Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 453 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 19, 20, 21, 22, 23
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 02 szomb., 18:48 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Sajnos Gepy Mesternek időbe telik, míg a képeket és a többi anyagot feldolgozza illetve kiteszi az oldalra! A Türelem képeket és videókat terem! :lol: :lol:

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 03 vas., 10:53 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
Képeket megpróbálok még ma felhajintani, kommentek nélkül, amit majd utólag pótolok. videókra várni kell egy picit, legalább is a nem hirózosakra.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: VI. Tábor
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 05 kedd, 18:45 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Sziasztok!

Megkésve de én is leírom az élményeimet.

Szeretném megköszönni a Tábor szervezését Vologyának és Gepynek, csodálatosra sikerült ez a 9-10 nap. Ha tehetem jövőre is megyek!
Akkor egy kicsit a versenyekről:

2 vs 2:
Párnak Hitehagyottat kaptam, akit még az első napokban átkereszteltünk Pumpásnak. Nagyon erős csoportba kerültünk, nem voltak könnyű meccseink. Az első pályán azt hittem hogy vereséget szenvedünk Tekiéktől, mivel Pumpás betámadta az utópiát a 2.hét elején. Persze serege nem maradta végére, és az artik is szarok voltak. Jó varázslatokat kaptunk és jól gazdálkodtunk a nyersanyagokkal, így nyerni tudtunk. A 2. meccsünk Ssthék ellen nem volt egy sétagalopp. Malekithhel voltam, pedig nem kedvelem. De most szerencsére hozta magát a fiú és miután 40-40-43-36 értékekkel bírt megnyertük a pályát. A csoportdöntőt alaposan elszúrtuk Pumpással. Mind2en hibáztunk egy-két nagyot, ami elég volt Nimbuséknak a győzelemhez. A hibákról annyit hogy az én hibám után Pumpás majdnem széttörte a szekrényt, míg az ő hülyeségét Nimbus még most is emlegeti.
A 3.helyért Csizuékkal játszottunk. A meccset sajnos eldöntötte az amikor a 2.hét közepén beállt hozzám 6 angyal és még a piros gömböt is megtaláltam. (hozzáteszem az angyalok helyébe én is beálltam volna, 3000 hpm volt és 3 arkangyalom, nem csoda hogy megijedtek)
Így megszereztük a bronzérmet, aminek nagyon örültem.
Gratulálok Nimbusnak és Karesznak, a bajnokoknak!

1 vs 1:
Nagyon izgalmas volt az egész verseny! Sajnos nekem sikerült a végét elrontanom. Máig sem értem hogy a félidőben még az élen voltam, aztán meg simán visszaestem. Jövőre próbálok kiegyensúlyozottabban játszani. A versenyen hasznosítottam a Pumpástól tanult dolgokat, melyszerint: ATTACK, ATTACK VAN VAZZE! - ami többé-kevésbé bejött.
Szeretném megosztani Veletek két legnagyobb élményemet az 1 vs 1 alatt:

Ssth (Mephala)- Titi (Ayden) Relikvia őrzői

Ssth simán elvert, de egy pillanat miatt emlékezetes maradt számomra a meccs, mégpedig az utópia fosztásom miatt. A 3.hét 2.napján történt ez. Nagyon bátor voltam, 5 arch devillel, 3 fával, impekkel és pár törpével mentem be. Volt Orb of Vulnerabilitym is, ami nagyon bátorrá tett. Fullos volt az utópia.
Én kezdek, vakítás a goldokra. Jön a black, bumm a devilt üti. Jön a red, ő is a devlt üti. Mondom vazze. Jön a green, ő is a devilt ütötte. Maradt 2 devil az első kör után... Éreztem h gond lesz. A fával lekötöttem a blacket, a köv körben megvakítottam a greent. A csöveseket leszedték a dragonok, sikerült bevakítani mindenkit, és ott álltam 2 devillel a fullos utopia ellen. Elkezdtem distrupting rayel gyengíteni a dragonokat. Annyira belemerültem hogy nem vettem észre hogy a goldról leesett a blind (20 kör után) és megütött, maradt egy devil. Villámoztam, vakítottam, distrupting rayeztem és a végén megnyertem a csatát, máig nem értem hogyan. 240 manával mentem be, a végére maradt 13. Életem legjobb utópiázása volt, egyébként totál **** tárgyakat kaptam, de megérte a csatáért :D

Gratulálok Ssthnak a bajnoki címhez!

A másik emlékezetes pillanat:

Jou (Isra)- Titi (Theodorus) Én vs Te

Na ezen a pályán aztán semmit sem gondolkoztam, csak mentem előre mint az ökör. Kiszámoltam hogy 1-1-7-re elérem Jou várát. Semmit nem csináltam csak mentem előre, meg vittem az utánpótlást a főhős után. Sikerült bevennem a várát 90 golyóscsávóval, 15 gargoylal, 2 nagával, 4 magival, 3 elffel, 15 kentaurral, magic arrowval. Jou jött 2 nap múlva és megostromolta a saját várát, amit sikeresen megvédtem, így nyertem! Hatalmas ATTACK volt! Utána Jou a következő mapon alaposan visszavágott.

Támadás
Most először éreztem a verseny előtt hogy van valamennyi esélyem. Egy kicsit teszteltem a Tábor előtt és szerencsére meg lett az eredménye. Attack volt végig, bíztam a magas HP-mban.

Foci, Battlefield:
Nagyon jó volt mind2 játék, kellettek a Heroes mellett, nagyon hiányozni fog mind2, de jövőre megint részem lesz bennük, remélem!

Köszi Srácok jó volt a Tábor nagyon!

Titi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 06 szer., 8:19 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 13:40
Hozzászólások: 548
Tartózkodási hely: Pécs
Tábori képek a népnek?

_________________
Levko


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 06 szer., 9:17 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Hali!

Ha már Titi felhozta a témát én is írnék egy emlékezetes "pillanatot"! A Keresztes Háború c. mapon a bányák befoglalásához Mephala vonult, mint droid! Megtámadtam 2 dendró soldierrel kb. 30 hárpiát... :) A csata elég érdekesen alakult, a dendrókkal védekeztem, a hárpiák középre merészkedtek, majd elkezdték ütni a dendrókat azt hiszem 7*4-es felállásban voltak, a 2 dendró külön. A dendrók visszaütésénél a hárpiák legyökereztek, de a spec. képességük visszavitte őket a kiinduló mezőre, így ott maradt egy idő múlva az összes hárpia középen, legyökerezve! :lol:
A 2 dendróval módszeresen mentem végig a hárpiákon és irtottam ki az összeset! Már csak egy 4db-os kupac volt, az egyik dendrónak 6hp, a másiknak 3hp... :lol: Megütöttem a 6hp-s dendróval, -2 hárpia, a maradék 2 visszaütött, ez a dendró is 3 hp-s lett! :) Megütöttem a másik dendróval, maradt egy hárpia! Ő jött, nekem volt két 3hp-s dendróm, a magabiztosok nyugalmával ültem! :D :lol: Ütött, pont 3-at, az egyik dendró elhalt, erre morált kapott a hárpia, itt már nagy körömrágás volt! :D Szerencsére a másikba csak 2-t sebzett, így a visszaütéssel kinyírtam!
Szegény Teki meg már filmet nézett a köreimben! :lol:
Ezt a harcot sosem fogom elfelejteni! :)

Üdv: Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 06 szer., 11:01 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Hát igen, a dendro Bug csodákra képes! :D

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 06 szer., 12:40 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 13:40
Hozzászólások: 548
Tartózkodási hely: Pécs
Na ezeket nevezem én beszámolóknak, amit itt Tititől és Lacától olvashattam. Köszönöm.

_________________
Levko


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 08 pén., 1:00 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
Képeket kitettem a friss menü alá, egyelőre kommentár nélkül. Szövegek, videok és eredmények hamarosan...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 10 vas., 20:18 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 15 csüt., 20:42
Hozzászólások: 522
Tartózkodási hely: Budapest, Óbuda (Időnként Silent Hill...)
Hát így elnézve a képeket, jó kis buláj lehetett... :) Egyébként egy-két képhez kell a kommentár. :lol:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 20 pén., 15:05 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hali!

Te Gepy, attól, hogy nem mondjuk, a kommenteket még mindig hiányoljuk! :wink: :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 23 hétf., 17:15 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
Végre volt egy kis időm megírni a kommenteket a tábori képekhez.
A speciális díjazottaknál nem emlékeztem ki miért kapott díjat, majd Vologya elküldi és azt is kiírom...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 28 szomb., 0:03 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
kommentek javítva a végén


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 28 szomb., 7:38 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 09 vas., 19:49
Hozzászólások: 509
Tartózkodási hely: Behemoth's Lair
Köszönjük a kommenteket, jókat derültem rajtuk :lol:
Egy aprócska hiba: a Green Dragon az enyém, nem Pumpásé :wink:

_________________
Mindannyian őrültnek születünk. Néhányan azok is maradunk.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 453 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 19, 20, 21, 22, 23

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség