Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 437 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 18, 19, 20, 21, 22
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 06 csüt., 1:56 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Ezt a legfiatalabb táborozótól és apukájától kaptam:

Kedves „ Vologya MESTER „ !

Köszönjük a sok kedvességet amiben részesültünk a tábor alatt, Zsombi teljesen fel volt dobódva és mindenkinek büszkén mutogatta a sok ajándékot amit kapott, és jövőre már tervezgette a csapatát. Aranyos! Írnánk egy pár sort, ahogy ígértük:

A „ tábor „

Pár éve egyik ismerősömnél láttam egy számítógépes játékot. Kis lényecskék szaladgáltak, repkedtek, sárkány fújta a tüzet, meg egyebek. – Te milyen játék ez? – kérdeztem. – Hagyjál, nem látod, hogy a váramat el akarják foglalni? –ja, egyébként a HEROES III.
Nos így kezdődött. Azóta olyan „fertőzést” kaptam, aminek nincs ellenszere. Illetve van, maga a játék!! Éjjel-nappal Heroes, III-IV-V.
Azután ahogy az már lenni szokott, a fertőzés terjedt tovább. Apuka ( vagyis jómagam –ATI ), megfertőzte a kisfiát- ZSOMBORT- , az egyik játékdobozon találtam egy telefonszámot, amit felhívtam, és épp „ Vologya mester „ vette fel, aki részletesen tájékoztatott a tábor lehetőségeiről. Hol, mikor, stb. Szeged-Sziksósfürdőn? Hiszen mi itt lakunk!! Mégsem tudok erről a kiváló táborról? A kutya fáját! Ott leszünk!! Igy is lett. Tavaly voltunk először, és kicsit félve mentünk be a „profik” közé. Néztek is bennünket. A kis zöldfülűeket, és el is verték a seregünket rendesen. Viszont….. Mi ez ahhoz képest, amit kaptunk cserébe!!! Sok-sok tapasztalat, élmény, trükk a játékkal kapcsolatban amiket –bár már évek óta játszok vele- eddig nem tudtam, vagy nem használtam.
Szóval szuper volt!! Az idén már egyenrangúak voltunk. Sok ismerős arc és persze „ Vologya mester „ fogadott bennünket, Zsombort, mint régi játékost fogadták a „nagyok” és a játék végén, a „kicsi” már néhány skalpot is szerzett.
Micsoda sikerélmény ez egy tizenéves gyereknek! Nagyon jól éreztük magunkat, és ez a játék nem egy vérben fürdő, „mindig lő, sose tölt” típus, hanem bizony gondolkodtató stratégia. Kis agytorna kell, hogy egy-két helyzetet hogyan oldjunk meg, hogy az jó legyen. Néha bizony fel kell kötni a …tyát.
Ez ugyan nem a reklám helye, de mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki, mert sok kellemes élményben lesz része!!
Szóval, a tábor!! Jó levegő, fürdés, foci, bográcsos marhapörkölt (én főztem, nyam-nyam) és játék, játék, játék minden mennyiségben!!
Jövőre már még vastagabb páncélzattal indulunk a csatákba, mert bizony ott a helyünk a Szeged-sziksósfürdői HEROES táborban!!

Köszönünk mindent!! Marczi Zsombor, és Ati

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 06 csüt., 2:05 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Kissé megkésve, de én is megírtam a "beszámolóm" a táborról. Köszönöm Mindenkinek az elismerő szavakat, örülök, hogy jól éreztétek magatokat. Jövőre remélem lesz erőm újra megszervezni a tábort, de korábbi bejelentésemnek eleget téve, ott már maximum a támadás verseny(ek)ben indulok. Lehet, hogy még korai, de ezúton is keresem azon vállalkozó kedvű leendő táborozó(ka)t, akik az egyes versenyek lebonyolítását kitalálnák és a térképeket hozzájuk kijelölnék és leellenőriznék, valamint a versenyeket vezetnék.
Ezúton köszönöm különösen Cat Anyus, GJodie és mindenki más segítségét, melyet a tábor egész időszaka alatt mosogatás, takarítás, fuvarozás és minden egyéb terén vállaltak. Köszönöm Ssth és Adler segítségét is, akik a döntőbizottságban mellettem segítettek abban a néhány vitás kérdés eldöntésében, ami menet közben felmerült.
És köszönöm DUMBO munkáját, mely nélkül ezeket a szép helyezéseket nem tudtam volna elérni… (Aki nem tudná, Dumbo a kabala elefántom, aki erős anti morált és szerencsétlenséget szórt az ellenfeleim nyakába és persze Nekem pedig óriási mákokat, ld. lentebb…)

Karesz: A 2vs2 verseny 6. helyezettjének járó okleveled és posztered nálam maradt, majd a következő BB-n, ha jössz, eljuttatom hozzád.

Jou: A táskád nálam van, ha jössz a következő BB-re, akkor odaadom.

Valaki elhagyott egy fehér színű pólót és a múltkori BB-ről megmaradt még az a pulóver, az is keresi gazdáját.

Akkor következzen az élménybeszámolóm:

2vs2 torna:

Fortuna kisasszony, a malacaim és DUMBO segítségével Nimbus mellé sorsolódtam az A csoport utolsó párjaként. Ellenfeleink a csoportban Karesz-Bogpista, GJodie-HZsolt és Adler-Cat párosok voltak.

Az első mérkőzés:

Adler(Fortress-Tazar)-Cat(Stronghold-Grag Hack) vs. Nimbus(Dungeon-Arlach)-Vologya(Stronghold-Gundula)

Nimbus Adler oldalán a föld felett, Én Cat Anyussal szemben a föld alatt kezdtem. A bányáknál csatlakozott pár lény, ezekkel könnyebben haladtam. Kaptam csizmát és logot, ez is megkönnyítette a haladást. A meccs vége előtt Cat Anyus átrobogott hozzám, de seregének legyőzése a jobb varázslataim miatt nem okozott gondot. Eközben Adler és Nimbus is megütköztek, ahol Adler győzedelmeskedett, jött a végcsatánk utolsó vérig, ahol Adler red orbját ellensúlyozta a 2 vár, amit húztam, így nem tudott legyőzni. Nyertünk, de nem volt könnyű győzelem.

A második mérkőzés:

GJodie(Dungeon-Arlach)-HZsolt(Castle-Christian) vs. Nimbus(Stronghold-Gundula)-Vologya(Rampart-Mephala)

Ezen a meccsen jó kis adok kapok buli volt. HZsolt és GJodie kicseleztek minket, már a 2. héten középre mentek és átmentek egymáshoz primary skilleket tanulni. 3. héten törtünk középre, mikor is HZsolt nem tudta a csapatát átadni a főherónak, Mi pedig a frissítés hiánya miatt droidnak néztük és én a fősereggel elmentem mellette, ahelyett, hogy jól levertem volna… :D Nimbi red orbot és recantert, én red orbot kaptam az utopiában, így a jó varázslatokkal és erős sereggel felálló ellent nagy csatában, de sikerült legyőzni… Csak a végén derült ki, hogy Mephala jó választás volt, ugyanis a 35-ös defense skillel alig tudták megütni a lényeit… :shock:

A harmadik mérkőzés:

Karesz(Castle-Edric)-Bogpista(Necro-Isra) vs. Nimbus(Rampart-Mephala)-Vologya(Castle-Christian)

Ez a végletekig nagyon izgalmas és fordulatos meccs volt. Bogpista Necroval nagyon jól haladt. Láttuk, hogy már középen van, ezért minden pénzem átküldtem Nimbusnak, hogy ki tudja venni a lényeit és megpróbálja az utópiánkat kihozni, majd a visszajövő pénzt visszautalja, hogy a lényeimet én is kivásárolhassam. Sajnos azt nem tudtuk, hogy Bogpista ennyit tud menni, Nimbi orra elől szedte ki az utópiánkat. Ennek az lett az eredménye, hogy Nimbi elkapta Bogpista főhősét, aki a csapatával együtt elmenekült és az utópiánkból kapott 30000 aranyból 23000 aranyat visszautalt a számlánkra… :D Majd meglepetten láttuk, hogy az utópiájuk még érintetlen, ezért Nimbi kihozta, ahol +5 all kard jött. Eközben kivettem a seregem és felhúztam a lvl4-5 tornyokat, ahol, chain, meteor, implo… Nimbi nem jött vissza érte a váramba, mert végcsata következett, ahol sikerült nagy csatában legyőznie Bogpista seregét. Karesz ellen nagyot csatáztunk, de végül tudtam hozni a győzelmet és ezzel a meccset. Jó játék volt!

A döntő:

Csizu(Stronghold-Crag Hack)-Ssth(Castle-Sylvia) vs. Nimbus(Castle-Christian)-Vologya(Dungeon-Arlach)

Az aranybányánál joinolt 20 ogre, mellyel az 5. napon bevertük a Bone Dragonokat és vízre szálltunk. Sajnos tudtuk, ha a kardokat nem tudjuk kihozni, Sylvia egyeduralma a vizen garantált és semmi esélyünk a jól taktikázó ellenfelek ellen… Csizu és Ssth nagyon jól játszottak és mivel nem sikerült a kardokat kihozni, feladtuk a meccset. Szívesen csatáztam volna egy jót és kapok ki úgy, de sajnos ez nem történhetett meg. Gratulálok a bajnokoknak, gondolkodásukkal megérdemelték a győzelmet…

Azt hiszem jól játszottunk, jó csapat voltunk Nimbivel. Jól kiegészítettük, segítettük egymást, a csatákat mindketten jól nyomtuk, ez a 2. hely igazi csapatmunka volt! Kösz Cimbi és gratulálok!

1vs1 torna:

1. forduló: Át a Sivatagon Vologya (Stronghold-Terek) vs. Adler (Inferno-Sephinroth)

Ebből a meccsből mindent kihoztam, amit lehetett. Varázstornyok siralmasak, támadóvarázslat semmi, értékeink közel azonosak, de hiába Terek mass haste varázslata, Adler annyi elementált idézett a pályára, hogy megegyeztünk 2-1-ben, mert neki nem volt resurrectionja. Ha van, akkor a 3 pontot is elvihette volna.

3. forduló: Labirintus Háború Vologya (Castle-Tazar) vs. Jou (Rampart-Cuthbert)

Jól indult a map 6. hősnek bejött Tazar. A középen lévő artik között volt arany íj, recanter és csizma. A szigeten még jött levegő gömb. Tazar kapott víz, levegő és föld mágiát, luckot és leadershipet, logot, wisdomot. A varázstornyokban láncvillám, meteor, resu. A végén én törtem át a 35-35 gold dragonon és megküzdöttünk. Tazar 28-41-24-20 vs. Cuthbert 22-23-39-27 értékekkel bírt, nagyon jól jött a recanter… Nem beszélve arról, hogy nekem 395 spell pontom, Jounak 460 spell pontja volt és az elemental idézésben a fix water könyv miatt nagyobb esélye lett volna a győzelemre. Azonban a 41-es defense miatt Jou szinte meg sem tudott ütni, így nyertem.

4. forduló: Homokóra Vologya (Necro-Isra) vs. Dragon (Necro-Clavius)

Kezdő hősnek bekaptam Isra-t, a kocsmában ott csücsült Vidomina és Galthran… No comment… Röfögtek a malacok… Jól haladtam, volt csizmám, kesztyűm. Skilleknek necromancy, log, levegő és föld mágia, bölcsesség, szerencse, támadás. A szigeten a +5 all kard mellé kanna… Szegény Dragon azt hitte, hogy már a 2. héten középre törtem, mert láttam Őt, csupán arról volt szó, hogy a hajózós hősöm mester felderítéssel rendelkezett és volt nála távcső és teleszkóp, mellyel mélyen beláttam a területére… :D Megkaptam még a +4 all pajzsot és betörtem középre full sereggel 1447 Skeleton Warriorral és a többi csapattal. Isra 34-28-36-21 vs. Clavius 17-24-25-20 1009 Skeleton Warrior és a többi, bár nem volt Ghost Dragonja. A csontok 7,5K-t sebeztek első körben egy haste után az ellen csontjaiba, ezért Dragon feladta a küzdelmet.

6. forduló: Mágus Mesterek Kizárva Vologya (Rampart-Mephala) vs. Karesz (Rampart-Gem)

Kezdő hősnek Mephala jött, csak úgy vonyítottak a malacok… :lol: Találtam kesztyűt, csizmát. Refugeeben jött Behemoth. Skillek: vezetés, szerencse, páncélzat, föld mágia, támadás, bölcsesség, intelligencia, terepismeret. Utópia adott Titán kardot, Titán páncélt és +4 all pajzsot. Varázslatok: meteor, resu, chain, frenzy, tűzpajzs. A végén kiderült, mikor áttörtem, hogy Karesznak 2 azonos vára volt és húzta is mindkettőt. Féltem a végcsatától a lénytöbblete miatt, de szerencsére a jó varázslatok megmentettek a bukástól. Mephala 34-31-32-18 vs. Gem 27-20-24-28, nálam 690 varázspont, Karesznál kb. 870 varázspont. Itt is sikerült viszonylag simán nyernem.

7. forduló: Erők Csatája Vologya (Dungeon-Makelith) vs. Bogpista (Stronghold-Crag Hack)

Ezen a meccsen „csak” Makelith jött be, a végén kiderült, hogy a rossz varázstornyok miatt (frenzy, sorrow) nem tudtam felvenni a versenyt Bogpista Crag Hack-jével. Bogpistának volt logistic és pathfinding skillje és csizmája, mellyel végigszántotta a pályát, ezzel belekényszerítve az idő előtti utópiázásba, amely fullos volt, ezért sajnos sikerült bebuknom a seregem, ezért feladtam a meccset. (Sajnos az open mapok nem nagyon mennek Nekem…)

9. forduló: Föld Alatti Háború Vologya (Stronghold-Tyraxor) vs. Titi (Tower-Gurnisson)

5. hősnek bejött Tyraxor. A támadásokból emlékeztem rá, hogy egészen jól kapja a skilleket. Kapott támadást, taktikát, föld és levegő mágiát, bölcsességet, logot, páncélzatot és ellenállást. A pályán volt csizma, +6 pajzs és recanter, a vizen jött kesztyű. Középen a relic a rezisztencia csizma volt, ezért nem siettem. Tudtam, hogy a titánokon nem fogok átmenni és a felszínre nem fogok kitörni. A recanter miatt tornyokat nem is húztam a 2. várban. A végcsatánál: Tyraxor: 22-22-15-15 vs. Gurnisson 21-13-13-15 Titinek nem jött össze semmi ezen a meccsen, ezért a végcsata nem tartott sokáig.

10. forduló: Észak vs. Dél Vologya (Rampart-Gerwulf) vs. Pumpás (Castle-Orrin)

A meccsel a 2. hét 1. napjáig jutottunk, ugyanis a zöld sárkány hete jött +5, ekkor Pumpás feladta a meccset…

12. forduló: Relikvia Őrző Vologya (Castle-Tyris) vs. HZsolt (Rampart-Sorsha)

Sietnem kellett, hogy hamarabb hozzam ki a +6,+5,+4,+3 all tárgyakat, mint HZsolti. Hamar kiderült, hogy 2 azonos váram van. Találtam kesztyűt, csizmát, levegő gömböt, arany íjat. Skilljeim: log, támadás, bölcsesség, levegő mágia, szerencse, vezetés, taktika. Utópiám 2-es, benne piros gömb és +4 +4 armor. Felhúztam az arkangyalt, kivettem a sereget és a 3. hét 2. napján megütöttem az Archdevileket és kivettem a +3allt, majd másnap az Arkangyalokat és kivettem a +6 allt, ekkor Tyris 28-29-14-15 vs. HZsolt 16-15-7-8 volt. Ezek után HZsolt feladta a meccset, bár neki is 2 azonos vára volt.

13. forduló: Ellenséges Szomszédok Vologya (Necro-Vidomina) vs. Kady (Necro-Sandro)

Kady kedvenc mappján nem volt könnyű dolgom. Kezdő hősnek megkaptam Vidominát és a kocsmában ott figyelt Galthran és Isra. Az artifactok, amiket kaptam is bőven kárpótoltak és segítették haladásom. Volt csizmám, +6 kardom, +2 és +1 életerő növelőm, föld gömböm, a vizen találtam +5all kardot és Titán páncélt… Vonyítottak a malacok… :lol: Skilljeim: necromancy, log, föld és levegő mágia, bölcsesség, intelligencia, 2 azonos váram is volt, a 2.-ban animate illetve jött még chain, meteor, implo. Kady egészen a váramig jutott az átjárón keresztül, ahol Vidomina 27-27-36-23 (1227 Skeleton Warrior) vs. Sandro 23-28-20-32 (1011 Skeleton Warrior) csapott össze, persze a maradék csapatokkal együtt. Az első körben az implom 4600 körül sebzett, mely után Kady feladta a meccset.

Részemről ennyi a története az 1vs1 meccseimnek, köszönöm, hogy GJodie partnere lehettem és gratulálok Neki és magamnak a 6. helyhez! Soha ennyi malacom még nem volt egy versenyen illetve ha valaki az elején azt mondja, hogy a 6. helyen végzünk, azt biztosan nem hiszem el… :shock: Gratulálok SSTH-nak, hogy meg tudta védeni a bajnoki címét!

H3 támadás:

Sok szerencse és morál kellett ahhoz, hogy a sárkányaim holtversenyben a 3. helyen végezzenek, de ez is sikerült… :D Gratulálok 2much4me-nek a bajnoki címéhez, nem gondoltam, hogy ott tud végezni. Az én tippem a győzelemre Havoc, Bogpista és Titi voltak. Ennéál több, most nem is jut eszembe a versenyből, holt fáradt voltam már a végére…

H5 támadás:

Itt egy kicsivel több szerencse és megvédhettem volna a bajnoki címem, de ez Sorceressnek sikerült, gratulálok neki! Természetesen igyekszem majd visszavágni valamikor! :wink: Azért nem panaszkodom a szerencsére, alapvetően elégedett vagyok a 2. hellyel.

Most pedig végezetül következzen a tábori tornák végeredménye:

2vs2 torna:

BAJNOK: SSTH, CSIZU
2. helyezett: Nimbus, Vologya
3. helyezett: Jou, Dragon
4. helyezett: Adler, Cat
5. helyezett: Titi, Hitehagyott
6. helyezett: Bogpista, Karesz
7. helyezett: Süni, Kady
8. helyezett: GJodie, HZsolt

1vs1 torna:

BAJNOK: SSTH
2. helyezett: Csizu
3. helyezett: Bogpista
4. helyezett: Süni
5. helyezett: Jou
6. helyezett: GJodie-Vologya
7. helyezett: Titi
8. helyezett: HZsolt
9. helyezett: Kady
10. helyezett: Hitehagyott
11. helyezett: Karesz
12. helyezett: Adler
13. helyezett: Dragon
14. helyezett: Cat

H3 támadás:

BAJNOK: 2MUCH4ME
2. helyezett: Havoc
3. helyezett: Titi-Vologya
5. helyezett: Bogpista
6. helyezett: HZsolt
7. helyezett: Csizu, Sorceress, Jou
10. helyezett: Süni
11. helyezett: Lord Shaba, Magix, Dragon
14. helyezett: Zolirobi, Ssth
16. helyezett: Cat
17. helyezett: Credo
18. helyezett: Karesz, Ati
20. helyezett: Zsombor
21. helyezett: Kendrei Zsolt
22. helyezett: Mugger
23. helyezett: Adler

H5 támadás:

BAJNOK: SORCERESS
2. helyezett: Vologya
3. helyezett: Jou, Mugger
5. helyezett: Magix
6. helyezett: Havoc
7. helyezett: Titi
8. helyezett: Bogpista, Csizu
10. helyezett: Zolirobi
11. helyezett: Credo
12. helyezett: Dragon
13. helyezett: Cat

MR. LUCKY: VOLOGYA (7 szavazat) Kaptak még: Süni (5 szavazat), Ssth, Jou (4-4 szavazat), Zsombor, Havoc (2-2 szavazat), Csizu (1 szavazat)

MR. UNLUCKY: ADLER (6 szavazat) Kaptak még: Karesz (3 szavazat), Pumpás, Lord Shaba, Titi (2-2-2 szavazat), Dragon, GJodie, Kady, Zolirobi, Credo, Ati, Mugger, Vologya, Zsombor, K.Zsolt (1-1-1-1-1-1-1-1-1-1 szavazat)

A képeket Gepy hamarosan feltölti és közösen feliratozzuk. Addig is türelmeteket kérem!

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 06 csüt., 9:47 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Vologya írta:

MR. LUCKY: ... Csizu (1 szavazat)

MR. UNLUCKY: Vologya (1 szavazat)


Ezek igen rejtélyes dolgok számomra, vaj hogy jöttek össze? :lol: :lol: :lol:

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 06 csüt., 12:48 

Csatlakozott: 2005 ápr. 22 pén., 12:28
Hozzászólások: 681
.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ArchConan 2007 okt. 06 szomb., 20:05-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: nem
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 06 csüt., 13:10 
Avatar

Csatlakozott: 2006 okt. 27 pén., 22:42
Hozzászólások: 15
[/quote]

amikor Isra, Vidomina és Galthran volt első nap Nálad, olyankor általában Galthranból kell főhőst csinálni.[/quote]

Isra nem jobb?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 06 csüt., 13:35 

Csatlakozott: 2005 ápr. 22 pén., 12:28
Hozzászólások: 681
.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ArchConan 2007 okt. 06 szomb., 20:04-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 06 csüt., 17:45 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 28 vas., 16:10
Hozzászólások: 1675
Fehér póló (egy) elkelt. :lol: :lol: :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 07 pén., 0:29 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Jou: Voltak, akik így szavaztak, ezért ez a furcsaság... :shock: Érdekel, hogy kik voltak a voksolók??? :wink:

Conan: Köszönöm, ez elismerés Tőled... :) Nem vagyok egy penge játékos (nem is tartom annak magam), csak sikeresen kihasználtam a jó artik, tornyok, esetleg dupla várak és a szerencse nyújtotta előnyöket... :shock:
Egyébként Galthrant az első meccsen ha jól emlékszem a 7. napon vettem észre a kocsmába, mert Ő volt a 7. vagy 8. hős, aki jött, a második meccsen pedig lehet, hogy csak a 2. héten jött be, erre már nem emlékszem 100%-osan... :oops: Ezért maradt Isra és Vidomina főhősnek... :P Bocs, ha a beszámolómban nem egyértelműen fogalmaztam... :roll:

zolirobi: Ez volt az 5. Mr. Lucky díjam (mind Ti játékosok szavaztátok meg Nekem!!!), sőt egymás utáni 3 táborban is én voltam a Mr. Lucky, ami rekord és büszke is vagyok rá nagyon! :wink: És ha jól emlékszem, akkor a 3. és 5. HBB-n is én lettem a Mr. Lucky. Azonban ez a sorozat most megszakad, hiszen több 1vs1 és 2vs2 versenyben nem indulok, csak támadásban, de még az sem 100%, majd meglátjuk az időm hogy engedi... 8) Szóval én már nem leszek Mr. Lucky, gyúrj keményen a hangfelismerő programodon és tudod: LUUUCCCKKK, MOOORRRÁÁÁLLL, LUUUCCCKKK!!! És ki tudja, talán Te leszel a következő Mr. Lucky! :wink:

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 08 szomb., 1:09 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 21 szer., 16:10
Hozzászólások: 184
Tartózkodási hely: Mátészalka
Gratulálok én is a bajnokoknak, és sajnálom hogy nem tudtam ott lenni a táborban, bár nem valószínű hogy sok vizet zavartam volna a versenyben, max. pár üveg jaeger és pár zsugor sör bánta volna az ottlétemet.
Nagyon remélem ha lesz jövőre tábor akkor ott tudok majd lenni, de ez még nagyon messze van, még a mostaninak is csak pár hete lett vége. És hátha addig Vologya barátunk is meggondolja magát, és pár játék erejéig beszáll majd a játékba. Ja és remélem hogy a fun game majd megint a Bf42 lesz (bár mondjuk a Cod-t még nem próbáltam).


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 09 vas., 15:56 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
A képek hamarosan kint lesznek, csak (mivel nem voltam ott) nehéz 4-5 forás képeit nagyjábol egybegyurni, időrendbe tenni a vegyesfelvágottat, kiszúrni az azonosakat, aztán meg aláírogtani, ki mit nyert stb. Az életképekkel könnyebb dolgom van, habár nem voltam, mégis süt róluk a hangulat, seperc alat befejezem. Ahol meg hiba van, ott Vologya mester majd kijavít. Még várok 1-2 adag képet, de azokat már csak utűólag, a lista végére fogom beszúrni.
Naa megyek is, kb 1-2 óra múlva kint lesznek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 09 vas., 16:00 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
off
th a blikkben vigyorog:)

on
COD
talán annyiban volt különbség a BF és ez között, hogy itt nem voltak botok, azaz csak egymást tudtuk lőni, másrész szigoruan gyalogsági hadviselésre koncentrálódott az egész, persze volt olyan player aki panzerfausttal riogatta a népet.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 09 vas., 16:09 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Adler írta:
persze volt olyan player aki panzerfausttal riogatta a népet.


Hehe, Panzerfaust Forever!!! :lol: :lol: :lol: Emlékszem azokra a meglepődő arcokra az AMMO elsülésekor! :lol: :lol: :lol:

További jó játékot!
Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 09 vas., 16:28 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 28 vas., 16:10
Hozzászólások: 1675
Akkor kedvcsinálónak a kedvenceim közül kettő:

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 10 hétf., 10:12 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
képeket kiraktam, aláírás hamarosan...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 12 szer., 9:22 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Tok jo hogy kirektad :)

De hova is?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 12 szer., 9:25 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 13 szomb., 22:42
Hozzászólások: 624
Tartózkodási hely: Budapest/Pécs
SenSei!

Friss, linkek... Heroes Táborok c. alatt :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 12 szer., 17:51 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
2much4me aliás Dinnyeföldi, minden a heylén van, főoldal, Friss, linkek menüjében megtalálod tutira! :)

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 437 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 18, 19, 20, 21, 22

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség