Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 46 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Tábor
HozzászólásElküldve: 2003 aug. 25 hétf., 23:38 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
Nekem is a sok meccsel volt bajom, de jövőre (ha lesz) majd megpróbálom kivételesen én szervezni magukat a versenyeket, sorsolást stb. Pl. a fa-szerű kieséses rendszer már bevált, mindenhol azt használják, így valószínüleg nem lehet annyira rossz; itt is az kéne, és igy nem kéne mindenkinek mindenki ellen jatszania. Lennének párok, aki győz az továbbjut a másik nem és igy mindig a fele jut tovább. Persze igy valaki az első menetben kieshetne ami nem lenne tul jo meg azert heroes tabor hogy jatsszunk. Épp ezért lehetne pl. 3x-es vigaszág azaz mindenki a 3. vesztett meccse utan esne ki, igy a leggyengebbek is min. 3 csatat vivnanak. A vegen meg maradna pl. 6 ember akik közt mármehetne a körmérkőzés (valszeg idáig az igazi profi fanatikusok jutnak akiknek már nem gond lenyomni azt a pár pluszmevűccset). Az elnyúlt meccsek oka a tul nagyra sikerült Anti-boti szörnyeknek (21 lvl7-es) tudható be, ezt is - ha nem törölni - csökkenteni kellene, a kívánt célt nem érték el (bár kitudja, lehet hogy épp emiatt kapott ki Boti? :twisted:
Igy is játszhatna mindenki rendesen, maradna idő pihenésre és fürdésre is, akik kiestek elüthetik az időt mással (fun-game, tábori támadás stb.) és lenne az idő az idén sajnos elmaradt 2v2-re is amit személy szerint igen vártam, jobban mint az 1v1-et. A tábori támadást se kellene ilyen nagy iramban lejatszani, mehetne az elejetol kezdve (most azert nem mehetett mert paran csak a hetvegere jottek le, szoval amugy se mehetett volna gyorsabban).
A helyszin tekintetében továbbra is fennáll, hogy ha vki alkalmasabb helyet tud akkor szoljon, amig nincs addig marad a jólbevált Sziksósfürdő. Nem kötelező a kemping, se a strand, se ilyen külön faház meg helyiség, a lényeg hogy legyen hova összenyomni a gépeket, lehetőleg védett helyen legyenek (lopás- eső- és szélvédett), legyen energia, bolt, tisztálkodási lehetőség a közelben és olyan hely ahol a szabadidőt jól el lehet ütni. Akár pesten is lehetne (akkor talán többen is lennénk) de nem sok ilyen helyiség van, vagy ha van pl. koli vagy bérelhető hely akkor az drága és a szállás se olcsóbb mint a kemping a faházakkal. Nálunk pl. telken is lehetne, hely van bőven, áram is bírná, csak tul el van zárva mindentől, azaz bolt 10km-re van, strand sehol a környéken, minden más adott. Csakhát ez is Miskolctól 30km ÉK-re van azaz ugyancsak kieső helyen (mondjuk szeged se az ország közepe :-) )
Balaton fele minden méregdrága, bár ha van vkinek protekciója... ehh bele se merek gondolni, balaton meleltt Hirósz tábor... nem sok hirósz lenne... kint az apadó Balaton mi meg bent sülünk...
Na mind1 az első tábor óta eltelt már mennyi is? 3-4 év, azóta lehetnek új jobb helyek. Várjuk a javaslatokat!

A képek közül majd válogatok és kirakom őket az oldalra némi kommenttel, élménybeszámolókat viszont akik ott voltak írhatnának, mert a képek mellé max annyit tudok irni ki van rajta és épp mit csinál (H3) :? :D :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 aug. 26 kedd, 1:55 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 5:08
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Budapest
Hát, én már írtam a táborról véleményt. Még annyit fűznék hozzá, hogy mindenféleképp megérte elmenni, mert olyan emberekkel ismerkedhettünk meg, akiket kár lett volna elmulasztani :wink:
DiLaen-nel egyetértek a fanatikusok kontra rajongók dologban, de Vologya ígéretet tett a tábor színesítésére, hogy az mindinkább és mindenkinek megfeleljen. Remélem, talán majd én is tudok segíteni a szervezésben. Vologyának volt a táborban a legnehezebb dolga, mert a szervezés és a versenyek felügyelete mellett még ő maga is játszott, ráadásul a kempingesek hibájából reklamálni kényszerült, ami szintén csakis az ő idejének rovására ment.
Megfontolandó lenne, hogy vigyünk magunkkal a táborba valakit, aki lelkes, elszánt, de nem "hírózozik", és aki hajlandó lenne bizonyos feladatokat elvégezni a versenyek körül, pl. vezetni az eredményeket, és valamennyire figyelni, hogy játék közben ki mit csinál (mert gondolom, azzal mindenki egyetért, hogy nem teljesen fair az a győzelem, amikor végig melletted áll egy erősebb játékos, és súgja, hogy mit lépj). Neadjisten lehetne ez a személy amolyan bíró-féle, aki mondjuk eldönti, hogy végső csata, vagy nem :twisted:
Persze most van egy év kigondolni, hogy mi lenne a megfelelő megoldás.
És még valami nagyon fontos: LÁNYOK, KÖNYÖRGÖM, GYERTEK!!!!!
Fogalmatok sincs, milyen **** érzés egyetlen női versenyzőkén elhozni a legjobb harcosnő díját. (Pesszimista szemléletből nézve utolsó lettem - egy indulóból az "egyedik") :lol: :lol: :lol:
Ha időm és a pénztárcám egyetértenek, akkor jövőre ismét bepróbálkozom a táborral én is. Most már tudom, mire számítsak, és remélem, lesznek azonos nemű ellenfeleim is.

_________________
nimbus írta:

„mi lesz, ha ideérnek a trogodlitidok...”
hát én a heroesos tapasztalataim alapján a legkevésbé attól félek, hogy mi lesz, ha trogodlitidok


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 aug. 26 kedd, 19:09 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hali!

Először is mint azt már személyesen megtettem ezúton is szeretnék gratulálni Vologya barátomnak a szervezéshez!

Másodszor nem hiszem, hogy fanatizmusról kell beszélni akkor, ha egy ember 1 héten keresztül napi 14-16 órát játszik. (Pl. én heroes-zal nem játszottam a tábor előtti két évben csak mintegy 20-30 órát összesen. :shock: ) Ui. ez a tábor többek közt egy verseny. Mint aktív úszóversenyző (15éve versenyszerűen úszom) mondom, hogy az emberek imádnak versenyezni, persze nem csak versenysportokban, hanem minden másban amiben úgy érzik, hogy valamilyen szinten összemérhetik a tudásukat másokkal, legyen az bárhol, munkahelyen, iskolában, vagy akár az utcán.

Egyébként én csak azért vagyok ilyen harapós, mivel a fanatikus jelzővel illettek. Tudjátok mi jut eszembe a fanatikus szóról: ******, Mussolini és a fasizmus, az arab, IRA, ETA, csecsen, stb. terroristák stb., stb....

Na ennyit erről ez az én véleményem!

Gepy: Nem hiszem, hogy a fastruktúra jobb lenne, ui. pl. én is kikaptam a selejtezőkön háromszor is. Túl nagy a heroesban a szerencse faktor amit minél nagyobb számú meccsel lehet ellensúlyozni. Igazából szerintem a döntőnek is minimum 3-5 meccsből kellene állnia, hogy a különbség jobban kiütközhessen (persze tudom, hogy erre nincs idő).

A tábor egyébként nagyon jó volt, rengeteg jó régi és új arcokkal. Máris izgalommal várom a jövőévi tábort! :twisted:
Na majd még ami eszembe jut azt a későbbiekben leírom!

ps.: Még mindig kerestetik egy Warlords Battlecry2 CD amely az EVM-es Heroes3 tokkal együt tünt el a tábor utolsó napjaiban. Nagyon hálás lennék ha jelezne a becsületes megtaláló! Előre is köszönöm!

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 aug. 27 szer., 3:52 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 5:08
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Budapest
Szeretve tisztelt Nimbus és többiek!


Legnagyobb tiszteletem mellett is azt kell mondanom, h fogalomzavarban szenvedsz. Fanatizmus nem egyenlő fasizmus. Sőt terrorizmussal, és agresszióval sem egyenlő. Szerintem senki nem szánta sértésnek. Annál is inkább, mert, ha felnézel, közvetlen a zöld kép alá, akkor oda neked is ez van írva: Heroes Fanatikusok Fóruma Tartalomjegyzék

Egyébként sztem a fanatizmussal semmi baj, aki szereti és bírja, az játszon, akár 20 órát is egy nap. De senkit nem lehet erre kényszeríteni, és sajnos előre nem tudtuk, hogy mire számíthatunk. Mostmár mindenki a tapasztalataira támaszkodva döntheti el, jön-e jövőre, illetve indul-e a versenyeken.
Egyébként azért, mert valaki nem szereti az ébrentöltött óráinak 95%-át egybizonyos dologgal tölteni, még nem biztos, hogy az illető zsír, vagy nyuszi. Személy szerint én egyszerűen unalmasnak tartok bármit is ennyi időn keresztül csinálni.
Egyébként meg nem tudom, kinek mennyi mérkőzése maradt el ilyesmi miatt, de én csak Kady-t, Shaba-t és DiLaent hagytam ki, akik közül senki nem lett volna amúgy sem döntős, és talán csak Kady bánta, h elmaradt a meccs. Kady-tól egyébként ezúton is szeretnék elnézést kérni, amennyiben kellemetlenséget okoztam neki ezzel.
Aki pedig annyira akar játszani, az annyi fun game-et nyom, amennyit akar. Ha pedig fontos, hogy tétre menjen a játék, akkor lehet több versenyt is indítani. A 2vs2 pl. nem tudom, miért maradt el. Talán a többi mérkőzéstől nem maradt ideje rá a jelentkezőknek? Akkor pedig mégsem volt olyan kevés a meccs? Vagy a kedv hiányzott? Akkor pedig mégsem lehet egy héten keresztül napi 16-20 órában ugyanazt játszani belefásulás nélkül? Vagy én most nem értem....

Még annyit fűznék hozzá, hogy amiket írtam, semmit sem bántó szándékkal írtam. Szerintem nem baj, hogy nem vagyunk egyformák.
Mindent összevetve, a tábor jó volt, elismerés Vologyának, és köszönet a résztvevőknek. :)

_________________
nimbus írta:

„mi lesz, ha ideérnek a trogodlitidok...”
hát én a heroesos tapasztalataim alapján a legkevésbé attól félek, hogy mi lesz, ha trogodlitidok


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 aug. 27 szer., 13:54 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 21 szer., 16:10
Hozzászólások: 184
Tartózkodási hely: Mátészalka
Nimbusz mi ez a nagy kiborulás ?
Ámbár a fanatikus szó az tényleg nem illik ide, inkább a rajongó lenne a megfelelőbb , szerintem.
Amúgy meg a következő táborban az 1vs.1 versenyt olyan formában is meg lehetne oldani, hogy csinálunk két csoportot , mindkettőben 6-7 játékos és a csoporton belül mindenki játszik mindenkivel ami kb. 5-6 meccs, majd mondjuk az A csoport első helyezettje játszik a B csoport második helyezettjével, és fordítva a B1 az A2 -vel. Ez lenne az elődöntő , majd a gyöztesek lejátszanák a döntöt . Sőt hogy a többi helyezést is megoldjuk , monjuk jatszhatnának a csoport harmadikak az 5-6 helyért, a csoport negyedikek a 7-8 -ért , és igy tovább .
Az midnekinek 6-7 meccset jelentene , ami szerintem beleférne bőven az időbe, és akkor lehetne páros tornát is inditani.
A sorsolásnál meg lehetne betartani egy olyan szabályt, hogy modjuk az elöző torna első négy vagy 6 helyezettje felváltva kerüljön be a csoportokba . Mondjuk 1-3-5 az egyikbe, 2-4-6 a másikban, persze ezen lehet még gondolkodni.
Üdv,
Boti.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 aug. 27 szer., 21:00 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 23 szomb., 10:26
Hozzászólások: 377
Sziasztok!

Felejtsük már el a fanatizmust!!!!

Személy szerint túl lusta vagyok ahhoz, hogy egy héten keresztül reggeltől estig gép előtt üljek. Még akkor is, ha az egyik kedvenc játékomat játszom. Sokkal jobban bírtam a hosszú időn keresztül játszást akkor, mikor már jobban megismertem mindenkit (+kaptam 1-2 jó tippet 1-2 igen eredményes táborozótól és az utolsó meccsemen megvertem Hitehagyottat :twisted: ).

Nekem is maradt 1-2 meccsem (Kazakh, Karesz, Kady + Vologyával az elhúzódott döntetlennek elnevezett kiélezett küzdelem), de azokat még szeretném lejátszani valamikor. Jó lenne mindenki ellen játszani, de az 1 hét erre sajnos kevés :( . Szóval jobb a csoportokra osztott-, mint az egyeneskieséses módszer (szerintem)!

Na most ennyi!

Üdvözlök minden résztvevőt és rajongót és fanatikust!

Lord Shaba


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 aug. 28 csüt., 10:11 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:35
Hozzászólások: 358
Tartózkodási hely: Budapest
Csáó!

Boti selejtezős döntős megoldását támogatom. Ha belegondolunk, egy foci vb-n sem játszik minden csapat mindegyikkel. Mégis kikiáltanak a végén egy győztest. (persze attól még lehet barátságos, vagy edző :lol: meccseket is játszani)

csá:

Sorceress


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 aug. 28 csüt., 21:20 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hi!

Mindenkitől elnézést kérek akit megbántottam volna! Egyébként nem szenvedem fogalom zavarban, én csak azt mondtam, hogy az jut eszembe róla...

Csabi ráérzett a legfőbb dologra, ha az embernek nem úgy megy a szekér, ahogy szeretné, nyilván nincs kedve annyit játszani... Én is mikor kikaptam Vologyától mindjárt elment a kedvem a játéktól :D .

A csoport meccseket én is támogatom, nem rossz ötlet, így talán legközelebb marad idő 2vs2-re is!

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 aug. 29 pén., 0:47 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 5:08
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Budapest
Talán egymás fikázásával is fel kéne már hagyni.

_________________
nimbus írta:

„mi lesz, ha ideérnek a trogodlitidok...”
hát én a heroesos tapasztalataim alapján a legkevésbé attól félek, hogy mi lesz, ha trogodlitidok


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 aug. 29 pén., 9:08 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 07 szer., 15:54
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Budapest
Még egyszer hangsúlyozni szeretném az alapvető problémát a napi 16 óra heroes játékkal:

Aki egyfolytában heroest játszik, és ehhez egy campingbe utazik egy focipálya és egy-két medence közé, az kidobta a pénzét az ablakon, mert ehhez egy kis lakáson kívül semmi nem kell abból, ami a tábor árában bennefoglaltatott.

DiLaen


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: tábor
HozzászólásElküldve: 2003 aug. 29 pén., 19:48 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
Hajrá, ,keressünk egy megfelelő kis lakást és mindjárt minden olcsóbb lesz. Aki tud táborra alkalmas olcsó és jó helyet az szóljon!!! :-)
Nem vagyunk Sziksósfürdőhöz kötve...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 aug. 29 pén., 20:43 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Hi!

Szeretném megkérdezni, milyen ez a heroes tábor?
Mikor kezdődik, hol van. :?:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 aug. 31 vas., 14:26 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
KTibsza írta:
Hi!

Szeretném megkérdezni, milyen ez a heroes tábor?
Mikor kezdődik, hol van. :?:


Szia!
Az idei táborunknak már vége, legközelebb -előreláthatólag- jövő nyáron lesz újabb.

Addig gyúrj, mert erős a mezőny :)

Menyus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 aug. 31 vas., 23:22 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
Sziasztok!

Elkezdtük feltölteni a III. Heroes tábori oldalt (Friss menü), holnap a képek is megtekinthetőek lesznek + pár videó fájlt is közzéteszünk :)

Ráadásként pedig megosztjuk majd veletek a tábori térképeket is, ez is a holnapi nap során fog felkerülni.

Menyus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 szept. 02 kedd, 17:56 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Helló!

Hány éves volt a legfiatalabb játékos a táborban :?:

Csak úgy kiváncsiságból.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 szept. 02 kedd, 18:33 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Amúgy már letöltöttem a tábori térképeket és egy videót, amin egy csatarészlet van. Nagyon tetszett! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 szept. 02 kedd, 21:17 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
Sziasztok!
Minden információ fent van a III. Heroes táborról a "Friss" menüben (videók, képek, díjak, nyertesek, ...)

Menyus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 szept. 03 szer., 1:49 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 5:08
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Budapest
No, én inkább nem mondok semmit... :D
Viszont szeretnék kérni valamit: a tábor végén többen is készítettek csoportképeket (az oldalra gondolom Gepy képei kerültek fel, vagy nem?), őket szeretném kérni, hogy küldjenek nekem a saját csoportkép-verziójukból (e-mailem megadva, egyébként is bonyolult :D ). Előre is köszi:

_________________
nimbus írta:

„mi lesz, ha ideérnek a trogodlitidok...”
hát én a heroesos tapasztalataim alapján a legkevésbé attól félek, hogy mi lesz, ha trogodlitidok


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: képek
HozzászólásElküldve: 2003 szept. 03 szer., 9:51 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
A képek nem csak az enyéim közül lettek válogatva. Én pl. szemből nem csináltam képet csak oldalról, a szembeni kép dilaen-é vagy nimbus-é. A képek között mást nem találtam, asszem Player gépével csinált még vki csoportképet de azok nekünk nincsenek meg.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 szept. 03 szer., 21:24 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Hi!

Nekem nagyon tetszettek a képek!
A pályák is amikbe sikerült belejátszanom izgi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 46 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség