Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 437 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 27 hétf., 11:18 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Hellotok!

Először is köszönet Vologyának a szervezésért és mindenkinek aki a segítségére volt. Atinak a főzést, Catnak hogy takarított utánunk és még sorolhatnám :)

Köszönöm a gratulációkat is az 1vs1 bajnoki címhez.

A döntő sajnos a szerencsén múlt. Nekem Andra jött, Csizunak Jabarkas. A vizen találtam egy plusz 3 all nyakláncot és a másik relikem pedig titán páncél volt. Már mind rajtam volt mikor Csizu 1-2-4 vagy 1-2-5 körül átjött. Meg is támadtam cursed groundon, de hát a föld gömbbel a magic arrow is elég volt, hiszen 450 körüliket ütött...
Gratula Bogpistának, végre nem volt balszerencséje olyan sok és el tudta foglalni az őt megillető helyezést :)
Süni nagyon sokat fejlődött és jó játékot mutatott be. Tőle kaptam ki egyedül, és lehet mákja volt ,de azt ki is kell használni valahogy... (Lásd patrick aki sose tudta kihasználni...)
Amúgy tényleg sokat számít ki mennyire fáradt. Titi a tábor elején az 1vs1ben nagyon jól indult, aztán elkezdett úgy játszani, hogy nézni is rossz volt. Teljesen fölösleges dolgokat csinált a főhősével mindenféle koncepció nélkül. A taktika leegyszerűsödött a "majd kb erre megyek és megtámadok mindent"-re. Ha frissen játsza végig, akkor sokkal előrébb végez és a bajnoki címre is esélyes lehetett volna.
De rengeteg ilyen emberke volt. Pumpás és Kady nagyon jól tudnak játszani, de lehetett látni rajtuk hogy régen játszottak nagyon és nem teljesen tudják felmérni azt hogy vajon most beverem e ennyi sereggel a blokkot avagy nem.

A H3 és H5 támadásban is gratula a helyezésekhez. Én csak funból játszogattam és örülök, hogy nem utolsó lettem :)

A hangulat nagyon jó volt és remélem találkozunk jövőre is.

ui: COD-ban legalább anyisszor löttem le a saját csapattársamat mint az ellenfelet :lol:

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 27 hétf., 13:46 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Kezdésként ezúton szeretném megköszönni Vologyának a szervezést, Atinak és Catnek is, hogy segítettek nekünk.
Néhány arc hiányzott idén a táborból, jó lett volna, ha ők is részt tudnak venni az 1v1 küzdelmeiben is. A hangulat most is nagyon a toppon volt, jólé reztem magam igazán.

2 vs 2

A sors összehozott Ssth-val, és páran már a sorsolást követően megelőlegezték nekünk a végső győzelmet. Azt azonban meg kell említeni, hogy gyenge páros idén nem volt. Mindenki nyert legalább 1 meccset, a csoportok szorosak voltak. Ami minket illet, könnyű meccsünk nem volt, egyedül a döntő lóg ki talán, később még visszatérek ide.

A Háború

Jou&Patrik párosa ellen vívtuk első meccsünket. A mapban maradt egy hiba, miszerint a 2. várban a zöld szín (ami persze én voltam) nem tudott town hallt sem húzni, 130%on ez a pálya pedig elég csöves volt. Ennek köszönhetően 2. héttől pénz szűkében voltam, s partnerem támogatott. Ssth betört középre, ahol Jou már kivette a reliket, de nem rakta fel a korábban megszerzett red orbját, így nagy veszteségeket könyvelhetett el Ssth ellenében, de elmenekült. Patriknak színét sem láttuk végig, csak a főcsata előtt jelent meg középen. Ssth megvívott Patrikkal (aki érthetetlen okokból a hillforton állt és nem fejlesztette fel az angeleket) és le is verte Patrikot ahogy kell. Jou ezután megtámadta Ssth-t, és győzőtt is. Ekkor lvl7 már nem volt Jou seregében, unicorn is kevés. Ennek köszönhetően simán daráltam be, és szereztük meg győzelmünket.

Homokóra

Titi & Pumpás nagyobb gondot okoztak nekünk. 3 refugee van a pályán, kaptam gargoylet, walking deadet és 2 wyvernt is. Elég szegényes felhoztalal, de bevertem a blekkeket és kiszedtem a kannát is (ssth tiltakozása ellen :) ) utópiát és a reliket, libraryt is, így 1-2-3 körül már középen voltam brutális skillekkel. Készültem Titihez betörni, de a betörés előtt megnéztem a tavernát, és Neela hőse értékei az égbe szöktek. Ekkor döntöttünk úgy, hogy Pumpás felé megyek. Kiszedtem a TG-t (nehogy Titié legyen) és megindultam. 7. nap értem oda, s betámadtam a várában. Főhőse Alkin, akinek elég gyengus értékei voltak hozzám képest, de volt chainje, ami a 2. heti relatíve kis sereget 1 csapással megritkította. Nekem csak shower jött, de ekkor még nem tanulta meg a hősöm, nem is mentem volna vele semmire a chain ellenében. Menekülnöm kellett. Ssth szépen gyűjtötte a démonokat, a szerencse nem volt hozzá kegyes, elég gyér artikat kapott. Így amikor Titi betámadta őt, skill fölényben volt, de volt kb 130 horned démon és red orb! Az izgalmas csata végére, ahol Titi többször is hibázott, megnyerte Ssth a csatát, 5 ADje maradt a végére. Ha első szándékből átmegy Titi Ssth-hoz és nem fütyizik el 2-3 napot, akkor megveri őt. Ezt követően simán vertem Pumpást immár a cursed groundi ütközetben.

Vértestvérek

Kady & Süni

Ahogy az elején említettem, nem votl nyeretlen csapat, de 100%-os sem. A meccs előtt eldőlt, hogy döntőt fogunk játszani, egyedül az ellenfél kiléte volt kérdéses. Ssth hozta a kötelező mákját és 3 necro várral rendelkezett és átengedtem neki mégegy várat, hogy minél több csontija legyen. Számtalan olyan hibát követtünk el, amit sem előtte sem utána nem tettünk. Pl. a hős az átjáró előtt ragadt, a másik útját blokkolva; nem mentünk be középre idejében; Ssth fél serege a várban maradt, másik fél a főhősénél,így Kady könnyedén verte be. Összességében a Kady&Süni páros teljesen megérdemelten győzőtt ellenünk, nem tettük oda magunkat, fejben már a döntő meccsén járt az agyunk.

Döntő - Nemzetek Csatája

Nimbus & Vologya lett végül az ellenfelünk. Számos apróság vezetett el oda, hogy Nimbus kezet fogjon velünk és feladja a további küzdelmet.
Ssth nagyszerűen ráérzett arra a taktikára, hogy Sylvia mint főhős sokat tehet a győzelemért, be is választotta azt. Nem értek Nimbusszal egyet abban, hogy feltétlen ez, vagy csak ez döntött volna. Ellenfelünk megkapta az esélyt, hogy hamarabb betörjenek és kiszedjék a reliket. Beállt hozzájuk kb 20 ogre aminek a közreműködésével beverték a bone dragonokat már az 1. hét 5. napja körül és vízre szálltak. Véleményem szerint így is kivehették volna a kardot, mert Sylvia csak 1-2-2nél kezdte el szelni a tengereket. Szerintem Nimbus ott szúrta el, (de lehet nincs igazam) hogy nem állított fel láncot a tengeren, 1 hőssel akarta kihozni a kardot, ami halott ötlet, mert Sylvia 2x körbehajózza, mire hazaérne, ezt ők is tudták.
Gurnissonnal voltam, és volt view air varim. Amikor szintlépéskor beajánlotta a gép az air magicet, nem haboztam. Hamar felgyúrtam, s láttam, hogy Vologya és Nimbus merre mozognak a tengeren. Sylvia ennek megfelelően indult el, hogy elkapja a droidokat. 7. nap összekapartam 20-25K goldot Ssth-nak, hogy legyen arkja és azzal szálljon hajóba. Ez sikerült is, s végig figyeltük hőseik mozgását, s némi szerencsével - hogy Sylvia earth-öt kapott - mass slow-val sikerült elkapni Nimbus hősét. 1 ark 2 HP-val nagyobbat ütött, mint amennyi a gogok összHP-ja volt. Megszereztük az ellenfél kardját, s Nimbus ekkor gratulált. Az utopia nekik kedvezett volna, mert kannát is kaptak, de nekünk 2 tép hősünk lett volna, míg nekik egy.

Süniék elleni meccs kivételével jól dolgoztunk össze Ssth-val, megvolt az összhang. Próbáltunk úgy választani várakat és skilleket, amivel az ellenfelet (tudva mivel és kivel vannak) megverhetjük. A 2v2 győzelem után az 1v1 mezőnyét is uraltuk valamennyire, köszönhetően néhány nagy név távollétének.

1 vs 1

Ssth ellen kezdtem az Át a sivatagon c. mapon. Ő Gretchinnal volt én Crag Hack-kel. Ellenfelem 1 HP híján bebukta főhősét a sultánok ellen. De sikerült elmenekülnie. Egyszerre törtünk be középre, de a pathfinding miatt gyorsabban mozgott és elhozta a +3to all artit. Ami nem is lett volna baj, de az utopiám nagyon gyenge volt, és így skill fölénybe került a végcsatára… Amit megnyerhettem volna, ha az 50+ törpe helyére nem teszem be a 2 ancientet amit a refugee dobott. Chainnel és implóval nyert Ssth, resist nem nekem nem működött  A csata végén elmenekülhettem volna 2 golddal és a törpökkel kiegészülve csapást mérni a megmaradt az 5 ogre, 1 wolf és 1 chieftainból álló megmaradt seregére, mert a váram előtt állt nem sokkal. Nem ezt tettem, hanem ice bolt az ogrekra, a wolfok már vakok voltak, de a chieftaonok még álltak. Ezt követte az impló, amivel nyert Ssth.

Jou következett a kicsit furcsán fordított Sárkány Birodalom c. mapon. Inferno voltam és Pyret kaptam. 2. hét végére üres volt a pálya, minden skill növelőt meglátogattam. 1-3-2 körül betörtem középre, és átmentem 3*16 black dragonon, kiszedtem ellenfelem relicjeit. Resurrectem nem volt, cure-val operáltam. Jou castleval volt, nem bírta felhúzni 3. hétre az arkot és kivenni a fullos utopiáját, s látván h középen vagyok és kiszedtem a relicjeit (view airrel látta) feladta a játékot.

Dragon volt a következő ellenfelem a Labirintus háborún. Hamar húztam arkot 1-2-1nél és indultam a mocsárba, a pandorát nem nyitogattam ekkor még. Ellenfelem igen, be is bukta magát, így nyertem. Sokan bukták be főhősüket ezen a mapon, sokan akik fix pályán „nevelődtek”, vagy rutintalanok, nincsenek hozzászokva ezekhez a blokkokhoz, és nem tudtak megbírkózni a feladattal.

Süni a Homokórán. Ő inferno és Terek, míg én Tower és Orrin. 2 erős párosítás, és tartottam is attól, hogy sok démonja lesz. 110+ körüli lett a végső szám, cerberiket és gogokat nem darálta be, ha jól emlékszem, talán kellett volna. Nagy nehezen kaptam tacticot és ez volt a kulcs. Ami az értékeket illeti, Terek 15 körüli attackja volt, míg nekem 28as def talán. Cursed groundon volt a főcsata, amit szerintem Süni elrontott. Az arti merchantból kivásároltam a 2 speedet, kompenzálva ezzel valamelyest a 2 vár közötti sebességet. Mass Hastevel indított Süni, de a devilekkel és a sultánokkal waitelt, ami végzetes hiba volt. A titánt így be tudtam védeni, és gyorsan lebontani a démonokat. Ha már egyszer hastezol, akkor miért kell waitelni? Kaphatsz mass slowot is, és akkor 2 körig én vagyok a kezdeményezett. Ha beáll a titánok elé, akkor gyanítom, hogy szoros végcsata lett volna, így azonban sima volt. Gratula a sok démonhoz, elsőre ez nagyon jó.

Karesz – Sivatagi elválasztó. Mindketten necro voltunk, ő Isra én Galthran. Előbb törtem be középre, elhoztam a library-t. Az artikat nem szedtem ki, nem láttam értelmét, volt +6 kard helyett pl. +5 stb. Karesz kapott animatet én nem  Ideje lejárt, a celestialt elfelejtette felrakni. Animate nagy előny, ezért mass hasteztem és közelharcra kényszerítettem, hogy érvényre juttassam a skill fölényemet. Így sikerült nyernem végül.

Bogpista – MM3. Mindketten Dungeon, ő Geon és Sephinroth. Támadó varim nem jött, utopiám ismét csapnivaló. Egyetlen használható cucc a red orb lett (amit Bogpista tettetett vissza a mapokra :) ) és kivásároltam Pista elöl a +2 speed köpenyt. Universityből megvásároltam az offenset, amit expertre gyúrtam. Segítség volt számomra a town portal, amivel gyorsabb tudtam lenni. A +2 speed és a red orb megtette hatását, elég volt az eddig 100%-os teljesítményt nyújtó Bogpista ellenében.

Cat – Erők Csatája. Strongholddal voltam, míg ő necro. 3. hétre nagy megdöbbenésemre 300+ csontival rendelkezett. Kiszedtem hamar a szandált, és volt +6A kard is, így jelentős skill fölényre tettem szert. A sivatagban Septiennával gyorsabban száguldott mint én Korbács-csal. Pontosabban én gyorsabb voltam, de 1-2 lépés hiányzott h elérjem. A fűre kiérve ő már gyorsabb volt. A váram felé vette az irányt, de nem vette be, mert elnézte, azt hitte a főhőssel mentem a váramba, miközben az mögötte állt. Így meg tudtam támadni és nyerni.

Titi – A nagy menetelés. Minden versenyen eljön az a meccs, ahol mindent megtehetsz a győzelemért, de nincs esélyed. Ez pont ilyen volt. Titi necroval volt + Sandro, míg én fortress és Nymus :S Nem jött nekem earth magic, a MG-ben inferno és Clone. Utopia adott thunder helmetet, resist csizmát, és blind elleni nyakéket (Pendant of second sight). Így hiába látogattam meg minden skill növelő „intézményt”, varik és skill (earth magic) hiányában nem tudtam átmenni a garrisonon, bebuktam volna szinte mindent. Így elegendő ideje volt Titinek, hogy 900+ csontiot szedjen össze 9es HP-val, és az utopiája +4to allt és TG-t adott. A főcsata így nagyon sima lett volna, fel is adtam.

Pumpás – Föld alatti Háború. Örültem, hogy játszhattam vele. Archangel jött a refugeeban, így hamar felszántottam a pályát és törtem át a titánokon, kiszedve a felszínen lévő +3 to allt. 2 nappal később Malekith is megjött, 3 reddel, de a 3 bleckem és a bilincsem, valamint a meteor shower birtokában Pumpás csak a kezét nyújthatta.

HZsolt – Észak vs Dél. Ellenfelem sokáig igen előkelő helyen állt az összetettben, kicsit tartottam is tőle, különösképp, hogy inferno volt. Én pedig a towerral voltam, így megismétlődőtt e két vár közötti harc ismét. Megpróbáltam kiszedni a relicjét, de megelőzőtt, nem voltam elég gyors. Így elhúzódott a game, kiszedtünk mindketten mindent, de Fafner-rel 39es defre tettem szert, így alig sebzett az ellenfél. Ez volt az első – és utolsó alkalom – hogy az utopia jó reliceket adott nekem. A végcsatában a titán ismét hozta a kötelezőt, így nyertem. HZsolt is sok démont csinált, gratula érte.

GJodie – Végső csata. Castleval voltam, GJodie pedig tower. Lenti relicem csapnivaló volt, azért nem is mentem el. 1-3-1nél bementem középre, kiszedtem az ismét fos utopiát – de lett pénzem legalább – és átmentem GJ-hoz. Ő ekkor Gundulával a kannát szedte ki, így elfoglaltam a várát. Hoztam az új populációt is, így a 4. heti csata könnyedére sikerült. Jodie sokat fejlődött, meggyőződésem, hogy a legközelebbi táborban még jobb lesz.

Kady – Relikvia Őrzői. Az egész tábor legizgalmasabb gameja volt ez számomra. Castlet sajnos előttem, így kénytelen voltam Infernoval lenni, Kady persze Castle volt és Caitlin. Nagyon kemény kombó ide. Adler mellett ültem, ő is a piros színnel volt és infrnoval. 1. nap kaptam Arch Devilt a refugeeban, amiről elmondható, hogy a legnagyobb mákom volt a tábor idején. Azt kihasználva mindent beütöttem, library is megvolt, a MG showert és fire shieldet adott. View airrel láttam, hogy Kady láncba állt a hőseivel és készül beverni a kannát védő arkokat. Mivel én voltam a piros színnel, ezt hamarabb meg tudtam tenni, s miután kiszedtem a kannát ő megtámadott. Rashka magasabb értékekkel és több lénnyel rendelkezett, így nem volt esélye Kadynak. Kösz a gamet ezúton is, nagyon jó meccs volt.


Adler – Ellenséges szomszédok. Necroval voltam és nagash-sal, ellenfelem Rampart. 700 csontit szedtem össze a 4. hét végére +2 healt-tel. Értékekben Adler hőse – Gurnisson – jobb volt, utopiája, annak ellenére, hogy csapnivaló, erősebb AD-ben. Kapott azonban red orbot, ami jól jött neki. Az én utopiám a hagyományoknak megfelelően elég gyér volt, a resist csizma most sem maradhatott el. Szerencsém, hogy Vologya mellett ültem ezen a meccsen, és ő +5 to all kardot talált a vízen, 5 percre rá én is megtaláltam a relicet .
Alig sebeztem valamit a főcsatában, így elkelt ez a kard. Ez a mérkőzés is meglett, így következhetett a döntő

The Final

Ssth – Nyugat vs Kelet. Bejött nekem Sephinroth, de nem lehettem vele, mert már „elhasználtam”. Így került sor jabarkasra. Délnek vettem az irányt, kiszedtem a küldetés artit, bevertem a skill növelőket és a trogi bányát. Visszavonultam és északon is kiszedtem a quest artit, lvl 10 lettem 6. napra, irány a library. 7. napra vissza a várba, macikat felfejleszteni stb. Nem volt elég pénz, így 1-2-2nél vettem ki egy droiddal, a +5 to all kardot. A másik relicem a resist csizma volt, sultánok őrizték  Amikor megláttam, tudtam, hogy ellenfelem ennél csak jobbat kaphat, és ezzel elúszott ez a meccs. 1-2-4 körül áttörtem, cursed groundon megálltam, Ssth megtámadott. Nem voltak nálam az orcsok és a kutyák, de nem ez döntött. Andra 24-es powerral + gömbbel 445-ös magic arrowokat dobált, és a tudatosan beválasztott és expertre felhúzott resistancem is csak egyszer hárított. Emellett Celestialt is talált a vízen Ssth, így hiába Jabarkas magas (16-16-10-10) értékei a 2. hét közepén, simán kikaptam. Gratula Ssth-nak a győzelemhez, nagyon sajnálom, hogy a luck döntötte el ezt a küzdelmet, és nem játszhattunk egy kiegyenlített, szoros meccset. Amit tudtam, megtettem ezen a partin.

Összességében elmondható, hogy Ssth ellen az első meccsen volt szerencsém az arkkal és a 2 ancienttel, az utóbbi ha nincs, akkor másképp alakult volna a meccs. Kady ellen az AD sokat segített, Adler ellen pedig a tengeren talált relic. A többi meccsen a refugee-eimet és az utopiáimat sokan megmosolyogták, már-már szánalmas kategória volt. Ennek fényében a 2. hely nem rossz, de bárki is nyer egy tornát, több szerencsével lehet csak megtenni azt.

Végezetül a h3 támadás csapatomból a maximumot hoztam ki, 2 meccset szúrtam el kb, amit ha meg is nyerek, akkor is a 7. helyen zárok. Ismét szoros és körbeverésektől nem mentes végeredmény született h3 támadásban, ami Jou és jómagam munkáját dicséri, és ösztökél arra, hogy méginkább tökéletesítsük az árlistát a következő versenyekre.

H5 támadás kevésbé volt sikeres számomra, de aki ismeri a játékot, beláthatja, hogy mennyi múlik itt a szerencsén. Jó volna – bármennyire is gyerek cipőben jár még a H5 támadás – ha páran összefognának és kijavítanák a hibáktól hemzsegő H5 árlistát és az árakat valami rendszer szerint növelnék és csökkentenék a köv. BB-re, hogy indulhasson ez a verseny is.

Köszönöm még egyszer mindenkinek aki részt vett valamilyen a tábor szervezésében, remélem lesz jövőre is.

Üdv

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Csizu 2007 aug. 27 hétf., 14:31-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 27 hétf., 13:58 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Csizu írta:
Cursed groundon volt a főcsata, amit szerintem Süni elrontott. Az arti merchantból kivásároltam a 2 speedet, kompenzálva ezzel valamelyest a 2 vár közötti sebességet. Mass Hastevel indított Süni, de a devilekkel és a sultánokkal waitelt, ami végzetes hiba volt. A titánt így be tudtam védeni, és 1-2 morálnak köszönhetően gyorsan lebontani a démonokat.


Csizu, apró észrevétel: Cursed Ground, és a morál valahogy ütik egymást!:) A lényeg ott az volt, hogy mind a 3 lövőssel tudtál lőni közelre a Démonba (mert előremászott Süni 5 Naga Q. beveréséért, mielőtt a titán dobott volna) s így kapásból felezted őket minimum! :D ( Bocs a beleszólásárt mindenkitől, de végig ottvoltam a főcsata alatt! )

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 27 hétf., 14:02 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Igaz, elírtam, kösz az észrevételt. Morál nélkül nagyobb érték a győzelem :)

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 27 hétf., 14:13 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Némi kiegészítés a Támadás versenyeket illetően:

Heroes III Támadás Verseny végeredménye:

1. 2much4me 38 pont
2. Havoc 37 pont
3. Titi 36 pont
4. Vologya 36 pont
5. Bogpista 33 pont
6. HZsolt 28 pont
7. Csizu 26 pont
8. Sorceress 26pont
9. Jou 26 pont
10. Süni 25 pont
11. Lord Shaba 24 pont
12. Dragon 24 pont
13. Magix 24 pont
14. Zolirobi 21 pont
15. Ssth 21 pont
16. Cat 19 pont
17. Credo 17 pont
18. Karesz 12 pont
19. Ati 12 pont
20. Zsombor 11 pont
21. K. Zsolt 7 pont
22. Mugger 2 pont
23. Adler 1 pont

Heroes V Támadás Verseny végeredménye:

1. Sorceress 20 pont
2. Vologya 19 pont
3. Jou 19 pont
4. Mugger 19 pont
5. Magix 17 pont
6. Havoc 13 pont
7. Titi 12 pont
8. Csizu 11 pont
9. Bogpista 11 pont
10. Zolirobi 7 pont
11. Credo 6 pont
12. Dragon 2 pont
13. Cat 0 pont

Gratula mindenkinek. A Heroes III Toplisa nemsokára elkészül, az első 15 helyezett részesül pontokban, év végi első helyezett vándor kupát kap.

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 27 hétf., 14:17 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Csizu írta:
Véleményem szerint így is kivehették volna a kardot, mert Sylvia csak 1-2-2nél kezdte el szelni a tengereket. Szerintem Nimbus ott szúrta el, (de lehet nincs igazam) hogy nem állított fel láncot a tengeren, 1 hőssel akarta kihozni a kardot, ami halott ötlet, mert Sylvia 2x körbehajózza, mire hazaérne, ezt ők is tudták.


Csatárlánc?? Hogyan?? Napi egy hőst lehet kirakni hajóba, ami 2vs2 révén azt jelenti, csak minden másnap lehet vízre szállni. Gondold csak végig Vologya beverte 5. napon a boneokat, vízre szállt. 6. napon én csak néztem, hogy ott ül a hajóban, majd 7. napon tudtam csak én vízre szállni, majd jött megint Vologya 2.1-nél, így én a 2. hősömet csak 2.3-nél tudtam vízre rakni, de akkorra már mind1 volt. Egyébként nem is lett volna rá szükség, hiszen a rögtön a sziget melletti shipwrecket támadtam volna... :roll:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 27 hétf., 14:36 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Nimbus írta:
Csizu írta:
Véleményem szerint így is kivehették volna a kardot, mert Sylvia csak 1-2-2nél kezdte el szelni a tengereket. Szerintem Nimbus ott szúrta el, (de lehet nincs igazam) hogy nem állított fel láncot a tengeren, 1 hőssel akarta kihozni a kardot, ami halott ötlet, mert Sylvia 2x körbehajózza, mire hazaérne, ezt ők is tudták.


Csatárlánc?? Hogyan?? Napi egy hőst lehet kirakni hajóba, ami 2vs2 révén azt jelenti, csak minden másnap lehet vízre szállni. Gondold csak végig Vologya beverte 5. napon a boneokat, vízre szállt. 6. napon én csak néztem, hogy ott ül a hajóban, majd 7. napon tudtam csak én vízre szállni, majd jött megint Vologya 2.1-nél, így én a 2. hősömet csak 2.3-nél tudtam vízre rakni, de akkorra már mind1 volt. Egyébként nem is lett volna rá szükség, hiszen a rögtön a sziget melletti shipwrecket támadtam volna... :roll:


Jó, én úgy gondoltam, hogy 5. nap hajóba szállsz Te, 6. nap másik hőssel, 7. nap meg Vologya. Hősöd kiszedi a reliket, átveszi a másik tőle, aki a shipwreckből visszavonul. Ez csak egy ötlet, ami talán kivitelezhető lett volna, de más taktikátok volt, és abban sem vagyok biztos, hogy a másik hajóst Sylvia nem érte volna el. 2 kardot biztos nem tudtatok volna kiszedni, csak egyet.

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 27 hétf., 14:48 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Igen egy kardot talán... de mi kettőt akartunk, talán érthető... Azért én max. a 6. napon szállhattam volna vízre, hiszen Vogyihoz állt be az a 20 Ogre. Szal ha ez a taktika, akkor én 1 nappal hamarabb érek oda, azaz 2.1-nél szálltam volna ki a szigeten, és 2.2-nél tudtam volna csak átadni a kardot a második hősnek, viszont az éppen hogycsak el tudta volna venni tőle, a shipwreckhez már nem ért volna el vele... Így nem lett volna más szerepe, csak ugyanaz mint a haverjának, azzal a különbséggel, h nem 2.3-nál hanem 2.2-nél darálták volna be...
Ezzel a taktikával Vogyi teljesen esélytelen lett volna kardra... mert már az oda úton lekaszabolhatták volna...

A megoldás az lett volna, hogy 1 goggal többet viszek magammal, ami viszont nem állt rendelkezésre. Vogyi egyébként így is kiszedte volna a kardot, mert nála ott volt 10 db ogre amit nem bontott volna le 1 kör alatt TH, de az én kardom az halott ügy volt...

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 27 hétf., 14:59 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Nos akkor íme a 2vs2 ről a beszámoló!

Párnakl Patrick aliás Dragont kaptam, első esélyeknek beeditáltam olyan 7-8. helyet, amit végül sikerült felturbózni 1 3. helyre! :D

Első Meccs: VS Csizu+SSth (Rampart+Castle vs Tower+Rampart)
( A Háború)
Mivel Csizu leírta a lényeget, sokat nem fűzök hozzá, én örülük már annak is , hogy sikerült Th val egyidőben középre törni! Egyébként Meccs hozható lett volna, ha nem szúródik el középen a terv, volt red orb vízről, +5 All Tombból, LionShield relicnek, szóval minden adott volt Th támadása jól időzített volt ( és persze a resurect :P )

2. Meccs: VS Kady+Süni ( Necro+Rampart VS Rampart+Castle)
(Homokozó 2vs2)
1. hétre megint mákolás volt, Isra kapott necrócipőt és 2 Dred Knightot+1 Hidrát, szóval indult a konvertálás keményen, igaz a sebesség lassú volt, az ellenfélnél vigyorgott 1 recanter is, ami Elleshar ellen kelett...

2. hétre sikerült kiszedni a 2 relicet( fix Kanna+ TH :( ) és Animaté sem jött, így az utópia elvitt 1 hidrát és 1 Dreded ( a 2. 3 HP-n múlt) S folytattam tovább az ipart, készülődtem a 3. héten bevarázsolni a trotybányát és a +2 healt artit, de megjelent Elleshar a kapum előtt 1 lépésre, 1 AD+ a Goldok társaságában Curseden, másnap ( expert log :D) a körutam helyett kimásztam és megütöttem, Surrenderelt, majd mentem át Dragonhoz, s közben megtaláltam Kady többi unitját, amit 80% ban bepusztítottam! Köv. nap jött Süni, Criss 34 A-val isra 22 Defjére, Red Orbbal és 2 :!: Arkkal! A vége az volt, hogy Süni serege beaprult, míg nekem a Ghostok és Lichek megfogytak, a csontikat pedig next napra pótoltam, és beszedtem a recantert is, ami végül Kadyt is megfogta!

3. Meccs VS Titi+Pumpás (Str+Dungeon vs Castle+Dungeon)
( Vértestvérek )
A kezdés jó volt, 1 értelmes lvl3 arti volt (+6A) kard a kettőnk területén :S Szóval tápolás nyema, én a Svéddel toltam, Dragon pedig Daceval, kaptam 1 Dungit amit átengedtem a szövetségesemnek, 2. héten rendeltetésszerűen szedtük ki a Kannákat, Dragon volt aki 2 hét végefelé tette meg, majdan sorba másztunk ki középre, s 3.1 nél én Utópiáztam 1 et, 2 es utópia, lvl1-2 full elúszott 1 Vunerability és egy resistcipőért, majd még +4 defet kaptam el, s jött Titi Orrinnal megrépázni! A Csata végkimentetele úgy alakult hogy sikerült megverni, közel egyforma skillek( a svéd CSAK A ban volt jobb asszem 6-8 ponttal :P) és a Mass Slow végül 1x megfordította a csatát, főleg mivel nem engetem sokat lőni, s 2 fejlett rigó, 8 küki király 30+ Orc törfő+ 26 Shrek vészelte át Titit, amit Pumpás simán ledarált, igaz nagy veszteséggel. Így Dragon 1,5 váras seregének kellett ledarálni Ajt Ütős skilljeit, de mivel több mint Dupla HP volt ideát ezért simán bukott ő is végül. A Cursed Groundon tolódott mindkét harc, lehet ez is segített nekünk.

3. helyért Küzdés: VS Adler+Cat (Catle+Str vs Dungeon+Castle)

Itt megint sok jó dolog jött, Recanter+GB( főhősöm Orrin :P ), Styg lvl3-on Adv. Navival rendelkezett, Fortress secvár + 8 wyvern a D.hives fából, így kintre is volt 1 droidpucoló, amivel 1x hazaküldtem Sylviát 3 angellel, majd Kannát szedett be a vízről, s kapásból otthagytam mindent hogy hazavigyem tutira! 1 kis baklövésnek hála a driod hazahozta a kardot is, pedig Sylvia leverhette volna, s az utópia is dobott+2 all+Red orb kombót, így sok Skillem volt, 4. héten Orrin evezett át az ellenfelekhez, majd 4.4-5 kor Adlerrel csatáztunk. +5 A/D skill előnyöm volt Arlach-al szemben + jól lőttek a Marxok és a Zelóták, 5 ark, 6 lovas bukott talán a harcban, majd Cat hősét a várában vertem meg, akinél kevés és viszonylag fejletlen unitok voltak, így eléggé sima volt a győzelem!

Végeredményében én magam is meglepődtem a teljesítményemen és a szerencsénken, ennek köszönhetjük a 3. helyezést is!

1vs1 ről később...

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Jou 2007 aug. 28 kedd, 16:41-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 27 hétf., 16:43 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:35
Hozzászólások: 358
Tartózkodási hely: Budapest
Hosszú beszámolót sajnos én sem fogok írni, csak támadni sikerült lejutni.

Köszönet Vogyinak a szervezésért, és mindazoknak akik közreműködtek, hogy mindez létrejöhessen.

Gratulálok a helyezést elérteknek, elöször Th-nak a címvédést. Csizu& Th-nak a jó csapatteljesítményért, és 2muchnak, mert járt már közel, de végre el is érte az 1. helyet

Mint 2much említette néhány perccel a támadásról való kizárás előtt érkeztünk, így köszönni sem volt szinte időnk, nem hogy vacsorázni. Ez meg is tette a hatását, a péntek esti meccseimre szinte nem is emlékszem, csak hogy sok volt a Jéger és a sör :oops:
Tititől külön elnézést szeretnék kérni, hogy félbe kellett hagyni miattam a meccset, így lehet rontottam a helyezésén.
Másnap már ásványvizes taktikára váltottam, HZsolti vette át a Jégeresüveget, méltó utódnak bizonyult :lol:
Mindösszességében a H3 csapatom jó mókásra sikerült.

H5-ben gyenge fejfájással, és bizonytalan mozdulatokkal kezdtem. A várakozás gombon kívül nem sokat kellett nyomkodnom, csak bízni az implóm és a "miss" erejében.
Kevés meccs volt ahol nem izzadtam meg, szerencsére senki nem vett occsóért impló immunitást, és néhányan hibáztak is ellenem, akik nyerhettek volna.
pl:
Vologya (nem használta ki a gyíkharapást, inkább dobálózott, és túl sokba szedte a gyíkjait), na jó most szerencséje sem volt :wink:,
Magix (1 spektre maradt állva a kamikáze taktikának köszönhetően),
Havoc (nem tette fel időben a mass blesst, vagy mit),
Titi. (későn jött a phoenix idézés)Titi mellett szól, hogy halvány elképzelésünk sincs hogyan nyertem. Valamiért nem működött a counterspell. :twisted:

Mugger és Jou ellen hihetetlen mennyiségű "miss"-t produkáltak a spektrék, csak az mentett meg a földbedöngöléstől.

Egyedül Bogpista HPhegyeit nem bírtam manával, köszi Pista a türelmet, hogy hagytad, hogy elvacakoljak :wink:

Nem szeretnék beleszólni, de mivel jött 1-2 jelzés a spectrékkel kapcsolatban, hogy túl olcsók voltak, így egy véleményt írnék az árlistával kapcsolatban, spectre ügyben:
Kevesebb HP-t lehet belölük venni, mint bármiből, így könnyen bonthatóak, főleg spellel. Egy stack felárat megérdemelnek, de csak az alapár gyengítése mellett, mert az borzalmasan magas.
Jou 3 db stone spiksos druidája 4 stackot 2 kör alatt szedettek le kb, mi lett volna, ha 10-et vesz? :roll:

_________________
saludo hombre de combatiente:
Sorceress


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 27 hétf., 16:58 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Üdv!

Én is írok egy kis élménybeszámolót,nehogy valakinek/valakiknek hiányérzete legyen,2v2ben Kadyt kaptam :)

A Háború
Titi & Pumpás
Én Rampart Kady pedig Inferno,itt nálam első héten rampartos hősként a legjobbnak Malcom bizonyult,1.2.1nél viszont megjelent Mephala,így sürgősen adtam neki 1 greent meg 8 kentaurt hogy beverjen 16pit lordot,a green túlélte 23 hp-val,majd szépen 4 nap múlva már vele fosztottam a pandorát és innnentől kezdve csak 35 mighty gorgon tudott volna megállítani
Fővárban implo,Kady rampartjában chain és meteor,ezek elég erőset sebeztek a végén Pumpáson
3.héten bent voltam középen,mert a view air azt mutatta hogy Pumpás is beténfergett,de a droidok megcáfoltak :?
A végcsatában csak a sarik nem voltak fejlesztve,nyomtam egy implot a titánra,majd következetesen bontottam minden lényét,a vége szoros lett a resistek miatt
Titinél recanter,full fejlesztett rampart sereg,így esélyünk sem volt a háborút megnyerni

Homokóra
Jou&Dragon

Első héten kivettem a kannát,küldiartit,pandorát charistian angel páros jól működött,2.héten 7.napján már nem volt mit kifosztani a térfelemen,így másnap utópiáztam 5 arkkal és némi töltelékkel aránylag jó skillekkel de értelmes varázslat nélkül
Így kénytelen voltam menekülni,ezután már nem reménykedtem abban hogy van esélyünk,hiszen Jou elég jól gyűjtötte a csontikat,cursed groundon elkaptam,hiába bontottam sokat az ütőegységéből a lordok dreadek kivégeztek

Vértestvérek
Csizu&Ssth

Tazar fortress jó választásnak bizonyult,gyorsan haladtam vele,expert water cureral expert earth slowwal így a kaput 2.héten bevertem csak a hidrákkal,majd 1.2.7nél utópia-meg kellett kockáztatni,másnap mégegy utópia,így TAZAR bátyó 30as skillekkel még mindig azon aggódott hogy a villámnál jobb ütő varázslatot nem adott a dungi vár
Egy főcsata Csizuval emlékezetes lehetett volna,de feladták

Nemzetek Csatája
GJodie&HZsolt

Darkstorn az egyetlen értelmiségi az első héten 12 hős megvétele után,1 arkangyal nálam a refugeban,1.hét végén csontisarik behaltak,így Voy szépen kémkedett,2.héten 1 black dragon a refuban,1.3.1utópia fosztás közepes artik jöttek,közben Sylvia középről mindent kiszedett,lénynöveelő artik tömkelegét talált
4.héten advanced navigationnel Darkston lecsapott Mephalára(Jodie) akit meggyengített annyira hogy Kadynak ne legyen nehéz dolga
Jövőre remélem a 7.helynél jobban végzünk


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Süni 2007 aug. 27 hétf., 18:10-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 27 hétf., 17:05 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 23 szer., 20:07
Hozzászólások: 1099
Tartózkodási hely: Jászapáti/Jászberény
A CoD eredmények???

_________________
Üdv. Fifi
KépR.I.P.
BordoMavi!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 27 hétf., 17:19 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:03
Hozzászólások: 70
Tartózkodási hely: Budapest
h5 támadás:
11. Credo 6 pont

na EZ hogy jött ki??? :)

_________________
credo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 27 hétf., 17:40 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
Nagyon király volt a Tábor, köszönet a szervezőknek és azoknak akik lejöttek, én nagyon jól éreztem magam, kiválóan szórakoztam.

2vs2 ben én a hölgy versenyzőket kapom, most Cat volt a párom, az erőviszonyok nem nekünk kedveztek, gondoltam, ha 1x nyerünk az kisebb csoda lesz.
Az első meccs a csoport favoritjai ellen ment, Nimbus Vologya team ellen, Nimbi elintézte viszonylag könnyen Cat seregét, aki Vologyát támadta volna meg, Tazar ellen azonban már bukott, hála a piros gömbnek, Tazar gyenge serege nem birt Vologya dupla váras brigádjával, igy kikaptunk.

Bogpista vs Karesz
Hg n toltuk, view air segitségével tudtam követni az eseményeket középen, itt kihozva az összes tombot, amiben egyetlen normális dolog a bilincs volt.
Cat is bejött középre, majd upgrade után haza ment, nem igy bogpista, aki bejött és megált a cursed groundon, gondoltam ő az én emberem - nekem csak lvl 2 spellem volt, én nem huztam a tornyokat - főleg mert Karesz a titánokon jött át és egy kuton állt meg.
Pista Tazar vezette brigádját bedarálták a Castle seregei, s a bilincsnek hála megnyertem az artikat, köztük a piros gömböt.
Karesz beverte Cat várát és seregét, a fák valahogy lemaradtak, igy semmi esélye sem volt, versenyfutás kezdődött, de én elkaptam az infernós utánpótlást, majd Karesz főseregét, s a piros gömbnek hála levertem.

GJodie vs Hzsolt
ez a map teljes együttmüködést igényelt, miután Cat eddig sem tudta hozni a tempót szerintem esélytelenek voltunk, de
Cat mégiscsak megszerezte a létfontosságú sátrat, droidom megnézte, majd a fősereg leverte GJodie Strongholdos seregét, megszerezte a red orbot, igy nem volt nehéz dolga HZsolt varázslós hőse ellen, annak ellenére, hogy dupla vára volt.

3. helyért
Jou vs Patrick
nyilvánvaló, hogy ennyi mákolás után, hab lett volna a tortán, ha sikerül valami, de nem sikerült, ugyan legyengitettem Jou seregét, de végül is nem annyira, hogy Cat brigádját nem tudta volna likvidálni.

Nem tudom ki fogadott volna a csapatunkra, hogy 4. lesz, én biztos nem.


1 vs 1
itt kritikán alul szerepeltem, minden idők legrosszabb eredményét elérve,
rosszul választottam ki a várakat, s igazából hadilábon álltam a szerencsével, olyan nüanszokon buktam, hogy vicc, részben az én hibámból, részben a szerencse miatt.
Ennek ellenére voltak jo csatáim, Pumpás elleni volt a legjobb, bár Karesz elleni első csata is nagyon kemény volt.
Ez igy sikerült, sajnos a mappok nagyrésze nem kedvezett azoknak, akik képesek voltak gyorsabb tempót diktálni, olyan blokkok voltak, amit nem volt ill. nem lehetett áttörni bukás nélkül, igy volt idő mindenre, spelleket huzni, artikat beszerezni, s végül ez döntötte el a csatákat.
Süni ellen élesedett ki a legjobban, igaz a rossz várválasztás miatt én Tower voltam, igy 2 hétig csak csöveztem, s vártam, hogy jön a macikkal, de nem jött, volt időm Titánt huzni, utopiázni, itt kaptam egy piros gömböt és a szent szandált (ez meg volt már a gorgonoktól), még az angyalokat is bevertem, de igy is Süni embere legalább +10 volt mindenben ami a statokat illeti.
Na mindegy, nem tudom, mi a jó megoldás, akik nyertek, azoknak biztos ez a legjobb, akik buktak, azok meg kritikusak.

Támadásban indultam, állitólag jo csapattal, de nekem nem volt türelmem, waitelgetni, igy elbuktam a csatákat, majd reggel inkább aludtam.

Foci és egyéb
voltak jó és **** meccsek is, igazából onnantól kezdve lett jobb a szivonal, hogy ésszel elosztottuk a játékosokat, bár mégegy kapus nagyon hiányzott, s volt néhány fiatal játékos aki alibizett a pályán.

Cod:
ez volt a legtöbbet játszott off game, sokfajta mode ban, ahol Titi nyujtott emlékezetes alakitást, s mikor mindenki belejött sikerült szoros meccseket vivni, bár a gyengébb konfiggal és laptoppal rendelkezőknek nem sok esélye volt a Csizu és általam vezetett csapat ellen, Csizu 100 fraget is lőtt egy meccsen.

Én örültem, hogy ott lehetem, s nagyon jól éreztem magam, remélem jövőre is hasonló élményekben lesz részem.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 27 hétf., 19:38 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
1vs1

Át a sivatagon
vs Cat
Castle Valeska nálam,első héten ajándék efreet szultánok,csizma a vízen
1.2.1macik,pandora kivétele,majd igyekeztem minél több zsét szerezni az arkért,sikerült megfelelően fejleszteni Valeskát,így 1.3.1nél bementem középre,nem volt nehéz dolgom a csont sarik ellen,majd macik és hidrák őrizték a táp dolgokat,mindent kivettem,majd 4.hét elején már az ellen dungi fővárában csöcsültem,1 nappal később megütköztünk
Némi skillfölényem,jelenstős seregtöbbletem miatt nyertem

Sárkány Birodalom
vs Titi
Itt Dungeon Clancy,Titinél Inferno Pyre(ő volt a kezdőhőse)
Mivel Pyre alap loggal rendelkezik,ezért valamivel kompenzálni kellett ezen előnyét
Első héten bevertem a 2.várhoz vezető monolitot(9war paci,6manti)
Majd arrfelé fosztogattam sikeresen,2.héten gyorsan lett Black,plusz log expert path stablessel,ekkor már mindent kivettem utópián kívül
Oda is benéztem reusval egyetemben,minimumos vala kannával :)
Igyekeztem középre full sereggel,megjegyzem golden bow,expert archery,2 archery cucc,plusz medusa növelő arti,szal brutálisat sebeztek volna,ha nem megyek 26 manával full sereggel neki 18 blacknek
Ekkor már tudtam h Titi is sokat bukott ,szóval ez elég nagy hibának számított részemről
Főcsatában rég nem látott csonka seregek közötti harcot az anti mágia eldöntötte Titi javára,ha nincs neki,chain és nyerem :roll:

Labirintus Háború
vs Pumpás
Nálam Tower Sorsha,egy csizma és 2es speed köpeny feldobott a tescos energiaital mellett,így 2.héten bevehettem volna a pandorát,de expert earth nélkül nem mertem
Az utópiám nem volt valami fényes,de a castle-ből jövő resu mindent helyrehozott
Középről mindent kivettem csak a titánokkal,nem okozott gondot a gold saik,arkok tömege
A végcsatában Pumpás Stygje red orbbal tolta,a legmeglepőbb számomra,hogy a blackek 1 titánt se vettek le,azonban a titánok 3mat is lezúztak,viszonylag könnyen nyertem,ismét nagy mákkal

Homokóra
Vs Csizu
Itt terek Inferno
2.héten a sátramat megnéztem pechemre,mert 4 efreet,4 pit behalt így utánna nem mertem átmennni Csizuhoz pedig a garrisonom előtt ott virított egy recanter lots mighty előtt
Muszáj volt elhúzni a démonok és az utópia miatt,1 hét alatt jött össze a 114 horned,a cerberus,gog,imp be lett áldozva
2rampart váramból is hoztam a sereget
Az utpia sentinel,illetve kevésbé jo artikat adott,aígy a 18as attackom a végén lelombozott,szvsz tök mindegy volt mikor megyek előre a főcsatában,Csizu ígyis úgyis bever

Sivatagi elválasztó
Vs GJodie
Nálam fortress gurnisson,csizma,kesztyű expert log,mindent bevertem iőben,3héten bejutottam középre,itt is 1 artin kívül minden az enyém lett
850re feltronáztam a villámomat,a főcsatában Jodienak nem volt esélye a két rossz lvl4 varival,illetve varázsló lett a mainje

Mágus Mesterek kizárva
Vs Kady
Thorgrim -rampart
Sokat toltam ezen a pályán,így első héten bányák és trading post lett a program,3sarival küldiarti és 2.vár ami szintén rampart húztam is nagy lelkesedéssel
Mindent felfejlesztettem,utópiában piros gömb valamilyen all,így a 117 grand elf,vagy a 160 törpilla,or 248 kentaur kapitány üthetetlennek bizonyult
Darkstornnál 34es power,kellett a gömböc :)

Erők csatája
Vs Adler
Dace-Stronghold
Gusztustalan,hogy a végén 6 5 4 3 all rajtam volt,végig sikerült tartani a tempót,bár ahogy Adler is írta nem szabad ennyi ideig elhúzni
Hab a tortán az arkangyalos refuge :lol:
Dace jól fejlődött kezeim között,viszont az air magic előbb is jöhetett volna

A nagy menetelés
Vs Ssth
Vidomina-Necro
Annak örültem,hogy nem Isra vagy Vidomina kötött ki a bajnoknál,így elkezdtem reménykedni hogy tisztesen helyt tudok állni
Pocsékul ment szerintem,a csöves pályára nem kaptam első nap fortresses hőst,igaz meglett a 2.vár plusz egy aranybánya első héten,de állandóan váltogattam a nyersanyagokat
Lordot se tudtam kivenni,ezért a refuge megsegített,2.héten ghost sari és dread knight jött belőlük
Húztam a 2.várat a csontik miatt,nálam Vidomina szépen fejlődött,azonban skillekben szinte végig Ssth mainje leelőzött
Animatét is kaptam,4.héten elején TH hőse nagyon elhúzott az enyémtől,így meg kellett nézni az utópiámat hátha ad valamit
6,5,3 all,5ös utópia,ezután 2 nappal átjött Vokial,ekkor még 300 csontit begyűjtöttem
Skillekben felülmúltam a végén ellenfelem,így hiába nyomta a chain meteor kombót,nálam az 1200csontiharcos elpusztíthatatlannak bizonyult
Úgy gondolom nem érdemeltem győzelmet

Föld alatti Háború
Vs Jou
Ajit,Dungeon
3.nap csizma felvétele 15 ogre magi mögül,majd beholder növelő arti is jött,libraryt ütöttem 2.héten
Ezt a pályát is gyorsan lerendeztem ,azonban hiába törtem be középre idő Jou előtt a thunder helmet relik nem segített sokat
Összeszedtem 3hp növelő artit,plusz 2speedes artit
Így az én trogijaim 10hpval száguldoztak,nagyon szoros főcsatában hasonló skillekkel de végül nyertem

Észak vs Dél
Vs Dragon
Edris,Tower
Ellenfelem is towerrel szelte a terepet,csodálkoztam hogy Halonból nála main lett
1.2.1nél titánokat kivettem,majd gyorsan felvettem a küldiartikat és a 3allt
Húztam a tornyokat(meteor,water earth elementál),3.héten betörtem hozzá,majd nekemjött,és sikerült könnyebben nyerni,mint ahogy azt előtte vártam
Skillekben csak a 12es A diferencia lepett meg a javamra

Végső csata
Vs HZsolt
Na itt Bogpistának se ment annyira jól,így nekem se,szinte össze vissza kószáltam Vokiallal első héten(ark devil a refuban) majd 2.héttől Galthran lett a main,közben Vidomina építette karrierjét az alvilágban
Animate sem jött,alacsony skillekkel és csak a lordokkal betörtem középre,kivettem az impeket,majd majdnem megnéztem 1 utópiát,de Zsolti bejött és főcsatáztunk
Nálam full sereg nála csak arkok és pacik,így 1 teleport és feküdtek az arkok,itt megverhettél volna ha jobban játszol 1 kicsit
Igaz az 1200 csontit nehezen bontottad le volna :)

Relikvia őrző
Vs Karesz
Itt Christiannal repesztettem,Kady tanácsára a vízen lévő refut megnéztem,persze hogy angyalt adott
Hősöm artillery skillje istennek se fejlődött,ez nem keserített el,dupla castle-lel mentem
Karesz feladta,mert bebukta főhősét,és a következő mainnek kinevezett Elleshar 10zel kevesebb skillel rendelkezett mint az én mainem

Ellenséges szomszédok
Vs Bogpista
Mindketten Fortressel nyomultunk,nálam crag hack is bejött 3.nap aranybányát ütöttem,majd még első héten 15 thunder is megfeküdt előttem
Annyira jó artik nem jöttek,de kesztyű csizma illetve black dragon eléggé meggyorsított,3.héten elején utópiát néztem(még ördögöt is kaptam lol)
2es ből meglepetésemre kiváló artik jöttek,Bogpistának viszont siralmasra sikeredett az utópia
4.héten főcsata a blackek mellett,nála dupla vár,ennek ellenére sikerült diadalmaskodni,a castleből szerzett inferno plusz a villám és a 18as szintű crag szépen gyűrte le Bront
Maradt nálam 7 mighty,2 dragon flies,21water elementál

Nyugat vs Kelet
Vs Bogpista
Itt Arlach Stronghold Bogpistánál Tazar Rampart
Első nap ancient a refuban,ez megadta akezdősebességet,a küldiartikat sikerült kiszedni,majd eljutottam az 5allhoz 2.héten
Ellenfelemnél dupla vár ismét,én kivártam hogy a rampart váramból hátha jön értelmes vari,22es power föld gömb advanced earth magic,dehát a conuterstrike és town portal nem segített
Első héten a küklopszra is lett pénzem,és ogreból pedig többletem lett
3.héten megütköztünk,a főcsatát úgy ahogy kell elrontottam,mindketten,mindketten lövöldöztük az ice boltokat
Bogpistánál 12 ogre magi 2 dendro és 6 törpe élte túl az ütközetet

Elégedett vagyok a 4.hellyel,tábor előtt 1-2győzelemre számítottam,mivel 1 darab mapot se néztem át
Bogpistától sok mindent ellestem és tanultam,utólag is köszönet érte,az pedig főleg jól esett hogy a bronz meccs után megdícsért a teljesítményemért
Kady pedig elég sokszor bukta be a hősét,a lényeit nem fejlesztette plusz a cigi pia némileg betett neki,viszont 2v2ben a rossz helyezésünk ellenére jó volt vele játszani
Köszi a szervezésért,jól éreztem magam,a társaságra se lehetett panasz
(azért annyi lerészegedőt nem vettem észre,mint ahogy azt megírták a fórumon) fociban Titi remekül tolta,sokszor összeakadt Karesszel és feleslegesn húzta fel magát
Jövőre 1v1ben remélem többen leszünk,kevésnek bizonyult nekem a 14 meccs :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 27 hétf., 20:06 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!

Hát végetért volna ez is, a Tábornak sajnos vége... :( Köszönet a szervezésért Vologya Mesternek, minden kifogásolhatatlan volt.

Akkor egy kicsit részletesebben:

2vs2
Párnak egy tapasztalat rókát, Jout kaptam, fülig is ért a szám, jól ismertük egymást, 2vs2-ben is sokszor voltunk már együtt, szal megvolt a csapatmunka! :) Az első meccs után (ahol megjegyzem ha nem bakizzuk el a középső treppet meglett volna az esélyünk) magunkhoz tértünk, és Jou hathatós segítségével sikerült szépen menetelnünk. Szépen segítettük egymást, ő általánosan gyorsabb volt, én inkább a mindig háttérben álló +sereg voltam, ez Titiék ellen hozott leginkább eredményt. Köszönöm Jou, sokat tanultam tőlled, és szép volt a csapatmunka! :)

Csizu: Azért nem upgradeltem az angeleket, mert nem volt pénzem, örültem hogy fel bírtam a többieket fejleszteni, Jounak se volt egy vasa se...

1vs1
Magam is meglepődtem, hogy mekkora looser vagyok, általánosan akkora mákjaim voltak, hogy nem igaz, de nem tudtam kihasználni sajnos őket! :( Csak egy pár szóban összefoglalva: 1. meccsen 3 Castle, Titi lerusholt, 2. meccsen 2 Rampart itt Pumpással 2-1 lett, 3. meccs kesztyű a vár előtt, 4. típusazonos level 7 lény refuból, 5. csizma... Ja és Hzsolti ellen a Föld Alatti Háborún Celestial a vízen! :lol:
Szóval mindegy, nagyon megvagyok lepve, hogy ilyen gyengén teljesítettem, talán majd legközelebbre fejlődök valamit... :wink:

H3 Támadás
Az Orc Chiefek brutálisak voltak, páran az első 6 hellyel rémisztgettek, de hamar kiderült, hogy szép kis álom volt. Annak azért örülök, hogy a bajnokot és a konkurenciát sikerült 2x megruházni! :) Ja és tavaly 12. lettem, idén 11., azaz fejlődő tendenciát mutatok! :lol:

H5 Támadás
Ezt az első 3 meccs után feladtam, a csonti íjjászokkal csak a bosszúság volt, hagytam is inkább a fenébe is, inkább segítettem eredményeket beirkálni a szervezők legnagyobb örömére... :)

CoD:
Private Ryan (alias Ryan közlegény :lol: ) kivállóan muzsikált, magam is meglepődtem, milyen jól ment, általában a legtöbb ellent én öltem meg, de volt ahol a legtöbbször is haltam meg! :lol: Köszönöm Adlernek és a többieknek a kiválló élményeket, sokat fejlődtem asszem ebben a műfajban is! :)

Egyéb:
A foci és a vizilaba nagyszerű volt, igaz ilyen téren is felmutattam Looserségem, de azért király volt mindkettő! :wink:

Köszönöm mégegyszer a szép élményeket, a BB-n találkozunk, jók legyetek! :wink:

További jó játékot!
Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 27 hétf., 23:12 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Na majd jövőre a Cod mester megtanít titeket játszani. :D Én tok pl. falmögül lőni basholni stb. :D Lehet hogy majd megutáljátok a játékot :D

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 28 kedd, 13:04 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Sziasztok!

Az idei Tábor is olyan lett mint a többi, remek hangulat, jó Heroes meccsek, színvonalas foci és vizilabda. Írok egy kis élménybeszámolót a dologról.

2 vs 2
Itt a kedvenc páromat kaptam magam mellé: a Pumpást. A tavalyi óta semmi nem változott, meg volt az Attack mindig. Sajnos a tavalyihoz képest sokkal többet rontottunk mind a ketten, ami meg is bosszulta magát párszor. Nagyon élveztem a játékot, meg a Pumpást nézni és mellette ünli utánozhatatlan :D (bár Kareszt idegesítette mikor 1 vs 1 alatt folyton piszkálta, de az már más tészta :D ) Lehettünk volna jobbak az 5. helynél, csak sajnos a későbbi bajnokok ellen sokat hibáztunk mind a ketten. Gratulálok az első 4 helyezettnek!

1 vs 1
Ez a szokásos tábori forgatókönyv szerint alakult nálam. Az elején jól játszottam, aztán a fáradság miatt romlott a koncentrációm és a Tábor közepe felé butkam pár meccset amit nem kellett volna. A végére egy picit összekaptam magamat és ismét jól tudtam játszani egy-két meccs erejéig. A szerencse egyszer sem állt mellém sajnos, de ezek ellenére elégedett vagyok a meccsek felén mutatott játékommal.
Kiemelnék pár embert: Ssth sokáig ült mellettem, szinte az egész Tábor alatt, és sok mindent láttam tőle. Az igaz hogy rengeteg undorító mákja volt, de ha nincsenek ezek akkor is megnyeri csak valószínűleg sokkal szorosabb lett volna a vége. :) Nagyon jól játszott végig, élmény volt néznem a játékát.
Csizu egy rövid ideig ült mellettem, így őt is tudtam nézni. Nagyon jól játszott ő is, sokat tanultam tőle. Taktikailag nagyon otthonosan mozog a pályákon, és hibátlanul csatázik.
Süni nagyon jól játszott, igaz nagyon sok mákja volt, de ennek ellenére megérdemeltnek tartom a 4. helyét. Ha továbbra is ilyen ütemben fejlődik akkor sokkal tovább is eljuthat.
GJodie nagyon sokat fejlődött, minden egyes verseny alkalmával fejlődik, komolyan számolni kell vele mint erős ellenféllel.
Bogpista nagyon jól játszik, el is vártam tőle :) Kevés mákja volt, de nem is kellett neki soha, ezek nélkül is simán dobogóra állhatott.
Jou is rengeteget fejlődött, nagyon jól játszik már, én szinte sosem tudom megverni.

Támadások
A H3 csapatom hozta amit elvártam tőle és bejutott az első 3-ba. Lehetett volna jobb is az eredményem, ha Loynis méltóztatik mindig vízmágiát kapni. De összességében elégedett vagyok az eredménnyel.
Sorcy semmi baj, mindenkivel megeshet ilyen eset, tényleg nem volt gond.
A H5 csapatom elég funra sikerült, sokakat meg is leptem vele, de általánosságban a földbe gyalulták a hidráimat :) Sorcy-t legyőzhettem volna ha működik a Counterspell, de az 1.5-ös patch közbe szólt. A 7. helyem reális.

Foci, vízilabda, CoD
Focizni nagyon szeretek úgyhogy mindig vártam következő játékot. A kelletténél sokkal többet volt a labda a pályán kívül, de jövőre jobb lesz sokkal :) Vízilabdában nagyon ott voltunk a szeren, meg van az új válogatott szerintem.
A CoD volt a fő off játék, amit az elején nagyon utáltam, de a végére nagyon megszerettem. Jó kis játék, amihez én nem értek, csak mentem előre mint a Rambó és lőttem mindenre ami mozgott. Adler és Csizu nagyon jól tolták, Th-val mi voltunk a berserker osztag. :D

Remélem jövőre is mindenki ott lesz aki idén is itt volt, úgyhogy jövőre ugyanitt veletek!

Üdv, Titi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 28 kedd, 16:27 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Nos, jöjjön a folytatás:

1vs1
Sokféle váltoatos party volt, általánosságban az ellenfél hibái, vagy éppen balszerencséi, néhal az énmákjaim segítették elő a győzelmet!

VS Pumpás ( Át a svivatagon)
( Tower vs Castle)
Kezdetnek jött Níla, vigyorogtam is mint a tejbetök, +5 all volt fixen a másik relic csapnivaló, így ICe bolt+Vízgömb volt a legfőbb szpell! 3. héten törtem ki középre, ahol már a piosak garázdálkodtak, de a hill fortot nem értem el, viszont Pumpás is lemaradt róllam 1 lépéssel manatöltés miatt, így full sereggel és a középső reliccel (+4 pow/Know) sikerült bebontani a kicsit Arkhiányos sereget!

VS Csizu ( Sárkány Birodalom)
( Castle vs Inferno)
Itt a kezdetek után semmi nem jött össze, se resu nem jött, se pénz nem volt, az utópia is full volt, a garrisonban is buktam 1angel+1 Arkot kapásból, így bebuktam magam és gratuláltam!

VS Vologya (Labirintus háború)
(Rampart vs Castle)

Itt atom fóheróm volt Cuthbert személyében, sokan le is lámáztak érte, de keményen fejlődött, mindene megvolt ami kelett, jó utópia, kellő mennyiségű pénz ( 2.1.1 nél 130K+ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ), de a főcsatában Tazar 40 def+Recanter kombóval verhetetlen volt!

VS Kady (Homokozó)
(Necro vs Rampart)

Itt a fő irányelvet az első és a 3. hét hozta, a többi említésre se méltó, olyan volt mint a többi! Kaptam kapsából Isrát, jött vhonnan cipő, volt a közelben necrocsizma is, vámpírköppennyel és +1 Necro vár is! :mrgreen: A sec várat Lots Evil Eye védte, 30 manával és 8 D. Fly-al mentem megütni őket, ami végül bakinak látszott. Uccsó pillnantban maradt 1db 2 HP-s Dflyom, szembe 1 4 HP-s evillel, s a kis dög lege 2-6 Dmg melett nem ütötte meg a 4 et, így Isra hullott 1.1.6 nál, új főcsöves jött a helyire! A meccs végefelé ( 1.4.1 ) pedig Kady bejelentette, feldja, mert vmikor a 3. héten bebukta ő is a főhősét Ivort Szürkemacik ellenében ( jelzem 30 A/D fele járt már) és nem sikerült visszavennie 4. héten sem! Így a félturbós Moandor végül leterrorizálta a 600-800 csontijával a főhősnélküli sereget! :D

VS Adler (sivatagi elválasztó)
(Inferno vs Stronghold)

Mindkettőnknem dupla vára volt, nállam Shorsha, odaát Grechtin lett a góré, jó haladótempóval sikerült menni, amjd 4. héten középre, ahhol a resu és a Pandorában levő Celestial és +1 all ( amit Adler nem szedett ki, sok bukás veszélye miatt) kompenzálta a +6A/D tárgyakat amit Adler vett fel, s ez végül győzelemre vezetett!

VS Ssth ( Mágus Mesterek Kizárva alias MMC3)
(Fortress vs Rampart)

Itt megint az OB-sfelállással toltam, Wystan jött főgórénak, sikerült jól haladni, jött log hamar, meg Földmágia is lvl 16-on, az utópia is jó volt Pirosgömböc meg még valami pajzs ( tán SS), de a főcsatát szó szerint én rontottam el, 36 os Defre nem raktam fel az orbot, így Ufretin 23-25 powerrel, Airgömbös Villámmal, Resuval és 800 manával jól földbedöngölt egy közel 1-1,5 órás csatában! :) De legalább izgi volt! :D

VS HZsolt (Erők Csatája)
(Stronghold vs Necro)

Kezdőlöketnek Káoszhidra a refugeból, a relicem Celestial volt ( az ellennél TH :P ) joinolt pár adag monster, DSS volt a lvl 3, Kukás főgórénak, majd 3. héten tali az elenféllel aki igen funképet festett Vokial 3-4 es értékeivel a Kukás majd 20 A/D jével szemben!

VS Dragon (A nagy menetelés)
(Dungeon vs Fortress)

A legértelmesebb főhős Synca lett, hozzá 1. és 2. héten a második refuge Scropit dobott, jött föld, log, offense, intel, meg minden kutyafüle, a haladás végül expert volt a Cipővel kiegészülve, a Necróvárban volt Resu ( mint a környékemen ülő nekrósoknak is :) ), Majd 4. héten Utópiázás, relicszedések, s 2.1.2 kor irány az ellenfélhez át, aki igen meglepődött, hogy felűlmultam keményebben Tazar értékeit, + Spellje sem volt sok, így eléggé sima győzelem lett a vége! ( resu nélkül jelzem nehéz lett volna Winnelni Blockok miatt)

VS Süni ( Föld alatti háború)
(Dungeon vs Dungeon)

Itt semmi fontos nem történt, lámáztam picit eredménye -100 trotyos Shatkival, a Ballistát is 3 hétig hanyagoltam, pedig volt skillem hozzá, egyedül a +3 Minoking és a lvl 5 termelő vidított fel, jó volt néha nézni a sok minó tarolását! Főcsatában az ellen nagyobb sebessége, életereje és morális hangulata meghozta a bukást!

VS Karez ( Észak vs Dél)
(Stroghold vs Dungeon)

A Svéd kapcsiból bemosolygott a pályára, refugeból Gold Dragon+Chaos Hidra, +1 Str váram volt, recanter a kanna mögött, és Pumpás Unluckjának kihatására jött még Behemót hét is Kareszra, így értlemetennek látta a folyatást végeredményében! ( ez csak hab volt a tortán a Pumpás idáigi cselekedetei melett! :D )

VS Bogpista ( Vegső Csata)
(Rampart vs Necro)
Újabb csöveskedés, atomhősök tömkelege, így a főcsöves most Lord Haart lett akit a végén Bogpista ia majdnem megirigyelt, annyira gazdag voltam tőlle! :mrgreen: Szal még kaptam recantert kapcsiból a bányám elé, jött azért minden kellő skill, 1.4.1 nél középre is kitörtem, a a lenti +6 A kardhoz lett +5D pajzs, 1 es utópiából Red Orb, aminek mint kiderült nem volt mit örülni, Tamika igen csöves volt elméletielg mágia nélkül, így pedig a csontik tuti odaértek, esélyem nem volt a 777 SW ellen! A recanter ez esetben jobb döntés lett volna!

VS GJodie( Alias Cathelyettes ebben az időszakban :D) (Relikvia Őrző)
(Castle vs Dungeon)

Ekkor Titi gépéhez kerültem, így egy egész Caslte oldalt erősítettem, ami mellé majdnem mindenholt az 1.-2. héten Devil vagy AD járt! :D Szal Criss főgóré lett, TG a vízről, és a Castlét bebktam pénzileg 7. én, nemtudom miért! 2. héten AD refugeból, takarítás, majd 3. héten 1 necces Kannakizedés, 4. hétren utópia és +4 all szedés, majd átlátogatás az ellenfélhez! Kis cslenek köszönhetően Jodie betornázta a +5 all kardot Gerwulf kezeibe+jött SS neki utópiából így nagyon felhozta minden előnyömet, egyedül a Recanter volt amit nem tudott felhozni, ami megint nálam vigyorgott! Egy elég poénos csatában végeredményében sikerült nyernem, de már alig lehetet lépni már a homoktól, amiket lepakolgattam a csatatárre! :P

VS Titi (Ellenséges szomszédok)
(Necro vs Dungeon)
Charna jelentkezett a legerősebb főgórénak, s vele indítottam be azt a taktikát, amit Pertus ellen hasznéltam Kupán, Amihez 1 Goldsari és 1 Necrócipő is szintén kedvezett! +2 speed jött vízről, 2.2 nél kannáztam, 3. héten utópia és Library, majd 4. héten kinyögtem a sereget 2. napra ( a fővárban csak Town hall volt húzva! :lol: ) Az Ainimate és a fél fokkal jobb utópiának köszönhetően egy szoros meccsben sikerült a táp Bron seregeit legyőzni a csontihadakkal, akik a Pirosgömb alatt odaértek mindenhez, amihez kelett! :D ( Titi az animate miatt rakta fel a pirosat, ami nekem kedvezett némileg jelen esetben, a TC ellenében)

5-6 helyezett rájátszás:
VS Gjodie ( magát helyettesítette már ekkor :) ) ( Nyugat vs Kelet)
(Inferno vs Inferno)

Kapásból kaptam Pyrét, volt 1 tazar is a kocsmában, +3 all volt a random relicem, +1 infernó a secvár ( de nem húztam), s száguldás... 3. hétre majdnem minden megvolt, Upgradelés és library szedés+ Qestelés volt a fő cél, míg a droidok a relicekért küzdőttek, majd pedig 5. héten kényelmes tempóban átruccoltam az ellenhez, meglátogatva a várait az épp dolgát intéző főhősének, majd végül a saját várában ütkötünk meg ahhol a red orb megint bevigyoarított a képbe, de egy szoros küzdelem megint csak a győzelmemet hozta (igaz az orvost bosszúból még levadászta az uccsó AD :( )

Így Sikerült 1 helyezést még javítani!

Egyebek: Minden többi más is sirály volt, jó kis focipartik, egy kis vizilabda a végefelé, meg az esti CoD partik, ahhol halomra lettem lőve, félig köszönhetően a nemtúltáp vidijókártyám okozta akadozások miatt, de azért én élveztem vmennyire! PanzerFaust Forever! :D

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 28 kedd, 19:13 

Csatlakozott: 2003 ápr. 25 pén., 20:46
Hozzászólások: 20
hol vannak a kepek gyerekek?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 437 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség