Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 2222 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 108, 109, 110, 111, 112  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 13 pén., 12:26 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Én diplomát írok meg ilyenek, de azért jelentkezem, 2-3 hét alatt lesz időm egy meccsre :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 13 pén., 12:49 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Ehhez a bajnoksághoz jó lesz a Gameranger és a hamachi?
Abban biztos vagyok, hogy a hamát újra kell tennem a gépre.

Mellesleg, melyik játékban bonyolítanánk le? :)

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 13 pén., 13:23 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Szvsz RoE 1.4.

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 13 pén., 15:22 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok,

Ahogy látom vannak sötét foltok. Meglátszik. hogy rég volt ilyen verseny utoljára. :) Ha megnézitek ez lesz a 8. idény. Természetesen itt is csoportok lesznek, 1 csoport 8 fős, tehát ha sokan jelentkeztek, akkor 3-4 csoport is lehet majd. A csoportok az online toplista alapján fognak kialakulni, tehát top player nem fog abszolút kezdővel összekerülni!

A tévedések elkerülése végett a játék amivel játszunk a Heroes3 :) A játszható verziók a szokásos: RoE 1.4 , SoD 3.2 és Complete (4.0) Akinek nem ez van, az patchelje fel a játékát most! Ne a játék kezdetekor derüljön ki, hogy nem kompatibilis a játéka! Ez minden egyes jelentkező játékos felelőssége! Nem várható el a játékpartnertől, hogy a megbeszélt időpontban azért nem sikerül a meccset elkezdeni, mert az ellenfélnek nem megfelelő a verziója! Akinél ez a probléma lesz, az automatikusan elveszti a meccset! Tehát ha úgy érzed, hogy nem vagy biztos a dolgodban, akkor most kérj segítséget!

A majdani pároknak ÖNÁLLÓAN kell majd a meccset leegyeztetniük, ne várják a sültgalambot. Ha egy bizonyos idő elteltével nem lesz eredmény, akkor ki lesz jelölve 1 időpont, amikor le kell játszani a meccset. Ha valamelyik fél nem ér oda időben, akkor veszít. Ha egyik fél sem ér oda, akkor mindkét fél bukja a partyt és mínusz pontot fog kapni!
2 hetet fogunk adni 1 meccs lejátszására, ezután lesz +1 hét, ha kell ilyen valakinek, de ekkor már meg lesz adva a deadline, mikor kell a meccset elkezdeni. Természetesen nem hajnali 3 óra lesz megadva kezdésnek, hanem észszerű időpont.

Egyenlőre még nyitott a jelentkezés, aki még nem tette meg, az jelentkezzen! :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 13 pén., 15:31 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Jelentkezve! Random mappok ugye lesznek?

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 13 pén., 15:45 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hát Pityu valóban rég volt már OB. :) Köszi a felvilágosítást! :)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 13 pén., 17:15 

Csatlakozott: 2012 márc. 17 szomb., 10:37
Hozzászólások: 252
Tartózkodási hely: SZOLNOK
Szia PISTA (BOG)...........!!!
Nekem a Ubisoft Exclusive H3 Complete van meg, nem tudom ez jó, mert írtál változatokat.
Ja............és kérek segítséget !!!
Mi az a "GAMERANGER" és a "HAMACHI" ??? (nem kell kinevetni a kicsit a tudatlanságáért !!!)

_________________
PIT LORD (ATI)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 13 pén., 17:31 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
PIT LORD (ATI) írta:
Szia PISTA (BOG)...........!!!
Nekem a Ubisoft Exclusive H3 Complete van meg, nem tudom ez jó, mert írtál változatokat.
Ja............és kérek segítséget !!!
Mi az a "GAMERANGER" és a "HAMACHI" ??? (nem kell kinevetni a kicsit a tudatlanságáért !!!!!!!!!!!)


Szia Ati!

A Completéd teljesen jó, nem kell patchelni rajta semmit.

A Gameranger 1 program, amely segít abban, hogy online tudj játszani másokkal.
Először is le kell tölteni ingyenesen a honlapjáról.
Ezután felinstallálod a gépedre. Készítesz 1 accountot. 1 nicknevet tulajdonképpen, amely név alatt belépsz a programba.
Rengeteg játék van rajta, nem csak a Heroes3, de egyszerűen csak ki kell választani a listából. Minimális angoltudás szükséges hozzá, mert nem magyarnyelvű, de nem bonyolult a használata.
Van benne barátlista, tehát lehet benne látni, hogy az ismerős játékosok közül ki van éppen online stb.
Én ezt a rendszert ajánlom használni mindenkinek, mert stabil és router mögül is jól szokott működni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 13 pén., 17:52 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
http://www.gameranger.com

A Hamachi instabil és sok embernél nem működik, gyanítom könnyen akad más progikkal.
Aki velem akar játszani, annak mindenképpen gamerangerre lesz szüksége. :)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 13 pén., 17:59 

Csatlakozott: 2012 márc. 17 szomb., 10:37
Hozzászólások: 252
Tartózkodási hely: SZOLNOK
Szia Pisti !!!
Értem én, hogy villanymotor.................de !!!
Nem lesz gond, kérek majd segítséget, a játékon mindenképp ott leszek.
És............ARY is.
Nagy élmény lesz remélem, még így nem játszottam -tam !
Kb. mikorra tervezed a kezdést???

_________________
PIT LORD (ATI)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 13 pén., 18:04 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Nah, ja kezdés... A hétvégén igazán kezdhetnénk. Szívesen lenyomnám az első mecsemet még a hétvégén. Most picit szabadabb vagyok.

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 13 pén., 22:21 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Beszállok én is.

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 13 pén., 23:05 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Üdv!

Igazából engem is érdekelne a dolog, de mivel úgy látszik, most hétvégén fogtok startolni, szerintem mégiscsak ki kell hagynom (szorít az idő a térképszerkesztő versennyel, ergo április 30-ig biztosan nem tudnék játszani) :( . Szóval sok sikert az indulóknak! Mikor lesz ilyen legközelebb?

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 13 pén., 23:19 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
HUNLorcs írta:
Üdv!

Igazából engem is érdekelne a dolog, de mivel úgy látszik, most hétvégén fogtok startolni, szerintem mégiscsak ki kell hagynom (szorít az idő a térképszerkesztő versennyel, ergo április 30-ig biztosan nem tudnék játszani) :( . Szóval sok sikert az indulóknak! Mikor lesz ilyen legközelebb?


Ugyan ezen csak én pörgök, mert most én ráérek a hétvégén... ;) Megjegyzem a 3 hétbe még ez esetben is beleférnél, ha 30-a után letudod játszani a meccsedet. :) Majd Pityu megmondja mikor is kezdünk! ;)

Csizukám nem örülök... hát mi lesz így szegény Sünivel meg Dreegarral. Azt még csak bevenné a gyomruk, ha Pityu meg én bucira verjük őket, de hogy még Te is, hát nem tudom... remélem azért nem futamodnak majd meg. :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 13 pén., 23:23 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Nimbus írta:
HUNLorcs írta:
Üdv!

Igazából engem is érdekelne a dolog, de mivel úgy látszik, most hétvégén fogtok startolni, szerintem mégiscsak ki kell hagynom (szorít az idő a térképszerkesztő versennyel, ergo április 30-ig biztosan nem tudnék játszani) :( . Szóval sok sikert az indulóknak! Mikor lesz ilyen legközelebb?


Ugyan ezen csak én pörgök, mert most én ráérek a hétvégén... ;) Megjegyzem a 3 hétbe még ez esetben is beleférnél, ha 30-a után letudod játszani a meccsedet. :) Csizukám nem örülök... hát mi lesz így szegény Sünivel meg Dreegarral. Azt még csak bevenné a gyomruk, ha Pityu meg én bucira verjük őket, de hogy még Te is, hát nem tudom... remélem azért nem futamodnak majd meg. :lol:


Helyesbítek igazából az is probléma, hogy csak azesetben szállhatnék be, ha április 30.-a után KEZDŐDNE ez az egész, vagyis onnantól számítva lenne még három hét, tekintettel a nyelvvizsgámra való készülésre is, ami május eleje-közepe felé esedékes... :roll: Szóval nem szeretnélek megváratni titeket, ezért kérdeném, hogy mikor lesz ilyen legközelebb. :)

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 14 szomb., 7:43 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
HUNLorcs írta:
Szóval nem szeretnélek megváratni titeket, ezért kérdeném, hogy mikor lesz ilyen legközelebb. :)


1,5-2 év múlva.

Inkább gyere, pár óra erejéig megoldod az első meccs lejátszását. Maximum ész nélkül átmész a másikhoz, hogy ne tartson sokáig :P

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 14 szomb., 9:00 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok!

Örülök hogy ennyire lelkesedtek, de most hétvégén hogy tudnánk kezdeni? Még le sincs zárva a jelentkezési határidő sem :) Ha ennyire lelkesek vagytok a jövő héten lezárom a jelentkezést.

8 fő /csoporttal számolva kell 7 játszható térkép, azt is megpróbálom akkor a jövő héten megcsinálni, hétvégére közzétenni.
Az azt követő héten kellene majd nyilatkozni, hogy melyik pályán ki melyik várral lesz majd, utána indulhat is az őrület.

HUNLorcs: Ez a verseny el fog tartani jó sokáig. számold ki, 3 hét * 7 játék. Ahogy leírtam április utolsó hetében fogunk kezdeni az ELSŐ körrel. Ez nem egynapos verseny lesz.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 14 szomb., 10:05 

Csatlakozott: 2012 márc. 17 szomb., 10:37
Hozzászólások: 252
Tartózkodási hely: SZOLNOK
Szia Pisti !
Ez nagyon jó, hogy még van 2 hét ha jól értettem, bár már mi is (jómagam és ARY) nagyon várjuk a versenyt. Az érdekes majd az lesz, ha én játszom ARY-val, mert itt ülünk egy szobába, és közbe harcolunk. Persze ha a sorsolás egy csoportba tesz bennünket ugyebár.
Ha jól számolgatok, akkor bele fog nyúlni a szegedi táborba is. Ez nem lesz gond? Vagy addig felfüggeszted a játékot??

_________________
PIT LORD (ATI)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 14 szomb., 12:55 
Avatar

Csatlakozott: 2011 máj. 09 hétf., 14:59
Hozzászólások: 457
Tartózkodási hely: Krewlod
HUNLorcs írta:
Helyesbítek igazából az is probléma, hogy csak azesetben szállhatnék be, ha április 30.-a után KEZDŐDNE ez az egész, vagyis onnantól számítva lenne még három hét, tekintettel a nyelvvizsgámra való készülésre is, ami május eleje-közepe felé esedékes... :roll: Szóval nem szeretnélek megváratni titeket, ezért kérdeném, hogy mikor lesz ilyen legközelebb. :)


Gyere, aztán legfeljebb kihagyod az első kört.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 14 szomb., 16:08 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Hát jó. Akkor a jelentkezési határidőig még meggondolom a dolgot. :) Bár 3 hétre 7 db meccs, hát... Necces lehet. :? Online Magyar Kupán tavaly olyan is volt, hogy egy hónapba telt valakinek egy meccs lejátszása. :roll:

Update: Ja bocs, félre értettem. :D Ha 1 meccs van három hétre akkor az talán azért teljesíthető. :D

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 2222 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 108, 109, 110, 111, 112  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség