Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 2672 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 130, 131, 132, 133, 134  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 ápr. 29 szomb., 13:05 
Avatar

Csatlakozott: 2004 okt. 11 hétf., 11:12
Hozzászólások: 771
Tartózkodási hely: Pellérd City
csubi írta:
A Sylvan sztem nagyon jóra sikeredett,és jó ötletnek találtam azt is h kicserélték a treantokat,amiknek viszont sajnos nincs hangjuk(az én demómban legalábbis).


Kicserélték a Treantokat? Ezt hogy érted? :?

_________________
Kép
Balee / Zsibi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 ápr. 29 szomb., 17:31 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jan. 01 szomb., 15:12
Hozzászólások: 353
Tartózkodási hely: Bp. XVIII. ker.
Balee írta:
csubi írta:
A Sylvan sztem nagyon jóra sikeredett,és jó ötletnek találtam azt is h kicserélték a treantokat,amiknek viszont sajnos nincs hangjuk(az én demómban legalábbis).


Kicserélték a Treantokat? Ezt hogy érted? :?

Gondolom arra, h a bétát lecserélték. Fúú, pont ma láttam őket élesben, egyszerűen katasztrófális... :cry: :cry:
Kiprobáltam a map-patchet, télleg lehetett a Havennel lenni. :) Egyetlen hátránya, h mikor megöltem a Démonnénit, azt írta ki, h veszítettem. :P

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 ápr. 30 vas., 21:20 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 14 szer., 18:59
Hozzászólások: 266
Tartózkodási hely: Budapest XIII.
...sztem is bénább lett a treant. A régi, ahogy szedte lassan a gyökereit és szinte éreztem, ahogy ugrálna el előlük mindenki, az nagyon kera volt, de ez most olyan mint vmi szakállas pók....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 01 hétf., 14:59 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 15 csüt., 20:42
Hozzászólások: 522
Tartózkodási hely: Budapest, Óbuda (Időnként Silent Hill...)
Megtudná mondani valaki, hogy hogyan kell beüzemelni a plusz pályát?
Az alap kicsit kevés volt, főleg mert könnyűek voltak...

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 01 hétf., 16:38 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 27 vas., 17:24
Hozzászólások: 100
Poetice írta:
Balee írta:
csubi írta:
A Sylvan sztem nagyon jóra sikeredett,és jó ötletnek találtam azt is h kicserélték a treantokat,amiknek viszont sajnos nincs hangjuk(az én demómban legalábbis).


Kicserélték a Treantokat? Ezt hogy érted? :?

Gondolom arra, h a bétát lecserélték. Fúú, pont ma láttam őket élesben, egyszerűen katasztrófális... :cry: :cry:

Én nem játszottam a bétával szal nemtom hogy milyen volt úgy egészében,de magát a lényt ahogy láttam elég furán nézett ki.Én már csak azt várom h legyen hangjuk.Télleg el lettek szúrva de sztem még mindig jobb mint ahogy eredetileg kinézett.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 02 kedd, 9:42 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Üdv!

Ma hallottam egy ismerőstől (akiről kiderült, hogy ismeri a Heroest, és a 3.részt jobban szereti mint a 4., bár eddig is tudtam hogy nagy stratéga), hogy neki modnta valaki, hogy a H5 nem fog megjelenni valami balhé miatt. Nem nagyon hiszem hogy ez igaz, de ha más is hall valami hasonlóról, írjon.


_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 02 kedd, 10:15 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Kicsit pontosabban az ál/rémhírt pls. Általában nem jelenik meg sohasem, vagy csak határidőre nem jelenik meg a haverod szerint? 8)

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 02 kedd, 10:18 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Szia!

Az informátora szerint "törölték a projektet". De szerintem ilyen állapotban ez nem szokás. Aztán az is lehet, hogy az informátor totálisan félrenézett valamit. Nézelődtem a Might And Magic.com-on de ott nem olvastam ilyet.


_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 02 kedd, 10:39 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 02 csüt., 11:06
Hozzászólások: 39
Sztem is félrenézett vmit! Egy olyan projektet, ami már aranylemezen van nem törölnek! Az aranylemez azt jelenti ,hogy a termék már átment minden minőségi és egyéb vizsgán és megkapta végleges minősítést, tehát kész a sokszorosításra és terjesztésre. Ilyen állapotban már nincs értelme sem a késleltetésnek, sem a törlésnek. Főleg nem a H5 esetében, amit ennyien, ilyen régóta várnak! Egy beta állapotú projeket, vagy félkész termékkel ezt meg lehet csinálni, egy késszel őrültség mind gazdaságilag, mind pedig a gyártó és terjesztő pesztizsének a szempontjából. (Szerintem)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 02 kedd, 12:00 
Avatar

Csatlakozott: 2004 máj. 17 hétf., 12:01
Hozzászólások: 61
Nem lehet, hogy ez még mindig ua. a hír mint amit április 1-én adott ki az Ubisoft, hogy kölcségcsökkentés miatt megszüntetik a projektet, és ha akad jelentkező, akkor az majd befejezheti???
Vagy ez is kacsa, vagy a kettő ua.
Másról véleményem szerint ebben az állapotban-aranylemez- már nem lehet szó.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 03 szer., 14:45 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 15 csüt., 20:42
Hozzászólások: 522
Tartózkodási hely: Budapest, Óbuda (Időnként Silent Hill...)
jitay írta:
Poetice írta:
http://rapidshare.de/files/18872523/Maps.rar.html
Ezt letöltve elvileg játszható a Haven részről is a Single Map is. :) Én még nem probáltam ki, majd hétvégén. :P

Nem tudom ki hogy van vele, de én nagyon nem szeretem a rapidshare-t. :evil: Ezért leszedtem és feltöltöttem a tvn-re. Akit érdekel, innen egyszerűbben lehúzhatja.
Maps ~3M


Leszedtem de nem sikerült beüzemelnem.Valaki segítsen, plz!

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 03 szer., 15:05 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Poetice mester jóvoltából én már tudom a megoldást, úgyhogy íme:

Nyisd meg Total Commanderrel a Heroes V demo főkönyvtár Data alkönyvtárát, és kattins kétszer a data.pak (fél giga körüli) fájlra. Ez egy tömörített állomány, ami ezáltal megnyílik. Ezek után a maps.rar-t nyisd meg a másik ablakban, és a Maps főkönyvtárt szépen másold át a data.pak-ba (kitömörít, betömörít, felülír, ennyi). Innentől kezdve műxik az, hogy kezdetben lehet választani a két fél közül, valamint újabb hőst is fel lehet fogadni.

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 03 szer., 17:54 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 14 szer., 18:59
Hozzászólások: 266
Tartózkodási hely: Budapest XIII.
...én a rémhírre csak annyit mondanék még plusszban, hogy egy ilyen esetben törölni kellene az előrendelést, és visszautalni a befizetett összeget. Ez eddig nem történt meg nálam, úgyhogy...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 03 szer., 21:21 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 jan. 06 kedd, 12:03
Hozzászólások: 432
Tartózkodási hely: Debrecen
Egy kis érdekesség

El tudnák fogadni egy ilyen "sityakot". Jól mutatna otthon a polcon :D

Sajna a szöveget nem érteni :D , mert lenni német, és én meg csak angolul gagyogék valamelyest :D :D
Amúgy itt találtam: http://www.drachenwald.net

_________________
WoG leírások, útmutatók +menü magyarítás, linkek...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 04 csüt., 0:45 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
jitay írta:
Egy kis érdekesség

El tudnák fogadni egy ilyen "sityakot". Jól mutatna otthon a polcon :D

Sajna a szöveget nem érteni :D , mert lenni német, és én meg csak angolul gagyogék valamelyest :D :D
Amúgy itt találtam: http://www.drachenwald.net

Már nem aktuális a dolog, ráadásul egyedi a "sityak"... :lol:

Mivel sokan nem értik, de én igen, így lefordítottam. Hátha jó lesz még valamire... Szóval íme:

Kép
A DRACHENWALD (SÁRKÁNYERDŐ) bemutatja:
A sisak őre nyereményjáték

1. díj: A kézzel készített Heroes 5 sisak
+ egy Heroes 5 játék
+ egy Heroes 5 Tarot kártyaszett
+ egy Heroes 5 póló


A nyereményjátékról: A Drachenwald, az Ubisoft együttműködésvel bemutatja a nyereményjátékot minden valódi Might and Magic hősnek!

Fődíjként az Ubisoft egy exkluzív dolgot, egy egyedi, kézimunkával elkészült Heroes 5 sisakot bocsát rendelkezésre, amit a szerencsés nyertes más értékes nyeremények mellett megszerez. Ez a sisak egyedi az egész világon. Egy igazi kuriózum a legmagasabb gyűjtőértékkel.

A játék időtartama: Április 10-30-ig. (azaz már lejárt)

A nyereményjáték két részből áll. Egy kreatív- és egy tudományos részből. Aki mindkét feladatrészből végül a legjobbként kerül ki, eléri az 1. helyet.

Díjak:
1. hely: Heroes 5 sisak, Heroes 5 játék, Heroes 5 Tarot kártyák, Heroes 5 póló
2. hely: Heroes 5 játék, Heroes 5 Tarot kártyák, Heroes 5 póló
3. hely: Heroes 5 Tarot kártyák, Heroes 5 póló
4. helytől a 10-ig: Mindenki kap egy Heroes 5 pólót

A sisakról:
A sisak a Heroes 5 lovag 3D modellje alapján két különböző metállemezből kézimunkával készült, teljes mértékben használható az eredeti méretben, tehát nem csak egy modell, amit csak megnézni lehet. Masszív faalapon nyugszik a sisak, rá egy lemezen a Heroes 5 feliratot gravírozták. Ez egy teljesen egyedi darab.

A feladatok:
Kreativ feladatok:
Engedd szabadjára a fantáziádat és indokold meg nekünk azt, hogy miért lettél te a sisak őre. „Azért lettem én a sisak őre!” Küldd el nekünk, és csatolj mellé egy saját magad által rajzolt vagy festett képet, egy fotó sztorit, egy videót vagy egy kieső szöveget (gondolom mozgószövegről van szó).
Az összeállításodnak természetesen kapcsolódnia kell a Heroes of Might and Magic-hez, de ezen kívül nincs kötöttség, szabad kezet kapsz.

Tudományos feladatok:
Ebben a részben összesen 15 kérdésre, amik a Drachenwald-dal és a Heroes játékokkal kapcsolatosak, kell minél több helyes választ adni.
A Heroes sorozat összes játékának nem kell feltétlenül a tulajdonodban lennie, ahhoz, hogy helyesen válaszolhass a kérdésekre. Sok megtalálható a Drachenwald-nál vagy linkelt oldalakon és egy kevés tudás, következtetés, épp elegendő a megfejtések kitalálásához. ;-)

A végén mindkét feladatrész során kialakul egy ranglista, ezek összevonása után kialakul a végleges sorrend, és megállapítható a nyertes. Ha netán azonos eredmény születne, döntetlen lenne a végeredmény, egy újabb kérdés dönt a jobb helyezésről.

A győztesek a beküldött feladatok kiértékelése után kihirdetésre kerülnek és egy e-mailt kapnak tőlünk és az Ubisoft-tól is.

A kérdések:

1. Mikor jött létre a Drachenwald és ki alapította?
2. Hogy hívják a nem hivatalos elöljáróját a Heroes of Might and Magic-nek?
3. Milyen varázstárgyak szükségesek a Wizard’s Well-hez?
4. Mi volt a legfontosabb újítása a Heroes 4-nek?
5. Ki a felelős a Heroes 5 stílusáért, grafikájáért?
6. Mekkora volt a legkisebb eredetileg tervezett csatamező a Heroes 5-höz?
7. Melyik Heroes játékokban nem volt hatszögletű mező a csatamezőn?
8. Mi volt a legjelentősebb újítás a Heroes 3 harcszisztémájában a Heroes 2-höz viszonyítva, ami sok játékosnak nagyon bejött?
9. Hogy nevezzük Online játékosként azt, amikor Heroes 3-ban a hét első napján piros játékosként minden csapatot megvásároltunk és velük a kék játékost megtámadjuk?
10. Melyik Heroes egységek (lények) váltogatják a felszerelésüket egyértelműen fajon belül?
11. A Heroes 3-ban és 5-ben a faszerű lények a csaták során az ellenséget a földhöz köthetik. Melyik volt az az egyetlen lény, aki ezt tudta és melyik részben jelent meg?
12. Melyik Heroes 5 képesség tesz három alapképességet szabaddá (háromból vagy négyből lesz egy értelmezésem szerint), amik a Heroes 3-ban különálló képességek voltak?
13. Ki volt a Heroes 3-ban a Grand Elf és a Gnoll Marauder grafikusa, aki a modellért és a textúráért volt felelős?
14. Melyik oldalnak/fajnak volt az eddigi öt Heroes részben külön neve és mik voltak ezek a nevek?
15. Melyik lények cseréltek a leggyakrabban fajt és kikhez tartoztak az egyes részekben?

* A neveknél és elnevezéseknél az eredeti angol kifejezéseket használjuk, mert nem minden Heroes játék jelent meg németül.


Csatlakozz!
Ha ti is csatlakozni akartok, küldjetek legkésőbb 2006. április 30-ig „Sisak nyereményjáték” tárggyal egy e-mailt és a levélbe írjátok be a teljes neveteket, e-mail címeteket és a válaszokat a kérdésekre.
A számozott válaszokat a tudásra alapozó kérdésekre beleírhatjátok magába a levélbe, a kreatív feladatra az ötleteket küldjétek mellékelve a levéllel.

Az eredményeket kizárólag a gewinnspiel@drachenwald.net címre szíveskedjétek küldeni.
A résztvehet bárki, aki Németoszágban, vagy Ausztriában lakik.
Minden résztvevő csak egyszer küldhet eredményt, csak az utolsó küldeményt értékeljük. Peres út kizárva. Az Ubisoft dolgozói, valamint minden Drachenwald csapattag, sőt ezek hozzátartozói sem vehetnek részt a játékban.

http://www.drachenwald.net

Érdekes, hogy egyedi a darab, mégis csak németek és osztrákok nyerhetik meg... Még svájcot is kizárták, pedig köztudott, hogy ott is sok német él... Nekünk meg marad a kép és esetleg bízhatunk abban, hogy készül valami illegális kalózmásolat hazánkba is... :twisted:

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 04 csüt., 6:36 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 15 csüt., 20:42
Hozzászólások: 522
Tartózkodási hely: Budapest, Óbuda (Időnként Silent Hill...)
Beorn the Shapeshifter írta:
Poetice mester jóvoltából én már tudom a megoldást, úgyhogy íme:

Nyisd meg Total Commanderrel a Heroes V demo főkönyvtár Data alkönyvtárát, és kattins kétszer a data.pak (fél giga körüli) fájlra. Ez egy tömörített állomány, ami ezáltal megnyílik. Ezek után a maps.rar-t nyisd meg a másik ablakban, és a Maps főkönyvtárt szépen másold át a data.pak-ba (kitömörít, betömörít, felülír, ennyi). Innentől kezdve műxik az, hogy kezdetben lehet választani a két fél közül, valamint újabb hőst is fel lehet fogadni.


Köszönöm a segitséget de miután beirtam a hsz-m, kb 5 perc elteltével már a Haven oldalán nyomultam a démoni erők ellen :) (Megj.:teljesen másképp sikeredett müködésbe hoznom, total commander sem kellett hozzá)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 04 csüt., 17:53 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 27 vas., 17:24
Hozzászólások: 100
A legutóbbi hírek szerint a demó óta alakítottak a játékon,de már azokat is befejezték egy ideje,és már nem fognak rajta semmitse alakítani,és gyártják,úgy hogy 1.Tuti hogy nem halasztanak,egyébként is a ubisoft mindig pontos 2. jóhír hogy máris elkezdték csinálni az első kigegészítőt ami szerintem tartalmazni fogja a mightot mint új fajt,de havas verzióban.Ezt úgy értem hogy eszkimók lesznek és behemot helyett jeti...de ez csak szerintem lesz így a kiegészítőben


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 06 szomb., 19:35 
Avatar

Csatlakozott: 2004 okt. 11 hétf., 11:12
Hozzászólások: 771
Tartózkodási hely: Pellérd City
Tényleg jó lenne egy havas might vár, mehetnének oda a törpök, óriások, farkasok, küklopszok, viharmadarak, félszerzetek is akár. Még a hangulat is jó lenne, kicsit a Disciples hegyi klánjára hajazna (ami egyáltalán nem baj, mert az elf szövetéség mellett még velük szimpatizálok). Csak akkor megint felmerülne a kérdés: Hol vannak az orkok? Ha legalább semlegesként bekerülnek, és nem lesz disznó fejük, már kapnak a fejlesztők tőlem egy pirospontot. :)

_________________
Kép
Balee / Zsibi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 07 vas., 12:53 

Csatlakozott: 2004 ápr. 17 szomb., 21:14
Hozzászólások: 87
Én abba bizok hogy a törpök egy külön várat kapnak mint a dark elfek és a sima elfek


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 07 vas., 14:04 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jan. 04 szer., 17:25
Hozzászólások: 358
Tartózkodási hely: In da gamez!
Jól lenne egy order vár, mint a H4-ben. Abban lennének törpök is ahogy azt már megszokhattuk. Lenne benne tehát, törp, naga ami nincs ( sajnos :( ) , mechanikus sárkány, halfling, kentaur és egy fura lény a vasállarcos. :D Hát, egy ilyen vár jó lenne. Bár most már nem lehet nagyon a játékon változtatni. Ahogy Balee mondta, ezért a várért én is adnák egy piros pontot a készítőknek. :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 2672 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 130, 131, 132, 133, 134  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség