Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 29 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 ápr. 05 vas., 18:53 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
A sorsoláson Heroes 3 RoE Hawk és Heroes 3 SoD Reflen nyerték a lemezeket.

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 ápr. 09 pén., 19:15 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

2010. január 1-jétől megváltoznak a nyereménylemezek nyerési feltételei. Sajnos már egy ideje nincs meg a 10fő/negyedév/versenytípus feltétel, ezért mindenki, aki küld be mentést, részt vesz a sorsoláson! Minden versenyző 1 kalapba kerül, annyiszor, amennyi versenyre küldött be mentést és amennyi versenyen részt vett. Kérem a versenyt vezetőket, hogy minden negyedévben küldjék meg Nekem a vogyi73@gmail.com e-mail címemre azok neveit, akik mentést küldtek be és azt is, hogy mennyi mentést küldtek be... Ezeket a neveket 1 kalapba teszem és így fogok kisorsolni negyedévente 2-2 db lemezt a játékosok között. Köszönöm a segítségeteket előre is! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 máj. 22 szomb., 21:38 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Elnézést a késlekedésért, mostanában azt sem tudom, hogy hol áll a fejem... :( Nem részletezem, de végre eljutottam odáig, hogy kisorsoljam az 1. negyedév 2 nyereménylemezének nyerteseit. Íme:

1. KTIBSZA
2. K2ATI

Gratulálok mindkettőjüknek, kérem hogy vegyék fel Velem a kapcsolatot (vogyi73@gmail.com) a nyereménylemezek átvételével kapcsolatban. A következő negyedévre igyekszem nem ennyit késlekedni... :oops: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 júl. 20 kedd, 14:49 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Elnézést a késlekedésért, továbbra sem tudom, hogy hol áll a fejem... :( Nem részletezem, de végre eljutottam odáig, hogy kisorsoljam az 2. negyedév 2 nyereménylemezének nyerteseit. Íme:

1. ICESCREAM
2. WARLOCK

Gratulálok mindkettőjüknek, kérem hogy vegyék fel Velem a kapcsolatot (vogyi73@gmail.com) a nyereménylemezek átvételével kapcsolatban. (Illetve kérem a versenyt vezetőket, hogy a nyertesek e-mail címét juttassák el Hozzám...) A következő negyedévre igyekszem még kevesebbet késlekedni... :oops: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 10 szer., 23:36 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Elnézést a késlekedésért, ez az év már csak ilyen lesz, továbbra sem tudom, hogy hol áll a fejem... :( Nem részletezem, de végre eljutottam odáig, hogy kisorsoljam a 3. negyedév 2 nyereménylemezének nyerteseit. (Köszönöm, hogy szilupa figyelmeztetett!) Íme:

1. bb
2. ADAM

Gratulálok mindkettőjüknek, kérem hogy vegyék fel Velem a kapcsolatot (vogyi73@gmail.com) a nyereménylemezek átvételével kapcsolatban. (Illetve kérem a versenyt vezetőket, hogy a nyertesek e-mail címét juttassák el Hozzám...) A következő negyedévre igyekszem még kevesebbet késlekedni... :oops: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 04 kedd, 10:09 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Megkérném a versenyt vezetőket, hogy küldjék meg Nekem a mostani negyedéves versenyek résztvevőinek a listáját és azt is, hogy mennyi mentést küldött be az illető a mostani negyedévben...

Sajnos idén még nem volt nyereményosztás, köszönhetően a szponzorációs dolgok elhúzódásának, de most már Nálam a lemezek, így ha megkaptam a legutóbbi negyedév versenyzőinek a listáját, akkor az első 3 negyedévre kihírdetem azon szerencsés 2-2-2 emberke nevét, akiket Heroes5 GOLD lemezzel jutalmazunk.

Addig is kis türelmeteket kérem. Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 04 kedd, 18:01 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Elnézést a késlekedésért, a nyereménylemezek kapcsán voltak kisebb gondok (nem részletezem), ezért most hírdetem ki azon szerencsések neveit, akik az első 3 negyedév alapján Heroes V. GOLD lemezt nyertek a kislányom, mint fortuna kisasszony keze által, valamint meghívást kapnak az október 31-én 14-16 óra között megrendezésre kerülő PAUL ANTHONY ROMERO koncertre. Íme:

2011. I. negyedév:

1. DTI
2. CSUPI


2011. II. negyedév:

1. FESZOJITUKMOS
2. PITZU


2011. III. negyedév:

1. TRUNKS
2. HERCULE POIROT


Kérem a versenyt vezetőket, hogy az érintettek e-mailes elérhetőségét juttassák el Hozzám, valamint aki látja a nevét a listában, az közvetlenül is jelentkezhet nálam a vogyi73@gmail.com e-mail címemen.

Gratulálok minden szerencsésnek!!! További jó és eredményes versenyzést kívánok! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 05 csüt., 1:41 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Megkérném a versenyt vezetőket, hogy küldjék meg Nekem a mostani negyedéves versenyek résztvevőinek a listáját és azt is, hogy mennyi mentést küldött be az illető a mostani negyedévben... (Kikitől már megkaptam.)

Sajnos idénre még nincs megállapodásunk, de remélem hamarosan lesz (nem rajtam múlik)... Amint megkaptam a listákat kisorsolom és kihírdetem azon szerencsés 2 emberke nevét, akiket Heroes5 GOLD lemezzel jutalmazunk.

Addig is kis türelmeteket kérem. Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 15 vas., 12:52 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Megkérném a versenyt vezetőket, hogy küldjék meg Nekem a 2. negyedéves versenyek résztvevőinek a listáját és azt is, hogy mennyi mentést küldött be az illető a mostani negyedévben... (Kikitől már megkaptam.)

Végre idénre az év közepére sikerült megállapodnunk a szponzorációról. Amint megkaptam a neveket, kihírdetem azon szerencsés 2-2 szerencsés emberke nevét, akiket Heroes COLLECTION vagy Heroes 5 GOLD lemezzel jutalmazunk.

Addig is kis türelmeteket kérem. Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 29 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség