Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 1339 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 67  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 12 pén., 12:18 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Mindenki: Örülök, hogy sokan már játszanak a játékkal, DE ezúton megkérek mindenkit, hogy a beszerzés forrásáról ne írjon ide a fórumba! És még egy dolog! Sokan azt kifogásolják, hogy nem látták a játékot, nem tudták kipróbálni. Pedig szerintem a demo erre maximálisan elegendő volt. Most kipróbáltátok, ha tetszik, amit látsz, VEDD MEG EREDETIBEN! Akár angol, akár magyar nyelven! Köszönöm!

Garvey: Szívesen lennék a Nival helyében, az a 10-20%, amit kapnak a pénzből, szerintem még így is nagyon megéri nekik! Főleg, hogy ilyen jó játékot alkottak! :wink: Szóval ez ne legyen kifogás, hogy megvedd az EREDETIT! :wink:

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 12 pén., 12:19 

Csatlakozott: 2004 ápr. 17 szomb., 21:14
Hozzászólások: 87
Most volt szerencsém látni először az új treantot és egyetértek azokkal akik már a demonál ocsárolták de szerintem az Ubinak nem volt más választása és ezért változtatta meg a kinézetét és több más egység nevét a béta és a demo között.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 12 pén., 12:39 
Avatar

Csatlakozott: 2004 máj. 04 kedd, 3:27
Hozzászólások: 37
Tartózkodási hely: Budapest
Ami még nagyon bejött nekem, az ilyen apróságok:
a dunegonos hero nem egy pacin lovagol, hanem valami TRex szerű ősgyíksárkányon :D Ezek a kis apróságok amik nálam majdnem tökéletessé teszik az alkotást.
A zene ismét nagyon erős élményelem a játékban. AZthiszem én is beállok azok sorába akik a zene kiadását követelik CD-n. :)
Többekkel ellentétben szerintem a várak kinézete is remekbe szabott, szerintem mindenki meg fog tudni találni elsőre akármilyen dwelling épületet, csak hozzá kell szokni.
AKik egyelőre idegenkednek, szerintem csak a szokatlan újítások miatt teszik. De hát megújulni muszáj volt, tekintve, hgy 2006-ot írunk :D 3D a minimum.
Emlékszem amikor H2 után elkezdtem játszani a H3-al. Azt sem tudtam mi micsoda.. AZtán az is éppolyan természetes lett. :D

KOmolyan mondom végre egy játék ami végre elvonja a figyelmem a H3-tól. Ilyen hatást pl a H4 nem ért el nálam.

ZSír.
:D

_________________
Áldjon meg mindenkit a vattacukros!
Here we go - sleep well ;-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 12 pén., 13:09 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 15 csüt., 20:42
Hozzászólások: 522
Tartózkodási hely: Budapest, Óbuda (Időnként Silent Hill...)
Freemy írta:
Egy kérdés: Hogy lehet új hőst venni? Mert Tavernát építeni nem sikerült. Akkor sehogy?


Az "alap" demoban nem lehet vásárolgatni hősöket(és így a Cerberus épületét sem tudod megépíteni, sajna)de a Tématemetőben leledző Heroes 5 topic utolsó pár oldala közt megtalálsz egy patch-et, amivel játszhatóvá teheted a Haven várat(a custom pályán) és a tavern is építehtővé válik az Infernonál.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 12 pén., 13:37 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Slayer írta:
Ami még nagyon bejött nekem, az ilyen apróságok:
a dunegonos hero nem egy pacin lovagol, hanem valami TRex szerű ősgyíksárkányon :D Ezek a kis apróságok amik nálam majdnem tökéletessé teszik az alkotást.

Bizony! Ez tényleg nagy alkotás! Az infernó hős viszont sétál ló nélkül! Azt nem tudom, de szerintem vártípusonként többféle kinézetű hős is van. Nem? Mert képen láttam már ördök hőst, most pedig a demoban egy Subuccus hőssel vagyok.
Slayer írta:
Többekkel ellentétben szerintem a várak kinézete is remekbe szabott, szerintem mindenki meg fog tudni találni elsőre akármilyen dwelling épületet, csak hozzá kell szokni.

Bizony! Szerintem is szépek a várak, bár még csak az infernót láttam játékban, a többit csak képről, de azért nem olyan könnyű megtalálni a dolgokat... Meg kell szokni.
Ha picit még távolítani lehetne, mint most a max, akkor minden rendben lenne vele!
Slayer írta:
KOmolyan mondom végre egy játék ami végre elvonja a figyelmem a H3-tól. Ilyen hatást pl a H4 nem ért el nálam.

ZSír.
:D

A hatás valóban nem semmi! Én is ráéreztem a fílíngre egyből! :lol:

Zargul írta:
Az "alap" demoban nem lehet vásárolgatni hősöket(és így a Cerberus épületét sem tudod megépíteni, sajna)de a Tématemetőben leledző Heroes 5 topic utolsó pár oldala közt megtalálsz egy patch-et, amivel játszhatóvá teheted a Haven várat(a custom pályán) és a tavern is építehtővé válik az Infernonál.

Köszi megnézem!

Nem volt szó még a minimapról. Nekem nagyon tetszik, hogy mindennek különféle, mégis érthető jele van, és az is, hogy amerre nézel, illetve amit látsz, azt külön mutatja a térképen. Ez jó ötlet!

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 12 pén., 13:54 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jan. 14 szomb., 12:30
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Kecskemét
Én is megvettem a PC World-öt de nem volt benne a demo.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 12 pén., 13:55 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 jan. 06 kedd, 12:03
Hozzászólások: 432
Tartózkodási hely: Debrecen
A demót játszva (meg még előtte a bétát) bevallom nekem elsőre furcsa volt az egész (ezzel gondolom nem voltam nem voltam egyedül). A 3d teljesen új alapokra helyezi a Heroest. Bár én még eléggé idegenkedem tőle, de gondolom, ha megszokja az ember, akkor már minden helyre rázódik.

Slayer írta:
De hát megújulni muszáj volt, tekintve, hgy 2006-ot írunk :D 3D a minimum.


A következő Heroeshoz meg majd jön a már majdnem teljes realitás??? Sisak a fejen, kéz a kardon, a szemeid előtt szemüvegkamerák, és full 3D hangzás?? Mert hát ugye meg kell újulni!
Az utolsó verzióban meg majd mindenki lóra pattan és elkezdjük kaszabolni egymást. Élet-játék.
Nem feltétlenül kellett volna az egészre ilyen csillogó-villogó jelmezt húzni. Persze mostanában az a kelendő. Mert szép, majdhogynem realisztikus, de én még nem érzem valahogy azt a feelinget. Igaz, még nem is játszottam vele, annyit, mint a H3-mal, WoG-gal :wink:
Ami nagyon nem jön be, az a zoom. Bár általában jól van, megcsinálva, de a városon belül és a csatatéren valahogy nem volt az igazi (vagy csak én vagyok a béna :( )
Amúgy jó az orosz heroesos fanoknak, ők már 19.-én kézhezvehetik az orosz H5-öt :(

_________________
WoG leírások, útmutatók +menü magyarítás, linkek...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 12 pén., 13:59 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Planes írta:
Én is megvettem a PC World-öt de nem volt benne a demo.

A májusi dvd-s verziót vetted meg? Az van meg nekem és abban benne van!

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 12 pén., 14:05 
Avatar

Csatlakozott: 2004 máj. 04 kedd, 3:27
Hozzászólások: 37
Tartózkodási hely: Budapest
jitay írta:
A következő Heroeshoz meg majd jön a már majdnem teljes realitás??? Sisak a fejen, kéz a kardon, a szemeid előtt szemüvegkamerák, és full 3D hangzás?? Mert hát ugye meg kell újulni!
Az utolsó verzióban meg majd mindenki lóra pattan és elkezdjük kaszabolni egymást. Élet-játék.


AZért ezt sem gondoltad komolyan :)
ÉN tiszteletben tartom a véleményedet ezzel kapcsolatban. Van aki a jól megszokott külcsínt részesíti előnyben. ÉN is ilyennek hittem magam egészen eddig. Ha egy játék ennyire belenyúl a régi külcsínbe, akkor törvényszerű hogy mindig lesznek fanyalgók és olyanok is akik szerint a változás jót tett. ÉS mindenkinek igaza van, mert mindenki más izlésvilággal rendelkezik.
Azoknak akiknek nem oké az új külcsín, ajánlom a H3-at, hiszen az a játék még 2006-ban is odapörköl, 3D ide vagy oda. :)

A kulcs szerintem az lesz, hogy mennyire vagytok tele előítéletekkel. Ha eleget fogtok játszani, talán jobban el fogjátok fogadni az ilyesmit.

Hadd említsek egy példát. A bátyám a mai napig H2-zik, mert az ő izlése szerint a H3-at teljesen elrontották (ő csúnyább szót használt) azzal, hogy belerakták az alvilágot. EGyszerűen nem vágja, hol meg mikor bukkan ki valaki a felszin alól és ezáltal nem szeret H3azni.
NEkem simán belefért a 3D a H5-ben, és csak azért, mert szerintem kiválóan leprogramozták. HA valami tesséklássék módon összerakott 3D motor lenne a játékban, akkor valszeg én is átkoznám a váltást.

Nem meggyőzni szeretnélek :D

_________________
Áldjon meg mindenkit a vattacukros!
Here we go - sleep well ;-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 12 pén., 14:10 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jan. 14 szomb., 12:30
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Kecskemét
Igen a májusi verziót vettem meg.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 12 pén., 14:51 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 02 csüt., 11:06
Hozzászólások: 39
Csak a májusi DVD-s kiadásban van benne. A CD-sben nincs.

_________________
A farkasok csak mosolyogak,
Nem hisznek a hatalomnak.
Nekünk rég más a törvény,
Ez bolhacirkusz, nem eredmény!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 12 pén., 15:26 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Ma megjelent PC Guru szintén tartalmazza a demót.

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 12 pén., 17:36 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 14 szer., 18:59
Hozzászólások: 266
Tartózkodási hely: Budapest XIII.
Csak egy utózönge a warezhoz: már nem tudom ki írta, de elhangzott, hogy azért szed le warezt, mert 19-n mindenki majd itt ír róla, ő meg nyálcsorgat. most viszont azvan, hogy leszedik emberek a warezt, hintik az igéket, aki meg korrekt módon megvárná a legál verziót, az meg várhat...
J-nye :?:

Mindegy. Én megelégedtem a demoval egyenlőre, és megosztok itt néhány tapasztalatot.
Figyelem, ez demo, tehát korántsem biztos, hogy így lesz a
véglegesben, illetve akik szeretnének maguk kitapasztalni
néhány meglepetést, azok NE olvassák tovább...


Wizard hőssel szerettem volna elérni az Arcane Omniscience-t. Haven vár volt mögöttem (mivel nem volt más választás, max inferno :twisted: ). Először Nurral estem neki, hamar rá kellett jönnöm, hogy vele nem is lehet megtanulni, legalábbis a defaulttal, és azok alapján, amit a neten olvastam, uis ő már az Erratic manát se tanulhatja meg mivel alap sorcery, plusz manatöltője van, ami mellé csak kettő fér, de három hely kellene :!: :!: :!: Ez borzasztó rosszul esett, remélem a neten feltárt adatok nem pontosak. Ezután jott Ihora, aki jó eséllyel indult, neki arcane training van alapból... A gáz csupán annyi volt, hogy 21 szint alatt egyszer sem kínált fel Attack-ot, ami pedig elméletileg kellene (sőt Nurnál sem, vele 15 szintet nyomtam). Szóval szerintem még tévesek az infok a neten, vagy van egy nagyon nagy hibája a játéknak, hiszen minden rasszból lesz pár hős, aki élből nem tanulhatja meg a legmájerebb abilityt!
Na akkor jöjjenek a meglepetések, amik játék közben értek:
- a Phantom Forces-zal megidézett lény TUD varázsolni (angyalnál ez eléggé hasznos, uis a phantom-angyal resurrectje MARADANDÓ!!!), ezen kívül a Phantom lények is incorporealok!!! azaz van esély rá, hogy nem sebzed őket, akkor pedig nem tűnik el :twisted:
- a mark of the wizarddal jelölt lény ha más lényre varázsolunk, akkor is elszenvedi/megkapja a varázst (a leírás azt írja, hogy a markolt lényre ha varázsolnak, akkor duplán "kapja be"). Szal, ha van két csapat zombi ellen, az egyikre rányomsz egy markot, és a másikat szórod varázsokkal, akkor a markolt is automatikusan elszenvedi :!: :!: Uez igaz, ha saját lényre varázsolunk, persze pozitív varázsokkal. Azt nem tudom, mi van, ha ellenfelünk süt el varázst "markolt" lényre.
- a ghost nem csak a fizikai támadást misselheti, de pl. a fist of wrathot is, illetve a phantom angylaim egyszer egy tűzlabdától nem szenvedtek sebzést :!: :!:

Összegzés: az biztos, hogy rengeteg felfedezni való dolog lesz a játékban, és hogy az eddigi legszélesebb skálájú taktikákat lehet majd felvonultatni...

u.i.: kíváncsian várom, hogy végre a "chain element blow"-t kipróbálhassam :!:

üdv


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 12 pén., 18:05 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 14 szer., 18:59
Hozzászólások: 266
Tartózkodási hely: Budapest XIII.
és kiegészétésként egy apró, de bosszantó negatív tapasztalat:
tesztgép: P IV Prescott 3Ghz, Ati Radeon 9800, 1024 RAM
megtámadtam egy fullra felhúzott inferno várat, haven sereggel, mindkét oldalon mindegyik lényből volt komoly létszám, és mikor elkezdődött a csata, döbbenten tapasztaltam, hogy bizony néha beszaggat :!: :!:
felbontás 1280*960 minden maxon
azér ez kellemetlen... remélem megszűnik :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 12 pén., 20:32 
Avatar

Csatlakozott: 2003 júl. 13 vas., 16:10
Hozzászólások: 260
Tartózkodási hely: Szeged
Sziasztok!
Olvastam az eddigi hozzászólásokat a warez témával kapcsolatban. Szerintem ne rontsuk el ezzel a fórumot, inkább felvetek egy új témát. Szóval amit nagyon furcsálok, hogy a fejlesztők azt mondták, hogy a multi elkészítésével sokat bíbelődtek, de itt a fórumon nem látom, hogy elkezdődnének a nagy Heroes 5 multi partyk szerveződni. Tehát ha nem is jövő péntek hajnali 1-kor, hanem később valamivel, de azt hiszem illene valamit szervezni, hogy a ghost modeot így ismeretlen ismerősök közt fedezhessük fel. Mit szóltok az ötlethez?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 12 pén., 20:35 
Avatar

Csatlakozott: 2003 ápr. 05 szomb., 23:58
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Bp
Előljároban csak annyi, hogy én nem láttam még sem az ősalfát, a bétát, sem a demot sem, (nem fut a gépemen, de majd invesztálok, ha megéri).

Arra lennék kiváncsi, hogy hányan tolják már itt a letölthető Crack verziot, ugyanis más oldalakon (pl: sg.hu már több száz(ezer) hozzászólás is érkezett e tárgyban.

Tudom, hogy élménybeszámolót tartani nem éppen ildomos egy még meg nem jelent, feltört játékról egy félhivatalos fórumon, de kérem az aki élt ezzel a lehetőséggel az tegye közkincsé a benyomásait! Egy demo alapján nem lehet megitélni egy játék. És aki igazi Heroes fan, az ugyis megveszi az originál játékot, ha bejön neki a játék...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 12 pén., 21:06 
Avatar

Csatlakozott: 2005 márc. 19 szomb., 19:17
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Pécs
Sziasztok Harcosnők és Harcosok, Heroes Fanok! :D

Hát nekem is meg van a Heroes 5 demo és szerintem is nagyon jó.
Én megcsináltam a két kampányt hát már ezek nem könnyűek és nagyon-nagyon látványos és kidolgozott grafika. Nekem nagyon teccik az egész nagyon jól meg lett csinálva.Mondjuk én nagyon sokat szerepjátékoztam és teljesen a Forgotten Realms-ra hasolít.


Remélem hamar megjelenik teljes játékban.

Egy kis mese a Haeven várról:ez a vár elég ütős lehet ha minden teljesen ki van fejlesztve és sok pénzed van. Van egy olyan épület ami képes a parasztból és ijásszból priestet csinálni vagy még ebből lovagot ami egy vár megvédésére eléggé alkalmas, mert ha van 25 paladinod és 100 inqusitorod azzal elég könnyű a váradat megvédeni.
Szerintem az egyik legjobb vár ha van sok pénzed.

Az Inferno várban meg a lényekből képes lehetsz XP-t csinálni.Erről a várról ennyit.

Üdv

_________________
Taegen

"Az izé egy olyan valami!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 12 pén., 21:07 
Avatar

Csatlakozott: 2005 márc. 19 szomb., 19:17
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Pécs
Szóval, ÜTŐS lett!! 8)

Üdv

_________________
Taegen

"Az izé egy olyan valami!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 12 pén., 21:14 
Avatar

Csatlakozott: 2004 júl. 13 kedd, 20:33
Hozzászólások: 152
Észre vettétek, hogy az egyik Haven hőst Lászlónak hívják? :o

_________________
Nem vagyok őrült a hangok is ezt mondják!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 12 pén., 21:59 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 14 szer., 18:59
Hozzászólások: 266
Tartózkodási hely: Budapest XIII.
Tomcsics írta:
Észre vettétek, hogy az egyik Haven hőst Lászlónak hívják? :o


Az egyik nekromatát pedig Zoltannak :wink:

viva Hungaria

Taegen inferno kommentjéhez hozzá tenném, hogy azért a gating képesség, kicsit megspékelve abilitikkel meg a várban építhető plusszal, erősen támogatja az infernot is :twisted:
Ezen kívül van két gyors, közepesen erős lénye (cerberi, vissza-nem-támadással meg nightmare jó eséllyel, hogy feart okoz). Az impek olyan 150es létszám környékén kb. 40 manát szívnak és szívósak, a horned demon se rossz, plussz robbanni is tud. Aztán van ugye pit lord meteor esővel, ördög, aki pit lordokat támaszthat fel (akár kétszer annyit, mint amennyi ördögöd van) bármelyik hullából, a succubi bár könnyen hal, erőset lő, ráadásul chain shotban. Ez így azért korrekt, nem? :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 1339 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 67  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség