Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 46 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: III. Heroes tábor "közvetítés"
HozzászólásElküldve: 2003 aug. 12 kedd, 22:21 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
A tegnapi nap kezdetét vette a harmadik Heroes táborunk, melyről az elkövetkezendő napokban kisebb beszámolókat fogunk leközölni, hogy Ti is nyomon követhessétek az eseményeket.


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára menyus 2003 aug. 13 szer., 21:39-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: I. jelentés
HozzászólásElküldve: 2003 aug. 13 szer., 21:36 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
Megjöttek az első infók a táborból, a jelenlegi állás szerint a Heroes 3 - 1vs1 torna döntősei az alábbi személyek:
-Boti,
-Zizi,
-Sorceress,
-Hitehagyott,
-Vologya és
-talán- Gepy.
Csütörtök éjfél körül fog eldőlni, ki számíthat biztosan dobogós helyre, ill. ki az, aki az első 6 helyett között tudhatja magát (1-6. helyezésig lesznek díjazások). A táborban folyamatosan készülnek a képek, ezeket azonban csak a tábor végeztével tudjuk majd felrakni az oldalra.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 aug. 14 csüt., 8:16 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:10
Hozzászólások: 114
Üdv !

Jó versenyt, nagy csatákat kívánok a tábor lakóinak !

_________________
Zardoz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 aug. 17 vas., 13:14 
Avatar

Csatlakozott: 2003 júl. 01 kedd, 17:30
Hozzászólások: 7
Hol marad a közvetítés...? :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 aug. 17 vas., 20:52 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
Sziasztok!
Hamarosan egy fényképekben gazdag, részletes leírást olvashattok a III. táborunkról...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 aug. 20 szer., 13:27 
Avatar

Csatlakozott: 2003 júl. 01 kedd, 17:30
Hozzászólások: 7
Az jó, de ezt akkor is le kéne szedni az oldalról:
"Már csak -11 nap, -14 óra, -25 perc van hátra és kezdődik a III. Heroes Tábor" :roll: :shock: :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 aug. 20 szer., 17:37 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
Mindenki nyaralt, nincs ilyenre időnk :lol:

(leszedtem :)))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 aug. 21 csüt., 12:07 
Avatar

Csatlakozott: 2003 júl. 01 kedd, 17:30
Hozzászólások: 7
menyus írta:
Mindenki nyaralt, nincs ilyenre időnk :lol:

(leszedtem :)))


Első a Heroes, második a nyaralás :wink:

Egyébként mikor lesz kész a beszámoló?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 aug. 21 csüt., 15:08 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
Mivel én nem voltam táborban, erre -talán :) - Vologya, Gepy vagy Mugger válaszol majd. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 aug. 21 csüt., 17:36 
Avatar

Csatlakozott: 2003 júl. 01 kedd, 17:30
Hozzászólások: 7
menyus írta:
Mivel én nem voltam táborban, erre -talán :) - Vologya, Gepy vagy Mugger válaszol majd. :)


Így már mindjárt más megvilágításba kerülnek a dolgok :)
Akkor sűrgesd meg őket :) Mégis csak te vagy Menyus :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 aug. 21 csüt., 18:01 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 21 szer., 16:10
Hozzászólások: 184
Tartózkodási hely: Mátészalka
Tényleg Menyus te miért nem jöttél le a táborba vagy 1-2 napra ??? Legalább az utolsó két nap ott lehettél volna hogy megismerd a táborozókat , de talán majd a következő tábor résztvevőit megtiszteled a jelenléteddel. Tavaly előtt ha jól emlékszem vagy két nap erejéig lent voltál a táborban bár akkor készültél az angol nyelvvizsgádra ezért mentél el hamarabb , de most milyen okot tudsz felhozni a mentségedre? :evil:
Jó, jó csak kukacoskodom, nem kell komolyan venned a dolgot, csak jó lett volna velled is találkozni.
Boti. :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 aug. 22 pén., 2:13 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 5:08
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Budapest
Menyus, és mindenki, aki nem tudott eljönni, sajnálhatja, mert qva jó volt :lol: :lol: :lol:
Beszámoló: heroes orrvérzésig, desszertnek foci, vízilabda :twisted:
kaja: hamburger hot-doggal, nemkevés sörrel öblítve :wink:
ennyi a lényeg, hogy ki mit nyert, azt majd a nagyfiúk mesélik el :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
nimbus írta:

„mi lesz, ha ideérnek a trogodlitidok...”
hát én a heroesos tapasztalataim alapján a legkevésbé attól félek, hogy mi lesz, ha trogodlitidok


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 aug. 22 pén., 11:09 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
Mindenki aki volt írhatna egy max. 2 mondatos jellemzést a táborról, hogy hogy érezte magát, szeretnénk majd ezeket a mondatokat felhasználni a köv. tábor népszerűsítésénél :)

Úgyhogy plíz ! :))))

Ja Boti, amúgy a 49. nyelvvizsgámra készültem :) (a valós ok meg egy másik program fedése volt :), de azért a tábor körüli szervezésből nekem is kijutott rendesen :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 aug. 22 pén., 15:18 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 21 szer., 16:10
Hozzászólások: 184
Tartózkodási hely: Mátészalka
Hello !

Jó volt a tábor , csak sajnos kevés partit tudtunk játszani , mert a táborozók fele csütörtököt mondott , így sajnos a páros játszmák elmaradtak , ami elég kár mert azokban sok poén szokott lenni.
Volt akinek sok volt a napi 2-3 parti, de néhányan lezavartunk 3 és fél nap allatt 13-14 partit . Ezért aztán csütörtökön meg pénteken nagy pangás volt, igaz akkor beiktattunk két három focipartit hogy teljen az idő. Hétvégére peddig maradtak a tábori támadások amiből igazán csak a heroes3 -ra vonatkozót tudtuk rendesen végigjátszani, a heroes4 az már csak egy felturbózott verseny lett aminek vasárnap délben lett vége amikor a gépek fele már be volt csomagolva.
Azoknak akik nem voltak a táborban de a következőre szeretnének elmenni (reméljük jövőre is lessz, amúgy le a kalappal a szervezés előtt, Vologya ebben már profi, és remélem jövőre is veszi a fáradtságot és megszervezi a tábort), szóval egy ilyen híróz tábor arrol szól hogy igen rövid idő alatt , igen sok híróz partit kell lejátszani mert mindenki szeretne játszani mindenkivel , ami 14-15 embernél 13-14 parti egy személyre. Persze ez van akinek sok, meg a napi 4-5 ora alvás is kevés
de ez a tábor erről szól , és sajnos ez a mostani táborban egy kis nézeteltérést okozott egyes táborozók között , persze nem kell semmi rosszra gondolni, nem volt harag, legfeljebb a fociban jobban rugdosták egymás lábát de az meg nem volt feltünő mert mindenki azt csinálta, elő példa rá Nimbusz aki úgy lerugta Vologyát hogy majdnem a sürgőségin kötött ki :twisted: .
Na jó tovább már folytatom mert a végén még elriasztom az eljövendő táborozókat.
Üdv ,
Boti.
ui. Amúgy meg mindenki engem akart megverni a táborban :( , peddig én igazából senkit sem akartam bántani 8) , és sajnos a végén Nimbusz jól meg is vert :cry: , hogy valami végeredményt is irjak táborról.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 aug. 22 pén., 15:21 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:35
Hozzászólások: 358
Tartózkodási hely: Budapest
Na helló mi!

Ha már van rá lehetőség, akkor szólnék 1-2 szót a táborról!
Szal baromijó csaták, heroes szerető, tök jó arcokkal! :wink:
Az 1etlen probléma, ha az ember tábor utánra nem vesz ki még 1-2 nap szabit (ezt nemkicsit megszívtam :shock: ).

Ha fának nem megyek addig, akkor sajna jövőre megint látni fogtok táborozók! :twisted:

Na jónak lenni, csáó:

Sorceress


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 aug. 22 pén., 19:53 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 28 szer., 19:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Monor
Hali mindenkinek!
Én is csatlakoznék az előttem szólókhoz.Nagyon király :lol:
volt ez az 1 hét.
Bár szívessen eltöltöttem volna még egy pár napot,de azért fárasztó volt,(igérem a köv. kipihenten érkezem).Amúgy a szervezés jó volt gratulálok Vologyának.A táraság egész jó volt,mindenki hozott a táborba egy kis színt.A csaták kimondottan izgalmassak voltak,(fölleg Vologyával vívott :wink:),Boti-éktól rengeteget lehetet tanulni,kemény elenfeleknek bizonyúltak.
A foci nélkül nem is tudom mi lett volna velünk,kellettek a kikapcsolódáshoz.Akik nem jöttek el azok csak bánhatják,sokat vesztettek vele. :twisted:
Remélem jövöre is sikerül + rendezni,mert ez már hagyománynak tekinthető és nem szeretném kihagyni.
A gyözteseknek még 1szer gratulálok!
Akkor jövöre ugyan ott!

_________________
Üdv:Karesz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 aug. 25 hétf., 5:39 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 5:08
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Budapest
Én csak érdeklődni szeretnék, hogy a tábori képek mikor fognak kb. felkúszni az oldalra?

_________________
nimbus írta:

„mi lesz, ha ideérnek a trogodlitidok...”
hát én a heroesos tapasztalataim alapján a legkevésbé attól félek, hogy mi lesz, ha trogodlitidok


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 aug. 25 hétf., 9:18 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
Sajnos nagy fájlokat -én- csak a suliból tudok majd feltenni, mert ott van szép, gyors net, úgyhogy arra várni kell egy kicsit :(
Viszont a beszámoló, összefoglaló hamarosan elkészül!!!

Menyus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 aug. 25 hétf., 13:52 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Örülök, hogy a táborozók jól érezték magukat, ez volt a cél! :D Remélem a sok ajándék és a jó társaság mindenkinek nagy élmény volt. :wink: Köszönöm mindenkinek az elismerő szavakat, ez erőt ad a jövő évi szervezéshez is! :D Sokat beszélgettünk a táborozókkal, lesz mit másként csinálni jövőre is, de minden újításra vevők vagyunk, hiszen a cél, hogy mindenki jól érezze magát és jövőre újra eljöjjön. Remélem addig is Player barátunknál össze tudunk hozni egy kisebb Heroes tábort, mégha csak egy hétvégére is. :lol: Az eredményeket és a beszámolókat valamint a képeket Menyus 1-2 héten belül feltölti a suliból, addig is legyetek türelemmel. Addig is Jó heroes-ozást mindenkinek! Baráti üdv,

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 aug. 25 hétf., 14:21 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 07 szer., 15:54
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Budapest
Te Sorceress! Ha fának mész, az a sebesség miatt lesz, nem a Heroes tábortól. (Erről ugye majd fénykép is látható lesz).

Csatlakozva Botihoz is, mint a grandiózus III. Heroes tábor részese a következőket mondhatom el róla:
Egy mondatban úgy lehetne összefoglalni, hogy legalább egyszer mindenkinek jót tenne egy ilyen élmény, egyrészt a játék tényleg fanatikusan kidolgozott, mondhatni matematikai módszerességgel való végigjátszásának megtanulása, másrészt a különböző szemléletű emberekkel való táborozás miatt.

Abban ugyanis Botinak teljesen igaza van, hogy a társaság kb. fele-fele arányban kettészakadt. (A továbbiak könnyebb megértése céljából: Boti pont a másik csapatba sorolandó, és ha jól sejtem a legvelősebb pengeváltás a két csapat között éppen köztünk történt).

Botiék (heroes fanatikusok) számára könnyed időtöltés a napi 15, vagy akár több óra játék, egy héten keresztül egyfolytában.

A másik csapat (heroes rajongók) számára ez már totál agyhalál, amit az tetőz, hogy focipálya, medence, tó, nudista strand :twisted: is leledzik körülötted.

Vagyis mindenki nagyon jót játszott, de míg a fanatikus csak játszani akartak, addig a többiek másképp is szerették jól érezni magukat. (Személyes győzelmemnek könyvelem el (ha már H3-ban vesztettem), hogy sikerült az egész csapatot megmozgatni foci, vízilabda formájában). Szerintem nem szabad, hogy a Heroes tábor tematikája miatt egyfolytában csak heroest kelljen játszani. Már csak azért sem, mert ezért teljesen hülyeség egy kempingben helyet bérelni, és hallgatni a kint vidámkodókat a monitor mögül. Erre meg van a lehetőség otthon is, vagy hála Ambrusnak minden jel szerint még 4-6-(8?) ember számára egy helységben, hálózatba kötve is. Szóval ha nem akarsz úszni, meg focizni, akkor minek leutazni, faházat bérelni, stb.
Mindennek orvoslására egyébként születtek ötleteink, Vologya tud róluk, egy évig most érlelhetjük őket, aztán jövőre meglátjuk.

Egy-két szót talán megér a tábor helyszíne is (na nem a kávé:Sorceress). Szépen nő a fő Szeged mellett, aranyos vadvirágok árulják az egyébként könnyen hasmenést okozó hotdogokat, és hamburgereket. (A vadvirágok a hely sajátossága, nem a hasmenés). A házak a célnak teljesen megfelelnek.

Szinte minden van, ami csak jól jöhet: tengo-pálya, nagy kapus focipálya, kis kapus focipálya, kicsi melegvizes, nagy hidegvizes medence.

Állítólag egyszer minden táborban írtanak szúnyogot is. Ez most is megvolt. Mivel a szegedi szúnyogok kicsik, de nagyot csípnek, ezért tömegben írtják őket, egy olyan felhő segítségével, melyen nem átlátni, hanem áthaladni sem lehet.

Összességében klassz volt, ha összejön, megyek jövőre is. (De akkor sem fogok átnyergelni a fanatikus oldalra). Az egyetlen nagy kérdés még az lesz, hogy hogyan tudunk majd továbblépni a H3-ról, ha akarunk. Mert bár 4.5 órásra voltak tervezve a menetek, annak ellenére, hogy 4 perc volt max. egy lépésre, így is játszottunk néha 6.5 órás játszmát is. Hozzáértők tudják, mit jelenthet mindez H4-ben.

Vagy megvárjuk H5-öt, hátha az gyors lesz? Szerintem nem lesz az. A játék fejlődésével együtt jár, hogy egyre több idő kell hozzá.

DiLaen


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 46 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség