Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 2672 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 130, 131, 132, 133, 134
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 07 vas., 15:03 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 15 csüt., 20:42
Hozzászólások: 522
Tartózkodási hely: Budapest, Óbuda (Időnként Silent Hill...)
Nem lenne jó ötlet ez az order váras dolog mert:
1.:a lények tulaságosan kavarodva vannak(amelett, hogy némelyike béna és H5-be be nem illő).Értsd:eddig mindegyik vár egységes képet alkot, nincs egy mechanikus sárkány(vagy mi, nem nyomultam túl sokat a negyedik résszel)egy törp vagy egy félszerzet mellett.Minden a helyén van az új epizódban!
2.:Ha csinálnának is egy új várat(elég valószínü, hogy lesz ilyen) akkor nem fogják elpazarolni egy "ilyenre".Lesz egy hegyi vár, vagy egy elemántál vár de semmiképp sem egy keverék!(ami ugye elképzelhetetlen az eddigi logikusan felépített fajok közt)

Szerintem Balee arra adna piros pontot, ha az orkoknak nem disznófejük lenne :wink:

Garvey:mire gondoltál?dark elfek(mármint night elfek) és elfek külön várban?MI?Lehet, hogy csak én vagyok láma de nem értem... :roll:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 07 vas., 16:29 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 17 pén., 20:09
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: Dorog
Zargul szerintem úgy értette hogy az elfeknek és a dark elfeknek is van külön külön váruk :)
Amúgy nem tudja valaki hogy az itt megrendelt játék melyik verzió lesz? a Regular? vagy Collectors edition? :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 07 vas., 17:11 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 15 kedd, 19:07
Hozzászólások: 181
Tartózkodási hely: Budaörs
Bocsi, nem tudjátok, nem szivárgott-e esetleg ki a H5? Én sehol se láttam semmit.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 07 vas., 17:44 
Avatar

Csatlakozott: 2004 okt. 11 hétf., 11:12
Hozzászólások: 771
Tartózkodási hely: Pellérd City
Zargul írta:
Garvey:mire gondoltál?dark elfek(mármint night elfek) és elfek külön várban?MI?Lehet, hogy csak én vagyok láma de nem értem... :roll:


Sötét Elfek: Dungeon (ők nem éj elfek, az éj elf az nem egy gonosz fajta, ugyanolyan természet szerető, mint az erdei elf, leginkább Tolkien sötét tündéihez tudnám őket hasonlítani)

Erdei Elfek: Sylvan (sima elfek uhh, ez csúnya volt :P)

Szerintem a törpök meg a mechanikus gépeik simán mehetnének egy várba, mert a törpök értenek az efféle szerkezetek összeállításához. A Conflux meg szrerintem elég ötlettelen vár, nem kellett a Forge, ezért ki kellett valamit gyorsan találniuk a fejlesztőknek, így lett az elementál város. Úgyhogy nem valószínű, hogy ilyen várat is fogunk kapni... - Nekem nem hiányozna.

_________________
Kép
Balee / Zsibi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 08 hétf., 9:31 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 02 csüt., 11:06
Hozzászólások: 39
Szerintem elég ötlettelen a mechanikus sárkány. A H4-ben már nem tudtak mit kitalálni és azért csinálták. Semmi köze a fantasyhoz!!! A tower és a barbár vár viszont nagyon hiányzik! Remélem a kiegekben benne lesznek! Elf várból sztem elég egy. Annyi fajta lény "létezik" :lol: fölösleges két hasonlót beletenni. Esetleg ha vki elf fajjal akar lenni, az választhasson, hogy a jó (sylvian), vagy a rossz (dark elf) oldalra áll, és ennek megfelelően tuja fejleszteni a várat. De ez elég alternatív gondolat. Nem? :roll: :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 08 hétf., 18:24 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 15 kedd, 19:07
Hozzászólások: 181
Tartózkodási hely: Budaörs
Ami azt illeti, én már így is dugig vagyok az elfekkel. Mi a fenének kellett a Dungeont elrontani? Így is bőven elég elf volt a játékban.

ui.: nem tudnátok valahová megint feltenni a betapack-ot? lehet, hogy most már beindulnának jól a pályák.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 08 hétf., 22:22 

Csatlakozott: 2004 ápr. 17 szomb., 21:14
Hozzászólások: 87
Zargul: én arra gondoltam hogy a törpék egy saját várat kapjanak mint az elfek is. Mármint egy olyan várat ahol ök vannak tulnyomó töbségben.
Mondjuk jó kis puskaporos egységekkel és gözhajtáasú gépekkel amolyan Warhammer stilusban mint a két elf és az ember csapat.

Misa: Tower vár az benne van az ötben és csak 1 lényt cseréltek le a 3 lényei közül. Ha lesz egy barbár vár akkor remélem végre em a küklopsz fogja dobálni a sziklákat mert egy kicsit kiábránditó hogy egy hiányos térlátású lény alkotja a nehéztüzérséget.

A conflux várat nem szidni mert az egyik kedvenc váram és remélem hogy újra lessz majd


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 09 kedd, 10:43 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 02 csüt., 11:06
Hozzászólások: 39
Zargul: én arra gondoltam hogy a törpék egy saját várat kapjanak mint az elfek is. Mármint egy olyan várat ahol ök vannak tulnyomó töbségben.
Mondjuk jó kis puskaporos egységekkel és gözhajtáasú gépekkel amolyan Warhammer stilusban mint a két elf és az ember csapat.


Miért kéne minden fajnak külön vár? Külön törpe, elf stb. Akkor legyen külön a trolloknak, orkoknak, sárkányoknak, impeknek, peasantoknak is? Ez elég rossz ötlet! (finoman szólva)
Puskapor, gőzhajtás, mechanikus lények. Szerintem ezek nem fantasyba való dolgok. Ezek elég idegenek a HOMM világában. Remélem, hogy nem is változtatnak rajta. Ha ilyet szeretnél, játsz a Warhammerrel. A Heroes5-öt hagyjuk meg Heroes 5-nek. Vagy akkor legyen egy játék: The Warhammer Heroes of the Disciples land névvel és aki akar játszon azzal. :lol:
Szerintem a H5 várak és fajok elosztása/rendszere jól sikerült. Én remélem, hogy ezen az úton fognak továbbmenni, és nem kavarják meg olyan dolgokkal, amik nem illenek bele.

_________________
A farkasok csak mosolyogak,
Nem hisznek a hatalomnak.
Nekünk rég más a törvény,
Ez bolhacirkusz, nem eredmény!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 09 kedd, 12:17 

Csatlakozott: 2006 ápr. 30 vas., 16:26
Hozzászólások: 1
Mekkora a H5 gépigénye? Nem találtam erre vonatkozóan sehol sem infót.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 09 kedd, 13:28 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 02 csüt., 11:06
Hozzászólások: 39
mdani írta:
Mekkora a H5 gépigénye? Nem találtam erre vonatkozóan sehol sem infót.


Lásd: a H5 readme-jében, honlapján, pár lappal előrébb, stb.

_________________
A farkasok csak mosolyogak,
Nem hisznek a hatalomnak.
Nekünk rég más a törvény,
Ez bolhacirkusz, nem eredmény!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 09 kedd, 13:37 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 jan. 06 kedd, 12:03
Hozzászólások: 432
Tartózkodási hely: Debrecen
Misa írta:
The Warhammer Heroes of the Disciples land

Ez igen. Ilyen játékot szívesen játszanék, de talán még vegyük bele az Age of-ot, a Settlers-t és az Empire Earth-t, és akkor azt hiszem én elégedett is leszek. :D :D :D Age of the Warhammer Heroes of the Disclipes Empire (A settlers-t nem tudom hogy kellene belekombinálni :( ) :D :D :D

Gépigény:
Idézet:
Supported OS: Windows® 2000/XP (only)
Processor: Pentium® 4 or AMD AthlonTM 1.5 GHz (Pentium® 4 2.4 GHz recommended)
RAM: 512 MB (1 GB recommended)
Video Card: DirectX® 9 compliant w/ 64MB RAM (128 MB recommended)
Sound Card: DirectX® 9 compliant
DirectX Version: DirectX® 9 or higher (included on disc)
CD-ROM: 12X CD-Rom or better
Hard Drive Space: 2+ GB
Multiplay: Broadband internet connection

*Supported Video Cards at Time of Release
NVIDIA® GeForce" 3/4/FX/6 families (GeForce 4 MX NOT supported)
ATI® Radeon® 8500/9000/X families Matrox Parhelia"

Laptop versions of these cards may work but are NOT supported.

These chipsets are the only ones that will run this game. Additional chipsets may be supported after release. For an up-to-date list of supported chipsets, video cards, and operating systems, please visit the FAQ for this game on our support website at: http://support.ubi.com.

_________________
WoG leírások, útmutatók +menü magyarítás, linkek...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 09 kedd, 13:47 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 02 csüt., 11:06
Hozzászólások: 39
[ :D :D :D Age of the Warhammer Heroes of the Disclipes Empire (A settlers-t nem tudom hogy kellene belekombinálni :( ) :D :D :D

Legyen Settlers 2, és akkor "Age of the Warhammer Heroes of the Disclipes Empire 2" :lol: :lol: :lol:

_________________
A farkasok csak mosolyogak,
Nem hisznek a hatalomnak.
Nekünk rég más a törvény,
Ez bolhacirkusz, nem eredmény!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 2672 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 130, 131, 132, 133, 134

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség