Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 2672 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 134  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Heroes 5 első infók, vélemények
HozzászólásElküldve: 2003 márc. 26 szer., 13:23 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
Menyus
Hozzászólás a hírhez, infók, vélemények megosztása a heroes5-el kapcsolatban..


Kanka
Hy mindenkinek!
Nos, a képek magukért beszélnek, ilyen grafikával eszméletlen jó játék lesz. Csak a játékélmény legyen hasonló a H3-hoz.

Egyébként lehet tudni, milyen időpontban jelenik meg? Jövő nyár?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 márc. 26 szer., 20:37 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 19:29
Hozzászólások: 12
Jah, sztem is a sztorin kéne nagyon javítani... H3-nak eszméletlen jó szorija volt H4-nek meg hááát..... H3-ban sokkal inkább éreztem magam hódítónak H4 meg igazán azzal veszti el a varázsát, hogy idióta hősök nyavajgását kell követni... :?

_________________
"Lenni, vagy nem lenni?" >)
Bucser the BIG BUTCHER


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 márc. 26 szer., 21:38 

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 21:14
Hozzászólások: 6
Sziasztok!

A h4 egyik legnagyobb baja az nem a tortenet, grafika vagy jatekmenet, hanem a pocsek AI.
A h3 fo gondja, hogy par cuccal es varazslattal gyakorlatilag elered azt, amit nagy sereggel nem: HAMAR teljesiteni egy mapot valami tervezesi hiba miatt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 márc. 27 csüt., 4:36 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 5:08
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Budapest
Nekem a 4gyel a problémám az, hogy nem szereti a videokártyám, ezért még alig tudtam vele játszani. A hősök fejlődését sem találom elég jól kitaláltnak. Valahogy túl monumentális. Kicsit azt hiszem, sokat akartak markolni, és keveset fogtak.
A három pöpec, de a világ rendje szerint mindennek fejlődni kell, még a játékoknak is. :wink:

_________________
nimbus írta:

„mi lesz, ha ideérnek a trogodlitidok...”
hát én a heroesos tapasztalataim alapján a legkevésbé attól félek, hogy mi lesz, ha trogodlitidok


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 márc. 27 csüt., 4:56 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 23:32
Hozzászólások: 14
Tartózkodási hely: New York
Yoo :)

Ebbol a ket kepbol nagyon nehez megitelni, hogy milyen is lesz az uj Heroes episode. Amugy a kepek igeretesek :shock:
Eppen azon mosolygok, hogy a topic a Heroes5-nek nyitodott megis mindenki a Heroes3+Heroes4-el van elfoglalva meg mindig. :?

_________________
Maradok tisztelettel.:
-N-


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Petros véleménye
HozzászólásElküldve: 2003 márc. 27 csüt., 11:07 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:12
Hozzászólások: 51
Tartózkodási hely: Győr
Csatlakozom Yoo véleményéhez! A két képből nehéz megítélni milyen lesz a játék, vagy azt is mondhatnám nem is lehet következtetni. Mikor a Heroes 4-ről láttam az első képeket, azt láttam hogy nem fogja felülmúlni a heros3-mat, de mikor már játszottam vele megváltozott a véleményem. Szerintem mindkét résznek megvannak a maga bökkenői és szépségei. Amit esetleg grafikailag a folytatásban várnék, az a harcosok és lények jobb grafikai kidolgozása. A környezet az épületekkel és a hősök szerintem jól sikerültek, viszont egyes lények eléggé torzra sikerültek. Vegyük példának az Unikornist. Hát a hármasban dögösebb. De azért bizakodva várom az 5-ös részt.
Kalandra fel! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 márc. 27 csüt., 14:44 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 27 csüt., 13:35
Hozzászólások: 47
Szasztok.

A Heroes4 legnagyobb hibája szerintem is a pocsék AI. Nonsens egy dolog, különösen champion fokozaton, hogy a kihívást nem az jelenti, hogy lenyomjam a gépi játékosokat, hanem az, hogy eljussak a várukig, mivel a kirakott ellenfelek elősebbek azoknál. A gépek ki sem tudjan jönni a saját váraikból, csoda ha van egy-két fabányájuk... Ennek ellenére még mindig nagyon szeretek vele játszani.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 márc. 27 csüt., 16:36 

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 17:06
Hozzászólások: 4
Hi.

Én is csatlakozom azokhoz akik kritizálják a H4 AI-ját, tényleg nagyon gyenge.
A H5-ről annyit: végre normális főnix lesz és nem úgy néz ki mint a H4 nagyranőt vörösbegye. :?:

_________________
ÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 márc. 27 csüt., 19:27 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 5:08
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Budapest
-N- írta:
Yoo :)

Ebbol a ket kepbol nagyon nehez megitelni, hogy milyen is lesz az uj Heroes episode. Amugy a kepek igeretesek :shock:
Eppen azon mosolygok, hogy a topic a Heroes5-nek nyitodott megis mindenki a Heroes3+Heroes4-el van elfoglalva meg mindig. :?


Még jó, hogy a hárommal, meg a néggyel vagyunk elfoglalva, amikor az ötről még nem tudunk semmit... :roll:

_________________
nimbus írta:

„mi lesz, ha ideérnek a trogodlitidok...”
hát én a heroesos tapasztalataim alapján a legkevésbé attól félek, hogy mi lesz, ha trogodlitidok


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 márc. 27 csüt., 22:08 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 23:32
Hozzászólások: 14
Tartózkodási hely: New York
Idézet:
Még jó, hogy a hárommal, meg a néggyel vagyunk elfoglalva, amikor az ötről még nem tudunk semmit... :roll:


Teljesen igazad van 8)
Ennek az elobbi irasomnak akkor lesz csak ertelme, ha mar 75%-ba kesz lesz a progi es hetente kapunk kepeket es infokat a HeroesV -bol

_________________
Maradok tisztelettel.:
-N-


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 márc. 28 pén., 11:44 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 27 csüt., 13:35
Hozzászólások: 47
Igazatok van! Ez a forum biztosss Heroes5-nek készült, de muszály valamiről írni, amíg túl kevés az info. Legfeljebb arról, hogy mi volt a jó és a rossz az előzőekben, bízva abban, hogy az V-ben megtartják ill. kijavítják... Mint pl., hogy ecseteltük a csapnivaló IV-es AI-t.
Tényleg! Ki milyen újdonságot látna szivesen az V-ben?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 márc. 28 pén., 16:19 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:26
Hozzászólások: 2
Hi!
Szerintem jobb ha nem kívánunk sok változást, amúgy is lesz elég (lásd H3 -> H4)
Kíváncsi vagyok arra, hogy most mit csinálnak a várak pénzkeresetével, mert a 2 után hirtelen nem volt senkinek sem anyagi gondja a 3-ban, aztán a 4-ben megint csak 1000/nap.
Vajon lesznek-e felfejlesztések?(ami csak a 4-ben és 1-ben hiányzik)
Ilyen nagy lesz-e az eltérés a lények között, mint a 4-ben, vagy azért törpökkel is lehet majd sárkányokat ölni pl.
Megmondom Őszintén csak attól félek, hogy a heroes 10 már nem lesz más, mint egy remekbe szabott Bouldurs Gate.
Ha ez nem következik be, s a Heroes Heroes marad, akkor az csak jó lehet. De szentem addig még bőven van időnk.

_________________
Ab@


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 márc. 29 szomb., 20:09 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 19:29
Hozzászólások: 12
Nekem volt 1 ötletem még a H4 előtt és reméltem, hogy benne lesz a H4-ben, de nem... remélem az 5-be már benne lesz:

Én arra gondoltam, hogy mi lenne ha nem egy kincstár lenne hanem minden várnak külön-külön. Ez hatalmas távlatokat nyitna meg (pl. a hős cipeli ide-oda a nyersanyagot -> Stealth skill sokkal többet érne stb. stb.) illetve, hogy grafikailag is jelöljék mennyi van a várban felépítve, így a játékos messziről lássa milyen értékes várról van szó, megéri-e az áldozatokat.

_________________
"Lenni, vagy nem lenni?" >)
Bucser the BIG BUTCHER


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 márc. 30 vas., 2:41 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:30
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Jászárokszállás
Csöv!
Lenne 1 gondolatom:
AZ ISTEN ADJA, HOGY NE LEGYEN H10!!!!!
Miért?
Hát azért mert 1xűen UTÁLOM a 10. részig jutó sorozatokat<-RÓKASZAG ezerrel!!!!!(őszintén, szvsz a hiróz á most úgy bűzlik, mint 1 rókajuk, már ha értitek...pedig kár érte...)

_________________
A beképzeltség nem bűn, csak hiba.
Ha beképzelt lennék lenne egy hibám.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 márc. 31 hétf., 9:01 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 27 csüt., 13:35
Hozzászólások: 47
Hát én azért nem bánnám, ha lenne még jó pár heroes! Nem vagyunk túltáplálva körökre osztott startégiai játékokkal. Habár van valami heroes-hez hasonlatos. Valami Disciples vagy mi talán. Az milyen?
De: heroes5-höz visszatérve. Én a hősök harcbéli képességeit erősíteném... Egy 30. szintű hős mondjuk nyom nyillal 2x500-at. De amikor már 30. szintű akkor ez igen kevés... A varázslók sincsenek rendben a támadó varázslatok területén (habár mindig is többre értékeltem egy mass slowt, vagy pl. berserkert...). Nincs olyan brutál, mint pl. az implosion a 3-ban...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 márc. 31 hétf., 13:43 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:45
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Pécs
Hy!

Igen, a varázslatokat télleg jó lenne fejleszteni.

Szerintem a legnagyobb hiba a 4ben a hosszú animációk.
3 óra játék után, amikor már nincs sok hátra, azt van kedvem nézni, ahogy a hősö(ei)m 1 percen kersztül lép...
Meg hogy a gép (főleg ha még mind az 5 él) nálam már volt szives 4 percig ba**akodni...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 márc. 31 hétf., 15:22 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 27 csüt., 22:28
Hozzászólások: 28
Tartózkodási hely: Veszprém
Szerintem is nyugottan csinálhatnak még újabb részeket, de csak addig amíg tudnak újítani tudnak és jobbat csinálnak mint az előzőek!

Ami a változtatásokat illeti a támadóarázslatok eléggé ütősek így is nemkell ide implosion:) Viszont a feltámasztás varázslatot hiányolom. Azt rendszeresen használtam a h3-ban is a town portal mellett.
Ami a legjobbanidegesített a h3-ban is, hogy amíg nemvolt advanced föld magic-em és town portal varázslatom alik lehetett kimozdulni a vár közeléből, mert a másik 3 irányból azonnal jött a gép. Arról nem is beszélve, hogy néha 1 héten keresztül is kellett kergetnem egy hőst mire utolértem és leüthettem.

Nekem alapvetően ejöna 4 tetszik nagyon:)

Az gép AI-jén viszont sokat kellene fejleszteni. Valami borzalmas butaságoat képes csinálni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 01 kedd, 12:17 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 23:32
Hozzászólások: 14
Tartózkodási hely: New York
Hoizzz.....all.....

Hat nezzuk csak mit is lehetne fejleszteni a Heroes-on.
Alapjaba veve en mar reggeben is azt szorgalmaztam, hogy a varakba ne csak epiteni lehesen, hanem rombolni is. (De ezt leszavaztak sot komolyabb anyazasba fordult az ezzel foglalkozo topicom anno :cry:)

A masik ami eszembe jutott. Ergo a Might & Magic reszekben talalkozhatunk "Ubertap" megoldasokal mint lezerfegyverek, urhajo, stb, stb....
Tudom nagyon sok ellenzoje van ennek a Cyber Heroes-os dolognak, de eppen itt lenne mar egy kicsit lenditeni a story-n es kivenni a jatekot a fantasy vilagbol es atrakni egy amolyan "reneszansz" Cyber/Fantasy kornyezetbe.

Gondoljunk csak bele, hogy mennyi uj otlet szarmazhat csak egy ilyen aprocska otletbol amit a Might & Magic-ba mar megcsinaltak, de a sima Heroes-ba meg nem jutattak el.

Itt a kotekedoknek irnam, hogy nem ugy ertem ezt a dolgot, hogy a Fantasy vilagot megolni egy ujtipusu Cyber vilagert. Egyszeruen arrol lenne szo, hogy egyvarni okosan a kettot egymasal.
Sajnos valoszinuleg ez az otlet csak max. papiron fog mukodni. 3DO nem meri majd megkockaztatni ezt a otletet, de lefogadom, hogy mar keszitetek egy hasonlo elkepzelesbol allo jatektervet.

Mondjuk meresz lenne, ha mondjuk a "Szarnyas fejvadaszbol" csinalnanak egy Heroes tipusu jatekot :D
De nekem bejonne !!! :twisted:

_________________
Maradok tisztelettel.:
-N-


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 02 szer., 10:46 

Csatlakozott: 2003 márc. 27 csüt., 11:25
Hozzászólások: 36
Üdv!!
Mit szólnátok ha elkezdenénk gyűjteni at ötleteket a Heroes5-höz, nehogy úgy járjunk mint a 4-el, és lemaradunk a beküldési határidőről??
Szerintem Kezdhetne valaki egy új topicot az ötletnek és akkor frankón összeszedhetnénk a frankóbbnál frankóbb ötleteket!!

Nos mit szól a társaság?:)

Üdv all Kabo

U.I.: szégyenszemre a Heroes4-et még mindig nem játszottam végig az uccsó kampányig jutottam...:( Nem tehetek róla, a h2 és H3 eccerűen jobb és kész.
Nem akarok csalódni az ÖTÖDIK részben is...!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 02 szer., 13:18 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:03
Hozzászólások: 70
Tartózkodási hely: Budapest
Elképzelem, ahogy egy erdőtünde hatalmas lézerkarddal lecsap a titániumötvözetes csontvázra... aztán jön xwingeken a tower, és elpusztítja a birodalmi feketesárkányokat... na igen... a 3do helyében én sem próbálkoznék...

_________________
credo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 2672 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 134  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség