Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 1400 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 70  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: SEGÍTSÉG!!!! - csak úgy ömlesztve
HozzászólásElküldve: 2003 júl. 23 szer., 18:06 

Csatlakozott: 2003 júl. 23 szer., 17:45
Hozzászólások: 4
A Heroes 4.-ben, a sárkányos hadjáratban, Solymr nem tud bemenni a sárkány-barlangba, mert nincs nála a sárkánybőr páncél! Please valaki írja meg hol a francban találom azt a tetű páncélt! Köszöntem...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 júl. 24 csüt., 9:53 
Avatar

Csatlakozott: 2003 júl. 02 szer., 12:09
Hozzászólások: 252
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Melyik a sárkányos hadjárat?

_________________
"Egy parókát húzok és felveszem a kendőt
Tárcsázd a 104-et, hívd ki a mentőt
A mister a Funk, a mister a Busta
Ez itt a legjobb rím húzz el a f*szba!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 júl. 24 csüt., 13:35 

Csatlakozott: 2003 júl. 23 szer., 17:45
Hozzászólások: 4
Emilia mágusnak meg kellett küzdenie Solymr-al, ezekután Solymr-al folytatódott a hadjárat és sárkánygólemeket kellett kinyírni. But... csak sárkánybőr-páncéllal lehet bemenni a sárkánygólemekhez. Na az a hadjárat!!!!! Hol a PÁNCÉL?????!!!!! Help Me, because I kill myself!!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 júl. 28 hétf., 23:20 

Csatlakozott: 2003 júl. 28 hétf., 23:15
Hozzászólások: 1
Sziasztok!
Én a Gatehring Storm (a sárkányos)Kozussal nyomom...
Nos az elso pályán mindenkit leöltem és most hogyan tok eljutni a 2.ra???
PLZ Help


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 júl. 30 szer., 0:04 

Csatlakozott: 2003 ápr. 11 pén., 22:46
Hozzászólások: 9
Hi!

Itt a segítség!
Azthiszem vagy csak fel kell venni, vagy ki kell ásni a páncélt, de vigyázz mert megtámad jónéhány fekete.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 júl. 31 csüt., 16:43 

Csatlakozott: 2003 júl. 23 szer., 17:45
Hozzászólások: 4
Köszi!
Bővebb infora lenne szükségem, hogy ne ássam fel az egész térképet!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 júl. 31 csüt., 18:27 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 27 csüt., 22:28
Hozzászólások: 28
Tartózkodási hely: Veszprém
Elkezdtem csinálni a reinkarnáció kampányt és elakadtam az első térképen:)) Leöltem mindenkit márcsak az a vár van vissza amit nemlehet megközelíteni így leverni sem. Azvolna a kérdésem milyen cuccokat kell megszereznem, hogy végelegyen a pályának?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 júl. 31 csüt., 20:32 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 27 csüt., 22:28
Hozzászólások: 28
Tartózkodási hely: Veszprém
Szia Farkas!

Nos konkrétan a befejezéshez a köv. dolgok szükségesek:
Artifact: Hellstorm Helmet, Ladybird of Luck, Vial of Lifeblood
Resources: 99999 Gem
Aranysátor meglátogatása
és pater Dossea likvidálása.

Az artifactokat ill. a gemet különböző feladatok teljesítése után kapod meg, nézd meg az összes "seers hut" -ot!

Üdv. Mugger[/quote]

Köszi a segítséget. A Vial of Lifeblood és a Armageddons blade megvan, de a Hellstrom Helmet és Ladybird of Luck ot seholsem találom. Gondolom az egyiket az adja ahova a 12 Champion kell vinni viszont ezzel meg az a baj gőzöm sincs róla honnan szerezzek 12 championt. Aranysátort sem látok seholsem a térképen és fort hill-r sem ahol feltudnám upragdelni a Cavalierst...
Egyedül egy kék sátrat találtam ami szintén csak Cavalierst ad.
Gondolom most fog majd olyan dolog kiderülni ami újdonság lesz nekem(vagy csak szinplán vaksi vagyok:) )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 júl. 31 csüt., 20:35 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 27 csüt., 22:28
Hozzászólások: 28
Tartózkodási hely: Veszprém
És ha már így bennevagyok a segítségkérésbe akkor elmondhatnátok nekem, hogyan lehet úgy idézni korábbi hozzászólást ahhogy azt mugger is tette az enyémmel olyan szép sárga keretbe:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 júl. 31 csüt., 22:06 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 27 csüt., 22:28
Hozzászólások: 28
Tartózkodási hely: Veszprém
Aha így már szembe jutott mi upgradeli még:)))
Teljesen kiment a fejemből:))
Egyébként az a bigyót nyomtam az üzi jobb sarkában, de nekem nemrakta be olyan szép keretbe...
Ami a sipkát illeti azzal akkor asszem szarban vagyok:) Valszeg annál a hősnél volt aki a csata végén elmenekült és így semmijét sem kaptam meg:(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 júl. 31 csüt., 23:01 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 27 csüt., 22:28
Hozzászólások: 28
Tartózkodási hely: Veszprém
Nah sikerült megcsinálni a pályát, de elköltöttem egy valag pénzt mire bejött az a hős akinél volt a sipka:)
Jut eszembe. Megvan szabva mivel kell csinálni ezt a kampányt? ROE vagy lehet SOD is?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 júl. 31 csüt., 23:12 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 22:56
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Budaörs
Szia!

Hát, aki a Reinkarnációt megcsinálja RoE változatban, annak felajánlom ranglistapontjaimat!! :)

Kampánypályát ugyanis nem lehet RoE változatban gyártani, így csak AB és SoDban lehet lejátszani is (a gyáriakat kivéve...) a magán kampányokat!

Egyébként tényleg az lenne a jó, ha magánban kérdeznél erről a pályáról, mert ha Mugger elmond mindent, akkor egyszerre le is lövi a poént, márpedig az a kampány erről szól ("minden tudok a Heroes 3-ról?").

Egyébként segítek szívesen minden H3-as problémában, ha más nem válaszolna (pl. Mugger szabira megy).

Szia: Krityó

_________________
Krityó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 aug. 01 pén., 3:10 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 27 csüt., 22:28
Hozzászólások: 28
Tartózkodási hely: Veszprém
Oké. Erre akkor majd ügyelek a jövőben. Tudod énmárcsak amolyan vaksi emberke vagyok aki nemtalálja meg a dolgokat a pályán:)
Többször is volt már erre példa, hogy itt kérdeztem meg merre is van, mert nemtalálom:)
Egyébként azt megjegyezném elég kemény kis kampányra sikeredett...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 aug. 01 pén., 11:48 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 22:56
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Budaörs
Azért ilyen nehéz, mert Muggerék megunták a sok tingli-tangli pályát, ahol a beállítások elhagyagolása miatt XL-es pályákon 3-4 hónap alatt végezni lehetett mindenkivel.
Ez tényleg elég idegesítő, főleg, ha ránézésre jó a pálya, aztán kiderül a 2. hónap kezdetekor, hogy "juhé, már van 5 titánom és minden varázslatot ismerek :lol: "!
Na, hát ez nem az igazi! A Reinkarnációban ennek nyoma sincs, ezért is nem lehet állítani az impossible szinten gyengébbre!
Hadd hulljon a férgese! :P

Amúgy vígasztaljon a tudat, hogy igen jónevű hírózjátékosok is belebuktak már az első kampánypályába!
Összesen eddig van vagy 3-4 beküldött eredmény, nézd meg Mugger honlapján: heroes.hardwired.hu/mugger

Csak keményen, nem az első pálya a legnehezebb, de mondhatom, a 2. a legkönnyebb!

Szia: Krityó

_________________
Krityó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 aug. 01 pén., 16:00 

Csatlakozott: 2003 júl. 23 szer., 17:45
Hozzászólások: 4
Gyerekek! Nagyon frankó hogy nyitottam egy ilyen topicot és már mindenki kapott a bajára választ, csak én nem tudok épkézláb választ kapni!! Na pá!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 aug. 02 szomb., 14:16 
Avatar

Csatlakozott: 2003 jún. 02 hétf., 14:25
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: Budapest
Krityó írta:
Azért ilyen nehéz, mert Muggerék megunták a sok tingli-tangli pályát, ahol a beállítások elhagyagolása miatt XL-es pályákon 3-4 hónap alatt végezni lehetett mindenkivel.
Ez tényleg elég idegesítő, főleg, ha ránézésre jó a pálya, aztán kiderül a 2. hónap kezdetekor, hogy "juhé, már van 5 titánom és minden varázslatot ismerek :lol: "!
Na, hát ez nem az igazi! A Reinkarnációban ennek nyoma sincs, ezért is nem lehet állítani az impossible szinten gyengébbre!
Hadd hulljon a férgese! :P

Szia: Krityó


Jah, ez igy igaz! Hulljon! 8)
Engem csak 1 dolog zavar, amikor iszonyu durva ellenfelek vannak, nincs penzed lenyre, 500 ap a beveteled, es nyomkodod az "End Turn"-oket 1 hetig... Persze, ez sok minden miatt jo, csak olyan idegesito, hogy tetlenul varsz...
Bar most, hogy belegondolok, a H3-ban ilyet sose csinaltam, csak a
H4-ben.

1ebkent 1 jo palyan ha mar a 2. honap elejen van 5 titanod, azert ahhoz is lehet kalkulalni kihivas ellenfeleket nem? Persze sok ido kell hozza.

Benyo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 aug. 04 hétf., 15:33 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 5:08
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Budapest
Farkas írta:
Aha így már szembe jutott mi upgradeli még:)))
Teljesen kiment a fejemből:))
Egyébként az a bigyót nyomtam az üzi jobb sarkában, de nekem nemrakta be olyan szép keretbe...
Ami a sipkát illeti azzal akkor asszem szarban vagyok:) Valszeg annál a hősnél volt aki a csata végén elmenekült és így semmijét sem kaptam meg:(


arra ügyelj, hogy nehogy véletlen kitöröld az üzi elejét, a válaszodban ugyanis látszik a vége ([/quote]) az eleje viszont valahogy elveszhetett, márpedig az is kell a szép kerethez :lol:

_________________
nimbus írta:

„mi lesz, ha ideérnek a trogodlitidok...”
hát én a heroesos tapasztalataim alapján a legkevésbé attól félek, hogy mi lesz, ha trogodlitidok


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 aug. 04 hétf., 18:43 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 27 csüt., 22:28
Hozzászólások: 28
Tartózkodási hely: Veszprém
kazakh írta:
arra ügyelj, hogy nehogy véletlen kitöröld az üzi elejét, a válaszodban ugyanis látszik a vége (/[ quote ]) az eleje viszont valahogy elveszhetett, márpedig az is kell a szép kerethez :lol:


Nah remélem most jól csinálom akkor:) Ha igen akkor köszi a segítséget, mert annak az üzinek ténleg letöröltem az elejét, mert arra nemvolt szükségem és csak azt akartam idézni amire reagálni akartam:))) Ha így sem jó ahogy most csinálom akkor vagy nemértem még mindgif, hogy kell vagy csak minden vagy semmit lehet szép kerettel idézni:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 1400 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 70  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség