Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 2631 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 132  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 26 szomb., 8:57 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 28 vas., 16:10
Hozzászólások: 1675
Start menű - vezérlőpult - területi és nyelvi beállítás (angol egyesült államokbeli beállítva és alkalmazva)
Tovább Jitay mester útmutatója alapján. Ha eddig nem nézted, a WoG topicban (tématemetőben találod) keress egy hozzászólását, és alul megtalálod a telepítési útmutató helyét. Jó játékot!

_________________
Csendesek lennének az erdők, ha csak a legjobbak énekelnének.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 26 szomb., 13:30 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 26 szomb., 8:31
Hozzászólások: 11
Köszi a segítséget!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 26 szomb., 16:16 
Avatar

Csatlakozott: 2005 máj. 25 szer., 14:49
Hozzászólások: 354
Tartózkodási hely: Apró ékszeresdoboz egy titkos fiókban
>a hsz. már tárgytalan, bocs :oops: <


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Ásásásáásáásásás
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 26 szomb., 16:46 

Csatlakozott: 2006 aug. 26 szomb., 15:02
Hozzászólások: 1
Hali, mindenkinek!

Rengeteget játszottam már Heroes szal de soha nem ástam még, valaki mondja már emg hogy hogy lehet ásni...thx

(Kiraktam a kirakót vagy mit ott jelöli hogy hol kell ásni nem? de hiába állok oda az ásó szürke.)

ja és Heroes V ről van szó

köszi előre is!
üdv


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 26 szomb., 17:41 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Ásni csak teljes napi mozgásponttal lehet. Tehát csak akkor tudsz ásni, ha aznap még egyet sem léptél! Előző nap oda kell állni, majd a következő nap ásni. Menni fog az! :wink:

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 31 csüt., 16:23 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 15 csüt., 20:42
Hozzászólások: 522
Tartózkodási hely: Budapest, Óbuda (Időnként Silent Hill...)
Amikor visszaakarok tölteni egy autosave-t, mindig visszalép a vindózba.Mi tehetek egy ilyen helyzetben?Az exe krekkelt, a dvd megóvása érdekében.Erre tippelnék, mint hibaforrás.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 01 pén., 23:32 
Avatar

Csatlakozott: 2005 máj. 25 szer., 14:49
Hozzászólások: 354
Tartózkodási hely: Apró ékszeresdoboz egy titkos fiókban
Nem lehet, hogy verziószámos eltérésed van? Mármint én már találkoztam olyan programmal, amit nem zavart, hogy az .exe más verziójú(patchelés után felülírtam az 1.0-ás alapjáték exe-jével az 1.3-as verziószámút, és futott[ez most nem Heroes]). Lehet, ohgy a te esetedben valami módosult a gépen, és ez hátrányosan befolyásolta a Heroesodat(ilyesmivel is találkoztam már[szintén nem Heroes berkeken belül]). Talán legújabb patch+legújabb patchhez-tartozó-cd-megóvó-szerkezet lehet a megoldás, nem?

Illetve mióta jelentkezik ez a hiba? Mert ha csak úgy egyik napról a másikra lett, akkor talán reinstall(a save-eket meg mentsdk k iaddig, biztos ami biztos alapon) lehet a gyógyír.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 02 szomb., 13:24 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 15 csüt., 20:42
Hozzászólások: 522
Tartózkodási hely: Budapest, Óbuda (Időnként Silent Hill...)
BHappy írta:
Nem lehet, hogy verziószámos eltérésed van? Mármint én már találkoztam olyan programmal, amit nem zavart, hogy az .exe más verziójú(patchelés után felülírtam az 1.0-ás alapjáték exe-jével az 1.3-as verziószámút, és futott[ez most nem Heroes]). Lehet, ohgy a te esetedben valami módosult a gépen, és ez hátrányosan befolyásolta a Heroesodat(ilyesmivel is találkoztam már[szintén nem Heroes berkeken belül]). Talán legújabb patch+legújabb patchhez-tartozó-cd-megóvó-szerkezet lehet a megoldás, nem?

Illetve mióta jelentkezik ez a hiba? Mert ha csak úgy egyik napról a másikra lett, akkor talán reinstall(a save-eket meg mentsdk k iaddig, biztos ami biztos alapon) lehet a gyógyír.


Köszi a tippet de akkor kicsit pontosabban fogalmazok, hogy jobban átlátható legyen(H5-ról van szó, amúgy):Max egy hete felraktam, utána peccseltem, majd krekk.Játszok, játszogatok majd autosave reload - gondoltam naivan..Kilép - többször is.Anyád! - többször is( :D )Szóval szerintem újra rakom, és krekkelés nékül nézem meg az autosave-t.Hátha...

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 03 vas., 10:11 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 01 csüt., 0:37
Hozzászólások: 80
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

A nyáron egy kicsit nekiültem a Heroes3 Küldetéseknek, de sajnos két pályán is elakadtam.Szóval most azokhoz szólnék, akik megcsinálták az Anti-hero-t és az AstralWar kampányt.Az elsőben nem tudom beszerezni a két war unicornist a továbbhaladáshoz, pedig az ellennek sikerül kivennie a menekült sátorból, csak nem tudom, hogy mikor csinálja.Az AstralWar-nak pedig a harmadik pályája okozott nagy fejtörést.Itt Asrtrallal indulok Toweres várral.A pálya ketté van választva, az alsó felét be lehet járni kivéve a sátorokkal védett nekros várat.A felső feléhez viszont csak hajózva lehetne eljutni, de arra az oldalra nem tudok hajót varázsolni.Légyszi segítsetek a megoldásban!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 05 kedd, 14:46 
Avatar

Csatlakozott: 2005 júl. 17 vas., 9:14
Hozzászólások: 26
Hello!

Tudom hogy nem ide kéne írnom, de aki ért egy kicsit a honlapokhoz az írjon már privátban, hogy hogyan lehet megcsinálni hogy egy honlapon a képek is megjelennyenek és a helyükön ne csak egy "a kép nem található" vagy a "a kép nem jeleníthető meg" felirat csücsüljön.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 05 kedd, 15:52 
Avatar

Csatlakozott: 2005 máj. 25 szer., 14:49
Hozzászólások: 354
Tartózkodási hely: Apró ékszeresdoboz egy titkos fiókban
Hát, valóban nem sok köze van a Heroeshoz - hacsak nem egy Heroes oldalt készítesz. :D

Ha a weblapszerkesztődben nem jelenik meg a kép, célszerű megadni az elérési utat(vagy bemásolni a képet a weblap által figyelt és kezelt mappába [ezt általában fel is ajánlja]), ha a már feltöltött oldalon nem jelenik meg a kép, akkor szintén a "path" lehet a hibás(legtöbbször), ilyenkor egy linket adj meg a képhez( a képet célszerű ugyanarra a szerverre felpakolni, ahol a weblapod is van).

Remélem tudtam segíteni.

szerk.: Sajnos nagyon figyelmetlen voltam, és nem vettem észre, hogy privátban kértél segítséget. :oops: Bocs, a lábatlankodásért, ha v.melyik admin érez indíttatást, törölje a hsz.-t vagy ilyesmi. Köszönöm. :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 05 kedd, 15:58 
Avatar

Csatlakozott: 2005 júl. 17 vas., 9:14
Hozzászólások: 26
kösz a segítséget ha alkalmam nyílik rá majd megpróbálom és engem nem zavar hogy nem privátban írtál legfeljebb a többieket :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 05 kedd, 16:29 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 09 vas., 8:26
Hozzászólások: 21
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Sziasztok!

A H5 Academy kampányban a 2. pályát kezdtem el. Eddigi megfigyeléseim szerint academy lényeim morálja a csatában hol -1, hol 0, hol +1. A többiekkel játszva ezt nem vettem észre. Esetleg ez valami olyan dolog lehet, hogy ha más várból való lény van a csapatomban, akkor a többieknek lemegy a morálja. Azt szeretném még megkérdezni, hogy valakinek kijött-e a végére az arcane omniscence(vagy mi)? Érdemes-e rá hajtani, vagy nézzek-e valami más fejlődési utat. Úgy gondolom, hogy érdemes lenne még felvenni a summoning magic mellé a lightot is a feltámasztás miatt, mivel úgyis sok spellpowerem lesz(szerintem), mert a csata végén csak jó feltámasztani a jó egységeket.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Segíts!
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 05 kedd, 22:56 

Csatlakozott: 2006 júl. 14 pén., 23:30
Hozzászólások: 2
Helló! Tudna nekem valaki segíteni? Elakadtam a dungeon epizód utólsó pályáján(5.pálya), mikor el kell érned az ellenséges birodalom határát&megölnöd a főellenséget... Az lenne a kérdésem, hogy tudja valaki, hogy merre van az főellenség?+meg úgy általába bármi segítség jól jöhet!! Köszi nektek előlre is!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 06 szer., 18:45 

Csatlakozott: 2006 júl. 14 pén., 23:30
Hozzászólások: 2
Rájöttem, a nőt is a végső helyre kell vinnem! Akkor kérdés visszavonva!:-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 07 csüt., 9:30 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 20 kedd, 13:10
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest
r.crusoe írta:
Sziasztok!

A H5 Academy kampányban a 2. pályát kezdtem el. Eddigi megfigyeléseim szerint academy lényeim morálja a csatában hol -1, hol 0, hol +1. A többiekkel játszva ezt nem vettem észre. Esetleg ez valami olyan dolog lehet, hogy ha más várból való lény van a csapatomban, akkor a többieknek lemegy a morálja. Azt szeretném még megkérdezni, hogy valakinek kijött-e a végére az arcane omniscence(vagy mi)? Érdemes-e rá hajtani, vagy nézzek-e valami más fejlődési utat. Úgy gondolom, hogy érdemes lenne még felvenni a summoning magic mellé a lightot is a feltámasztás miatt, mivel úgyis sok spellpowerem lesz(szerintem), mert a csata végén csak jó feltámasztani a jó egységeket.

Sajnos az Academy váras morállal nekem is sok gondom volt, az idézett főnixem rossz moral miatt kimaradt :twisted:
Én nem mentem rá az Arcane Omniscence-re, viszont ha mondhatok eg trükköt, akkor érdemes a Summoning Magic-nél található elűzés(sajnos angolul nem tudom) beválasztani, mivel az Inferno ellen brutális hatásfokkal alkalmazható.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 07 csüt., 10:21 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 28 vas., 16:10
Hozzászólások: 1675
Banish
Elűzés
Különleges harci képesség. A célpont idézett vagy kapun át érkezett lények egy része eltűnik.
Követelmények: Az idézés mestere

_________________
Csendesek lennének az erdők, ha csak a legjobbak énekelnének.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cat 2006 szept. 07 csüt., 18:47-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 07 csüt., 18:31 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 09 vas., 8:26
Hozzászólások: 21
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
A banisht már megszereztem, a játék meg időközben úgy alakult, hogy olyan skill-t meg ability-t ajánlott, ami nem kell, úgyhogy nem is lesz meg a mindentudás.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 18 hétf., 14:26 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jún. 14 kedd, 16:15
Hozzászólások: 33
Hi!! Elakadtam a H5-ben azon a kampányban amelyikben ki kell szabadítani Godricot, és ki kell nyírni 3x Markalt . Egyszerűen nem bírom kinyírni!!!!!! Túl erős!!!!!!!!! Úgy csináltam meg ahogy ezen a honlapon le van írva (végigjátszások) . Nem megy ideges vok . Harmadszorra játszom végig de nem!!!!!!!! Lécci vki küldjön el nekem e-mailba (krizsuli@freemail.hu) a mentését, mert látni szeretném az intrót a végén


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 18 hétf., 14:55 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 23 szer., 20:07
Hozzászólások: 1099
Tartózkodási hely: Jászapáti/Jászberény
Azt Outro-nak hívják

_________________
Üdv. Fifi
KépR.I.P.
BordoMavi!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 2631 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 132  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség