Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 2222 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 09 vas., 19:41 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Sziasztok!

Lejátszottam Merlinnel az OB meccsemet.

Inferno voltam és Pyre. Jól haladtam, de nem lehetett sok skillt szerezni a pályán. Tower lett a sec váram, ezért úgy döntöttem gyors felhúzom a mage guildeket és spellekre gyúrok. Air meg water elem jött, resu és meteor pedig a lvl4-ben. Mivel csak air-je volt Pyrenek, ezért megpróbáltam azzal operálni. Az utópiában rengeteget buktam, mivel elég kicsi skilljeim voltak. Hozzá kell tenni 1-3-1-re telejsen üres volt a térfelem, egyedül az utópia maradt. Sentinelt meg titán páncélt adott. Aztán mentem neki rögtön a Gold Dragonoknak, ahol meghallt a maradék devilem és efreet sultanom. Így nulla darab lvl6 és lvl7 lénnyel törtem át Merlinhez 1-3-4 körül. A végcsata hála a 96 air elemnek 420 manával párosítva elég egyértelmű lett.

Köszönöm a játékot!

Várom Jou, Bogpista és Noname válaszát, hogy mikor érnek rá a maradék 3 meccsemre.

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 11 kedd, 22:03 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Sziasztok!

Lejátszottam Jou-val az OB meccsemet. The Kingdoms Realm nevű pályán. Castle voltam és Gundula mellett döntöttem. Elég jól haladtam. Második nap kiszedtem az aranybányát, majd a sec vár mellett találtam csizmát és 1-2-1nél bejött a log is. Első héten egyik nap elfelejtettem építkezni, de csak a griffekről kellett így lemondanom. 1-3-1re kiszedtem mindent a területemen, majd 5 Arkkal kiszedtem az egyik dobozt. Jou még nem jött középre, ezért bementem a sivatagba is. Titán páncél volt a relik. Kiszedtem középről a pandorat is meg a +2 allt. Itt volt egy érdekes szituáció. Egyesével szétszedtem az Arkangyalaimat és a Championokkal előre mentem, hogy majd visszahozom őket a csata végén. Erre észrevettem, hogy van plusz 1 Hp gyűrűm és pont nem tudják feltámasztani őket. Sebaj, vicces volt. 1-3-7nél találkoztam Jou főhősével, Malekhittal. Számottevő ellenállást nem fejtett ki, eléggé megszivatta a gép a területével. Nagy skill többletben voltam és infernóm is volt így sikerült győznöm.

Köszönöm a játékot Jou!

Noname és Bogpista válaszára még mindig várok, hogy mikor érnének rá lejátszani az OB meccset.

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 12 szer., 20:39 

Csatlakozott: 2010 szept. 11 szomb., 2:33
Hozzászólások: 75
Nekem mostanában lesz időm tehát írjatok pls pm-t mikor jó nektek(vagy ide tök8).


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 13 csüt., 1:32 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 09 pén., 15:59
Hozzászólások: 357
noname írta:
Lehet keresni itt, messen, barhol, mostantol van idom jatszani. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 14 pén., 17:07 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Bocs az okoskodásomért,de Ssthnak most nem 5 pontja lenne?
Van 1 sima meg 1 elemgyőzelme,utóbbi 2 pontot adna neki és 1et Merlinnek, ha jól tudom. :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 14 pén., 22:18 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Valahogy így van. :) Amennyiben tényleg így volt akkor módosítom, bár nem jelezték.

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 15 szomb., 1:46 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Elementállal vertem le, de maradt más lényem is. :)

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 15 szomb., 2:05 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Ja,értem. :)
Bár akkor a táblázatban nem 1 0 nak kellene szerepelnie :P

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 16 vas., 2:16 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
:D

TH megviccelt, mert reportba mindig 1-0-kat ír, és most automatikusan én is azt írtam be. xD De javítom. :)

Pedig annyira ügyeltem... :o

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 16 vas., 2:27 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Megesik :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 16 vas., 13:16 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Ma 2 órától ráérek lejátszani egy meccset.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 16 vas., 20:20 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Dreegar vs Merlin
Jabarkas vs Rion

Stronghold mirror

112 abadoned mine 113 15ös drawf treasury 114 fullos crypta droiddal. Jabarkasnak semmilyen skill nem jött, armorert bírtam neki venni a universityben. A blokkjaim red dragonok volta, 121en be is ütöttem őket, majd a pénz összeharácsolása után 123on levertem a 30 nagát, +4all, itt lett exp earth, azonban 0 manám volt. Reakcióképpen megvettem a feketepiacról a relicet, +2 mana/kör ^^. Így megvolt a library is war unicornok védték, 131en mentem Merlinhez, aki +3 speedel viszont elég gyenge sereggel érkezett a csatába. Jabarkas 22 11 13 11 volt, 110 mana, exp earth armorer offense archery és resist. A lényei nem tudtak megsebezni, így simán nyertem. GG

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 17 hétf., 13:19 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Dreegar írta:
112 abadoned mine 113 15ös drawf treasury 114 fullos crypta droiddal. Jabarkasnak semmilyen skill nem jött, armorert bírtam neki venni a universityben. A blokkjaim red dragonok volta, 121en be is ütöttem őket, majd a pénz összeharácsolása után 123on levertem a 30 nagát, +4all, itt lett exp earth, azonban 0 manám volt. Reakcióképpen megvettem a feketepiacról a relicet, +2 mana/kör ^^. Így megvolt a library is war unicornok védték, 131en mentem Merlinhez, aki +3 speedel viszont elég gyenge sereggel érkezett a csatába. Jabarkas 22 11 13 11 volt, 110 mana, exp earth armorer offense archery és resist. A lényei nem tudtak megsebezni, így simán nyertem. GG


Félelmetesen tolod, beiratkozhatok Hozzád egy gyorstalpalóra? :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 17 hétf., 22:16 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Üdv!

Elvileg vasárnapig végig kellene játszani az összes hátralévő meccset, de 99% hogy nem fog sikerülni. Elsősorban privátban, msn-en keressétek egymást, ha kiírjátok a fórumra vasárnap délután, hogy 1 óra múlva ráértek, nos ez szerintem kevésbé hatékony.
Tudom nem könnyű beosztani az időt manapság, de próbáljátok meg, a közelgő Kupa előtt be kellene fejezni a 7. idényt....

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 18 kedd, 15:39 

Csatlakozott: 2010 szept. 11 szomb., 2:33
Hozzászólások: 75
Szerintem msn,privat,forum egyenértékű. Egész egyszerűen azért, mert ha az illetőnek ideje engedi, hogy teszem azt msn-n legyen, akkor mar 1 percet csak kibír hogy fórumot látogassa nemde? :D A baj az, hogy a komolyság hiányzik, én úgy látom pár ember kivételével, hogy majd lesz valahogy, tehát ergo nem érdekel az egész. Nem tudom pontosan de már vagy 2 hónapja megy ob és elég nehéz elhinni hogy ennyi idő eltelte után nem lehet 7 gamet letolni.

Magam részéről ez úgy néz ki::én írtam nem 1 szer fórum MINDENKIT megkerestem legalább 1 szer engem SENKI ismétlem senki ezek után teljesen nem érdekel az egész(mármint nem fogok azért lépéseket tenni hogy bizonyos emberekkel letoljam, majd ha rám ír akkor ok)

Davel és lord heartal még ob elkezdése után pár nappal letoltuk Csizu komentelt forum másnap el is kezdtük NG kommentált fórum aznap el is kezdtük ads-el megbeszélt időpont azóta hírét nem hallottam.

Kicsit felb*sz amúgy nyilván én is hibás vagyok de az a baj hogy a "nagyoktól" is ezt látom. Mikor elkezdődött az ob 3 hétig 1 game ment le kicsit szomorú ez szerintem. Itt mondtam magamba először hogy ok akkor engem se érdekel.

És igazad van süni 100% hogy nem lesz lejátszva de sajna még 2 hónap múlva se biztos ha minden így marad.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 18 kedd, 16:08 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Szerintem csak kicsit noszogatni kell az embereket. Engem se nagyon kerestek, de mindig ráírtam az emberekre. Szóval elvileg ma noname-vel lejátszom a gamet, aztán Vasárnap Bogpistával az uccsómat. Tehát sikerül mindekivel játszanom. Ne adjátok fel egyszeri próbálkozásra :)

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 18 kedd, 16:50 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Hjam, lusta ge*ik vagyunk, de küzdeni kell. Én is csak hármat toltam le, Titivel elkezdtük, még 3 van hátra, simán összejöhet : )

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 18 kedd, 20:49 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Igen, csak mondjuk hiába voltam múlt héten egész végig szabadságon, napközben gondolom az emberek többsége nem ér rá... hétvégén meg nekem nem volt jó. Meg azért többnyire lestem az embereket msn-en korábban, alig láttam vkit.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 19 szer., 0:11 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 09 pén., 15:59
Hozzászólások: 357
ssth (Fortress - Tyraxor) vs (Inferno - Tazar) noname @ Insanity
5. hosnek jott Tazar, meg meg jott ket penzes hos is, viszonylag jol haladtam, var melletti lvl3 arti, kristaly kopeny volt, vizrol jott +7 pajzs, efreetektol +7 kard, +1 health, spellek: stone skin, slow, shield, curse, bloodlust, igy nem volt kerdes szamomra bevalasztani a hut-bol a fire-t, majd szigetrol tanulni tovabb, es earth-et is behuzni. Het vegere full-ra huztam a varam. Itt elkovettem egy szarvashibat, mivel sajnos nem volt eleg batorsagom megutni 2.1-nel a hydra pacikat (8db), igy azok jatek vegeig maradtak a helyukon. Lenn a behamacikat utottem 3. heten, de sajnos ekkor mar kozepre keszult az ellenfelem, mig en exp. earth-ert kuzdottem a macik elott. A map el volt osztva, mindketten kiszedtuk a dragon fly hive-ot, tul sok csicska harc nem volt, kozben probaltam minel tobb demont osszeharacsolni, de sajnos a necropolis ebben sem segitett. lvl4 spell: sorrow, slayer, lvl5 sacrafice, igy a macik mogul a +12 powerrel sokra nem jutottam, masik varban meg nem volt eroforras huzni az mg-t. En 4. heten terveztem volna bemenni kozepre, de ekkor mar ssth ott fickandozott, igy a focsatara a varamban kerult sor. 1.3.7-nel
Kép
Sajnos egyertelmu volt a helyzet.. Slow-al kezdtem, amit mass haste-el counterelt.. majd tolem curse, tole berserk.. Vegul sacrafice-al probaltam tartani a helyzetet, es a helyzethez kepest szerintem derekasan helyt is alltam, ennyi tellett tolem es a szerencsemtol, valamiert nem megy ez az OB, amiert magamat es a palyak felem tanusitott rokonszenvet is okolhatom. :)
Kép
Vegul a 2 sacrafice-omon felbuzdulva egy ice bolttal elintezte th az 5 debilem is (vizgomboc). :D
Ellenfelem nagyon jol jatszott, gratulalok.
GG


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 19 szer., 18:01 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Ráérek most játszani.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 2222 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség