Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 2222 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 112  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 08 vas., 22:50 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
bogpista írta:
Ez a H5 még a 4-nél is rosszabb.


Ugyan, hiszen nekem már a táborban is bizonyított! NAGYON JÓ a H5... ... 300 oldalas kézikönyve monitor alátétnek! :lol: :lol: :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 08 vas., 23:26 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
én már az első nap megmondtam
valahogy nem volt nagy érdeklődés a könyv iránt.
sőt a h5 multizás is jól sikerült, most lenne kb a 2. hónap........

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 09 hétf., 0:04 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jan. 13 pén., 23:02
Hozzászólások: 118
Tartózkodási hely: Cegléd
Lol Adler :lol:
Ritkan osztasz humort de akkor fekszek,mint amikor megismertelek Cegleden a bajnoksagon :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 09 hétf., 0:06 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jan. 13 pén., 23:02
Hozzászólások: 118
Tartózkodási hely: Cegléd
Nimbus ne bantsd a H5t. nem a mi jatekunk de vannak akik imadjak.Pl a hevrom baratnoje 8)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: hm?
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 09 hétf., 1:15 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
hu látom jól megkavartam itt az érzelmeket:))

nem hittem volna hogy ilyen hevesen fognak reagálni a NAGYOK...

amúgy osztom azt a véleményt hogy a h3 a legjobb és hogy lehetne rajta tökéletesíteni, de én azt szeretném megkérdezni tőletek, a legnagyobb tisztelettel, hogy melyek azok a szabályok, amikre úgy gondoljátok, hogy ha nincsenek, akkor nem játszotok:

Hit and runt, red rusht én is mondtam.
Ha jól látom akkor már csak ezek maradtak:
- no log és lvl4 (és Thant) hero
- no diplo
- no DD és Fly
asszem csak ennyi ugye??

sztem ha már nem kötelező saját fajból hőst választani, akkor már lehetne bármilyen hős...
vagy nem??
A diplot sztem azért felesleges kikötni, mert ugyis mindenki harcol, hogy fejlődjön a hős, a magas szintű monsterek meg asszem amúgy is "never join"-osok, de mondjuk sztem a diplo a leglényegtelenebb.
Ami a DD-t és Fly-t illeti...
Megértem hogy **** ha bejön az ellenfélnek, de ha Implo jön, ezen a szinten az is csatát dönt, nem beszélve ugye az elementálozásról, amire szabály is van.

Mindenesetre természetesen tiszteletben tartom a szervezők véleményét, el is fogadtam, csak annyit szeretnék hogy ezekre a felvetésre reagáljatok, de kérlek Titeket ne megszokásból (pl.: "marad minden mert csak!") hanem érvekkel.

Ja és nem "forradalmár" vagyok, csak más a véleményem:))

Ja és bocs mindnekitől aki szerint hülyeség erről beszélni,
mindjátok és többet nem hozom fel.

köszi



Bozso


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 09 hétf., 1:22 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Bozso: Biztos nehéz elhinni, de ezek a szabályok nem "csak úgy" lettek kitalálva, sok-sok játék eredményeként születtek! :) Az baj, hogy nem aláztak még be téged úgy, hogy az őrizetlenül hagyott váradba egyszer csak beugrott az ellen DD-vel... Vagy pl. most játszottam Ssth-val egy randomot és egy fajta lényen kívül olyan sereggel vert meg amit diplóval szerzett út közben! (a szintje magasabb volt az enyémnél...) :?
Thant azt hiszem Cegléden bizonyított! Kérdezd csak a ceglédieket... :)
stb...stb... (álmos vagyok...) :)

Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 09 hétf., 1:31 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jan. 13 pén., 23:02
Hozzászólások: 118
Tartózkodási hely: Cegléd
Thant csak azert nyert Cegleden mert prok iranyitottak a csataban.
Eros az igaz.A diplo meg tenyleg gaz.Eegsz meccsen varni h beadja e a gep.ha az elso heten cleric van a kocsmadban irhatod be h GG :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 11 szer., 13:26 

Csatlakozott: 2004 máj. 26 szer., 13:41
Hozzászólások: 190
Jelentkezek én is, de nagyon lamulok :) most játszottam Botival 2 pályát az elsőn (szomszédok küzdelme) nem is mertem találkozni vele mert csak röhögött volna, inkább feladtam. A 2. game-t a sok lámulás ellenére megnyertem. ( a kihivás )
Szabályokhoz csak annyit Thant a kedvencem, én mellette szavazok hogy ne legyen tiltva, könnyű vele nyerni ( pl sopánkodásra adhat okot az ha a necro nem kap animét ) kb 20.szinten meg már érzékelhető lesz hogy nem akárki a hősöd :D )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 11 szer., 13:35 
Avatar

Csatlakozott: 2003 ápr. 05 szomb., 8:38
Hozzászólások: 143
Tartózkodási hely: Melbourne
necro es thant=LOL :roll:

Paul, kiraly, hogy te is jossz jatszani!!!


Udv,

Pete


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 11 szer., 14:31 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
ha Tábori v ToH mappokon játszunk, DD és Fly ugy sincs, diploval lehet variálni, de általában tiltva szokott lenni, én ezt a szervezőkre bizom.

Egyébként az összes rules kérdést ált. évente legalább 3x átbeszéljük, s mindig ugyanaz a vége.
Maradnak a fenn leirtak.

Thant
nos gigatáp az animate, mert egyébként nem 100%, hogy beadja, a tisztesség ugy kivánja, ha a 4th level speckósok tiltva vannak, akkor Thant is.
Persze neki is vannak gyengéi, pl. necromancy skillben nem jeleskedik, az emlitett ceglédi versenyen volt, hogy mindene expert, kivéve a necromancy skillt, valamit valamiért, ennek ellenére gigatáp, az első két helyet szerezte meg.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 12 csüt., 14:21 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
Laca!


Hát volt már olyanban részem, nem egyszer, hogy az ellenfelemnek bejött a DD (általában ha tower volt) és bizony sokszor megszivatott, de mint tudjuk, azért a DD nem olcsó és egyáltalán nem biztos hogy bejön. Amúgy meg ugyanugy szívás ha Implot kap... De ha már pénzt és kincset áldoz rá a szerencsétlenje, akkor miért ne használja???
Amúgy meg mihez kezd vele a főcsaában, ha pl te kapsz egy Implot, ami addigra már 3000-t sebez...???
Akkor nyugodtan eveheti a váramat, visszafoglalom....
De most komolyan, sztem kicsit lazíthatnánk a dolgokon...Az is csak 1 varázslat, van előnye és hátránya, ahogy mindennek ebben a játékban. POnt ezért mondtam régebben a BB fórumban is, hogy nbyugodtan lehetne engedni a log-os hősöket is...sztem. Valamit valamiért, van előnye és hátránya is. Szerintem.
Természetesen a többség akarata dönt, de szerintem nem kéne ennyire leszabályozni, bár Ti tudjátok.
Én játszanék igy is ugy is!



Bozso


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 12 csüt., 14:51 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Ha valakinek van DD-je gondolod addig leáll a másikkal harcolni amíg nem biztos teljesen magában? Az ellenfél nem tehet mást mint ül a fővárában, és vigyorog... kínjában, míg a DD-s kiszed mindent. Ha mégis kint kószálsz, akkor ami neked van varid (akár implo) neki is meglesz.

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 12 csüt., 15:04 
Avatar

Csatlakozott: 2003 ápr. 05 szomb., 8:38
Hozzászólások: 143
Tartózkodási hely: Melbourne
Kedves Bozso,


Nimbusnak 100%-ig igaza van. Egy dimdoorral ugy szivatok halalra barkit ahogy akarok :twisted: ....... sokkal nagyobb elonyre tehetsz szert mint egy imploval, persze ez map fuggo is, de ezt hagyjuk. A lenyeg, hogy akik jatszottak 1000 -xer a jatekkal online csak tudjak, hogy miert nincs fly meg dimdoor, so please respect that!

thx, udv

petrus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 12 csüt., 15:33 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Télleg Bozso, hogy gondoltad, hogy neki bejön a DD neked az implo, aztán befoglalja a váradat és te leimplózod? :) Akkor tán ő is tudni fogja már azt a varázslatot. Mert akkor repül be a váradba amikor akar és az ellen csak úgy védekezhetsz, ahogy Nimbus mondta.
Logos hősök: Mi is a hátrányuk? Az hogy offence speckó helyett log van és a végcsatában kevesebbet fog ütni? Viszont jó kezekben szinte dupla annyi Xp-je lesz és sokkal több skillnövelő helyet tud bejárni. Így kompenzálja ezt a hátrányt. Csak pluszba lesz egy rakás pénz és nyersanyag is, mivel jóval több területet jár be. Így ez túl táp lenne.
Diplo: Ez az egyik legfontosabb randomon, de még fixen is. Ha valakinek bejön, akkor azért a második héten +16 Ogre magi simán eldönt egy csatát, mikor a másiknak pl 10 ha van és még fizetett is érte a másik meg ingyen megkapta...

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 12 csüt., 16:18 
Avatar

Csatlakozott: 2003 ápr. 05 szomb., 8:38
Hozzászólások: 143
Tartózkodási hely: Melbourne
SSTH GOGOGO:) TH megmondta a jot vazze :lol:

Bozso remelem igy mar tisztabban latod a helyzetet! Ha nem, akkor meg egy ingyen 'fejmosasra' kapsz tolem kupont :shock:

udv,

peter


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 12 csüt., 16:27 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Jah azt elfelejtettem, hogy Paulnak azt üzenem: játszani kéne neked is pár gamét, hogy előbbre lépj a toplistán és a legjobb csoportba kerülhess... Mondjuk Petrust lehúzhatnád :P
Nagyon jó lenne ha egy Boti, Nimbus, Petrus, Paul, CSizu, Teki, Laca , Ssth 8as benne lenne a csoportban. Asszem a célkitűzés az lenne ,hogy ne essek ki a csoportból... :shock:

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 12 csüt., 18:19 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:39
Hozzászólások: 314
7. A pályák Tábori ,TOH vagy Randomból korrigált, közzétett mapok, melyeken alapból nincs DimDoor,Fly,Armageddon varázslat.
Ez a módosítás a szabályzatban a pályákra.Így megfelelő?


A hozzászólást 18 alkalommal szerkesztették, utoljára Lzo 2006 okt. 13 pén., 15:03-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: ..
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 12 csüt., 20:13 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
Uraim!

Maximálisan tisztelem a véleményeteket, a szabályokat, az eddigi tapasztalatokat is, az általatok elért eredményeket még inkább!!

Ismerem én is a h3-t, át is éltem már 1-2 dolgot vele kapcsolatban, és csupán annyi az a helyzet, hogy más a véleményem:)

de remélem ez senkinek nem okoz gondot!

Üdv

Bozso


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 12 csüt., 20:58 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jan. 13 pén., 23:02
Hozzászólások: 118
Tartózkodási hely: Cegléd
energy22@freemail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 12 csüt., 21:36 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 13 szomb., 22:42
Hozzászólások: 624
Tartózkodási hely: Budapest/Pécs
garas7@t-online.hu ... ez az MSN-címem is :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 2222 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 112  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség