiszem joggal tartottam. Ráadásul pont randomon hozott össze vele a sors (illetve a szervezők) keze. :P
Én szerencsémre rampartot kaptam, Csizu dungeont. A játék jól ment, főleg, hogy az első héten elf dwellt foglaltam. 1-2-1nél már 37 granddal nyomultam, míg Csizu vért izzadt a kemény blokkokkal. 4. hét környékén főcsatában egyeztünk ki, középre mentünk. Csizunak ebben is nehézsége volt throng cyclops képében.
A főcsata viszonylag könnyen zajlott. Csizunak nem volt lvl7 lénye, trogi dwellje miatt viszont 550+ trottyost hozott. Ez nem húzta ki nehéz helyzetéből, amit több tényező segített elő. Ilyenek pl: 123 grand elfem, expert slowm, neki nem volt air magic, vacak spell powere volt. A pálya a javamra ítélt.


vs Buri - Át a sivatagon

Buri strongholdat kapott, én towert. Kicsit be is sz@rtam. Első nap fejlesztettem a golyósokat a haladás érdekében, így dobva el magamtól 1 titánt. Egész jól haladtam, minden ment szépen sorban. A crypta sajnos megakasztotta lendületem. Maxos lett, buktam a full addigi seregem, golyósok, gargoylek, magek. Szerencsére a hősömet el tudtam menekíteni (Pyre), a továbbiakban 2 nagával mentem tovább. Mondjuk így pont meglett a 3. vár is első hétre! :) Értékekben végig Buri előtt voltam, így elég magabiztosan játszottam, aminek meg is lett az eredménye. A szürke maciknál 1 nagát, az utópiában további 2 nagát, és 1 titánt is buktam. A 3. héten átindultam a blokkokon. Kiszedtem a középső részt majd Buri területére indultam. Buri ezt látván a föld alá rohant utópiázni. Ahelyett, hogy utána inaltam volna, bevettem a várát, majd a hétből hátralévő 2 napott ott töltöttem. Így kicsit szemét módon 0-ztam a populációját, majd az enyémet léncon hoztam. Így a főcsata sereg szempontból nem érintett hátrányosan! :)
Értékeink hasonlóak voltak, 20 körül, viszont az utópiámból kihozott sentinel shield engem 35-ös defense-hez segitett. :) Volt egy piros gömböm is, ami természetesen felkerül, morál 0-zó is. :)
Buri hősiesen küzdött, de nem bírta legyőzni az egyenlőtlen feltételeket. :)


vs Süni

Vasárnapra továbbjutva először Sünivel kerültem szembe. A map a bounty by earth volt, amit ekkor láttam először. :)
Itt infernot kaptam, Süni fortresst. Nekem bejött Crag Hack, Jeditte, a tanítást a Slayeres hős biztosította (most nem jut eszembe a neve :) )
Végig necces harcokban volt részem, a szerencse (és a gép hülyeségei) mellettem álltak! :D
A 3. hét vége felé bedaráltam a titánokat is, az utópia felé indultam, tudtam, hogy Süni a közelben van. Az utópia előtt hidrák :D, de az utópia is sima volt. Majd közeledett Süni, így visszarohantam leverni a gold dragonokat (+2 all, +6 def:) )
Süni jött utánam, meg a játékidő is letelt így főcsatázni kellett. Sajnos nekem csak 37 manám volt, Süni 160nal jött. Démonokat nem tudtam gyártani, nem volt rá idő. Viszont így volt familiarom és bármilyen röhejes is, ők adták a manát. Ezt maradéktalanul ki is használtam, az utolsó körben még egy magic arrowot is ellőttem belőlük. :)
Süninek +3 speedje volt és resuja is, az enyémet a mana miatt nem tudtam használni :( Szerencsémre Süni bukott vagy 3 hidrát. Ez volt életem egyik legnehezebb és legkeményebb csatája. Nagyon kétesélyes volt végig, és Süni is jól küzdött! Vért izzadtunk a végére. De szerncsére nyertem.


vs Bozso
A következő pályán (random balance) a majdani bajnokkal hozott össze a sors. Mindketten nekrót kaptunk, Bozso Galthrannak nyomult, hozzám Strakert sodorta fortuna keze. Talán mondhatom, hogy alapvetően ez döntött. Komoly harcot vívtam egy animate tekercsért, amit 60 manából alig tudtam használni, Bozsonak kb 100 csonttal többje volt, mondjuk nekem meg +83 zombi és +58 wightom is volt. Galthrannal durvák voltak a csontok, shield, stone skin segitette piszkos munkájukat. Döntő volt az is, hogy ő ütötte meg először velük az én csontjaimat, akárhogy figuráztam, nem bírtam vele. Lemosott.


A támadásokról túl sok jót nem tudok mondani, nem nagyon figyeltem oda amíg vesrenyben voltam. Valamit ki kell rá találni, mert így nagyon nehéz 1v1-et játszani. H5ben volt egy kevés esélyem kupaközelbe kerülni, de pár ember mákolása (pl magix) és a készületlenségem révén túl sok pontot buktam!
Remélem tavasszal ugyanitt! ;)

Üdv: Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 dec. 10 hétf., 22:03 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Még 5 ember szavazata hiányzik a Lucky, Unlucky szavazás lezárásához. Írtam az érintetteknek e-mailt, sms-t, volt akinek az MSN-en üzentem, de semmi. Erről inkább nem alkotok véleményt...
Tőlük függ a szavazás vége... elhúzhatják Karácsonyig is, megvárjuk.

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 dec. 11 kedd, 1:38 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
az oklevelem megkapom majd vmikor? :P persze csak ha készült :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 dec. 11 kedd, 9:24 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Üdv!

Én nem kívánok szavazni, mivel nem voltam csak egy napot, és akkor is magammal voltam elfoglalva...

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 dec. 11 kedd, 9:30 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Valószínű, hogy ráér majd a következő BB után is, így akkor már az ottani győztesek örülhetnek a címnek. :)

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 dec. 14 pén., 13:04 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Lezárom a Lucky és Unlucky szavazását. Összesen 2 ember nem szavazott, személy szerint Hellblood és Warlock. Legközelebbre valami kikötést vagy szigorítást vezetünk be, mert igazán nem nagy kérés hogy mindenki mondjon 2 nevet... ráadásul én hívom és üzenek az illetőknek többször, és válaszra sem méltatnak néhányan, no comment.

Mr. Lucky szavazás végeredménye:

1. Laca 18 szavazat pont
2. Bozso 8 szavazat pont
3. Dreegar, Teki 6 szavazat pont
4. Jou, Dragon 3 szavazat pont
5. LordShaba, Magix, Sorceress, Vologya 2 szavazat pont
6. Adler 1 szavazat pont

Gratula a győztesnek, Lacának!

Mr. Unlucky szavazás végeredménye:

1. Titi 12 szavazat pont
2. Csizu, Ssth 9 szavazat pont
3. Vologya 8 szavazat pont
4. Dragon, NG 3 szavazat pont
5. Tyron 2 szavazat pont
6. Karesz, KTibsza, Süni, Warlock 1 szavazat pont

Gratula a győztesnek, Titinek!

A nyertesek a szombati focin átvehetik nyereményüket :)

Üdv

Csizu

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 dec. 14 pén., 17:17 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Na. Valami kupát csak összehoztatok nekem ismét! :lol:
Thx, akik rámszavaztak! :D

Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 213 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség