Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 2222 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107 ... 112  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 16 kedd, 15:19 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 09 pén., 15:59
Hozzászólások: 357
Na, athelyeztem a postot.. Most lattam, h. felrement.

Titi (Nercopolis - Tamika) vs (Castle - Ivor) noname @ The Kingdom`s Realm

A meccs kezdese utan tudtuk meg, h. lehet valasztani host, es bonust (szabalyzat eleg regi), Adela, Valeska, Ivor kozul archery+offense formulat talaltam nyeronek. 2. nap aranybanya, minden nagyon jol is ment, egesz a 4. napig, amikor Ivor ugyesen beolette magat master genieken az arena elott. :S Nem volt meg se viz, se tobbi banya, igy a hetet 3 monkkal es 7 pikassal vegigkuzdve toltottem, valamint szenvedtem, h. cita melle mindent eladva legalabb angyal jojjon, par kovon mult, h. sikerult, bar hozzateszem nagyon megfordult a fejemben, h. feladjam. Adela bal felol matatgatott dungeon varamnal, o is egy igen szoros kuzdelmen volt mar tul, 1 harpia elt a harc vegen, es az utolso m.a.-val nyert a crusaderek ellen, hozzasegitve a haborus erofeszitesekhez, h. angyal legyen. :)
2. heten hajoztam, vizrol jott +7 attack, +7 knl, 3. szintu artiim pedig: 15% archery, +3+3 pajsz, igy ez tartotta bennem meg a leleket. Mana duplazas utan mentem bal felol egyenesen Titinek, mert lattam, h. eloszor jobb felol majd kozepen matatgat.
Titi elottem jart vegig. 3. heten bement kozepre, elfoglalta a varam, en az ovet, pechemre 4. szintje berserk, felhuztam 5-ot, az meg sarcrafice, igy a balfaszsagom meg a szerencsetlensegem is megdobta, es az eselytelenek nyugalmaval becammogtam kozepre, ahol ki is vegeztek. (Ott meg azt hittem, h. angyal kezd, es nem ghost dragon. :D Habar forditva sem lett volna eselyem) Az igencsak massziv uzleteles miatt mg-t sem huzhattam otthon, es menni kellett ellen varanak spellert.
Igy az elso heti bukas a meccsbe kerult. Nagyon merges voltam magamra a meccs vegen.
GG

A mapon a kek terfelen talaltam egy kisebb hibat, lvl5 szorny ved 1. es 3. szintu artit, viszont lvl2 szory megolese utan atjarhato az ut az artikhoz.
Javitottam, ill. feltoltom egybe a tobbi mapot is, h. ne kelljen keresni mindenkinek a forumon kozzetett legujabb valtozatot.
http://data.hu/get/3190305/Maps_OB.zip

Suni:
Ktibsza mondta, h. lehet, akkor most mar melyik az ervenyes?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 16 kedd, 17:48 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Ma ráérek egy OB meccsre, msnen lehet keresni.

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 17 szer., 2:26 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 09 pén., 15:59
Hozzászólások: 357
Dreegar (Dungeon - Bron) vs (Rampart - Mephala) noname @ Battle of Honor 2
Megint kekkent. Ennek nem orultem tulzottan, mert ilyen palyakon lehet jelentosege jo ellenfelellel szemben.
Mephala jott, igy bevalasztottam, 3. napra meglettek a banyak + arany banya. Kaptam +2+2 knl pwr-t egy vagonbol. lvl3 mogul +4 kard, forrast gyarapitottam, vizre is szalltam ahonnan Dreegar kipucolt par nap alatt.
Hetvegere paci+castle. Lementem jobb felol 2. heten foherval, mivel vitt el unitot vizre, igy szamitottam arra, h. nyomas ala sikerul helyeznem, ez sikerult is, piacozott, es bekuksolt a varaba. Palya jobb felenek kontrollja enyem volt, hazafele menet megszereztem golden bow-t nagak mogul. Itt kb. mapkontrollom volt, amit a csicska hoseim biztositottak. En mentem haza upgradelni + lvl2 spellt tanulni. 2. het vegere lett sarkany, kozben Dreegar benyomult kozepre, megszerezte +2allt, en az alvilagi pandorara helyzetem a strategiam.
Kép
Egy lepes pont + Dreegar volt a piros, igy ettol bucsuztam. Es az addig "jonak" mondhato eselyeimtol is. Egy darab magic nem jott meccs vegieg, csak hogy meg szerencsesebb legyek. ;)
Kép
Ellenfelnel +10 def, es exp. earth slow/shield/stone skin. A tobbit a fantaziatokra bizom. Nagyon elment a kedvem a jatektol, mert ez most tenyleg nem a hibaimon mult.
GG


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 17 szer., 7:24 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Ezek szerint amit Dreegar kihasznált:

szandál középről, aztán library, majd alvilágban a doboz...
így már érthetőbb a 21es defense :shock:

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 17 szer., 15:27 

Csatlakozott: 2010 szept. 11 szomb., 2:33
Hozzászólások: 75
durva :D engem szétvert volna az ideg:D süni Pandórat nem vette fel, mivel láthatod, hogy non betudott állni úgy, hogy ne tudja ellen felvenni. Meg skiljein is látszik :D pandoraval valszeg nyered.
+Ezen a mappon, tényleg számít ki a piros.

Este valaki Obbb?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 17 szer., 16:40 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
A map úgy van kialakítva hogy pont ugyanannyi időbe kerül elérnie a pirosnak mint a kéknek (a piros oldalán 2x akkora a stronghold terep, ami movepenalityt ad, Ezen kívül a pirosnak lefelé nyílik a vára, így meg kell kerülnie az egészet ahhoz hogy bárhová is mehessen, míg a kéknek nem). Ha nonamenek nem jön kesztyű, vagy nekem is jön, esélye sem lett volna elérni a dobozt. 2 nappal előbb mentem le a föld alá, a droidom látta az egészet ezért nem rohantam a dobozért, kellett az xp. Ha ő veszi fel a dobozt, akkor is én nyerek, mert nem volt exp magic. A mapkontroll nem az, hogy odasétál a főhős a váramhoz, kiszed 2 dobozt és visszasétál. A mapkontroll az ha beveszed a közepét, meg elveszed a vizet.
És akkor a ha-k ról:
Lorelei első héten 3(!!!) db hárpiát hozott, miközben mindnt lots íjász védett ami számít(hajó, tradepost, szükséges bánya) A váramban nem jött magic arrow, így nem tudtam a droidokkal uralni a pályát. Ettől függetlenül első héten 3at megöltem. A másik oldalon jött fortress hős lényekkel, így az aranybányánál nem botladozott úgy a mocsárban mint én. 5 doboz adott artit, így nem tudtam 300 pénz híjján sárkányt húzni 2. héten. Amikor a váram mellett volt noname főhőse, teljes upgradeletlen sereggel, 14 grand 12 sima elf 1db pegasi és 0 törpe 0 sari meg a többivel, leresistálta a 150es villámomat, így nem tudtam megölni az elfeket (5% resistje volt épp), ha megöltem volna, akkor beverem az akkori armyval(nálam lvl6,5,4,3 upg), 60 mana vs 24 ->
2 12 3 3 vs 8 4 3 5.

Ettől függetlenül gg, csak szerettem volna beírni az én álláspontom :) Köszi a meccset.

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 17 szer., 17:15 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 09 pén., 15:59
Hozzászólások: 357
Stronghold terep kb. egyforma, max. egy picit tobb pirosnak, en megis szivesebben lettem volna piros. Keknek nem kell varat bekerulni, viszont minden mast igen, kurvara nagy elony.
Egyaltalan nem ugyanannyi ido. Hajo ketszeres tavolsagban van keknel, es meg rossz helyre dobja csonakot is, ezert ez meg egy nap volt.
Idézet:
A mapkontroll nem az, hogy odasétál a főhős a váramhoz, kiszed 2 dobozt és visszasétál.

Pontosan az, mert benn kuksiztal def modban -> enyem volt terep, ettol fuggetlenul hulyeseg volt. Persze a mondandod masodik fele is igaz az ez utan tortentekre.
Eleve lehet azt kellett volna, h. kozep, es fold ala, pressure nelkul, de valszeg mind1 lett volna, mert magic igy se-ugy se jott.
Sziky: nem tudtam beallni, en jottem fennrol.
Suni: library nem volt.
Sok mak kell ehhhez a jatekhoz, na meg turelem annak elviselesere.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 17 szer., 17:26 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
A csónakot pirosnak is elb****a.
A jövőre nézve javaslom, megnézed a mapot és megtippeled hogy kb hányadik szintű lesz a hősöd, ezen pl zirka 12őt mondtam volna, doboz nélkül. Minden harmadik szinten dob magicet, szóval a hatodikon be kell választani, bármi is legyen az, kivéve fire, de mephinél ettől nem kell tartani. Ha látod hogy leszell lvl 20 meg ilyenek, akkor érdemes várni a 9. , ne adj isten 12. szintig.

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 17 szer., 17:28 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 09 pén., 15:59
Hozzászólások: 357
Egy exp. cure-al baromira sokra mentem volna.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 17 szer., 17:31 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Leszedi a slowot. Volt dispelled is, az leszedi rólam a shieldet meg a stoneskint is. Szal igen, baromi sokra.

Ma ráérek egy OB-re 1ig.

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 17 szer., 22:26 

Csatlakozott: 2010 szept. 11 szomb., 2:33
Hozzászólások: 75
Akartam is kérdezni, hogy mi történt, hogy nem lett csak ilyen későn sarid. :D leírtak alapján érthető 3 harpi, meg no magic arrow, meg durva.. de az 5% resist még durvább. Amúgy színnél, előnyöknél úgy értettem, hogy mivel ugye közép blokokat 3.1 nél tod átlagba beverni, így tehát láncot alkotva 3.1(2.1) nél főhősnek átadod unitokat, így piros nyilván előbb veszi ki pl varát.Kétszer toltam ezen a mappon 1 szer non ellen ahol ugyan ez volt szitu csak az még a régebbi verzió és ott 2.1 nél elfoglalta varát amit én is meg akartam tenni, csak hat kék voltam. Valamint dave ellen aki 3.1 nél ugyan nem várát, hanem libaryt vette célba (várát foglalja végem). Így nekem megmaradt a vár és a +2 to all.


OB VALAKI??


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 19 pén., 14:55 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Ma ráérek egy OB-re.

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 22 hétf., 19:09 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
LordHaart, Ads: mikor értek rá lejátszani az OB meccset? Priviben, emailben egyeztessünk (cs.gabor83@gmail.com)

Kösz

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 22 hétf., 23:45 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Holnap OB meccs, valaki ráér?

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 23 kedd, 0:02 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 09 pén., 15:59
Hozzászólások: 357
En raerek, mikor jo Neked?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 25 csüt., 17:15 

Csatlakozott: 2010 szept. 11 szomb., 2:33
Hozzászólások: 75
Holnap ha esetleg valaki akarna ob-t írjon!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 26 pén., 17:32 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Ma este OB valaki ????

Dreegar, Bogpista, Noname, Jou, Merlin???

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 27 szomb., 12:04 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Üdv!

Kettő meccset sikerült a héten lejátszanom, íme pár sor róluk.

Noname vs Süni
Neverwinter
Astral vs Neela

Első nap felhúztam a golyós csávókat, kineveztem Shivát főhősnek, és elég jól fejlődött, archery is bejött, de miután 1 droid bevette talán 4.nap a 2.várat, a kocsmában megláttam Neela-t és átváltottam (soha többet :lol: ). A hajós ütközetet pedig Noname Sylviája nyerte, nálam a goblinok nem tudták őt lekapni, pedig másnap vittem volna a gremókat :cry: .Gyenge első hét után (naga és genie meg fort volt a fővárban talán) összekaptam magam, talán 2.3nál ütöttem 1 5 8 3-mas értékekkel a 15 küklopszot. 1 cavalier meghalt, de a legvégén, 2 küklopsz levette az óriásomat, nem figyeltem a hp-ját... :roll:
Neela egyszer kaphatott volna levegő mágiát, én a földet szerettem volna, aztán víz lett belőle... :)
2.hét végére felhúztam a titánt, azonban ellenfelem a hibái miatt feladta, elment a kedve a játéktól...
Utólag megnéztem a varázstornyokat, nekem kedvezett volna, nálam resu, meteor, implo, víz element, nála azt hiszem resu, lég és víz element.
Azért köszi a meccset.


Merlin vs Süni
The Kingdoms Realm
Caitlin vs Damacon

Első nap a koncepcióm szerint Ignatius elindult az aranybányához, Damacon pedig a stables irányába. Sikerült rendet teremteni kb 4.napra, összes bánya megvolt, plusz 1 droid hajóba szállt. A 2.vár felé vettem az irányt, artillery-t kaptam, hála égnek Gerwulf hozott ballistát. Taktika, log, wisdom, végén pedig air magic amiket összehoztam. A Merlin felöli dobozt ki akartam szedni a 2.héten, mindent kivettem, és először levettem 15 championt 3 devil, sok gremó,6 efreet társaságában, majd a teljes csapattal a pandorát. 9 gog,1pit lord,1 démon, 1 efreet ami odaveszett, de nem bántam. Legalább pézügyileg helyrerázódtam, plusz a pattintást is elkezdtem. A tomb-ból hp gyűrű jött, örültem neki :P . Elég sok lényt bedaráltam, majd ismét kivettem mindent 3.4-re és a másik doboz plusz egy fullos naga bank is az enyém lett. 3.7nél ütöttem a garrisont, 51 pikásból 15 démon lett, majd a DSS-t kaptam 3.szintű artiként.
A hőseink ekkor így néztek ki:

Damacon 17 20 7 7
5 devil 9 sultan 14 pit lord, 48 horned démon, 15 démon, 30 cerberus, 40 magog

Caitlin 6 10 12 6
5 ark 6 champion


Merlin nem tudta átadni a serege többi részét, én megtámadtam és sikerült nyernem...

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 28 vas., 13:28 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 12 vas., 17:34
Hozzászólások: 6704
Tartózkodási hely: Debrecen
Süni meglepő módon jól játszott ellenem. :P

Amennyiben sikerül a többi lényem is a főhősömnek adni, akkor sem lett volna sok esélyem a főcsatában. :(

_________________
Üdv: Merlin


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 28 vas., 19:34 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Neverwinter
Ssth vs Dreegar

Rampart vs Necro

Nos, azt hiszem a random várválasztás mind közöl ide dobott a legrosszabbat. :) Első héten választhattam a két csodálatos hős, Septienna és Nimbus közül. Ennek örömére elgyökérkedtem össze vissza, bevettem a 2. várat meg véletlenszerű dolgokat. A vízről sikerült a 4. nap kipucolni Th-t, így egyel több pocsolyát bírtam kiszedni. Innen jöttek az izgalmak, a bányát 15 cuki efreti sultán védte, akik minden logikát nélkülözve lezúztak egy csontsárkányt, nem mintha az egész játék során valaha hasznukat vettem volna. 2. héten bejött galthran, így lecseréltem, és roham tempóban szedtem ki a pályát, de mivel nem ő vette fel első héten a pathfidninget, csigalassú volt. Ettól még 131-en elhoztam a jobbik relicet, +3all volt, kiderült h Th is beütötte a másik oldalról, de nem ment be érte, sebaj, én igen. Eddigre lett exp earth, a fővárban jött animate, más értelmes nem. A sebesség teljes hiánya miatt csak 141en bírtam beütni a garrisont, de cserébe lenyúltam a másik relicet is, fekagömb. 141en bementem középre, elfoglaltam a középső várat, onnan egyetlen értelmes jött, earth elementál.
1 nappal később jött Th és megtámadott a várban implóval és meteorral
Hogy összesen mennyi csontit buktam és milye körülmények között arról nem akarok beszélni, elég az hozzá hogy csak 500 volt : )
Statok kb:
Galthran: 18 27 19 19 ->190 mana
Ivor: 21 24 16 12->240 mana körül

Első körös meteort kaptam, toltam egy mass slowot aztán antimagicet a csontokra. Végül kemény csatában győzött az elementál és 150 csontváz, köszönhetően az aknáknak is többek között.

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 2222 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107 ... 112  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség