Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 35 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: 2010. évi Versenyek (HBB-k, Tábor)
HozzászólásElküldve: 2009 dec. 31 csüt., 0:11 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Ezt a topicot azért hoztam létre, hogy tájékoztassalak Benneteket a 2010. évi versenytervekről, azok tervezett időpontjairól illetve plusz ötletekről... Valamint ide kerülnek fel a teljes véglegesítés előtt a támadás árlisták már javított változatai, hogy azoknak, akik szeretnék, már korábban kitalálhassák csapatötleteiket. (Holnapra várható a H3 és H5 támadás árlista.)

Sajnos a Heroes Budapest Bajnokságra még nem találtunk új helyet, aki tud megfizethető áron, kérem jelezze a vogyi73@gmail.com e-mail címemre. Előre is köszönöm.

A 12. HBB-t 2010. március 13-15. között tervezem megrendezni.

A 10. Heroes Tábor tervezett időpontja: 2010. augusztus 12-22 között. (Esetleg meghosszabbítható 25-éig, de ez létszámfüggő és a versenyek lebonyolítási lehetőségének függvényében változhat!)

A 13. HBB-t 2010. október 30 - november 1. között tervezem megrendezni.

A HBB-ken továbbra is van lehetőség a szokásos H3 és H5 támadások, valamint az 1vs1 verseny megrendezésére. A bérleti díj csökkentése lehetséges esetleges éjszakai játék újbóli bevezetésével.

A JUBILEUMI 10. Heroes táborban a szokásos H3 és H5 támadás, valamint a 2vs2 és 1vs1 versenyen kívül terveznék még külön igény esetén 1-1 napos Szétlövés, H4 támadás tornát, valamint egyéb ötletek alapján olyan verseny lebonyolítását, amelyet szívesen játszanátok.

Az eddig leírtak még csupán tájékoztató jellegűek illetve kiforratlan ötletek, javasoljatok bármit, ha megvalósítható, akkor megpróbálom bevezetni, hiszen a cél, hogy jól érezzétek magatokat, ha eljöttök a versenyekre. Várom véleményeiteket!

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 dec. 31 csüt., 15:34 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
sziasztok!

a jubileumi taborra javaslatom: Tábori H3 offline verseny

- a versenypályák RoE 1.4 verzióval készülnek
- maximális játékido: 60 perc/pálya, a helyszínen kell lejátszani
- csalókódok használata engedélyezett, de a végso mentésnek cheat-mentesnek kell lennie
- grálásáshoz legalább 1 obeliszket meg kell látogatni
- a verseny 3 fordulós:
1. pálya: S méretu, cél az ellenfelek legyozése
2. pálya: M méretu, cél az ellenfelek legyozése. Ezt a térképet a játékosok a nevezés után megkapják, így otthon gyakorolhatnak rajta.
3. pálya: L méretu, cél az ellenfelek legyozése
- az értékelés fordulónként történik. A rangsor felállításának sorrendje: Heroes pont, napok száma, a legmagasabb EXP érték.
- ha a pályát nem sikerül teljesíteni, akkor a legmagasabb EXP érték rangsorol
- fordulónkénti pontozás: N, N-1, …, 1 pont, ahol N a játékosok száma
- a végeredményt a 3 forduló összpontja adja. Holtverseny esetén a több jobb helyezési szám dönt.
- a résztvevok létszámát a jelenlévo számítógépek száma maximálja. Minimális létszám: 10 fo.
- várható versenyido: 4-5 óra

kiki


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jan. 01 pén., 20:36 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Üdv!

Én a tábor programjához szólnék hozzá.

Kiki javaslatát abszolút ellenzem, a tábor szerintem nem erről szól, nekem nagyon nem jön be, hogy az offline itt is helyet kapjon.
Valami frappánsabb ötlet kell, elsőre ez lehet, hogy jól hangzik, de szerintem nem kellene erőltetni :P .
Ha már ott vagyunk, akkor ne a nyavalyás gépet kelljen legyőzni, hanem egymás ellen mutassuk meg, mire vagyunk képesek :!:

Az elmúlt évek tapasztalatai alapján arról szól az 1vs1 sajnos, hogy szellemileg, fizikailag mennyire birod a napi 12-14óra tömény heroes-t.
A lebonyolítást én nem szidnám, játszon mindenki mindekivel, de feltétlenül le kell rövidíteni az 1vs1,2vs2 mapokat, izgalmasabbá tenni.
A pihenés legyen a középpontban, ne az, hogy este 8-kor már lefordulsz a székről a fáradtságtól, illetve a kedved is elment az egésztől.

A H4 szvsz maximum 4-5 embert érdekelhet, ami miatt felesleges ezzel a versenyszámmal foglalkozni, de cáfoljatok meg.

Helyben generált random mapok, Magic Masters Closed-hez hasonló 1 hősös mapok, vagy a Th által felvázolt új versenyt is ki lehetne próbálni a táborban, de igazán kitalálhatnánk valamit, mégicsak a 10. alkalom, hogy szűk 2 hétig együtt van a társaság :).

Egyelőre ennyi,
Süni

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jan. 05 kedd, 0:52 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Egyet kell értsek Sünivel... A tábor nem az offline versenyekről szól, bár ha a többség szeretné, persze lehet ilyen tornát is rendezni... Viszont úgy látom inkább lazább versenynaptárat kell kialakítani, több pihenéssel, fürdéssel és sporttal. Azért ha igénylitek a H4 támadás helyett akár lehet H1 vagy H2 támadás tornát is tartani vagy helyette csupán napi 2 meccset játszani a 3 helyett pl. az 1vs1 tornán... Várom a további javaslatokat, ötleteket! Baráti üdv!

ui: Bocs a késésért, de holnap várhatóan kinn lesznek a H3 és H5 támadás árlista TERV-ek... Akinek van ideje, tesztelgetheti a következő HBB-re a csapatát... :wink:

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jan. 05 kedd, 1:11 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Én támogatom a viccesebb lazább versenyeket is. Speed verseny 1 perces köridő, vagy 1 fix hősös stb. Lehetne Battlefest is, gyors pörgős vicces. Esetleg az 1vs1-ben két csoportra osztani, kevesebb meccs de mégis majdnem mindenki játszik mindenkivel.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jan. 05 kedd, 8:20 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Íme a majdani verseny (várhatóan a 12.HBB) várható előzetes árlistái:
H3:
http://heroes.hardwired.hu/mugger/egyeb ... n_terv.zip

H5:
http://heroes.hardwired.hu/mugger/egyeb ... n_terv.zip

Ismételten hangsúlyoznám ezek NEM a végleges árlisták, apróbb, nem koncepcionális változtatások lehetségesek. Kimondottan azt a célt szolgálja, hogy NE egy, másfél hét alatt kelljen csapatot összeállítani, hanem akinek kedve és ideje van, gondolkodhasson, tervezhessen előre is.

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jan. 05 kedd, 13:04 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 23 szomb., 10:26
Hozzászólások: 377
Mugger: hálás köszönet az árlista TERVEKért!
Nagy segítség, mert így lesz időm gondolkodni a csapatokon, és nem olyan lesz, mint legutóbb, hogy legalább az egyik csapatom fun marad időhiány miatt. Köszi!!!

_________________
Üdvözlet minden nagyon bátor harcosnak!
Lord Shaba


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jan. 05 kedd, 13:12 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Köszi az árlistaterveket :)

A Táborhoz kapcsolódóan: Az 1vs1-nél legyen csak napi két játék, itt akkor nem is nagyon kell a végcsatával szenvedni, könnyebben lehet tartani a határidőket, több idő jut másra is. Ennek feltétele, amit Teki is említett, hogy nem mindenki játszik mindenkivel legyen, hanem csoportok, utána rájátszás.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jan. 05 kedd, 14:15 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Az ötlet tényleg tőlem származik - szerintem roppant nem mindegy, hogy valaki több hetet, akár hónapot vagy másfél hetet tud tesztelni - de a kivitelezés, megvalósítás az eddigi árlistakészítőket dicséri, úgyhogy a köszönet is Nekik jár.

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jan. 05 kedd, 15:27 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 23 szomb., 10:26
Hozzászólások: 377
Mugger: Nekik is köszönjük! :D

_________________
Üdvözlet minden nagyon bátor harcosnak!
Lord Shaba


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jan. 05 kedd, 21:40 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Én is jó ötletnek tartom hogy kevesebb meccs legyen, a napi 2 meccs nem olyan fárasztó és tudunk mást is csinálni.
Kipróbálhatunk egy Battlefest versenyt is, amit úgy képzelnék el hogy kieséses rendszer lenne, mint egy kupa. Esetleg egyhősös bajnokság is lehetne, vagy amit a Th is említett valahol korábban valamilyen Tourney map. Ezeket szívesen játszanám, valamint egy H2 támadásban is bennelennék, annak ellenére hogy nem is ismerem a lényeket :)
Köszönet az árlistáért :)

Titi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jan. 05 kedd, 22:08 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
TourneyII és Battlefest verseny ami nekem bejön : )

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jan. 05 kedd, 22:21 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
a napi 2 tényleg barátibb, kár, hogy korábban nem lett bevezetve


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jan. 05 kedd, 22:58 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
NG írta:
a napi 2 tényleg barátibb, kár, hogy korábban nem lett bevezetve


Te is ott leszel a táborban NG? :)

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jan. 05 kedd, 23:01 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
így már csábítóbb, meglátjuk :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jan. 09 szomb., 14:07 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

A X. Heroes Táborral kapcsolatban konkretizálnék néhány dolgot/ötletet, mit és hogyan képzeltem el:

Érkezés augusztus 11.-én a délutáni, késő esti órákban.
1. nap (augusztus 12.) Szétlövés torna
2. nap (augusztus 13.) H5 támadás torna
3. nap (augusztus 14.) H3 támadás torna
4. nap (augusztus 15.) Battlefest torna
5-6-7-8-9. nap (augusztus 16-17-18-19-20.) 2vs2 torna
10-11-12-13-14. nap (augusztus 21-22-23-24-25.) 1vs1 torna
(A tornák sorrendje és a ráfordított napok száma változtatható (létszámfüggő is), de azért gondoltam így, ha valaki nem tud az egész táborra lejönni, azért minél több versenyben részt tudjon venni, kihasználva a hétvége adta lehetőségeket is...)

A H3 és H5 támadás tornákról nincs mit mondani, tudjátok jól, hogyan zajlik.
Minimum létszám tornánként: 10 fő
Maximum létszám tornánként: 32 fő

Szétlövés torna:
A korábban már ismert (kicsit javított - hamarosan közzéteszem) szétlövés térképen kellene játszani. Random vár, random hős, végigmenni a kijelölt pályán, összeszedni, amit csak tudsz, majd csata. Lebonyolítása lehet mindenki mindenki ellen vagy 2 vagy 4 csoportba osztás, majd 4-esével bontás és úgy a rájátszás. Aki a legtöbb pontot szerzi, az a bajnok és így tovább...
Minimum létszám: 12 fő
Maximum létszám: 24 fő

Battlefest torna:
A Battlefest térképen kellene játszani. Itt viszont mindegyik várral lenned kell 1x, ugyanúgy, mint 1vs1-ben, csak utána választhatsz újra a 8-ból. Hőst is választhatsz, de csak váron belül (azokból, amelyek nem tiltottak!) és csak 1x lehetsz ugyanazzal a hőssel. (Ha mindketten ugyanazt a hőst szeretnétek, random hőssel indul a menet!) Itt is lehet mindenki mindenki ellen vagy vagy 2 vagy 4 csoportba osztás, majd 4-esével bontás és úgy a rájátszás. Aki a legtöbb pontot szerzi, az a bajnok és így tovább...
Minimum létszám: 12 fő
Maximum létszám: 24 fő

2vs2 torna:
A szokásos párok összesorsolása 1 titkos szám alapján, majd a lebonyolítás 16 vagy 20 fő esetén a már megismert. A létszám függvénye, hogy mennyi napot is áldoznánk erre. Napi 1 meccs, kivételes esetben 2...
Minimum létszám: 16 fő
Maximum létszám: 20 fő

1vs1 torna:
Itt is vagy mindenki mindenki ellen vagy 2 csoportba osztás és a végén 4-es csoportok a rájátszásban. Aki a legtöbb pontot szerzi, az lesz a bajnok.
Minimum létszám: 12 fő
Maximum létszám: 20 fő

Közben pedig naponta esténként, amikor csak lehet foci, fürdés/vizilabda, éjszakánként pedig poker, igény szerint...

Várom a véleményeket/változtatási javaslatokat, egyéb verseny ötleteket!

Baráti üdv!

ui: A 12. HBB-re a jelentkezést 2-3 héten belül meghírdetem!!!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jan. 09 szomb., 16:49 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Üdv!

Leírnám akkor én is a javaslataimat.

H3 és H5 támadással kapcsolatban nincs semmi különös, azokkal nem volt gond sose.

A battlefest ötletét támogatom azok jó kis vicces mapok. Nekem elég sok verziójuk megvan, ha gondolod szívesen segítek a verseny megszervezésében Vologya.

A szétlövést én személy szerint nem támogatom. Helyette az arena típusú pályákat javasolnám. Ez sokkal kiegyensúlyozottabb, mint a szétlövés. Habár el kell mondani róla, hogy az első varázslat szinte mindig a berserk, de akkor is itt vívtam talán az eddigi legszorosabb és legjobb csatáimat. Ezt elég jól kidolgozták a külföldiek és szerintem nem véletlenül is játszanak vele annyian külföldön is. Ennek a megszervezését és lebonyolítását is magamra vállalnám.

A 2vs2 versenynél fontos megjegyezni, hogy mindenképp változtatni kéne a lebonyolításon. Nagyon könnyen alakulhat ki holtverseny. Tavaly is volt; a Csizu-Dragon páros ugyanolyan eredménnyel ötödik lett, míg a Nimbus-Teki páros második. Erre mindenképp ki kéne találni valami megoldást. Én első ötletnek találtam S-es 2vs2 pályákat. Szerintem nagyon gyorsan le lehet tolni őket 2-3 óra alatt és mégis jobb megoldásnak tűnik, mint a kocka feldobás. Esetleg fel lehet használni majd ezeket ilyen esetekben, de ha sokan vagyunk a lebonyolításon is sokat lehet változtatni. Az biztos, hogy ez az a versenytípus aminek a lebonyolításán mindenképp javítani kell.

Az 1vs1 verseny szervezését is szívesen elvállalnám, illetve segítenék benne. Szerintem itt is rengeteg javítást lehet eszközölni a játékidő lerövidítése érdekében. Én rögtön elő is állnék egy ötlettel. Mivel jubileumi tábor, ezért szerintem lehetne többféle 1vs1 pályán játszani. Lennének open mapok, vagy nagyon kevés blokkos pályák, ahol sokféle taktika érvényesülhet. A másik típus lenne a régi hagyományos pálya, viszonylag erős blokkal. A harmadik típusú lehetne random. Ezzel kapcsolatban annyit mondanék, hogy itt max 4 fordulóban gondoltam random pályára. Egy példa: Ha 16 an leszünk 1vs1-en akkor 1 fordulóra 8 random pálya kell. Tehát 4 fordulóra 4*8 pályát kéne átnézni. Ha 4 embert találunk és mindenki átnéz 8at (ami fejenként nem sok), akkor azt el lehetne úgy osztani, hogy én biztos ne játszak olyan mapon, amit én néztem át. Valamint lehetne mindig a várválasztás első két fordulójában. Így mondjuk fixen mindenki kilőné az első két körben a castlet meg a rampartot és csak castle vs castle pályákat gyártunk le. Illetve a második fordulóra csak rampart vs rampart pályákat.
A negyedik típus az egyhősös mapok. A might illetve a magic masters closed. Ezek a pályák lehetnének minden nap a rövid pályák délben vagy esténként igény szerint. Itt nagy probléma a hősválasztás. Ha valaki megkapja Tazart a másik meg Geont, akkor el van dőlve a játék. Én arra gondoltam, hogy fixen beszerkesztünk ugyanolyan tulajdonságú hősöket, amivel lenni kell, úgy mint az arena típusú pályán. Így mindenki azonos eséllyel indulhatna.
A tizedik tábornak szerintem ez adná meg a különlegességét, ha sokféle típusú pálya képviseltethetné magát.

Most tömören összefoglalva én ezekre gondoltam. Várom véleményeteket, illetve a kérdéseiteket, ha valami nem volt világos.

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jan. 09 szomb., 22:06 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Köszönöm ssth véleményezését és javaslatait, valamint a felajánlott segítséget, élni is fogok Velük... :)

H3, H5 támadás és Battlefest rendben. Az Arena sem rossz, de a szétlövést kicsit átalakítottam, majd megnézitek és véleményezitek, aztán lehet dönteni.

2vs2 versenyben egyetértek azzal, hogy a lehetséges problémákat próbáljuk meg teljeskörűen kiküszöbölni. Ezt viszont én úgy képzelem, hogy a toplista alapján minden induló kap egy pontszámot, ami a pároknál összeadódik. Ha körbeverés van, akkor ez a pontszám fog dönteni a gyengébb pontszámmal rendelkezők javára. Azt hiszem ez plusz időt sem igényel, valamint mindenki számára elfogadható. Várok néhány újabb térkép javaslatot is. Vélemény?

1vs1 versenyben is támogatom a változatos térképeket (fix, open, 1 hősös, random), de az eddigi szabályrendszert használva rajtuk. Nem cél a 4,5 óra betartása, ha "csak" 2 térképet játszunk naponta. Várom ide is a térkép javaslatokat. A random mappokkal kapcsolatban pedig szerintem nincs szükség új térképek legyártására, mert az egyik korábbi HBB-n Mugger Bátyó 200+ térképet gyártott le random. Ezekből kellene csemegézni illetve tüzetesen átnézni (mert ebben voltak hibák!) és ebből kiválasztani azt a néhány térképet, amelyen játszanánk. Vélemény?

Várom a többiek hozzászólását, véleményét is. Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jan. 10 vas., 1:15 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
egyre szimpatikusabbak az ötletek :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jan. 10 vas., 19:36 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Battlefest-ben én is segítek szívesen elég sokat letoltam már, főleg Nimbusszal a táborban is. :) Mindenképp jó lenne ha egy kicsit fun is lenne a dolog nem csak a véres csata.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 35 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség