Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 19 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Új versenytípusok
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 15 vas., 9:30 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
Sajnos a Heroes4 hibái miatt kénytelenek vagyunk rövid időn belül leállítani ezt a típusú versenyt, viszont helyette szeretnénk újat/újakat indítani. Kérünk mindenkit, hogy látogasson el erre az oldalra és adja le szavazatát az új versenytípusra/típusokra. (Ha valaki nem akarja, hogy új induljon az is adja le szavazatát.)
Előre is köszönjük! /Az új versenyt csak akkor indítjuk be, ha minimum 10-en szavaznak rá és az első próbafordulóban minimum ennyi játékos küld is vissza eredményt./


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 15 vas., 14:52 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:39
Hozzászólások: 314
Üdv!
A lehetséges versenyekhez.
Bármelyik,akár mindegyik versenytipust meg lehet indítani érdeklödés esetén!Pont most teszteltem egy H2 pályát,és jó kis hangulata volt!
A H4-hez.
A gondok oka,hogy kiderült,a H4-ben nem is olyan nehéz csalni...
A májusi havi pályára jött-versenyen kívül-egy 1 napos magoldás...
A gond az vele,hogy a H4 nem ismeri fel,hogy cheat kódokat használt a játékos,úgy mint a pontozásnál a csatákat,ezt is elfelejti az elsö visszatöltésnél.
A szavazásból látható,igény esetén folytatható a H4 verseny,minden rajtunk múlik!Kérdés,tudunk-e bízni egymásban,mert teljesen nem kizárhatók a kódhasználatok.Annyit azért megjegyzek,akit csaláson érünk-eddig ez nem fordult elő-az összes versenyböl ki lesz zárva,és az eddigi összes eredménye megsemmisül.
A versenyekre való jelentkezéstől tesszük függövé azok megindítását,és intenzitását,havi 1-2 pályát tudok elképzelni,de ha H3-ban lesz 3-4 versenytipus,akkor elég az 1.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 15 vas., 21:20 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 17:19
Hozzászólások: 291
Tők jó lesz, ha sokféle versenyt lehet majd játszani!
Utálom a H4-et és így csak a H3 volt.
Örülök, hogy a H4-et ti sem istenítitek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 15 vas., 22:24 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:39
Hozzászólások: 314
Üdv!
A szavazáshoz még egy kérésem van,csak az szavazzon,aki részt is akar venni. :!: A H4 versenyen idén részt vevök száma:7,8,12,9,8,9,8,8,7,a ma esti határidöig még jöhet a mostani pályára mentés,de mostanáig csak 5 :evil: játékos küldött eredményt.Szóval ki az a 10 játékos,aki rendszeresen részt venne a versenyeken :?: Kérem mindenki a fórumra is írja be,mely versenyeken szeretne indulni a Heroes classicon kívül és havi hány pályát javasol.Pl.az én szavazataim :D :
-H2 1
-H3 AB 1 ,SOD 1,Kampány 1
-H4 2
-Vártípusok(ez egy nem havi frissítésü játék,ha valaki nem ismeri jelezze)
Köszi és Üdv-Lzo
Ui.:A WOG ellen sincs ellenérzésem,csak én mégegyszer fel nem rakom a gépre,mert úgy összekevert mindent,hogy az csuda...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Végre!
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 16 hétf., 11:17 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:02
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!
Egy nagyon régi álmom teljesülne ha indulna H2 verseny! Nagyon örülök az ötletnek, támogatom, és részt is vennék benne! 8) Egyetértek Lzoval, a havi egy pálya elég is lenne, csak legyen :D . A H3 versenyek kötelezőek, de ez a szavazatokból ki is fog szerintem derülni. A Classicban és a kampányban versenyeznék is, oda is minden versenytipusra elég havi egy pálya. A H4-ben nem hiszem, hogy bármilyen formában versenyeznék. A "Vártipusok" verseny mit takar bővebben? Ha majd kezd körvonalazódni, gondolom bővebb infót is írtok, ugye (milyen verzióval, hány pályával, liga/kupa kiírásban indul a verseny, stb)? Várom a próbafordulókat! :D

Sziasztok!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 16 hétf., 11:48 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:03
Hozzászólások: 70
Tartózkodási hely: Budapest
hmm... hát ha jól meggondolom, talán én is beszállnék valamelyik versenybe, feltéve, hogy kiteszitek majd az eredményemet, nem úgy mint első és egyetlen próbálkozásomkor januárban, mikor jelentkeztem a versenyre, és kitudjahányadszori kérésre sem sikerült kitenni az eredményemet (azóta sem :))
Egy h3ab-ben mindeképp szívesen játszanék, talán egy h4 is.
havi 2 pálya szerintem belefér, bár nekem sem mindig.
üdv

_________________
credo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 16 hétf., 11:58 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 11:56
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Kecskemét
Halihó!

Én H4 mellett teszem le a voksom, jöhet akárhány pálya/hó. A többi nem érdekel, mert nincs meg, H3-al szinte nem is játszottam.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 16 hétf., 13:15 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 16:15
Hozzászólások: 54
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!
A h3-4 versenyek most jók, szerintem nem nagyon kell rajtuk változtatni. Remélem sikerül a h2 versenyt elindítani, én biztos beszállok abba is.
üdv: Joe


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 16 hétf., 21:01 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 17:19
Hozzászólások: 291
A H2 jó ötlet, biztos résztvevő lennék.
Szerintem az AB is bejönne. Szóval jöhet bármennyi, mindenképp jó az ujítás. a H4-ben nem veszek részt.

ui:Egyszer beküldtem egy H4 és egy H3 mentést és a hónap végi értékelésnél nem voltam ott. Mi lett velük?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 17 kedd, 10:03 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:39
Hozzászólások: 314
Üdv Versenyzök!
Néhány ötlet született,amihez várjuk a megjegyzéseket!
A Kupa/Liga formátum sikeresebbnek tünik,mint a havi 1 pályás rendszer-havi 2 pálya,3 havi versenyzárás,így a versenyekről lekésöknek nem kell fél évet várni az új lehetöségre.Így ezt szeretnénk folytatni.Így viszont soknak tünik az összes verseny elindítása,mind szervezési,mind játszhatósági szempontból.
1. Az AB pályák a SOD-ban betölthetők,amennyiben SOD-ban mentettük el öket,így az AB és SOD verseny összevonásra kerül a hozzá szükséges verzió SOD 3.2.AB pályákkal is!
2. A Classic H3 verseny 1.4 verzióban.
3. H4 verseny 3.0 verzióban.
4. H2 verseny alapverzióban.
5. Kampányverseny havi 1 kampánnyal.A terv az,hogy ez a verseny alapja legyen egy az alapkampányokból létrehozott örökranglistának,vagyis ezek az eredmények mindig fent lesznek a honlapon.Elöször havonta 1-1-et az alap Roe kampányokból kellene beküldeni.Eredményhirdetés a ROE alapkampányok elfogyásakor,majd jöhetnek az AB,és SOD kampányok szép sorban.Azután pedig újak,amihez majd megint a SOD 3.2 verzió kell majd.Ehhez a listához utólag is bárki küldhet majd eredményt,a lista folyamatosan fog frissülni.
Ez havi 9 pálya,van aki kevesli?Nekünk elégnek tünik...
Várjuk az észrevételeket.
A Vártipusok torna annyiból áll,hogy adott vártipussal mindegyik más vártipus ellen csatát kell nyerni.Arra szolgál,hogy megismerd az összes várat,és ne mindig a kedvenceddel legyél!
Hello-Lzo
Ui.:A H4 júniusi 2. kéthétre feladott pályája igen egyszerü,szeretném látni a 40 mentést a hó végén!Lásd szavazás eredménye.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 17 kedd, 10:41 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 9:19
Hozzászólások: 387
Tartózkodási hely: Győr
Üdv,

Az én voksom a következő:

-H3 Liga 2 pálya
-H3 AB 1 pálya
-vártípusok (most hallok róla először, de nem tűnik rossznak).

Viszont javasolnám, hogy a H3 Liga vegye át a régi H3 verseny formáját, azaz ne csak egy mentést lehessen letölteni, hanem több vártípus mentését. Így több a variációs lehetőség.

_________________
Maradok tisztelettel:

Kertics

***Good luck!***


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 19 csüt., 18:24 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 27 csüt., 22:28
Hozzászólások: 28
Tartózkodási hely: Veszprém
Én ezekben a versenytípusokban vennék részt szívesen.

-h3 ab vagy sod(nekem mind1, ugyis a sodba töltöm be akármelyik is lesz) 1 pálya
-h3 liga 2 pálya
-h3 kampány 1 kampánypálya
-h4 liga 3 pálya

Azt nemtudom garantálni, hogy mindig minden pályát beküldök, de megpróbálok minnél többet megcsinálni amennyire az időm engedi. Nyáron szerintem mindre lesz időm. A suli időszak a kérdésesebb(ezért nemküldtem be előző hónapban egyet sem).

Egyébként ha az időm engedi akkor az összes versenypályát megfogom csinálni függetlenül, hogy az h1-es vagy h4-es pálya:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 25 szer., 11:19 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 9:19
Hozzászólások: 387
Tartózkodási hely: Győr
Üdv,

Most akkor milyen versenyek fognak indulnak?
Egyébként szerintem a szavazatok száma nem fog egyenes arányban állni a részvételi számmal. Sajnos... :cry:
De hát ne legyen igazam.

_________________
Maradok tisztelettel:

Kertics

***Good luck!***


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 25 szer., 16:40 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:02
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!
Mugger: Úgy legyen! :D Remélhetőleg ettől a sok versenyfajtától csak megjön a versenyszellem! Főleg, hogy ilyen sok idő van rá. Várom a pályákat!
Üdv! Gabi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 25 szer., 17:51 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:39
Hozzászólások: 314
Hello!
Egy kis kiegészítés a Mugger által leírtakhoz.
A Heroes 2 verseny szintén a bevált Ligaformátumban indul , 3 hónap alatt 6 versenymappal.A bonyolító itt is én leszek,Vologya hathatós segítségével-pályatesztelés egyéb nyalánkságok.
A Heroes 4 Kupa elsö fordulójában a próbaszezonra tekintettel több elkésett mentést elfogadtunk.Ezt ezennel el lehet felejteni,a hó végi határidö után érkezö mentések nem érvényesek.Remélem nem lesz senkinek ebböl gondja,a mentések visszaigazolása ezentúl is müködni fog,aki nem kap,az reklamáljon mailban,vagy a fórumon a határidö letelte elött!
A hozzám tartozó összes torna mentése már Gepynél van pár napja,úgyhogy a versenyek július 1-töl indulhatnak.
Amihez hozzá is lehet kezdeni,az a kampányverseny.A feladat az összes Heroes alapkampány végigvitele,tetszőleges nehézségen,tetszöleges határidővel.Mentésként az utolsó esemény elötti állapotot kérem szokás szerint.Az eredményekröl Lista készül,ami a Honlapon folyamatosan ki lesz egészítve az új eredményekkel.
A Vártipusok tornára szintén folyamatosan küldhetöek az eredmények.Eddig 3 vártipus pályája van készen,a többi folyamatosan lesz készen.Ezek Heroes 3-hoz készültek.
Ami még újdonságként várható,az a Toplista megújulása.Erröl még vitatkozunk kicsit,valószínü,hogy ezentúl mindig csak az aktív versenyzök eredményei alapján lesz kialakítva,a Mugger által felsorolt Versenyekben elért pontszámok alapján.
Az új versenyek mindegyikében először 1-2 próbaszezont viszünk végig,az érdeklödést megnézve,majd ez alapján döntjük el sorsukat,úgyhogy mindenkit várunk az új versenyekre! :D
Üdv!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 júl. 02 szer., 7:50 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 9:19
Hozzászólások: 387
Tartózkodási hely: Győr
Üdv,

Ha vki tudna adni nekem H1-et, azt nagyon +köszönném.

_________________
Maradok tisztelettel:

Kertics

***Good luck!***


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 aug. 29 pén., 12:55 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Helló!
Csak annyit szertnék mondani, hogy amikor a vártipusos versenyt játszottam problémák akadtak. A confluxszal a necropolis és a tower elleni pályákon nem tudtam menteni, mert kilépett a windowsba. :(

Azért nagyon tetszik ez a versenysorozat! Alig várom a folytatását! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 19 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség