Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 427 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 27 hétf., 11:24 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Dehogyis. Nem volt semmi vagy csak levannak toljva akik nem tudtak elmenni.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 27 hétf., 11:54 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Hellotok!

Leírom röviden a meccseimet.
Credoval kezdtem egy skirmishen. Elég unszimpatikus template és idővel még jobban az lett ugyanis a lucknak nagyon nagy szerepe van. A területem közelében volt két utópia és egy hillfort. Credonál szinte semmi. Ha ő van az én területemen és én az övén valószínüleg ő nyer, így viszont nekem sikerült győznöm. A vicc az hogy a végcsatában 80earth elemet tudtam idézni...
Laca volt a második ellenfelem egy balancen. Na ez már sokkal értelmesebb template. Egyenlő feltételek voltak körülbelül mindkettőnknek. A seregem jelentős részét elbuktam de a Dragon fly hiveoknak köszönhetően sikerült bepótolnom a hiányokat (például ezért is tiltott, mert nekem bejöttek Lacának nem, ha neki jönnek be akkor ő nyer) Izgalmas végcsatában a mass shield meg a nagyobb támadásom döntött a javamra.
Zolirobi elllen a legjobb 8ba jutásért egy skirmishen játszottunk. Nekem gazdag terepet adott neki nem. Nekem bejött a dipló neki nem. 105 Ogre bejoinolt innentől meg már mindegy volt robinak. Ha ő van a terepemen és neki jön be a diplo, akkor a játék tudástól függetlenül ő nyert volna. Én voltam itt is a mákosabb így nyertem.
Csizu ellen egy balancen játszottunk. Rendkívül jó meccs volt és ekkor vívtam a legkiegyensúlyozottabb csatámat. A pálya nagyon jó volt. Nem volt logos hős, dipló, dragon fly hive (csak 1 cons volt mindkettőnknek, de az nem sokat dobott a latban) Ilyen pályából kellett volna több mint ez. Nagyon sajnáltam Csizut. Az expert Tacticcal bevédtem a 300 körüli master gremlineket meg a 44 magit(volt 1 dwell) és a 7 akciós beheamcija elhullott a hosszú harc folyamán. Gratula neki, mert nagyon jól játszott és ott lett volna a helye a döntőben.
Tyron skirmish. Nem is mondom elég érdekes map volt. Dessa jött a második héten át is váltottam rá, mert addig nem tudtam mit csinálni. Harmadik héten áttörtem akciós macikkal és ott volt Tyron serege, amint épp a spellbinders hat-tal szemez. Elkaptam gyors és az 5 Maci elég erősnek bizonyult a győzelemhez.
Energy ellen a döntő ismét skirmish lett. Első nap bejött neki Ryland és a szavaival élve akár gg-t beírva adhattam is volna fel. De küzdöttem és a harmadik hét közepén nekem is bejött a dipló. Pár nap alatt sikerült expertre fejleszteni és megpróbáltam ledolgozni a 3 hét hátrányomat. Miután bejoinolt 25 pit lord minden másból elkezdtem demonokat csinálni. Lett 326, de az ő 600 körüli orc chieftain meg 300 körüli sima orkja + 117 diamond ellen ez kevés volt. (és akkor a töltelékekről nem is beszéltem) Habár vicces volt hogy 5k-t ütött a demon a diamond golembe. Remélem ez a végcsata meggyőzte az ottani emberkéket, hogy a diplot miért is tiltják (pláne randomon). A meccs az első napon eldőlt szerintem ez nem telejsen normális. Mindezek ellenére Gratula Energynek, mert jól használta ki a lehetőséget és végig koncetrálni tudott a késői időpont ellenére is, ami nekem már kevésbé sikerült.

Külön köszönet Muggernak és Vologyának a szervezésért és mindazoknak akik a segítségükre voltak benne. Catnek Adlernak és a többieknek. Én jól éreztem magam, mint mindig remélem ti is...

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 27 hétf., 12:29 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
GRATULA ENERGY!! 8)

Természetesen gratulálok minden további helyezettnek is! 8)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 27 hétf., 12:55 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 28 vas., 16:10
Hozzászólások: 1675
Véget ért a BB köszönet Muggernek és a többieknek érte. Két emlékezetes meccsem volt, Kertics ellen a H3 támadásversenyen, ahol ugyan kikaptam, de kemény küzdelemben, és Titi ellen a H5 támadásban, ahol ugyan esélytelen voltam, de iszonyú jót szórakoztam, mikor nem tudott visszaütni a confusion miatt, ütni meg a missek miatt. :lol: :lol: :lol:

_________________
Csendesek lennének az erdők, ha csak a legjobbak énekelnének.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 27 hétf., 13:17 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jan. 13 pén., 23:02
Hozzászólások: 118
Tartózkodási hely: Cegléd
Gratulalok a helyezetteknek,de egyben az osszes resztvevonek is.Jo verseny volt,imadom ezt a sok nagyszeru embert,mind jofejek.A mecseim sajna nem voltak tul izgalmasak(talan csak hellblood ellen ,aki beult ellenem a varba es ezert tobb hullamban kellette ra tamadnom)dehat ez egy ilyen verseny volt,ezt hoztak a szabalyok es a kornyezet.Sajnalom SStht aki megerdemelte volna az elso helyet mert nagyon jol jatszott.A nyeremenyek nagyon szepek voltak.Koszonet Muggernek es Catnek a szervezesert.

A meccseimrol:Volt akit rusholtam a harmadik heten,volt akit diplomaciaval gyoztem le,volt akit letamadtam es pl SSth ellen kicsit kivartam,mert feltem tole.De igy tettem jol,hiszen azokon a palyakon azt kellett tennem.Nem keves szerencsem is volt,hiszen a diplo eleg sokszor bejott.Es pl Laca ellen 8 malmom volt elso heten,ami megadta az eselyt az arkangyalra az elejen.
Adler ellen meg eros utopiat fosztottam a 3 heten,ami jelentosen megdobta az eslyeimet.(foldkonyv meg kis de hasznos targyak...+ sok ezer arany)


:P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: 5BB
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 27 hétf., 13:24 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Sziasztok. én is írok egy élménybeszámolót:

Csoportmeccsek

AAnt (castle, Tyris) vs Titi (dungeon,Christian)

Kezdésnek rögtön egy balance templaten játszottam, aminek örültem mivel azt jobban kedvelem mint a skirmisht. Ez a véleményem a verseny végére se változott meg.
A dungeon seregek élére a mindig jólfésült lovag Christian állt, nem jött más értelmes hős. A lovag nagyon kalandos kedvében volt, majd bejárt az egész térképet a harmadik hétre. Útközben szépen fejlődött, megtámadott mindenkit ész nélkül aki az útjába került. Pénzügyileg mindig jól álltam, tudtam építkezni rendesen. Az ellenfél seregének nagy része odalett egy griffekkel folytatott harcban, ezért nem vállalkozott nagy kalandozásokra Tyris. A főcsatát a 2.hónap első napjaiban vívta a két lovag és a küzdelemből a nagyobb sereggel rendelkező Christian került ki győztesen.

Kady (tower) vs Titi (stronghold, Shiva)

Egy rég elfeledett barbár hölgy jelenkezett a feladatra hogy meghódítsa Erathia földjének ezen részét. Shiva nagyon lelkes volt, és szerencsére meghálálta a bizalmat. Nagyon jól haladt mindenkivel harcolt akivel csak tudott és szépen fejlődött. A barbárnő nagyon elszánt volt, tudta kemény ellenféllel áll szemben. Tudatosan haladt előre a pályán és a harmadik hétre sikerült felépíteni az ősi behemótok barlangját. A szürke behemótokkal nagyon keményen haladt előre és egy idő múltán beért az ellenséges területre. A varázslók mihelyt meglátták az ősi behemótokat a seregbe úgy döntöttek hogy feladják a küzdelmet.

TyRon (fortress,Tazar) vs Titi (castle,Valeska)

A nagy hősök nem tartózkodtak a kocsmában, így egy önként jelentkező fiatal íjász lány Valeska lett a főhős. A kezdőterület nagyon kicsi és szegény volt, és persze erős blokkokon kellett áttörni. Valeska nem bírt egyhelyben maradni, így hát hódító útra indult egy kisebb sereggel. 40 íjász, 20 monk, 50 pikeman, 21 royal griff volt a sereg a második héten. Úgy döntött hogy nincs semmi veszteni valója, ezért mindenkit megtámadott aki élt és mozgott. Hamar eljutott a középső sivatagos terület bejáratához, és onnan nem volt meghátrálás, tudta a sivatagban vannak a kincsek. A 90 royal griff testén keresztül a nyers erő segítségével betört a sivatagba és el kezdte fosztogatni azt. Serege egy kicsit megcsappant a hosszú harcokban, de az íjászok és szerzetesek kitartottak. Tazar is megjelent egy elég nagy sereggel közben, ezért haza kellett menni az utánpótlásért. A hazaút 150 földelementál testén keresztül vezetett. Valeska őket is legyőzte és a fővárban felvette a sereget és útnak indult hogy megmérkőzzön Tazarral. Az ütközetre hamar sor került, a mocsári hadvezérek legnagyobbika Tazar igen magabiztos volt. A csatában a castle lényei nem mentek előre inkább megvédték az íjászokat. Az arkangyal nagyon bátor volt és az ellenséges frontra átrepült. A gorgon és a gnoll is morált kapott, így el tudták érni az angyalt akiből rögtön le is szedtek hármat. A csata itt lényegében el is dőlt. Valeska nagyon bátran harcolt, de nem sokat sebzett Tazar lényeibe, a végeredmény szoros volt, de Tazar győzedelmeskedett.

16 között

HZsolt (Rampart,Ryland) vs Titi (Tower,Dessa)

A nagy hősök egyike, Dessa a toweres sereg élére állt hogy speciális képességével minél hamarabb megtámadhassa a diplomáciás Rylandot. Dessa sem pihent sokat a saját területén, azonnal elindult a nagyvilágba. Közben Ryland sikeresen alkalmazta a diplomácia képességét és nagyon sokan beálltak hozzá. Dessa a erős volt skillekben és nagyon gyors volt. Pénzügyi gondok nem voltak, a negyedik héten sikerült felhúzni a titánt. Ezután nem sokkal került sor a főcsatára. Még a sokat látott Dessa is megrettent az ellenfél hatalmas sereg láttán, aminek az élén 94 roc madár állt. Dessa tudta hogy a vég közel van. Az ellenséges haderő megindult a demoralizált toweres sereg ellen. A közelharci és repülő lények hamar ott voltak, a háttérben 44 medusa volt a felelős a távolsági csapásokért. Dessa ekkor megáldotta minden egységét hogy növelje bátorságukat és harci kedvüket. A toweres lények új előre kaptak és elkezdték ütni az ellenséget. Tudták nem nyerhetnek, ám ekkor fordult a kocka: Dessa látva hogy Ryland nincs birtokában a szükséges varázserőnek, megvakította a roc madarakat. A felbátorodott toweres lények legyőzték a többi egységet és a csata végeztével is a 94 belassított roc madarat is sikerült legyőzniük. Dessa olyan győzelmet aratott amire nem számított a csata kezdetén.

8 között

Hellblood (caslte,Rosic) vs Titi (stronghold,Terek)

Egy idősödő harcos, Terek vállalta a harcot, miután korábban lánya, Shiva is megfelelelt a háborúban. A második hét közepére sikerült csak elfoglalni a kőbányát, ez nagyban befolyásolt az építkezési stratégiát. Terek nem volt a szerencse fia. Az ellenfél területe igen gazdag volt, egy piac és egy hill fort is volt rajta amiek köszönhetően a 2.héten már 3 arkangyal volt a seregben. Terek látta a bajt, az ellenség területe rögtön a szomszédságban volt. Megvett mindenkit a seregbe és az arkangyalok ellen vonult. A csatában nem volt esélye Tereknek, az arkangyalok megsemmisítették a seregét.

Gratulálok Energy-nek a bajnoki címhez! Gratulálok a többi helyezettnek
is!

Támadás H3

A seregem nem votl fantáziadús, arra mentem rá hogy minél több hp-t sikerüljön összeszedni. Nem voltam gyors ami némelyik csapatok ellen igen nagy hátrány volt. Ennek ellenére sikerült az 5. helyet elcsípnem aminek örülök, bár nagyon odafigyeléssel és szerencsével lehetett volna jobb is.

Támadás H5

Itt megintcsak a hp-re építettem. Nem volt jó döntés utólag. Az ellenfél lényei 4szer gyorsabban léptek mint én. Mire a hidra megszólalt volna, a csata gyakorlatilag eldőlt. Később derült ki hogy ha választok egy képességet a szintlépésekkor, akkor jelentősen nőttek volna az esélyeim. Így 6. lettem aminek szintúgy örülök.

Nagyon jól éreztem magamat a verseny során, jó volt a társaság, a hangulat, egyszóval minden! Köszönöm a szervezést a szervezőknek, ismét remek három napot sikerült teremteni a heroest szeretőknek!

Üdv,Titi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 27 hétf., 13:57 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
Nagyon jó hangulatu és nagyon profi verseny volt, köszönöm a szervezőknek.
A random mappok és az egyetlen rules ( no red rush) a H3 minden előnyével és hátrányával sikerült találkoznom.

vs Pumpás
Rampart(Adela) vs Crag Hack(Inferno)
nem jött hero, igy beprobálkoztam a diploval, az elején nagyon sokat ért, 2. nap 77 kentaur és 33 elf volt a seregben, plusz fa és elf dwellingek.
A skirmish volt, tehát másik rampart nélkül, a külső vár necro, ezt sikerült az első héten bevenni.
Pénz és nyersanyag volt bőven, érdeklődésemet 2 pandora keltette fel, amit lots behemot őrzőtt, full sereggel támadtam meg, kaptam 2x 15k tp-t.
Pumpás hősei egyre zaklattak, sőt levették pár droidom, igy megbeszéltünk egy csatát, verekedésben nem biztam, csak a spellekben.
Crag erős volt, ráadásul kiegészült 12 behemóttal is, ez még nem lett volna végzetes, de a resurrect igen, igy bár a fák maradtak utoljára, kikaptam.

vs Jou
Castle (Sorsha) vs Dungeon (Sephinroth)
a meccs előtt kiderült, hogy ez a helyosztó, mert a Pumpás nem jön vasárnap, igy a kettőn közti meccs dönti el, hogy ki az első.
Furcsa map volt, 2. nap láttuk egymást, sőt némi erőfeszitéssel - lots ogre és hell hound - még át is lehetett menni, én nem erőltettem, Jou viszont igen, lévén a másik kijáratát horde naga őrizte.
Conservatory miatt a végén 10 angyalom volt, jó ideig a várban álltam, mert Jou zaklatott csak rövid kirándulásokat tettem, de igazából semmi eredménye nem volt.
Jou uttán menve, egy hill fort hozta meg a fordulatot, itt sikerült nagy nehezen az összes angyalom upgradelni, majd csata.
Resurrecttel Jou tartotta magát, de a 10 ark nagyon erős volt, kegészülve a crusaderekkel és a royal griffekkel sorra ölték meg a dungeon lényeit, majd rajtuk állva megakadályoztak a felélesztést. S végül Jou elbukott.


16 között
vs Havoc
Dungeon(Gunnar) vs Stronghold(Gundula)
itt minden összejött, 3 dungeon vár, dwellingek - medusa, trogy, evil eye - Alamar és Deemer, 2 conservatory, még diplo is volt.
Gunnar dupla sereggel, dragon nélkül, átgázolt mindenen, még az utánpótlást is elfogta, s veszteség nélkül verte meg az ellenfél seregét.

8 között

vs Energy
Fortress (Tazar) vs Ryland(Inferno)
az elején örültem, Tazar nem látszott rossznak, 2. héten 4 hydrával 3 conservatoryt hoztam ki lett 6 angyalom, de nem volt elég, Energy diploval brutális sereget hozott össze, még utopiázott is, s a menekülő Tazar seregét simán legyőzte.
Esélyem sem volt, ez volt talán a legkilátástalanabb game az egész verseny során.

Támadni nem támadtam, nézni néztem, a közel félórás csatákat, Titi szimultán nyomta, 1vs1 közben.
H5 ismét ott volt, ahol nincsenek körök, igy a hydra csak csövezik, de a varázslatok körökig vannak az adott lényeken, gondolom nemsokára konzolra is kijön, a szinvonal ott van :idea:

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 27 hétf., 15:48 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Dreegar, az implosiont tekercsben kaptad?
és mi van a sorsolásoddal? azt mondtad sétagalopp lesz az elődöntőig :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 27 hétf., 15:51 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Látom, nagyon helyesen beindult az élményfürdő, én azért egy gyors
eredményközlést tennék, hátha valaki még nem ismeri a végeredményt:

1 vs. 1 verseny

Bajnok: Energy Master
2. helyezett: Ssth
3. helyezett: Hellblood
4. helyezett: Tyron
5-8: Adler, Csizu, Silver, Titi

H3 támadásverseny:

Bajnok: Sorceress
2. helyezett: Vologya
3. helyezett: Csizu
4. helyezett: HZsolt
5. helyezett: Titi
6. helyezett: Jou

H5 támadásverseny:

Bajnok: Jou
2. helyezett: Sorceress
3. helyezett: Vologya
4. helyezett: Zolirobi
5. helyezett: Havoc
6. helyezett: Titi

Gratulálok minden helyettnek, a dobogósoknak és a bajnokoknak külön is!

Kérném, hogy mindenki, aki játszott a versenyen és még nem tette meg, adja le szavazatát a Lucky és az Unlucky díjra CSÜTÖRTÖK délig a mugger@freemail.hu címen!

Köszönöm!

Ahogy bővebb szabadidővel rendelkezem, én is írnék egy kis szösszenetet, igen sok pozitív élménnyel gazdagodtam a versenyen.

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 27 hétf., 18:52 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Üdv!
Pénteken első meccsem Cat ellen:
Süni (Terek,Stronghold) - Cat (Torosar,Tower)
Aránylag jól haladtam,3 goblin és 1 ork dwelling állt rendelkezésemre.
A macik jól ütötték a semleges seregeket,jó képzettségeket kaptam,az elképzeléseimnek megfelelő hőst tudtam kifejleszteni.A pálya közepén utópia is volt,körülötte az Inferno területen több hasznos artifakt.
Párat felszedtem,Terek értékei 10 körül voltak,kivettem az összes seregem a 4.hét 7. napján,jött is a plague következő nap.Droidjaim segítségével eljuthattam Cat fővárához,amit akadálytalanul bevettem.
Innentől nem volt nehéz dolgom,Catet elkaptam,mindössze 1 angyallal és 4 gargoyléval rendelkezett.
Hozzáteszem,nagyon izgultam,meglepetésre számítottam,nagyon örültem a továbbjutásnak.

Pénteken második meccsem Mugger ellen:
Süni (Dessa,Stronghold) - Mugger (Crag Hack,Stronghold)
Nehezen törtem ki a terepemről,hiába volt skirmish template,ment a csövezés jó ideig.Sikerült jól fejleszteni Dessát,még diplo is jött,de későn lett expert.Egy idő után rendelkeztem nagyobb hp-s sereggel,így nagyobb eséllyel álltak be a lények,ezt 71 cerberus tette meg először.
Egy utópia mellett elmentem,visionnal láttam,hogy 16 maci beállna 26000 aranyért,de inkább elmentem másfelé,megvártam míg összegyűlik a mani.Mindössze 4 napot kellett volna várnom (napi 6400 aranyat kaptam).Végül összesen 140 horned demon 27 thunderbird és 119 cerberus állt be.
Mugger utópiát fosztott,elhalászta előlem,ez meccsdöntő lehetett volna,ha nincs diplóm.
Így viszont a főcsatában a cerberusok és démonok állva maradtak a végsőkig,hozzáteszem elég rosszul csatáztam.

Vasárnap harmadik meccsem Hellblood ellen:
Süni (Bron,Fortress) - Hellblood (Tyraxor,Inferno)
2 gorgon dwellingem volt,meg egy gnoll.Kaptam diplot,nem használtam ki.Csizma,kesztyű expert log is volt nálam.8 angyallal mentem egy idő után.Ezen a meccsen saját magamat vertem el,egyszerűen összeszedetlen,buta lépések sorát csináltam.Talán még a főcsatában is nekem állt volna a zászló,dehát hihetetlenül rosszul csatáztam.
Hellblood meg kihasználta a rossz lépéseimet.
Megérdemelten nyert Hell,azért örülök annak,hogy a későbbi 3. vert meg.
Annak még jobban örültem volna,ha az nevem szerepelhetne a dobogó legalsó fokán.( :D ) Vasárnap elég rossz hangulatom volt,náthás lettem,lázam is lehetett,szóval jobban is sikerülhetett volna a hétvégém.

Ezen kívül jól éreztem magam,Mugger és Cat jól megszervezte az 5. BB-t,a társaság,hangulat is jó volt.Nem bántam meg,hogy elmentem (sőt.....),ha lesz következő,feltétlen el fogok menni :) .
Talán benevezek a H3 Támadásra is,nehogy előforduljon mégegyszer, hogy vasárnap délután végig unatkozok :) .


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 27 hétf., 19:42 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Hozzátenném, hogy engem csak az 1. és 2. helyezett, azaz a két legjobb tudott megverni! 8) (most akkor én vagyok a 3. legjobb? :roll: )
:lol:

Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 27 hétf., 21:33 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 28 vas., 16:10
Hozzászólások: 1675
:roll: :roll: :roll:
Persze! Csak ne találkozz össze Hellel! :lol: :lol: :lol:

_________________
Csendesek lennének az erdők, ha csak a legjobbak énekelnének.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 27 hétf., 21:37 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Na hát akkor jöjjön egy kis élmény/meccsbeszámoló:

1 vs 1 Torna:
Az első selejtező mecset Pumpás ellen játszottam, lévén ő szeretet volna hamarabb elmenni!
Skirmish Template
Stronghold-Shiva vs Tower-Dessa
A hét első napja nagyon jól indult, senki sem jött az értelmes kategóriájú hősökből, s majd mikor Zydar lett kiválasztott, másnapra rá 1 felismerés született, miszerint Dessa betért 1 rövid italra! Innentől kezdve már könnyebbé vált a helyzet, a Golyóscsávók tömkelege 2 héten kiegészülve Master Geniekkel tarolt mindent ismét, amit elért! 1 poénos felfedezés is született, miszerint 2 héten otthagytam egy scrollt a Stables elött, amit később felvettem 1 droiddal, hogy ne zavarojn! Kiderült, Implo volt rajta! A főhero megtudván Titánok lettek húzva otthon, visszatért, majd felszerelkezve 4 titánnal a többi sereg betevőjéhez szükséges pénzt kezdte gyűjteni, ami 1 titán áldozattal járt sajnos! A vicces az volt, mikor 1 titánnal Uland is bekapcsolódott a gyűjtögetésbe, majd 1x bátor fickóként berontott 1 törpés bankba! Az 1 titán vs 150 törpe meccs jól elhúzódott, Pumpás ekkora már majdnem aludt az unalomtól, de egyszer vége lett! :) Szóval 2 hónapban Dessa megindult Shivát meglátogatni, néhol útközben meglátogatva egy-két jóféle helyet és xp-s lényeket, majd kiegészülve egy Dim. Srollal és a friss populációval nem bírt ellenállni a meghívásnak! A csata szinte papírformára sikeredett, a jobb skillek, a Ch. Ligting szinte biztosította a meccset a 8 Titánnal! 2 izgalmas mozzanat mégis összjeött! 1x a geniek által varázsolt Magic Mirror visszaverte Shiva Slowját a Cyclopsaira, majd később a Máguvárbeli lények fölényének növekedését ellensújozva lehívott 6 Tűzelementált, amit Dessa csak 22 vízelementál segítségével tudott csak legyűrni! :) Jó meccs volt, bár vártam, Pumpás visszavág a tábori cselekedetemért! :)

2 selejtező meccs Adler ellen!
Skirmish template (nekem nem úgy tűnt)
Castle-Shorsha vs Dungeon-Sephinroth
Hát itt a 3. naptól volt vicces a meccs! Mindketten láttuk a másik fővárát, még azon a héten megtaláltuk az egymáshoz vezető utat, amit Lots Cerberi és Ogre Mage állt csak el! A felderítők később sajnos szomorú felfedezésről tettek bizonyságot! Az egyetlen térképbeli kijárat Adleren keresztül vezetett, a 2 teleport egyike viszont 1 irányú volt, aminek a területemen volt a kijárata, a másikat meg Nagák őrizték! Coronius (Scholar), Alamar (Ress.) és Demmer (Meteor) kombó felturbúzta a Varázstárat, majd 4. héten megindult volna az offenzíva a teleport kapuért, ha nem Horde lett volna akkorra a csomag száma! Így viszont minden út Adlerhoz vezet helyzet alakult ki, s harjrá is volt! Shorsha viszont ügyes számolással pontosan tért vissza hazájába, így pontosan nem volt lehetőség a meglepetésre! Shorsha fölösleges majd 1 heti kastélyban várakozását megunva a megérkezett erősítéssel együtt fejlesztő kalandozásba kezdett throng vízelementál mögötti átjárón keresztül Sephinroth, s az odaát talált Hill fort nem csak neki jött jól, hanem az ellennek is! Így immár a főcstába 10 Archangel kísérte a kardosok mesterét, majd a gyors Keresztesek az arkok kíséretével és a lövészek támogatásával elsöpörték a barlanglakók sárkánymentes seregét, hiába Meteor, Ress, Paralízis és Kövesítés! Bár megeleptés volt, hogy Sephinroth híres faji hovatartozását megcáfolva 9 atackkot szedett össze annyit, amennyit Shorsha :!:

S mivel Pumpás csak szombatra jött, így az Adlerral vívott meccs helyosztó lett!

16-os meccs Csizu ellen!
Skirmish template
Fortress-Tyraxtor vs Inferno-Christan
A választás jól sikerült, a környezetben rengeteg def. Volt, némi atackkal ötvözve, 2 hétre összejött a 10 A/D fölötti érték! Folyamatosan menve előre a gogok és efreetek a csontvázakkal megtoldva mindent beaprítottak! Utolsó fénykori cselekedetként Christan nagy bátorságról tett tanúbizonyságot, throng Ogre betámadásával! A 7x 17-be ált seregek közepére még 1 fejlett csoport is jutott, de végeredményében nem ez döntött! A ballista elvesztése jelentősen csökkentette az esélyeket, de a menekülő gogokat utolérő morálozó Ogre betette a kiskaput! A végletekig küzdő sereg ereje az utolsó csomag ogrenál kezdett végleg vesztésre állni, majd miután 15 ogre vs 1 efreet felállásnál a lovag a megfutamodás mellett döntött! Közvetlenül ezen esemény után 1 droid felfedte az ellent a tragikus helyszíntől nem messze, így eme bátor cselekedet helyett a nyerést is lehetett volna választani, ha fordítva alakulnak az események menetele! Innentől kezdve pénzgondokkal küszködve várt a Hős Fegyvernök a várban, csak a nyílvető pótlását engedte meg magának, s bevárta a sereget, s dicsőséges csatában vesztette el utolsó egységeit, s nem elbújva várta be a biztonságot adó falak és tornyok mögött az ellen teljes seregét!

Szóval a 16-ban kipergés lett, ami csoda is egyben, az előgyakorlásokat tekintve!

H3 Támadás:

Ez a sereg arra volt újjászervezve, hogy meg lehessen látni, mit érnek a minók a Volgya féle bajnoki cím után másfél évvel! Mint látható volt, a mostani sikercsapatok ellen még Morál-Luck kombóval sem volt biztos a győzelem! A várt helyezés viszont összejött! :) Néhány érdekes pillanat: HZsolt ellen teljes esélytelenséggel való felállás után 1 morált mindkét meccsen időben kapva felborította a helyzetet, illetve az a 3 egymásutáni resist is megkeserítette Zolirobi seregének életét! :)

H5 támadás:

Itt akárki akármit mond, akkor is, soha sem játszottam a Heroes eme részével! :shock: A támadásereg csak a papírinformációk alapján készült, melyet Zolirobi adott döntő töbségében! :shock: A csapat sikerét az ezek szerint jó kalkulációk és számítások segítették! A sereg ötlete már az infók előtt eldőlt lényegében, s ott már csak 2 típusú sereg terve volt ami szóba jöhetett! A nálam örök kedvenc Unicornok, és a H3-ban lévő szintén kedvenc lényem a Lichek voltak versenyben, de mivel az utóbbiak már hoztak 1 sikert, így maradtak az első gondolatok! Így utólag már nem is bánom! A meccsek közben kiderült, igencsak erős dolgokba sikerült belekapni, s a taktikai felállások és a szerencséknek köszönhetően 2 rivális sereget is sikerült 2-0-ra hozni, illetve a másik 2 talán még keményebb sereget is sikerült x-re hozni! Mindenesetre nagyon jó meccsek voltak, csak az a kár hogy a játék kicsit Heroes of Migth nagyrészt Magic nélkül! De remélhetőleg sikerül Zolirobinak valamelyest egyensúlyozni ezen különbségeket a következő H5 támadásra, ha lesz! :)

És végül nemutolsósorban szeretnék köszönetet mondani Muggernek a szervezésért, s mindenkinek a segített neki hogy meg tudja valósítani még utoljára! És természeten a társaságnak is, hogy megint ilyen jó hangulatot teremtettek ezekre a napokra! Remélhetőleg nem fog elveszni ez a lehetőség, s lesz valaki/valakik, akikt tovább viszik, ezt a lassan hagyománnyá vált összejövetelt! :)

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 27 hétf., 21:41 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 16 pén., 20:52
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: Pécs
Hali!
Gratula mindenkinek, iszonyúan sajnálom így utólag, hogy nem tudtam elmenni. Legközelebb tutira ott leszek és visszaszerzem a címet! :twisted: Még azon is filózom, hogy ha lesz időm, megpróbálkozom egy 1vs 1-el is. (elsőre nagy beégés lesz, de valahol el kell kezdeni). Remélem jól mulattatok, amíg én dolgoztam... :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 27 hétf., 21:44 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Kár hogy nem voltatok Zomi Dudu Levkoval. A h3 támadás mezőnyéből mindenképp nagyon hiányoztatok. Örömmel hallom, hogy fontolgatod az 1vs1-et. Én csak ajánlani tudom :wink:

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 27 hétf., 23:33 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 14 szer., 18:59
Hozzászólások: 266
Tartózkodási hely: Budapest XIII.
Üdv, én jövök.
Legelőször szeretném Mugger és Vologya harcosoknak megköszönni mégegyszer a lehetőséget és mindenkinek, akinek munkája volt benne, hogy össze jöjjön az 5.
1.meccs:
vs Hellblood
megmondom őszintén már kevés dologra emlékszem, asszem castle v castle volt, aránylag kiegyensúlyozott pálya, de végül is nekem jött ki jobban a lépés, megnyertem.
2.meccs
vs GJodie
Fortress ellen nyomtam Dungeonnal. Aránylag jó dolgok jöttek, jól tudtam haladni, gyorsan nyomultam középre és tovább, 9feka sárkánnyal a többiek meg egyesítésre készen mellettem, azonban egyszercsak ott volt GJodie megtépázott serege, és nekiment főhösömnek meg a 9 feketének. Ha jól teszem le a force fieldet még meg is nyerhettem volna, így viszont nem, elmenekülni meg nem akartam. Az alig 5. szintű póthősnél ott volt a maradék seregem amivel még úgyis lenyomtam volna GJodieét, hogy megkapta az artijaimat, de egy lépés hiányzott, így elrohant, felszedte a maradék seregét, onnantól meg bukó volt.
3. meccs
vs Warlock
Castlelal voltam, első héten angyal, épp kezdtem belemelegedni, és jól ment, mikor Warlock a sokadik negatív hatásra, és főhőse bebukására feladta kb. 1 óra játék után.
4. meccs
vs Mugger
Mugger Castle én meg Dungeon. Második hét végére lett sárkány de castle nem fért bele, ráadásul egyet elvesztettem és nagyon lassan haladtam. Teljesen esélytelennek éreztem magam (ebben nem kevés szerepet játszott az hogy Laca mellettem ült és végig izzított hogy Muggert Castlellal nem verem meg) Három mákom volt: két Dungeon vár + egy mino dwelling szűk helyen, így lett 39 minom + 2 negyedik szintű var.: 380as Armageddon és Resurrection (adv earth magic), így akármennyire is vesztettnek éreztem a meccset végül mégiscsak megnyertem(ja második hónap a pestisé volt :-))
5. meccs
vs Tyron
Tyron Inferno én meg Stronghold, s bár sosem szoktam Strongholddal nyomni, azért gondoltam megpróbálom, főleg hogy Crag Hackel indultam. Hamar rá kellett jönnöm azonban, hogy be vagyok zárva a pálya jobb felső sarkába, ahol még fatelep sem volt, és bandányi minon kellett átvernem magam hogy kijussak, aminek nekimentem 3 behemottal meg töltelékkel és csak 2 behemot maradt. Onnan jött volna arany bánya meg ilyesmi, de még azt is bandányi medúza királynő őrizte, Tyron nálam amúgy is jobb játékos, meg neki is elég jó dolgok jöttek (plusz 4 vagy 5 dwelling a váránál) úgyhogy beláttam, nincs értelme folytatni!

A tornát nagyon élveztem, főleg hogy bejutottam a legjobb 8 közé, sőt hogy a 3. helyezett Hellbloodot sikerült megvernem!
Remélem lesz aki átvegye a stafétabotot és folytatódik ez a szép hagyomány:-)
Jó éjt[/b]


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 28 kedd, 0:31 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Először is engedjétek meg, hogy megköszönjem Mugger Bátyónak mind az 5 Budapest Bajnokság megszervezését illetve lebonyolítását! Én csak a segédmunkás voltam mellette mindegyiken, sajnálom nagyon, hogy úgy döntött nem szervez többet! :cry: Csak reménykedni tudok abban, hogy lesz valaki (vagy lesznek valakik), aki(k) átveszi(k) a stafétabotot... :roll:

Sajnos ez volt az első versenyem, ahol az 1vs1 küzdelmeken nem tudtam részt venni a kislányom születésének következtében... :( De pénteken a háló összerakásban és a munka után találkozhattam a pénteki résztvevőkkel, aminek külön örültem, hiszen nagyon jó társaság jön össze ilyenkor mindig... :D A szombati játéksok közül sokakkal sajnos nem tudtam találkozni, majd talán a következő BB-n (ha lesz), ileltve a táborban pótolhatjuk az elmaradást... :wink:

Akkor a H3 és H5 támadás versenyekről is ejtsünk pár szót:

H3 támadás:

Elég jó csapatot sikerült összerakni, a térképek elkészülte után (köszönet érte Kertics Mesternek!) a tesztelgetésen 6 pont veszteséget kalkuláltam magamnak... Nagy meglepetésemre sikerült legyőznöm Zolirobi mágus csapatát a Resistenciának köszönhetően mindkét alkalommal és csupán HZsolti-tól kaptam ki 2x egy 2x Morál illetve egy Luck-Morál kombó következtében, valamint Csizu és Sorceress csapatával x-eltem (tehát csak 4 pontot vesztettem!), ez összességében elég volt a 2. helyhez, aminek nagyon örültem, ugyanis az 1-3 helyezés volt a kitűzött cél, amit sikerült is megvalósítani... :D Egyébként sok luck és morál jött a meccsek alatt, nem panaszkodom, hiszen csak HZsolti ellen nem jöttek a dolgok, amikor kellett... Igaz HZsolti meghosszabbított karja is én voltam, hiszen Ő csak mondta, hogy hová lépjek én meg játszottam helyette... :shock: Lehet, hogy ez volt a baj??? :roll: Büszke lehetek még 1 dologra, Sorceress csapatát egyedül nekem sikerült 1x legyőznöm, mindenki mást megvert! :shock: :shock: :shock:

H5 támadás:

Itt már az elején tudtuk, hogy 5 csapat fog megküzdeni az első 5 helyért, csak azt nem tudtuk kideríteni, hogy mi lesz a végső sorrend. Mivel ez volt az első árlista, természetesen voltak benne apró hibák (amiket most már Zolirobi orvosolni tud majd), de élvezetes meccseket hoztak, főleg az Unikornis vs. Blood Fury illetve Unikornis vs. Unikornis, valamint a Blood Fury vs. Blood Fury összecsapások. Végül is Jou hamarabb találta meg az Unikornisok győzelméhez szükséges skilleket, ezért a 2. és 3. helyezett csapatok ellen x-elt csak és megérdemelten győzött. Sorceressel külön küzdöttünk a 2. helyért, hisz mindkettőnknek 15-15 pontunk volt és a szabály szerint 2 győzelem kell, hogy döntsön... Most neki sikerült, mivel eltanulta Jou-tól a frankót, így esélyem sem volt a 2. helyre, de mivel itt is az 1-3 helyezés valamelyikének elérése volt a cél, a 3. helyemmel elégedett vagyok. Külön kiemelném a Luck-Morál párosítást, mely csapatom esetében (köszönhető egy kisebb hibának) hihetetlen mértékben aktivizálódott... :shock:

Összességében nagyon jól éreztem magam, utólag sajnálom, hogy Cat Anyustól, Zolirobitól és Havoctól nem tudtam elköszönni, de majd valamikor ismét találkozunk. Remélem mindenki épségben hazaért...

Ami a későbbi BB-k szervezését illeti, ha valaki(k) kedvet érezne hozzá, ÉN és Mugger Bátyó is teljes gépparkkal és szervezői tudásunkkal igyekszünk segítséget nyújtani és utat mutatni a szervezés fáradtságos világában... :wink: Szóval tessék jelentkezni, kár lenne, ha ez a mostmár hagyományosnak nevezhető torna végképp megszűnne... :roll:

No nem írok többet, várjuk a további élménybeszámolókat és a későbbiekben a fényképes és videós összeállításokat... :wink:

Jah, még valami! :D Mugger Bátyó pironkodva bevallom, írígylem a sárkányodat! :shock: Nagyon szép! :roll: Vigyázz rá nagyon! :wink: És csak reménykedni tudok, ha én is végleg leteszem a lantot 1x, a táborok szervezéséért engem is meglepnek majd valami hasonlóan szép emlékkel! :wink:

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: 2006-os Budapest Bajnokság
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 28 kedd, 0:48 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Beszámoló a BB-ről:

1 vs. 1 Torna

Csoportmérkőzések:

Csizu (Stronghold - Shiva) vs. Havoc (Stronghold - Gundula)
Template: Balance

A lehető legrosszabb hősöket kaptam. Később kiderült, hogy Shiva nem volt olyan rossz választás, nagyon jó skilleket kapott. (Earth Magic, Tactic, logistics, Armorer). 2 csontváz +1 speedes artit, valamint kesztűt adott (gusztistalan mák). Egy Goblin dwellre futotta részemről, míg Havocnak Ogre dwellje volt. Hamar meglatt a 2. vár, a maci is. Északnak indultam, ahol az Armor of Wondert Zealotok, a Dragon Wing Tabardot pedig Minotaur kingek védték. Láncba állva droidok szedték ki a délen elhelyezkedő Greater Gnoll's Flail (+4 pajzs) és a +3 kardot. Így elég tápos lett Shiva, 17es attackkal és 15ös defensevel bírt, spell és knowledge alig 10 alatt. 3. héten meglett az akciós maci és elindultam a lávás területre, ahol a 2 pandora összesen 140 csontit adott (azóta is a bányákban dolgoznak). Itt lévő monolithon áttörve elfoglaltam az ellenfél egyik várát, és a View Earth segítségével tájékozódtam az útvonalat illetően. Pár nappal később elértem a várát és megostromoltam. Mivel sima macija volt, és hamar áttörtem a falat, nem okozott nagy veszteségeket a csata, a támadók serege a skill és lényfölények köszönhetően könnyedén verték meg az utolsó pillanatig küzdő védőket.

Csizu (Tower - Dace) vs. Teklberry (Dungeon - Gunnar)
Template: Balance
Az Overlordok küzdelmében Dace jó formában volt, és hamar szert tett a középen lévő sivatagban elhelyezkedő aranybányára (Ez a map nem lett átnézve Pista :cry:) köszönhetően a Minotaur Kingek "rossz helyezkedésének". Ezután délnek indultam, ahol Naga dwell és gremlin dwell leledzett. Gunnar inkább defensre gyúrt és knowledgére, köszönhetően ezen zónákban talált artifactoknak. Lényt keveset vesztettem, nem úgy, mint ellenfelem, így az 5. héten sorra kerülő csatában mindenem fejlesztett volt, s a két 17-es szintű hős csatája igen rövidre sikeredett. Ellenfelem sok lényt veszíthetett, alig volt valamilye, ugyanakkor Gunnar tápos volt.
Így a semleges zónában sorra kerülő küzdelemben Dace könnyedén morzsolta fel ellenfelét.

Csizu (Rampart - Kyrre) vs. Rt (Stronghold - Crag Hack)
Template: Skirmish

Először (és utoljára) jutott nekem log. speckós hős, aki nagyon felgyorsította a játékot. Az Archery skillnek köszönhetően hamar szert tettem 3 várra. A sárkány is meglett castle-val 2. héten, köszönhetően a Dwarven Treasuryknek és a gazdag területnek. Kyrre egyre erősebb lett kifosztott mindent a 2.-3. héten a közelben, majd áttört a monolithon a lávás területre. Relic, utopis nem volt, de a fűre rátévedve, a droidok felfedezték a területet. Egy kesztűért siettem, amit azonban Crag Hack elvitt előlem. Elindult északnak felém, de nem tudtam hogy éppen arra járok. Vártam amíg kellő közelbe érkezik, majd 1-4-1nél mindent felfejlesztve, 5 gold dragonnal (az új heti populációt a várban hagyva) megtámadtam a barbár hőst, és a tacticnak, valamint az air magicnek köszönhetően, 2 kör alatt megsemmisítettem seregét.

Last 16

Jou (Inferno - Christian) vs. Csizu (Fortress - Tyraxor)
Template: Skirmish

Szokatlanul gazdag területen kezdtem, és hamar Hydrákkal hasítottam, talán 5 vizimalom volt. Diamon golemek (9) voltak a guardok amiket 5 nap tájékán beütöttem. Így lett meg a 2. vár is. Tyraxor 12-1-3-3 volt, míg Christian 10-11-1-2 körüli skilekkel jeleskeskedett. Nagyon gyorsan fejlődött, nehéz volt a lépést tartani vele, Jou már leírta, hogy a sok defense növelő objektumnak is köszönhető volt mindez. Bányákra szert tettem, és elég sok lényt buktam. Szokatlanul sokat, midnenből egy keveset. 2 Wyvern, 5 basilisk, valamivel több fly és gnollok. Ez a game vasárnap reggel volt, és itt mutatkozott először azaz érzés rajtam, amit Nimbus már megtapasztalt a tábor ideje alatt. Talán kicsit enervált voltam, nem tudom, de a heroeshez nem volt sok kedvem, indiszponált voltam, és ezt Jou is látta rajtam. Pedig maga a terep, hős, artik minden adott volt, hogy a jó szerepléshez. Ezen érzések közepette próbáltam előre menni, és gyűrtem le a 85 hell houndot 3. hét elején. Ekkor láttam meg Jou egyik droidját, de nem támadtam meg, nehogy felfedjem magam. Mivel Jou nem látott ekkor még, s nem sejtette hogy 1 napi járóföldre vagyok tőle, nekiment a 140 körüli Ogrenak. Sajnos sokat veszített ebben az ütközetben, és menekülni kényszerült. Kétségtelen, hogy itt eldőlt a game, és átvettem a kezdeményezést, ami ilyenkor érthető is. Elfoglaltam az aranybányáját, a 2. várát, így napi 1K aranyat kapott. Kiszedtem a +4 pajzsot a black marketből, majd elindultam felé és meglátogattam a defense növelő Marletto towereket. Így 14-11 volt az att-def, míg Christiannak 16-11. Nagyon szimpatikus volt, hogy nem ült be a várába Jou, és nyílt terepen vállalta a küzdelmet. A lénytöbblettnek köszönhetően nyertem. Lejátszottuk funból úgyis, hogy a várban védekezik. Ekkor mind a 7 hydra elveszett meg még sokan, de a 21 gorgon és a Dragon Flyok megnyerték a csatát így is.

Last 8

Csizu (Stronghold - Jabarkas) vs. Ssth (Tower - Sorsha)
Template: Balance

Ez a gem is úgy indult, mint a legelső Havoc ellen. Ugyanúgy nem jött jó hős, de Jabarkas mégis jó skilleket kapott. Logistics, Earth Magic, Armorer szerepelt a palettán. 2 irányba tudtam menni. Az egyik út lots war unikornhoz vezetett, monolithot védtek. (meccs végén megnézve a mapot kiderült, hogy a túlodlalt horde scorpicor és 7 AD van, jó h nem erre mentem). A másik út szimpatikusabb volt, Orc Chieftanok védték, ráadásul a kesztű is ott volt. Kiszedtem a pandorát is, de nem adott semmit, mert a gyökér hősömnek nem volt még varázskönyve (összes lvl 1 spell lett volna). Szinte ugyanúgy haladtunk, napi bevételek megegyeztek, a 2 hős is egyformán fejlődött, Sorsha spellje és knowledgéje a pálya adottságaiból kifolyóan magsabbak voltak, de ennek később kiderült semmi jelentősége sem volt. Tehát a 2. zónában mindkettőnknek volt 1-1 kilátó, így láttuk egymást. Balance templatehez igen szokatlan módon tudtunk haamr találkozni, minössze 110 stone golem és pack manti volt a blokk :shock: A blokk alatt elhelyezkedő Naga bankot szedtem ki, s készültem volna másnap áttörni a blokkon, de Ssth megelőzött s előbb átjött. 1 lépés híján nem ért el, így haza tudtam menni a Conservatory-t kiszedni (3 angel) és a maradék sereget kihozni. körül-belül 2-3 napot mászkált Sorsha a terepemen, mielőtt megtámadtam. Egy droid hőst ott felejtettem a 2. vár alatt 35 Orc Chieftainnal, amit Sorsha a 3 morálnak köszönhetően könyörtelenül lebontott. Ekkor láttam, hogy 3 manája van, s addig kéne megtámadni amíg több nem lesz. Mivel 10es knowledgem volt, gyorsan elsiettem még 10ért, így a végcsatában 17 manám volt, míg neki 5 :) Nem ez döntött. Mindent feljejlesztettem, Ogrem nem volt, de 7 akciós maci, 20 thunder, 4 cyclops, 58 wolf rider, 144 hobgoblin volt, 14 chieftain társaságában. A túloldalt a 316 master gremlin és 42 Magit 13 naga Queen, 50 körüli Iron golem, 84 obsidian gargi védte be, 15 sima genievel. Sajnos a tactic eldöntötte a küzdelmet. Nekem nem volt, így a sarokba bevédte Ssth az íjászokat. Mentem előre, más választás nem volt, de mire lebontottam a nagákat és a genieket, nem maradt semmim. Sem luck, sem morál nem volt egyik oldalon sem. A master gremlinek 215 körül sebeztek közelre, a Magik is hasonló értékben, és 2*100-as magic arrowot is el tudott lőni Sorsha. Ha visszagondolok a gamera most, nem tudtam volna másképp csinálni, hogy hozzáférjek az íjászokhoz. Enélkül meg esélytelen voltam.
Izgalmas és nagy küzdelem volt, ahol Ssth nagyon okosan és eredményesen használta ki előnyét, a tactic skillt, ami nélkül nem nem lett volna sok esélye. Ha a volna nem volna...

H3 támadás

A beküldési határidő előtt 1,5 órával állítottam össze a csapatomat. Sokáig a Royal Griffes csapattal lettem volna (Lacához hasonlóan) amivel Sorci nagyon simán nyerte meg a versenyt. Aztán az Efreet Sultánokra váltottam, s úgy érzem, hogy kihoztam a maximumot belőlük. 5x kaptam ki, 2x sorcitól, 2x Tititől és Vologyával remiztem. Nagyon örülök az eredménynek, ez volt a 3. támadásversenyem, s a 2. dobogóm.

H5 támadás

Itt már korántsem virítotam jól, igaz nem értek a gamehez. Az 1100 master gremlinben reménykedtem, de nagyon kevesek voltak. Egyedül Zolirobi seregét tudtam egyszer megverni az élcsapatok közül, azt is mert szerencsém volt. A 7. hely kezdésnek nem rossz, lesz még talán jobb is.

Köszönetet szeretnék mondani a szervezőknek, akik egy profi random versenyt hoztak létre és a hangulat is nagyon jó volt. Gratula a versenyszámok bajnokainak és akik eljöttek és részt vettek. Remélem lesz mg BB megrendezve, akkor is ha más kezében történik.

Üdv


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: 2006-os Budapest Bajnokság
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 28 kedd, 4:53 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Rusty_Rockfist írta:
Csizu (Tower - Dace) vs. Teklberry (Dungeon - Gunnar)
Template: Balance
Az Overlordok küzdelmében Dace jó formában volt, és hamar szert tett a középen lévő sivatagban elhelyezkedő aranybányára (Ez a map nem lett átnézve Pista :cry:) köszönhetően a Minotaur Kingek "rossz helyezkedésének".


Igen. :( Sajnos nem jutott időm mind a 200 mapot átnézni. Kb. 140-re volt időm és energiám. Reméltem, hogy túl nagy hibák nem maradtak a kimaradt mapokon és úgy próbáltam variálni, hogy kicsi legyen a valószínűsége ilyen mapot "dobni". Voltak "nagyon átnézett" mapok is, amiben kivettem a summon boat scrollokat és hasonló tetteket is elkövettem azokon a mapokon. Féltem, hogy sok olyan élménybeszámoló lesz, ahol is előkerülnek hiányosságok a mapokkal kapcsolatban. Csak érzékeltetésül: Az elején 5 map átnézése és lejavítása 1 órát vett igénybe. Még egyszer elnézést, hogy ígéretemmel ellentétben nem sikerült minden térképet korrektül átnézni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 28 kedd, 10:14 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 13:40
Hozzászólások: 548
Tartózkodási hely: Pécs
Sorceress h3 támadás beszámolóját még nagyon várom, de így is köszi, érzem a hangulatot. Mugger bátyónak egy röpke kérdés, ha akar válaszol rá; miért?

_________________
Levko


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 427 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség