Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 348 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 14, 15, 16, 17, 18
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 07 pén., 14:52 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Szevasztok!

Lejátszottuk a döntőt Csizuval a versenyben. Az új világ nevű map tohos verzióján zajlott a meccs. Én Infernó Pyre ő Dungeon Shakti. Szépen fejlődtünk mindketten. Csizu rusholni akart, de nem volt elég pénze hozzá meg kaptam akciósan egy macit a refugeeban így shakti meggondolta magát és visszafordult. Én a macitól felbátorodva be is mentem középre a második hét elején. Majd felhívott valaki telefonon és zavaromban megtámadtam a Sarikat középen, ahol annak rendje és módja szerint el is buktam Pyrét. Csizu adott egy loadot, de pár kör múlva megint hulott Pyre, mert nem tudtam koncentrálni és bement egy fullos küklopsz stokpiléba, ahol mire észbekaptam már nem volt főhősöm. Ennél a pontnál feladtam a versenyt, mivel két loadot már nem fogadok el és az elsőt is csak azért, mert nem akartam nekimenni a sariknak a második hét elején.
Funból végigjátszottuk, de a vége kicsit kapkodós lett, mert mennie kellett el. Pyre kapott villám elleni nyakláncot a vizen meg intelligenciát az universityben. Majd ressurectet a várban és így a végcsatában jószerivel semmit sem buktam, mivel Csizunak csak a magic arrow maradt támadó varázslatként.
Nem így akartam befejezni a döntőt és gondolom Csizu se így akart nyerni, de ez lett. :cry: Nem koncentráltam eléggé és meg is ittam a levét. Gratula Csizunak a bajnoknak!

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 07 pén., 15:09 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok!

Véget ért hát a verseny, Gratula a bajnoknak Rusty(Csizu)-nak aki egy hosszú menetelés végén aggathatja fel fejére a koronát. Hivatalos eredményhirdetés jövő hét elején várható, mert most a hétvégén nem érek rá. Köszönöm minden résztvevőnek a versenyzést, remélem sok új jó élménnyel gazdagodtak. Ha lesz időm és energiám ősszel új versenyt indítunk, de az is lehet, hogy másféle verseny lesz, addigra majd még kiderül.
Minden jókat!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 07 pén., 16:53 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:39
Hozzászólások: 314
Üdv!
Gratula a bajnoknak és minden résztvevőnek!
Köszönet a szervezésért, én már várom a következőt :D !
Lzo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 07 pén., 20:58 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Mint ahogy feljebb olvashattátok, lejátszottuk a Bogpista szervezte onlineverseny döntőjét ssth cimborámmal. Rusholni szerettem volna - mint ahogy már elhangzott - de hiába fosztottam ki a pálya déli és részben északi részét az első héten, kevés volt a pénz. Volt egy érzésem, hogy nem jártam volna jól a rush-sal, s visszafordultam, egyszerűen egy belső sugallat. Az első héten felépítettem a sarit, de ennek következménye, hogy nem volt citadel se. Egyformán fejlődött Pyre és Shakti, de én jobb artikat kaptam, míg ellenfelem jobb skilleket. Nekem a wisdom se jött be, még a Witch's Hutban, és universityben sem. A déli aranybányát, colosseumot a 2. hét elején elfoglaltam, kétszer is kiűzve ssth droidjait. Majd Mephala hajóra szállt, de semmi értelmeset nem talált a vízen, se a tombban. Utólag kiderült, hogy jobban tettem, hogy nem mentem ssth felé, mert a varázslattal és a nagyobb sereggel levert volna. Kifosztottam mindent a saját területemen, Shakti jó skillekkel rendelkezett, s húztam is castlet a 2. héten. 3 aranybányém volt, mindent meg tudtam venni. Mikor Ssth 2.szor is bebukta hősét, akkor is ajánlottam loadot vagy 3szor, de nem fogadta el. Folytattuk funbol, 4. héten főcsata,de hiába a black dragon, egy libary-vel jobb Pyre 220 manával (intelligence), nagyobb sereggel, és feltámasztással simán nyert (volna).
Sajnálom hogy így ért véget, egyáltalán nem vagyok boldog. Mint utóbb kiderült, az infernoval könnyebb darálni a pályán, és a vár építése miatt is esélyesebb. Persze mindez akkor jön ki, ha a 2 fél közül egyik sem hibázik.
Köszönöm az ellenfeleimnek a fair játékokat, és Bogpistának a szervezést!

Üdv


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 12 szer., 9:21 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok!

Az online H3 torna végeredménye:

1. Rusty
2. Ssth
3. Teki1986
3. Karesz
5. Mugger
5. Laca
5. J. von Adler
5. Bogpista
9. Fifi
9. Merlin
9. Hzsolt
9. Koko
9. Kokozd
9. Energy
9. Lzo
9. Imperátor
17. Veryape
17. KTibsza
17. Prokusz
17. cat.Ilia
17. Gjodie
17. zolirobi
17. Metwolf
17. Csirifiszkio
17. Patrick

Az ígéretekhez híven a résztvevők online toplistapontokat kapnak. Köszönet a nagy számú részvételért, remélem jól szórakoztatok. További jó játékot mindenkinek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 12 szer., 12:07 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
GRATULA CSIZU!! 8)

Egy Bajnoknak nem elég önmagában a szerencse, de néha nem árt, emiatt nem kisebb az érdemed! 8)


ui.: Remélem a táborban megtörik végre az Ssth sújtó "átok" és "hivatalos" versenyen is képes lesz végre a győzelemre! :wink:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 12 szer., 13:32 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
s az én átkom
vonuljak vissza?:)

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 12 szer., 18:13 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Köszönöm Nimbus, de ez tényleg csak szerencse volt. Persze tettem a dolgom és igyekeztem, de önmagában nem lett volna elég.
A táborban jobban igyekszem majd. :wink:

Üdv


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 348 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség