Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 2631 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 128, 129, 130, 131, 132
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 dec. 17 szomb., 19:19 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
Megpróbáltam a küldetések közül a To kill to power-t végigvinni 12 körön belül, de elakadtam. Kertics mester és a többiek a régi, vagy az új térkép verzióval vitték végig?

Tegnap letöltöttem, és még mindig nem tudom, hogyan lehet MÁSFELÉ menni. A térképkészítő szándéka szerint játszva biztosan nem ér véget a játék az első hónapban.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 dec. 25 vas., 22:47 
Avatar

Csatlakozott: 2011 aug. 24 szer., 15:25
Hozzászólások: 55
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Karácsonyra kértem a Heroes Collection-t a szüleimtől és meg is kaptam. Az a gond vele, hogy Win7-em van és nem tudom telepíteni :S
A doboz hátulján láttam, hogy elvileg a Vista és a Win7 nem viszi, de nincs rá mégis mód, hogy működjön?

Kellemes Karácsonyt: Orin


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 dec. 25 vas., 23:24 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 22:56
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Budaörs
Nekem megy, átállítottam a futtatási módot Win95/98-ra és megy, de mindegyiket kipróbáltam egyébként... Szerintem nem ez a hiba fő oka nálad...

_________________
Krityó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 dec. 26 hétf., 0:07 
Avatar

Csatlakozott: 2011 aug. 24 szer., 15:25
Hozzászólások: 55
Tartózkodási hely: Budapest
Na sikerült megtalálnom, hogy hol állíthatom be a Kompatibilitást és most prímán fut :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 dec. 26 hétf., 2:47 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Na, én meg (végre valahára) a HoMM VI-ot kaptam Karácsonyra, úgyhogy nekem meg ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem. :)

Olyan problémám van, hogy az emberi egységek (nem csak Havennél) hangja olyan, mint egy 10 éves kisgyereknek... :roll: :lol: és hát ilyen harci őrjöngések közepette elég furcsa... :D Tehát, valaki tudja esetleg, hogy tudom a normális hangot beállítani? (beállításoknál a "jó minőségű hang"ot már benyomtam, de így sem változott :? ). Mindezek ellenére egyébként rendesen fut a játék (annak ellenére hogy a demo anno egy kicsit akadt), úgyhogy ennek viszont örülök. :) (Bár lehet, hogy a rossz csatahang ezzel van összefüggésben esetleg :roll: ?) Tehát, ha valaki esetleg tudna segíteni (amennyiben lehet) ebben a hang-ügyben azt megköszönném. :wink:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 dec. 26 hétf., 12:25 

Csatlakozott: 2011 nov. 03 csüt., 16:50
Hozzászólások: 21
Én úgy tudom, hogy ez egy alap "hiba" amit még nem orvosoltak a legújabb patch-ben sem ...talán majd a következőben.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 dec. 26 hétf., 12:42 

Csatlakozott: 2010 feb. 20 szomb., 18:55
Hozzászólások: 2
Sziasztok

Új vagyok a fórumon, régebben Heroes 3 azgattam de most megvettem az 5 nek a gold editionját. Azt szeretném kérdezni hogy a Tribes of The Eastot valagogy be lehet e tenni az alapjátékba? Olvasgattam valamit a patchekről is és azokat sem tudom sajnos. Ha felraknám az 1.6 ot akkor az magában folglalja az előzőket vagy egyesével le kell szedegetni és felrakosgatni? Még 1 kérdés: külön szükséges leszedni a patcheket a 2 kiegészítőhöz is? Köszi előre is. Boldog Karácsonyt:D
Na mégegy időközben feltettem a játékot és látom hogy a játékot külön kell indítani a hadjártaokhoz. Új kérdés::D meg lehet e csinánli a 3 complete hez hasonlóan hogy egy játékot indítva van bent az össze lény, vár, küldetés?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 dec. 26 hétf., 13:55 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
joeid írta:
Én úgy tudom, hogy ez egy alap "hiba" amit még nem orvosoltak a legújabb patch-ben sem ...talán majd a következőben.


Köszi. :roll: Azért ezt még remélem javítani fogják a közeljövőben... :lol:

asd999: Sajna nem hiszem, hogy én tudok segíteni, de tudtommal a ToE az egészet tartalmazza, úgyhogy nem feltétlen szükséges az alapjátékba betenni. :?

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 dec. 26 hétf., 15:20 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
asd999 írta:
Sziasztok

Új vagyok a fórumon, régebben Heroes 3 azgattam de most megvettem az 5 nek a gold editionját. Azt szeretném kérdezni hogy a Tribes of The Eastot valagogy be lehet e tenni az alapjátékba? Olvasgattam valamit a patchekről is és azokat sem tudom sajnos. Ha felraknám az 1.6 ot akkor az magában folglalja az előzőket vagy egyesével le kell szedegetni és felrakosgatni? Még 1 kérdés: külön szükséges leszedni a patcheket a 2 kiegészítőhöz is? Köszi előre is. Boldog Karácsonyt:D
Na mégegy időközben feltettem a játékot és látom hogy a játékot külön kell indítani a hadjártaokhoz. Új kérdés::D meg lehet e csinánli a 3 complete hez hasonlóan hogy egy játékot indítva van bent az össze lény, vár, küldetés?


Az alap játékhoz és a kiegészítőkhöz is külön vannak a patch-ek, szóval a megfelelőhöz a megfelelőt kell feltenni.
A másik kérdésedhez meg le kell tölteni egy MOD-ot a ToE-hez és minden kampány ToE verzióval végig küldhető, de az alap játék és a HoF angol nyelvű lesz.

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 dec. 29 csüt., 14:11 

Csatlakozott: 2010 feb. 20 szomb., 18:55
Hozzászólások: 2
Utrkij Yuzsulaw

Köszi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 dec. 31 szomb., 17:43 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2008 szept. 29 hétf., 22:04
Hozzászólások: 5496
Tartózkodási hely: Budapest
barkvaros

Belépett: 2011 Dec 30
Hozzászólások: 1

Hozzászólás elküldve: 2011 Dec 30 P, 22:45:07
Hozzászólás tárgya: Help



Sziasztok én vettem egy Heroes 3 az egyben full goldos packot(armageddons blade,erathia és a deathos hirtelen nem jut eszembe a neve) szóval az érdekelne hogy megpróbáltam instalálni rá a WoG-ot és amikor kiválasztottam a nyelvet beadta azt az üzenetet hogy még megváltoztathatom az instalálás után(vagy valama ilyesmi) rányomtam az OK-ra de kikapcsolta asz egészet és el se indította az installálást. hogy tudnám másképp felrakni?


A topicot a temetőbe helyezte: Trunks - 2012.01.03.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 2631 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 128, 129, 130, 131, 132

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség